Μετάβαση σε περιεχόμενο

οποια γνωριζει κατι κοριτσια για αλλεργιες sos


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια αυτο που θελω να ρωτησω και οποια μπορει ας με βοηθησει ειναι το εξης. αφου γνωριζω οτι η μπεμπα μου 4.5 μηνων :( ειναι αλλεργικη στο αγελαδινο γαλα και πινει με το ζορι το αλφαρε χτες ειδα αιμα στα κακα της και περιμενω τα αποτελεσματα της μαγερ κοπρανων αυτο που θελω να ρωτησω ειναι οτι γινεται να πινει αντιαλλεργικο γαλα και να συνεχιζει η αλλεργια? υπαρχει περιπτωση να χρειαστει να αλλαξει γαλα και να παρει μου ειπαν το neocate? ειναι κατι ανησυχητικο? τον αλλο μηνα που θα ξεκινησει κρεμες και θα ειναι και αυτες υποαλλεργικες ξερετε να μου πειτε ποιες ειναι και απο που τις παιρνετε? σορρι αλλα ειμαι ασχετη με το θεμα..... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα εμεις πινουμε το almiron pepti 1 υποαλλεργικο κ η παιδιατρος μου ειπε οτι οι περισσοτερες πι8ενοτητες ειναι να υποχωρησει η αλλεργια μεχρι τους 6 μηνες.

Κρεμες υπαρχουν χωρις λακτοζη απο φαρμακειο (εχει κ νουτριτσια)κ (οπως κ το γαλα τα δικαιολογεο το ικα )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επικοινώνησε με τον παιδίατρό σας και πές του για το αίμα!

Κλεισε και ένα ραντεβού για τις απορίες που έχεις. Το μωράκι σου

είναι ιδιαίτερη περίπτωση και μόνο αυτός μπορεί να βοηθήσει!

Εύχομαι τα καλύτερα σε σένα και το μωρό σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αιμα στα κακα ενος μωρου μπορει να οφειλεται σε διαφορα αιτια.Στην ηλικια ομως αυτη, το πιθανοτερο ειναι να οφειλεται σε αλλεργια στις πρωτεινες του αγελαδινου γαλακτος.Καλο ειναι να το δει παιδιατρος για τυχον ραγαδα πρωκτου!Οσο για το αλφαρε ,σε καποια παιδακια χρειαζεται και 1 μηνας για να στρωσει το εντερακι τους!ποσο καιρο το πινει?Επειδη το γαλα αυτο εχει ασχημη γευση,εχει βγει της ιδιας εταιρειας το αλθερα!σε νεοκειτ θα περασεις μονο εαν δεν σταματησει το αιματακι σε ενα ευλογο χρονικο διαστημα!στειλε μου πμ για οτι χρειαστεις,ειμαι αλλεργιολογος. καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΣ ΜΗΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ!ΑΝΕΒΑΣΕ ΙΚΤΕΡΟ Κ ΑΦΥΔΑΤΩΘΗΚΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΕΝΩ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΗΤΡΙΚΟ ΤΟΝ ΒΟΗΘΙΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΜΕ ΞΕΝΟ,ΤΟ ΑΛΜΙΡΟΝ.ΚΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΙΜΑΤΗΡΗ ΒΛΕΝΗ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ!ΟΛΟ ΜΑΓΙΕΡ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΝΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ.ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΙΑΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ,ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΙΔΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ Κ ΜΟΣΧΑΡΙ Κ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΝΕΟΚΑΤΕ.Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 24 ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΗ,ΦΑΝΤΑΣΟΥ.ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ Κ ΟΧΙΠΑΝΤΑ ΠΛΕΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKAKI έγραψε:

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΣ ΜΗΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ!ΑΝΕΒΑΣΕ ΙΚΤΕΡΟ Κ ΑΦΥΔΑΤΩΘΗΚΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΕΝΩ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΗΤΡΙΚΟ ΤΟΝ ΒΟΗΘΙΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΜΕ ΞΕΝΟ,ΤΟ ΑΛΜΙΡΟΝ.ΚΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΙΜΑΤΗΡΗ ΒΛΕΝΗ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ!ΟΛΟ ΜΑΓΙΕΡ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΝΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ.ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΙΑΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ,ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΙΔΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ Κ ΜΟΣΧΑΡΙ Κ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΝΕΟΚΑΤΕ.Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 24 ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΗ,ΦΑΝΤΑΣΟΥ.ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ Κ ΟΧΙΠΑΝΤΑ ΠΛΕΟΝ.

Bikaki μια συμβουλή κοπέλα μου. Πάρε και μια σύμβουλο θηλασμού γιατί το να κόψεις το μητρικό σε μια τόσο κρίσιμη φάση για τον θηλασμό που εδαριώνεται η γαλουχία πιστεύω ότι θα σε οδηγήσει σε οριστική διακοπή θηλασμού. Είναι κρίμα από λάθος οδηγίες να απογαλακτίσεις τόσο γρήγορα. Με όλο το θάρρος στο λέω ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καταρχην σας ευχαριστω πολυ που μου απαντησατε κατα δευτερον η μικρη ξεκινησε το αλφαρε απο την πρωτοχρονια γιατι μια βδομαδα πιο πριν πηρε το γκιγκοζ το ηπιε 7 μερες ακριβως και την ογδοη γεμισε σπυρια και πηγε νοσοκομειο με κορτιζονη και ολα τα συναφη και ετσι ξεκινησε το αλφαρε (μεχρι 4 μηνων τη θηλαζα και για λογους υγειας δικης μου τον εκοψα και ξεκινησαν τα προβληματα)παντως οτι αλλο γνωριζετε η ακουσετε θα θελα να με διαφωτισετε γιατι οπως σας ειπα ειμαι τελειως ασχετη σας ευχαριστω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΕ ΤΡΙΩΡΟ,ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ,ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ Κ ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΩ ΚΑΤΑΨΥΞΗ.Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKAKI έγραψε:

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΣ ΜΗΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ!ΑΝΕΒΑΣΕ ΙΚΤΕΡΟ Κ ΑΦΥΔΑΤΩΘΗΚΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΕΝΩ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΗΤΡΙΚΟ ΤΟΝ ΒΟΗΘΙΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΜΕ ΞΕΝΟ,ΤΟ ΑΛΜΙΡΟΝ.ΚΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΙΜΑΤΗΡΗ ΒΛΕΝΗ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ!ΟΛΟ ΜΑΓΙΕΡ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΝΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ.ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΙΑΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ,ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΙΔΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ Κ ΜΟΣΧΑΡΙ Κ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΝΕΟΚΑΤΕ.Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 24 ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΗ,ΦΑΝΤΑΣΟΥ.ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ Κ ΟΧΙΠΑΝΤΑ ΠΛΕΟΝ.

to να κοψεις το μητρικο θηλασμο ειναι τελειως λαθος!

μπορεις να θηλαζεις κανονικα αφαιροντας απο την διατροφη σου οτι μπορει να περιεχει αγελαδινο!

οσο για τον ικτερο δεν θα ηθελα να το σχολιασω!

εμεις φτασαμε 23,7 στην μοναδα!

κι ομως θηλαζω 22 μηνες!

εμεις μετα παο 22 μηνες και μετα απο εισαγωγη απο αλλεργια σε ιο και κανοντας αλλεργιολογικα τεστ ανακαλυψαμε οτι εχει αλλεργια στο αγελαδινο!

αν δεν θηλαζα θα το ειχαμε βρει πιο νωρις!

η αλλεργια ξεπεριεται το ανωτερο ως 3 ετων!

ειναι κριμα να αποθηλασεις πριν καν εδραιωθει η γαλουχια!

αν εχει αλλεργια το καλυτερο εινια το μητρικο γαλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΚΟΨΩ.ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΣΩΣΤΑ.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΜΗΤΡΙΚΟ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΗΣΩ.ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΔΙΑΙΤΑ.Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕ 18,7 ΜΠΗΚΑΜΕ,ΑΣΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madia έγραψε:

κοριτσια καταρχην σας ευχαριστω πολυ που μου απαντησατε κατα δευτερον η μικρη ξεκινησε το αλφαρε απο την πρωτοχρονια γιατι μια βδομαδα πιο πριν πηρε το γκιγκοζ το ηπιε 7 μερες ακριβως και την ογδοη γεμισε σπυρια και πηγε νοσοκομειο με κορτιζονη και ολα τα συναφη και ετσι ξεκινησε το αλφαρε (μεχρι 4 μηνων τη θηλαζα και για λογους υγειας δικης μου τον εκοψα και ξεκινησαν τα προβληματα)παντως οτι αλλο γνωριζετε η ακουσετε θα θελα να με διαφωτισετε γιατι οπως σας ειπα ειμαι τελειως ασχετη σας ευχαριστω :)

ολα αυτα μονο απο παιδιατρο?

σε αλλεργιολογο πηγατε?

ποσο εινια το μωρακι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKAKI έγραψε:

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΚΟΨΩ.ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΣΩΣΤΑ.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΜΗΤΡΙΚΟ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΗΣΩ.ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΔΙΑΙΤΑ.Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕ 18,7 ΜΠΗΚΑΜΕ,ΑΣΤΑ.

Παρολο που οπως λες δεν εχεις σκοπο , η γαλουχια σου θα διακοπει ή δεν θα επαρκει . Κανεις πολυ λιγες αντλησεις χωρις πρωτοκολλο και δεν ξερω αν ειναι σωστο και το θηλαστρο .

Ειναι λαθος οι συμβουλες να διακόψεις το μητρικο και αν πραγματικά θελεις να θηλάσεις τοτε πρεπει να απευθυνθεις σε καποιον παιδιατρο που γνωριζει .

Το μητρικο γαλα ειναι ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ειδικά για τα μωρα που εχουν αλλεργια . Υπαρχει περιπτωση (οπως της madia το μωρο )να μην εμφανίσει αλλεργια μονο με το θηλασμο . Το κακο γινετε στα μαευτηρια που δινουν εστω και λιγο ξενο . Αυτο δημιουργει ολα τα προβληματα αλλα οι περισσοτερες μητέρες δεν το γνωριζουν .

Να σου ζήσει το μωράκι σου και ολα καλα ευχομαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουν απολυτο δικιο τα κοριτσια. Ειναι λαθος να δοσεις ξενο γαλα, εστω και υποαλλεργικο...δεν θα ξεπερασει την αλλεργια και θα ταιαπωρεισαι και εσυ.

Να ξερεις οτι μωρακια με αλλεγια στην πρωτεινη του αγελαινου την ξεπερνατε πληρως μονο με αποκλειστικο θηλασμο- γιατι εχει και το δικο μου, και ειναι ηδη 7,5 μηνων και τρωει μοσχαρι- και εγω πλεων μπορω να φαω γαλακτοκομικα, σε μικρες ποσοτητες βεβαια. Αν το ξεκινησεις συστηματικα ξενο, δυσκολα θα το ξεπερασει σε αυτην την ηληκια και ειναι πολυ σημαντικο να τρωει κρεασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...