Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ???


Recommended Posts

sotiria kai ava moy ipomoni kai kali epitixia sas eyxome,ayrio perimeno ta nea sas!!!!distixos ego diekopsa ti diadikasia giati anevasa pireto 38,einai i triti fora poy moy tixeni,stin proti eksosomatiki epada mikites sti deyteri pireto kai tora pali to idio,einai san na exo kani 6 eksosomatikes,den antexo alo ,lete na einai grayto telika na min gino mana!as min sas koyrazo me tis stenaxories moy koritsia se oles kali dinami........filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 326
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αληθεια βρε Στελιτσα μου? Σου ειπε ο γιατρος που οφειλεται αυτο?

Μην απελπιζεσαι, θα τα καταφερεις να γινεις μανουλα.Θυμησε μου σε ποιο κεντρο πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sotiria και Αβα καλή επιτυχία στις χοριακές σας που αν δεν κάνω λάθος είναι αύριο.Stellitsa μην πτοείσαι.Συνέχισε ακάθεκτη μόλις πάρεις το πράσινο φως από τον γιατρό σου και σίγουρα θα τα καταφέρεις.Σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν να κάνουν το όνειρο της μητρότητας πραγματικότητα,εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristo koritsia gia to koyragio !!!!!nai da perimeno na anaroso kai ksana apo tin arxi,exo omos pari tosa farmaka poy den eine kioti kalitero,telos panton.simera perimenoyme eyxarista nea apo ena koritsaki!!!!!!!.........

aya moy eime apo iraklio kritis kai pao sto pepagni sto kentro eksosomatikis kai o giatros moy einai o k.makrigiannakis.einai poli kalos giatros exi pola pososta epitixias kai i doylia toy einai ayti, fanta soy erxonte apo to eksoteriko gia eksosomatikes alla kai gia seminaria.eseis keritsia eiste apo a8ina???.ogiatros den moy eipe apo poy ofilete aplos kriosa,ki otan anevazis pireto ,katastrefi ta avgoylakia,kioti ixa ksekinisi to deytero farmako(puregon)se 15meres da ekana oolipsia.kde empodio gia kalo.ti alo napo!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stelitsa μου λυπάμαι πολύ για την περιπέτειά σου...Ευτυχώς δεν πρόλαβες να πάρεις πολύ puregon... Πρέπει όμως να ενισχύσεις το ανοσοποιητικό σου όσο μπορείς για να μην σου ξανασυμβεί τέτοια ατυχία. Μήπως με φρέσκους χυμούς και βιταμίνες/αντιοξειδωτικά και ακόμη καλύτερη διατροφή?? Είναι κρίμα να πηγαίνει χαμένη η προσπάθεια και φυσικά καταλαβαίνω την απογοήτευση. Και εγώ 4 προσπάθειες έχω κάνει... Εύχομαι να είναι η τελευταία σου ταλαιπωρία και την επόμενη φορά να είσαι τυχερή. Σου το χρωστάει ο θεός που θα πάει. Εφόσον δεν πήρες και puregon ίσως μπορείς να ξεκινήσεις και στο καπάκι, αν αισθάνεσαι ότι αντέχεις. Ο γιατρός τι σου είπε? Πολλά φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stelitsa Μου κάθε εμπόδιο για καλό σκέψου ότι να την έκανες αυτό το μήνα κ να μην πετύχαινε..... και να στη φυλάει για την επόμενη που θα είναι η τυχερή... κάπως έτσι σκέφτομαι εγω για να παίρνω κουράγιο όταν συμβαίνουν αναβολές πειθω τον εαυτό μου ότι κάποιος "επάνω" με προστατεύει......αχ σε καταλαβαίνω όμως ..υπομονή και πολλά φιλάκια με τις υπέροχες μαντινάδες σου...

Κοριτσάκια μου δεν πολυμπαινω για να μην σκέφτομαι...όμως σήμερα περιμένω τα ΚΑΛΑ ΝΕΑ απο την Αβα και sotiria...

KALH EPITYXIA κοριτσάρες μου.... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stelitsa μου εχω ακουσει τα καλυτερα για τον γιατρο σου!! Σιγουρα θα τα καταφερεις!! Εγω ειμαι απο Αθηνα, απο τον περασμενο Αυγουστο ζουμε στην Θεσσαλονικη επειδη πηρε μεταθεση ο αντρας μου αλλα τις προσπαθειες τις κανω στην Αθηνα.

Νικολ μου σε ευχαριστω πολυ!!!! και σε καταλαβαινω που δεν θελεις να σκεφτεσαι.

Τα δικα μου αποτελεσματα θα βγουν γυρω στις 3.Προσπαθω να μην το σκεφτομαι, φοβαμαι και την ωρα που θα χτυπησει το τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti mantinada na sas po,na sas kalokardiso

gia tis eyxes poy steilate,na sas eyxaristiso.

===============================

oses eyxes aploxera oi alloi 8a sas poyne,

ego apla sas eyxomai ali8ines na vgoyne

=================================

sotiria kai ava eyxarista na einai ta nea sas. nikol moy nase kala ,kali dinami kai sesena,eytixos koritsia poy iparxi to mammyland kai dinoyme imia stin ali koyragio.fotini moy eyxaristo gia tis simvoyles soy,kai 8a tis tiriso.opos eipe kai i nikol kapios ekei psila mas prostatevi kai mas ka8odigi.filakia se ola ta koritsia toy mammyland kai grigora manoyles!!!!!!!!!!!(oso xrono ki an xriasti 8a ta katayeroyme)!!!!!

==================FILAKIA=============================================

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα έγραψε:

Σωτηρια καλη μας επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια Άβα και Σωτηρία καλή επιτυχίααααααααααααααααααααααααα!

Περιμένουμε με πολύ αγωνία τα νέα σας!!!!! Να είναι όλα +++++++++++++++++++++++++++++++ για να μεγαλώνει και η λίστα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

ΑΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ Σωτηρία ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!

Πόσο ήταν η χοριακή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sotiria09 έγραψε:

koritsakia moy !!!!h xoriaki thetiki :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :silly: :silly: eimai poly xaroymeni!!ava me mia thetiki xoriaki kai se esena! :kiss::kiss:

Συγχαρητήριααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είδες? Με τον ερχομό της η άνοιξη σου έκανε το καλύτερο δώρο!!!!!!

Σου εύχομαι να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και σε 9 γεμάτους μήνες να κρατήσεις το (τα) ζουζουνακι(α) στην αγκαλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIOYPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!PRAVO SOTIRIA MOY ME TO KALO KAI STOYS 9 MINES,NA KRATISEIS TO MORAKI SOY AGALITSA.

AVA MOY PERIMENOYMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!+++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++NEA.AMAN TI AGONIA KORITSIA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου η χοριακη μου ειναι θετικη αλλα ειναι 25 και πρεπει να περιμενω μεχρι την Δευτερα και να την ξανακανω για δουμε αν εξελησεται φυσιολογικα. Σας παρακαλω προσευχηθητε για μενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα μου καταρχήν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!

Πιστεψέ το!!!!!!!!!!!

Είσαι έγγυος!!!!!!!!!

Ολα θα πάνε καλά!!!!!!

Πάρε ένα καρμάκι τώρα για καλή τύχη από μένα, και μία προσευχή το βράδυ στην Παναγίτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...