Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 326
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σωτηρια μου Συγχαρητηριαααααα κοπελα μου!!!!Να χεις μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!!!!!!Προσοχη ομως και να το απολαυσεις!!!!!

Αβα μου πιστεψε το κοπελα μου σκεψου θετικα και ολα θα πανε καλα!!!!

Ειμαστε μαζι σου!!!!!

Αντε να αρχισουμε να παιρνουμε λιγο τα πανω μας κα μεις!!!!!!!!

Κοριτσια η Βουλαντερ που εχει χαθει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα έγραψε:

Κοριτσια μου η χοριακη μου ειναι θετικη αλλα ειναι 25 και πρεπει να περιμενω μεχρι την Δευτερα και να την ξανακανω για δουμε αν εξελησεται φυσιολογικα. Σας παρακαλω προσευχηθητε για μενα.

Αβα συγχαρητήριααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Τώρα το είδα!!!!!!! Ολα θα πάνε καλά, κοριτσάκι μου, θα το δεις!

Εσύ προσπάθησε μόνο να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και φυσικά να το πιστέψεις!!!!!!!

Είχα 35 την 15η μέρα μετά την ενβρυομεταφορά (την 15η θέλει ο γιατρός μου να κάνουμε χοριακή) εσύ κοπέλα μου την 15η θα χεις 100!!!!!!!!!

Εεεεεε τι; Θες και παραπάνω;;;;;;;

Ασε και τίποτα για μας, τις καημενούλες....!!!!!! Αστειεύομαι!!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ Μπορείς τώρα να πανηγυρίσεις!!!!

Ακουσέ με!!!! Ολα θα πάνε καλάαααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sotiria και Αβα συγχαρητήρια για τις θετικές χοριακές.Με το καλό να δεχθείτε τα μωράκια σας.Αβα μην σε ανησυχεί το νούμερο της χοριακής,εμπιστεύσου το γιατρό σου,ακολούθησε τις συμβουλές του και την Δευτέρα είμαι σίγουρη ότι το νούμερο θα έχει πολλαπλασιασθεί.Σωτηρία ποιό ήταν το νούμερο της πρώτης χοριακής σου?

Stellitsa ένα έχω να σου πω,μην το βάζεις κάτω και να είσαι σίγουρη ότι το αποτέλεσμα θα είναι καλύτερο και από ότι έχεις ονειρευτεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ με αυτο το site, Προσπαθώ απο το πρωι να μπω κ δεν μπορώ. Αβα μου και sotiria μου είμαι ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ :):) για εσάς , ήμουν σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε. Τις ευχές μου για μια τέλεια εγκυμοσύνη, μπράβο κοριτσάκια μου. Απολαύστε το, περάσανε τα δύσκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου εχω περιμενω να με παρουν τηλ κι εχω μεγαλη αγωνια. Σωτηρια ποσο ηταν η χοριακη σου και ποια μερα την εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sotiria09 έγραψε:

kalimera koritsakia moy!ava ti egine me thn xoriaki; perimeno nea soy tha deis ola kala tha pane :kiss::kiss:
a! ego pao gia yperixo 25/3 poly makria den einai;tote tha eimai 8 evdomadon ti na po ta exo xamena ante na doyme ;);)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα έγραψε:

Κοριτσακια μου εχω περιμενω να με παρουν τηλ κι εχω μεγαλη αγωνια. Σωτηρια ποσο ηταν η χοριακη σου και ποια μερα την εκανες?
na soy po na gelaseis gia ayto exo ta neyra moy.molis me pirane til thn paraskeyh kai moy eipe synxaritiria eisai egyos ksexasa na rotiso poso alla logika prepei na htan kala gia na moy poyne na pao gia yperixo 25/3 ti lete eseis;h na paro til na moy poune;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ γιατί δεν παίρνεις τηλ. τι φοβάσαι μην τους κουράσεις ? αυτοί έπρεπε να σου πουν, εσύ φαντάζομαι το άγχος που θα είχες...όχι ότι έχει σημασία αλλά απο περιέργεια...αν έχεις φυσικά. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα ηταν καλα!!!!! Δεν υπαρχει περιπτωση, εμενα απο την αρχη μου εςιπαν οτι ειναι θετικη αλλα χαμηλη. Αν θελεις ομως να ξερεις ποσο ακριβως ηταν δεν ειναι κακο να τους ρωτησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα είμαι κι γω εδώ και περιμένω νέα σου με μεγάλη αγωνία. Από το πρωί τώρα κατάφερα να μπώ...πάλι έχει προβλήματα το site;;;

Τέλοσπάντων....να μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΑΒΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...