Μετάβαση σε περιεχόμενο

se anamoni gia tin xoriaki


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kleo μου λυπάμαι πολύ κοπέλα μου :(:(:(

Να σου πω την αλήθεια το φαντάστηκα μια και άργησες τόσο να μας γράψεις τα νέα σου.

Το ξέρω ότι είναι μάταιο που στο λεω αυτό αλλά προσπάθησε να διατηρήσεις την ψυχραιμία και τη διάθεσή σου για την επόμενη προσπάθεια που θα είναι και η τυχερή!!! Δε μπορεί, με τη 2η πετυχαίνουν σχεδόν όλες!!!

Μίλα με το γιατρό σου και εδώ είμαστε εμείς να κουβεντιάσουμε ό,τι θέλεις.

Φιλιά :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milisa kai me ton giatro stenaxorethike kai aytos eimouna bebaios mou pe ti na pei kai aytos kai ego sumbainoune ayta alla pio polu stenaxorethika kai gia mia kopela pou kaname tin idia mera eimastan sto idio domatio kai me pire kai ayti kai den petuxe toulaxiston eipame na pame mazi tin alli fora

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι κοριτσακι μου...ειλικρινα σε καταλαβαινω απολυτα!!παντως δεν ξερω αν τα λογια ανακουφιζουν παντως πρεπει να εισαι δυνατη για μια νεα προσπαθεια!μην απογοητευεσαι..θα ερθει..ακου και μενα!!κατι ξερω!

ΣΕΧ και παλι ΣΕΧ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εσυ με περασες....εγω ειχα 0,1!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Κοριτσακι μου λυπαμαι πολυ!!!!Παρε τον χρονο σου βρες ξανα τις δυναμεις σου και γερα την επομενη φορα θα τα καταφερεις!!!!!Οπως ολες μας αλλωστε!!!!Κλαψε φωναξε ξεσπασε βγαλτο απο μεσα σου και θα νιωσεις καλυτερα σε λιγες μερουλες!!!Θα διαπιστωσεις πως και να εισαι σκατα δεν βγαζει πουθενα..θα σηκωσεις το κεφαλι και θα βρεις την δυναμη να συνεχισεις!!!

Κ γω ειχα αριστα εμβρυα αριστο ενδομητριο 0 χοριακη..γιατι???Κανεις δεν ξερει...σε μενα ισως ηταν η ρημαδα η οιστραδιολη που εκαναν λαθος ισως ομως και να μην ηταν και να ετυχε!!Κανεις δεν μπορει να το αποδειξει...

Τωρα παμε γερα για την επομενη προσπαθεια σε λιγο...θελω να πιστευω πως αυτη η φορα θα ναι η τυχερη μου!!!!

Δεν ηθελε να γεννηθει Ιουλιο το μωρο μου...Χριστουγεννα θελει?Χριστουγεννα θα του χαλασω εγω χατηρι??

Φιλακια καλη μου σου στελνω και μια ζεστη αγκαλιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kleo μου, λυπάμαι πολύ ηλπιζα σε καλά αποτελέσματα, βρες δύναμη κούκλα μου κ κάνε θετικές σκέψεις για την επόμενη που είμαι σίγουρη ότι θα είναι κ θετική...Φαντάζομαι τη στεναχώρια σου αλλά θα πάνε όλα καλά στο τέλος!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
    • Βρε κορίτσια μπράβο που έχετε ετοιμάσει τόσα πράγματα κ την τσάντα μαιευτηριου. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ νωρίς ακόμα, σήμερα είμαι 31 εβδομάδες ακριβώς. Ίσως είναι που κ την πρώτη την γέννησα 40+2. Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι μόνο την τσάντα διακοπών🤣, όταν με το καλό γυρισω θα σκεφτώ και την μαιευτηριου🤣 Προς το παρόν έχω πλυνει μόνο τα πράγματα που είχα από την πρώτη, σίδερο μετά τις διακοπές κ αυτο😁
    • Σ' υπερευχαριστώ κορίτσι! Μακάρι! Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις εάν έρθουν χαχαχα και σας διαβάζω καθημερινά!
    • Χαχαχαχαχα κι εμάς έβαζε το δάχτυλο στο στόμα κάτι που το έκανε κι ο σύντροφός μου μέχρι και που ήταν 5 χρόνων και είπαμε ότι ήδη ξέρουμε από πού πήρε το παιδί 🤣🤣🤣 Τι καλά που είδες κι εσύ το μωράκι σου καλή μου! Πότε είναι η αυχενική τώρα;  Εδώ που λες η οδηγία είναι να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις στη 10η εβδομάδα. Βέβαια εγώ με βάση τον τελευταίο υπέρηχο πήγα με το νου μου 10+2 αλλά τελικά ήμουν 11+2 αφού αποδείχτηκε προχθές ότι το μωράκι είχε μεγαλώσει. Δε ξέρω, τι να σου πω, ίσως είναι διαφορετικά πρωτόκολλα από Ελλάδα. Πάντως και στο ξένο μαμαδογκρουπ όλες την ίδια οδηγία με μένα έχουν 😅
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...