Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΕΟΣ!!!!!!


maria1982

Recommended Posts

το εβλεπα χθες το βραδυ και δεν πιστευα σε αυτα που ακουγα!!!!!

τι αλλο θα ακουσουμε πια!!!! μα καλα ποση ανευθυνοτητα υπαρχει??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απίστευτο...τι πέρασε η καημένη... :(

κρίμα...της στερησε το γουρούνι την δυνατότητα να κάνει άλλο μωρό...θα'χανε και την ζωή της...απλα απίστευτο

ως πότε θα είμαστε τα πειραματόζωα ??? :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Θεός να φυλάει, δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει!!!!!!!!!!!!!!

Τι να πω; τα έχω χαμένα!!!!!!!!!!!

Ο Θεός να βοηθήσει το ζευγάρι να ορθοποδήσει και να ξαναβρόυν τη χαρά και την ευτυχία στη ζωή τους!!!!!!!!!!!

Παναγία μου προστάτευε μας όλες μας και ολα τα μωράκια του κόσμου!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι τρομερά συγκλονισμένη και αηδιασμένη!Έχω δακρύσει από τον θυμό και την στεναχώρια..δεν έχω ακούσει πιο φρικιαστικό γεγονός.

Ο Θεός να φυλάει όλες τις μέλλουσες μανούλες και τα μωρά τους γιατί τελικά δεν πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη σε κανέναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ ΛΕΓΕΤΕ Ο ΧΑΣΑΠΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ. ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ GOOGLE TIΣ ΛΕΞΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΣΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΟΛΑ!

ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ? ΚΟΥΡΑΓΙΟ? ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ? ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΕΡΗΣΕ Ο ΧΑΣΑΠΗΣ!

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το περιστατικο εγινε στην καλυμνο,απλα εγω μπερδευτηκα γιατι το κειμενο που μας παρεθεσε η μαρια αναφερεται οτι ο γιατρος δεν ηθελε να δωσει φαρμακευτικη αγωγη εβω η γυναικα ειπε οτι της δοθηκε αγωγη για να προκληθουν συσπασεις οποτε προφανως δεν την προσεξε,δεν την καθαρισε οπως επρεπε,αυτο που με στενοχωρησε πολυ ηταν η φραση της κοπελας,οτι θα ξεχνουσα ολα αυτα που περασα,αν τουλαχιστον μπορουσα να ξαναμεινω εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mολις το εμαθα επαθα κ εγω σοκ !!!Δε μπορουσα να το πιστεψω γιατι πραγματικα σου φαινεται αδιανοητο πως μπορει να γινει κατι τετοιο...

Το περιστατικο συνεβει το περασμενο καλοκαιρι κ απλα ελεγα "υπερβολλες!Δε γινονται αυτα!"

Ο τοπος καταγωγης του μπαμπα μου ειναι ,η κατα τ'άλλα,υπεροχη Καλυμνος!

Την κοπελα δε τη γνωριζω προσωπικα,εχω πολλους φιλους κ συγγενεις εκει κ καποιοι τυχαινει να γνωριζουν την κοπελα κ την οικογενεια της...δεν υπαρχουν λεξεις για να μπορεσει καποιος να περιγραψει πως αισθανεται ...κατεστρεψαν τη ζωη της...ενα απο τα χειροτερα ειναι οτι τη ζωη της τη κατεστρεψαν οι ιδιοι της οι συναδελφοι,καθως η κοπελα εργαζεται ως νοσηλευτρια στο νοσοκομειο της Καλυμνου...κ δε μπορει πια ουτε να τους αντικρυσει!!

Δε ξερω πραγματικα τι να πω κ τι να σκεφτω...ελπιζω ο Θεος να της δωσει δυναμη κ να καταφερει καποια στιγμη να απαλυνει τον πονο της ψυχουλας της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννησα νοσοκομειο και να σου πω χαρηκα που δεν ειναι ο γιατρος μου!

Κριμα ομως!

Πρεπει να του παρουν το πτυχειο του και να τον διωξουν!

Ντροπη του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι γυναικολογος της Καλυμνου!Δε ξερω αν εχει σχεση με τη Ροδο σα γιατρος,νομιζω πως οχι!

Ειναι τοσο τραγικο....!

Να του παρουν το πτυχιο ειναι το λιγοτερο νομιζω!

Μαλλον πρεπει να παρει καραβι να φυγει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΣΥΜΦΩΝΩ, ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ... ΕΙΠΑΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ, ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΟ ΕΓΚΛΗΜΑ....ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ...ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΦΡΙΚΙΑΣΤΙΚΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ, ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΟΛΥ ΛΕΡΑ ΕΚΕΙ ΕΞΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...