Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ???


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tinkerbel25 έγραψε:

Να το επαναφέρω το θέμα για να γράψει και η ομορφη μας crazy και οι αλλες κοπελες???

magisoula eida kai egw ti egrafa prina apo 1 mina... :( ax ax ax!!

ti na kanoume....etsi einai h zwh !gemato diskolies...alla tha ths palepsoume!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia emeis den prospathisame katholou kai tis 2 fores molis afethikame kateutheian epiasa :silly: distixws tin proti itan exomitrio k to exasa prin to mina.. :dry: to deutero mou erxete me to kalo se ligo kairo... :woohoo: pote min to bazete katw oti einai grafto tha ginei... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΕ.ΒΓΑΛΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ 4 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ.ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ,ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΗΤΑΝ 10 ΜΗΝΩΝ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ.ΜΟΝΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ 3 ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ19 ΜΗΝΩΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα και απο εμενα!!!

εγω και στην πρωτη εγκυμοσυνη και σε αυτην εμεινα απο τον πρωτο μηνα προσπαθειων εγκυος...δεν ειχα καθολου αγχος...και οταν λεω προσπαθειων δεν το καναμε και καθε μερα..απλως απολαμβαναμε καθε μας επαφη!!! B)

απλα το πρωτο μου αγορακι το εχασα μετα την γεννα γιατι ειχε καποιο σοβαρο προβλημα υγειας...και τωρα περιμενουμε την μπουμπουκα μας το καλοκαιρακι!!!!! :woohoo: :woohoo:

φιλακια σε ολες...και ευχομαι συντομα να γεμισουν οι κοιλιτσες σας με σπορακια!!! :kiss: και ειλικρινα δεν χρειαζεται καθολου αγχος!! ουτε τεστ ωορηξιας, ουτε θερμομετρα, ουτε τιποτα!!! απολαυστε τις αγκαλιτσες με τους αντρουλιδες σας και τα θαυματακια σας θα ερθουν εκει που δεν το περιμενετε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα από εμένα κορίτσια,

Εγώ στη κόρη μου έμεινα αμέσως έγκυοσ. Τώρα έίμαι πάλι έγκυος (6 μηνών) αλλά αυτή τη φορά προσπαθούσα 7 μήνες σχεδόν. Είχα αγχωθεί αλλά τελικά όλα πήγαν καλά. Προσπάθησε όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι.

Συγνώμη για την αδιακρισία Κικίτσα μου αλλά ποιός ήταν ο λόγος που έχασες το μωράκι σου? Ή μάλλον αυτό το σοβαρό πρόβλημα υγείας το ξέρατε, είχε φανεί στα τεστ που κάνεις κατά τι διάρκεια της εγκυμοσύνη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τον μαιο θα κλειναμε 3χρονια προσπαθειων αλλα ευτυχως το μπεμπακι μας ειναι ηδη στο δρομο...υπομονη κοριτσια τιποτα αλλο δεν μπορουμε να κανουμε τα μωρακια μας θα ερθουν οταν εκεινα νοιωθουν ετοιμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anton έγραψε:

καλησπέρα από εμένα κορίτσια,

Εγώ στη κόρη μου έμεινα αμέσως έγκυοσ. Τώρα έίμαι πάλι έγκυος (6 μηνών) αλλά αυτή τη φορά προσπαθούσα 7 μήνες σχεδόν. Είχα αγχωθεί αλλά τελικά όλα πήγαν καλά. Προσπάθησε όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι.

Συγνώμη για την αδιακρισία Κικίτσα μου αλλά ποιός ήταν ο λόγος που έχασες το μωράκι σου? Ή μάλλον αυτό το σοβαρό πρόβλημα υγείας το ξέρατε, είχε φανεί στα τεστ που κάνεις κατά τι διάρκεια της εγκυμοσύνη;

anton μου το ειχαμε δει το προβλημα στη β επιπεδου αλλα τελικα οταν γεννηθηκε ειχε αλλο, σοβαροτερο προβλημα και τελικα εζησε μονο 2 ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

egw to prwto mwraki to epiasa "tuxaia" alla to exasa giati dn iksera oti imoun egkuos(mexri ton 2 mina eixa periodo k kanena sumptwma)k douleuva 12wra.to deutero mwraki m to epiasa amesws alla dustuxws oute auto exw..to exasa xwris logo stin 8 evdomada. :( pantws oses prospa8eite na to vgalete apo to mualoudaki sas k to mpempe 8a er8ei stin koilitsa sas!! oxi agxos!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα αγχώθηκα πάρα πολύ! 8στις 10 έμειναν έγκυες αμέσως. Εγώ γιατί δεν έμεινα αμέσως;;; Πως γίνεται ρε κορίτσια να αφεθώ και να μην το σκέφτομαι. Δηλαδή τί να κάνω; να μην μετράω τις μέρες; κι άμα κάνω μετά ή πριν την περιοδο υπάρχει περίπτωση να μείνω έγκυος; φυσικά και το σκέφτομαι συνέχεια και φυσικά όταν είναι οι γόνιμες μέρες προσπαθώ αλλα πάλι τίποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

welcome to the club....κι εγω μια απο τα ιδια...

θα ερθει που θα παει...

ποσο καιρο προσπαθεις? Ενταξει καποιες κοπελες ειναι πολυ τυχερες και μενουν αμεσως. Εμεις ειμαστε στην μεγαλυτερη πλειοψηφια που απλα θα μας ερθει μεσα στον χρονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθώ από το Δεκεμβριο. Η αλήθεια είναι οτι αγχώθηκα τί να κάνω; 8 χρόνια σχέσης και έπερνα προφυλάξεις για να μην μείνω και όταν το αποφασίσαμε νόμισα η χαζή πως θα έρθει αμέσως! Μετά ήρθε κι άλλη περιοδο μετά κι άλλη κι εύχομαι να μην έρθει κι αυτό το μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε γλυκια μου τετοιος πανικος και προσπαθεις 3 μηνες? ε κατσε ντε...αμα εχεις τοσο πολυ αγχος και ακομα ειναι νωρις....το φυσιολογικο ειναι ενας χρονος προσπαθειες. Δεν λεω κι εγω το σκεφτομαι αλλα κλεινω τους 7 μηνες προσπαθειες...πρεπει να ηρεμησεις λιγο και ολα θα ερθουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,

τι να πω εγω;μιλαμε για 4 χρονια!!!!!!!!!!!!!!αν μου το λεγανε πριν θα ελεγα οτι δεν θα το αντεξω!Μια χαρα το αντεξα ομως.........Και καποιες φορες απογοητευομαι και αλλες φορες το "παιζω τρελα" και ελπιζω, και ονειρευομαι!c'este la vie!Ετσι ειναι η ζωη στην ελληνιστι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΕΝΑΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ!!!!!

ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΕΠΑΦΗΣ ΤΣΟΥΠ ΕΣΚΑΣΕ ΜΥΤΗ ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΑΝ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΛΑΡΑ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΜΜΑΧΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλείνουμε 1 1/2 χρόνο & το νινί δε θέλει να έρθει........

Όχι τίποτε άλλο..... βαρέθηκα!!!!!!

Να παίζω κρυφτούλι πια με την περίοδο......

Αν το ήξερα πως δεν είναι και τόσο εύκολο τελικά να "συλλάβεις".....

Θα είχα ξεκινήσει την προσπάθεια μου από τα 25 μου, που παντρεύτηκα......

Αλλά περιμέναμε..... μπας και χάσω κανένα κιλάκι......

"ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΥΝΑΓΕ!!!!!!!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 χρονια κ κατι (λεω 2και κατι γιατι το 3 με ζοριζει λιιιιγο):(:(

Η αληθεια ειναι οτι τον 1ο χρονο ειμασταν χαλαροι ως αδιαφοροι(τρομαρα μας)

Τον 2ο μας επεσαν πολλα "θεματακια" στο κεφαλι...ειχαμε ελευθερες επαφες μεν αλλα...... :( Οταν ηρεμισαμε λιγο ξεκινησαμε τον γολγοθα των εξετασεων,εντοπισαμε το προβλημα κ σε λιγες μερες ξεκιναω ενεσουλες :) και ο Θεος βοηθος!

Παντως το πρωτο πραγμα που μου ηρθε στο μυαλο οταν εντοπιστηκε το προβλημα στο σπερμα ηταν:"Μου αρεσει που τοοσα χρονια προσεχαμε" :blush: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.... ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ 2.5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ 'Η ΑΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ , ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΩΟΡΕΞΙΑ. Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΟΡΜΟΝΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΩΟΡΕΞΙΑ. ΕΠΑΙΡΝΑ 5 ΧΑΠΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ. ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ. ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ 'Η ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ. ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΕΦΤΑΙΓΑΝ ΟΛΑ.

ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΨΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΟΤΕ ΜΑΝΑ. Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 40 ΗΜΕΡΩΝ.

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπερα κοριτσια! Σας διαβαζω και δε μπορειτε να φανταστειτε ποση δυναμη μπορειτε να μεταδωσετε! Εγω ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειων, ντρεπομαι που θα πω οτι αρχισα να αγχωνομαι, βλεπω κοπελες που προσπαθουν χρονια κι ομως το παλευουν ενω εγω ειναι στιγμες που πεφτω πολυ ψυχολογικα και δε δικαιολογουμαι... Αρχισα να αγχωνομαι, συνεχεια μετρω μερες, μπερδευομαι, καποτε ειμαι στα πανω μου, καποτε χαλια.... και παει λεγοντας... Ευχομαι σε ολες ο,τι καλυτερο, ενα σπορακι στην κοιλια το συντομοτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω muriam, προσπαθω να το δω πιο χαλαρα αυτο το μηνα.... Ευχομαι και σε σενα ενα σπορακι τον Ιουλιο! MeLiTiNi.X εχεις δικαιο, οντως αγχωνομαστε μεχρι να συλλαβουμε αλλα το θεμα ειναι να παει καλα και η εγκυμοσυνη... Χαιρομαι που εισαι καλα τωρα, αυτη τη φορα θα πανε ολα καλα με το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...