Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ???


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια,

και το δικό μας το μωράκι ήρθε με την πρώτη αλλά χωρίς να το περιμένουμε,(8η μέρα κύκλου). Πρίν από αυτό όμως είχαμε αποχή 2-3 εβδομάδες.

Έχω ακούσει -και δε ξέρω αν αληθέυει- πως άν προσπαθείς συνέχεια το σπέρμα δεν έχει τόση δύναμη :unsure:

Τι να πώ?

Καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν! Με το καλό να έρθει το σποράκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου κι απο εμενα!!!Εμεις καναμε ελευθερα 10 μηνες περιπου,το αγχος ειδικα τους πρωτους μηνες δεν περιγραφεται....κλαματα στενοχωρια απιστευτη...ειχε γινει εμμονη ιδεα...αφου ουτε τον ερωτα ευχαριστιομουν με τον αντρα μου γιατι ηταν στο πισω μερος του μυαλου μου....για να μπορεσω να τα διωξω ολα αυτα απο μεσα μου εκανα εξετασεις διαφορες τουλαχιστον να γνωριζω αν κατι συμβαινει...ετσι λοιπον περναγε και η ωρα μου...

Τον τελευταιο μηνα οπου και πιασαμε ειχα δεχτει πλεον οτι κατι δεν παει καλα οτι δεν μπορω να μεινω (μια εβδομαδα πριν μαθω για την εγκυμοσυνη ειχα στειελει και τον αντρα μου για σπερμοδιαγραμμα χα χα χα χα )ετσι λοιπον πηγα ενα ταξιδακι στο οποιο ηταν να μην ερθει να με βρει ο αντρας μου αλλα μου εκανε εκπληξη,λοιπον το ειχα δεχτει τοσο πολυ που ουτε με ενοιαζε αν θα κανουμε...το πρωτο βραδυ να φανταστεις κοιμηθηκαμε χωρια(ειχαμε παει στους γονεις μου και ηταν λιγακι ο χωρος περιορισμενος,οχι οτι αυτο με σταματαγε τις αλλες φορες χα χα χα χα χα ) που φαντασου εγω δεν εχανα ουτε μερα ευκαιριας!!!Ασε που ημουν και στις γονιμες!!!Δεν με ενοιαξε καθολου!!!Ετσι αφησα τον εαυτο μου ελευθερο βγηκαμε τα επομενα βραδια περασαμε τελεια ηπιαμε ξανανιωσαμε και εγινε λες και ηταν η πρωτη φορα....συμπερασμα δικο μου,εκτος του οτι πρεπει να το ξεχνας που και που και να περνας καλα,ηταν και η ωρα του να ρθει!!!!!!Δεν θα σου πω ειναι νωρις η μην κανεις εξετασεις,θα κανεις οτι σε κανει να νιωθεις καλυτερα!Θα ερθει σιγουρα, αφησου!!!!Με το καλο να ερθει γρηγορα σε οσες προσπαθουν!Σας νιωθω ξερω πως ειναι!!!Φιλακια πολλααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ

ΕΛΕΥΘΕΡΑ.. Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ .ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ

ΠΙΣΤΕΥΑ Κ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 3 ΤΕΣΤ ΝΑ ΠΕΙΣΤΩ!!! ΕΧΩ Κ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΓΧΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, εγω προσπαθούσα 5 μήνες...! Πάτντως κορίτσια εμένα ο γιατρός μου μου είχε πει ότι παίζει μεγάλο ρόλο να ξέρεις τις γόνιμες μέρες γιατί είναι 2 ημέρες μόνο τον μήνα ή αλλιώς 48 ώρες το μήνα. Γι αυτό την τελευταία φορά πήρα τεστ ωορηξίας clearblue και έπιασα αμμέσως! Ενω πρίν προσπάθουσαμε μέρα παρά μέρα και άσχετες μέρες....έλα μου ντε όμως που έκανα αργά ωορηξία...με αποτέλεσμα το σπέρμα να ήταν αδύνατο όταν εγω έκανα ωορηξία απο τις πολλές ....φορές! Γι αυτό προσοχή...πρέπει να ξέρεις τις γόνιμες μέρες...και φυσικά γιατί παίζει μεγάλο ρόλο όχι άγχος! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ειστε ολες τελειες απο τις αμεσες απαντησεις σας....

Δουλευω σαν τρελη σημερα και τωρα που τρωω μπηκα να σας διαβασω στα κλεφτα. Βλεπω πως η μεγαλυτερη πληοψηφια ειναι απο 3 εως 7 μήνες πότε καλα βαστω!!!!χαχαχα

Εγω Δοξα το Θεο εχω παρα πολυ σταθερο κύκλο και καταλαβαίνω και τις γόνιμες μου. Πηρα κι εγώ αυτή τη φορα clearblue και μου έδειξε τις γόνιμες μου. ελπίζω να έρθει και να μην εχουμε θέμα. Κανονικά κάθε Μάιο πάω για τεστ παπ οπότε αν μέχρει τότε δεν εχει ερθει το σποράκι θα αρχίζω αν το ψαχνω...

Ολο το μηνα είμαι cool ...τρελαίνομαι απο το αγχος 10 μερες πριν μου ερθει!!!!! Οπως όλες μας δηλαδη.....

μα τόσες αγκυούλες εδω μέσα θα ακουστεί η ευχούλα σας και για μένα!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΙΟΥΛΙΟ ‘04 ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ 10 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ,ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΓΧΟΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ CLEARBLUE ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ ΤΟΥ ’05 ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ (ΕΙΧΑΜΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ)ΕΒΑΛΑ Κ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΕΜΑΘΑ ΠΟΣ ΚΥΟΦΟΡΟΥΣΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ.

Κ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΡΑΣΑΝ 4 ΜΗΝΕΣ ,ΞΑΝΑ ΠΗΡΑ ΤΟ CLEARBLUE ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΠΟΛΥ Κ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ .Κ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΤΕ ΠΙΑΣΤΗΚΕ :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια διαβαζω απο πολλες οτι αν κανεις συχνα ερωτα το σπερμα αποδυναμωνετα.Εγω νομιζω οτι συμβαινει το αντιθετο.Για τον αντρα καλο ειναι να κανει συχνα ερωτα γιατι ετσι το σπερμα ανανεωνεται ,ειναι ιο δυνατο και ας πουμε πιο"φρεσκο".Μπορει βεβαια να κανω λαθος αλλα οταν μου το εξηγησε ο γιατρος το βρηκα λογικο.Βεβαια δε μιλαμε για καθε βραδυ αλλα ανα 2_3 ημερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleftheria75 έγραψε:

Καλημέρα!

Εγώ είμαι καινούριο μέλος. Ηθελα να σου πω ότι το πρώτο μας παιδί ήρθε χωρίς καν προσπάθεια (17 χρονών έμεινα έγγυος). Από τα 24 και έπειτα προσπαθούσαμε για δεύτερο αλλά αυτό δεν ερχόταν. Το ψάξαμε κάποια στιγμή μετά από 2 χρόνια αλλά δεν βρέθηκε τίποτα παθολογικό παρόλαυτά μωρό πουθενά. Οπότε το αφήσαμε στην τύχη του. Τώρα μετά από 17 χρόνια που γεννήθηκε ο γιος μου είμαι ξανά έγγυος και τον Ιούνιο γεννάω. Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω!!!

Καλα Ελευθερια μου,πραγματικα απιστευτο!!!ευχομαι ενα γερο μωρακι και να σας δωσει ξανα χαρα οπως και το πρωτο.αντε θα ξανανιωσετε κουκλιτσα μου!!!οι γονεις μου ειχαν ακριβως τα ιδια με εσας,αλλα δεν εφτασα 17 χρονων για να δω αδελφακι αλλα 9 .να ξερεις πως για το 1ο σου παιδι,ποτε δεν ειναι αργα για ενα αδελφακι!!!θα ξετρελαθει και θα το λατρεψει.θα το προστατευει και θα το αγαπαει τοσο πολυ που καμια φορα θα σε τρομαζει!!! :laugh: :laugh: :laugh:

φιλακια πολλα και ευχομαι καθε ευτυχια σε σενα και στην οικογενεια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΒΥ2 έγραψε:

Κοριτσια διαβαζω απο πολλες οτι αν κανεις συχνα ερωτα το σπερμα αποδυναμωνετα.Εγω νομιζω οτι συμβαινει το αντιθετο.Για τον αντρα καλο ειναι να κανει συχνα ερωτα γιατι ετσι το σπερμα ανανεωνεται ,ειναι ιο δυνατο και ας πουμε πιο"φρεσκο".Μπορει βεβαια να κανω λαθος αλλα οταν μου το εξηγησε ο γιατρος το βρηκα λογικο.Βεβαια δε μιλαμε για καθε βραδυ αλλα ανα 2_3 ημερες

Baby εμεις καναμε μερα παρα μερα και τοτε πιασαμε το νινακι μας!!!τις προηγουμενες φορες που καναμε ανα 3 ημερες δεν τα καταφεραμε.Βεβαια ολα ειναι θεμα τυχης ε???μπορει και μια φορα να κανεις και να το πετυχεις.αλλα αν προσπαθεις και δεν θελεις να το αφησεις στη τυχη του το συστηνω ανεπιφυλακτα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ετσι εχω κι εγω στη κοιλιτσα μου το φασολακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάφεραμε να μείνω έγκυος στην τρίτη προσπάθεια. Στις πρώτες δύο προσπάθειες είχα πολύ άγχος και το σκεφτόμουν συνέχεια!!! Στην τρίτη όμως λόγω κάποιων οικογενειακών προβλημάτων δεν το σκεφτόμουν καθόλου και ...τσουπ, να το και το σποράκι μου.

Πάντως κι εγώ ξέρω ότι το σπέρμα πρέπει να.... ανανεώνεται. Νομίζω ότι πάνω από μια εβδομάδα αποχή δεν κάνει καλό.

Βέβαια εξίσου σημαντικό είναι να γνωρίζουμε και τις γόνιμες μέρες μας αλλιώς δεν... στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα.

Τώρα είμαι στον 5ο μήνα και έχω ξεμυαλιστεί τελείως!!!! Όλη την ώρα σκέφτομαι και ψάχνω για το παιδικό δωμάτιο και ανυπομονώ να έρθει η ημερα του επόμενου υπέρηχου για να δω τον Μπεμπούλη μου :cheer:

Εύχομαι σε όλες όσες προσπαθούν καλή επιτυχία και προσπαθήστε να μην αγχώνεστε γιατί δεν σας βοηθάει και σε όσες εγκυμωνούν τα αγγελούδια τους με το καλό να τα κρατήσουμε στην αγκαλίτσα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς προσπαθούμε από τα τέλη του περασμένου Ιούνη. Υπάρχει μια περίπτωση να είχα βιοχημική τότε, αλλά δεν είμαι και σίγουρη. Από τότε τίποτα, παρ' όλο που χάσαμε κάποιους μήνες, π.χ. τον Σεπτέμβριο ο άντρας μου έλειπε, τώρα χάσαμε 2 μήνες λόγω σπασμένου χεριού, και πάει λέγοντας.

Η αλήθεια είναι ότι τους πρώτους μήνες είχα λίγο άγχος και άρχισα να το ψάχνω. Τώρα δε με ενδιαφέρει καθόλου. Δεν υπάρχει περίπτωση να μπω στο λούκι με το ψάξιμο των γόνιμων ημερών, το μέτρημα, τα πόδια ψηλά, την ιδανική στάση και πάει λέγοντας. Αποφασίσαμε αν δεν μείνω μέχρι τον Ιούνιο, θα κάνουμε εξετάσεις. Πάντως, δεν αγχώνομαι καθόλου, και η αλήθεια είναι ότι δεν τρελλαίνομαι να κάνω παιδί (το ψευδώνυμο είναι άλλου παπά ευαγγέλιο, και αν ήξερα πως θα το άλλαζα!!!). Αν έρθει ήρθε, καλοδεχούμενο, αλλιώς, δεν πειράζει!

Πάντως, όταν είχα αναρτήσει εγώ ανάλογο ποστ τον Αύγουστο νομίζω, όλες μου γράφανε ότι έμειναν έγκυες με την πρώτη φορά και με άγχωσαν!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις δεν προσπαθουσαμε...μονο του ηρθε!Ηταν θεμα τυχης.....δεν πιστευαμε οτι θα συνεβενε κατι τετοιο (εγω δηλαδη γιατι ο αντρουλης μου......τελος παντων.... :P )

Και σου λεω να κανεις το ιδιο........εαν υπαρχει αγχος δεν θα καταφερετε τιποτα.......Παντως δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα......απλα ολα θελουν τον καιρο τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Είμαι καινούρια στην παρέα και μάλλον κι εγώ εδώ πρέπει να γράφω. Εμείς προσπαθούμε 7 μήνες. Τον προηγούμενο μήνα έμεινα έγκυος, αλλά κράτησε μια εβδομάδα! Ο γιατρός μου ζήτησε να κάνω μερικές εξετάσεις για να είμαστε σίγουροι οτι δεν έχω πρόβλημα να κρατήσω το παιδί και συνεχίζουμε με περισσότερη αισιοδοξία και λαχτάρα για αυτό το μωράκι που θέλουμε τόοοοσο πολύ να έρθει. Είμαι σίγουρη πως θα έρθει και σύντομα. Τους πρώτους μήνες με έπαιρνε συνέχεια απο κάτω, έκλαιγα, στεναχωριόμουν και πίστευα πως δεν θα τα καταφέρω ποτέ. Τον προηγούμενο μήνα που αποφάσισα να σταματήσω να κλαίγομαι και να κάνω μόνο θετικές σκέψεις πως το μωράκι μας θα έρθει σύντομα, έμεινα έγκυος. Άσχετα αν δεν κράτησε. Οπότε σκέφτηκα να υιοθετήσω αυτόν τον τρόπο σκέψης αφού ούτως ή άλλως να το βγάλω τελείως απ' το μυαλό μου αποκλείεται. Τουλάχιστον ας το δω αλλιώς! Θα έρθει...είναι μόνο θέμα χρόνου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια θελω τη βοηθεια σας .ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειων.τελευται απεριοδοσ 13 ιανουαριου.η κανονικη διαρκεια του κυκλου μου ηταν 31 μερες.τουσ τελευταιουσ 2 μηνεσ ομωσ πηγε στις 27.

αυτο το μηνα αποφασισα να παρω τεστ ωορυξιασ.το ξεκινησα την 11 μερα και μεχρι σημερα δεν χαμογελασε (που ειναι η 18)με βαση τον κυκλο τον 27 ημερων οι γονιμεσ περασαν τι συμβαινει εχετε παρομοια εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχαμε ελευθερες επαφες ενα χρονο και κατι Ποτε μας επισκεφτηκε ο πελαργος????οταν πηγα μια μερα για τεστ παπ και εμαθα οτι εχω τραχηλιτιδα!!!!!!Λεω ωραια εφοσων εχω τραχηλιτιδα αποκλειεται να μεινω εγκυος πριν την θεραπεια :(

και τελικα μετα απο δυο μηνες συνηδειτοποιησα οτι η περιοδος ειχε ξεχασει να με επισκεφτει!!!!!!!!!!! :P Στην αρχη επαθα και ενα ψιλοσοκ δεν το περιμενα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ,ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΝ..ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΜΑΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

min anisixeis Tinkerbell...emeis prospathousame 1 xrono kai entatika kiolas...kai kathe fora i apogoitefsi!mexri pou to afisame kai irthe mono tou kai malista se mia poli diskoli periodo tis zwis mou kai me poli anxos!!kali epitixia... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εμεινα έγκυς πρώτη φορά την πρώ τη φορά που ειχαμε ελευθερο σεξ τον Μαρτιο του 2008 αλλα δυστυχώς παλινδρόμησε. Μετά αρχίσαμε ξανά τον Οκτώρβριο χαλαρά και ηρθε τον Μάιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την μία και μοναδική φορά που έγινε ελεύθερα, έμεινα έγκυος. Ηταν η τρίτη φορά εκείνη τη μέρα και θεωρήσαμε ότι λογω μικρής ποσότητας δε θα ήταν πιθανό!! Το μπεμπάκι μου όμως κατάφερε και τρύπωσε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis prospa8hsame 2 fores kai an den eixa pa8ei kolpitida isws k na erxotan kai me thn 1h.me th 2h hr8e to mwro mas..einai h prwth mou egkumosunh..kai euxomai toso se emena oso kai se oles tis egkuoules alla k stis kopeles pou prospa8oun na pane ola kala+suntoma na mas anakoinwsete ta euxarista! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις προσπαθουσαμε απο τον αυγουστο και ηρθε οκτωμβρη...αρα 2 μηνες...θα ρχοταν νωριτερα αν δεν ημουν τοσο μα τοσο πολυ αγχωμενη...μου ειχε γινει εμμονη ιδεα...μολις σκεφτηκα κατι αλλο και ασχοληθηκα με το θεμα του αρραβωνα ηρθε και η μπεμπα...αρα οχι αγχος...χαλαρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ!!!!!

ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 11 ΜΗΝΕΣ.ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ(ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΜΩΣ)ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΗΡΘΕ.

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ 8 ΜΗΝΕΣ.ΠΑΛΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ 2 ΦΟΡΕΣ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΛΟΓΩ ΩΡΑΡΙΟΥ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΟΝΙΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΓΟΝΙΜΗΣ(ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΚΑΝ.ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΚΑΝ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magisoulaaaaaa den to pisteuw oti grafw kai egw edw!!!!!

meta apo 1 xrono alla xalara(oxi polles epafes to mina)!!!

KORITSIA AGXWTHEITE KSEAGXWTHEITE AN KANETE GOUTSOU GOUTSOU KAI PETIXETE THN KATALLHLH MERA TSOUUPPP THA ERTHEI!!!!!!!!

MOLIS SIMERA MPIKA STIS EGKIOULESSSSSSSS :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημλερα! Στο πρώτο προσπαθούσαμε 8 μήνες αλλά χαλαρά και το δεύτερο ήρθε μόνο του, χωρίς καμία απολύτως προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...