Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ....


muller

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 155
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Άλλη μια φορά, θα ήθελα να σου πω πως σε σκέφτομαι...

Είμαστε εδώ κοντά σου....

Διαβάζω και ξαναδιαβάζω τα λόγια σου και μου κόβεται η ανάσα... :(

Δεν υπάρχει μεγαλύτερος πόνος απ' αυτόν που βιώνει μια μανούλα που χάνει το παιδάκι της.... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν υπαρχει πιο τραγικο πραγμα στην ζωη απο μια μανα που χανει το παιδι της,εστω κι αν το μονο που προλαβε να ζησει μαζι του ειναι μερικα σκουντηματα στην κοιλιτσα της κι ενα βλεμμα...

Κουραγιο..

Ευχομαι οτι καλυτερο απο'δω και περα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο κ δυναμη...δεν σου λεω να μην στεναχωριεσαι..δεν γινετε...κ εγω 8 μηνες περασαν κ εκει ειμαι ακομη....στον χειροτερο μηνα της ζωης μου...προσπαθησε να προχωρησεις μονο μια αλλη εγκυμοσυνη ισως σε κανει να νιωσεις καλυτερα...κ εγω τωρα που ξεκιναω για να ξαναμεινω εχω αρχισει να νιωθω καλυτερα...σε φιλω καλη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muller έγραψε:

Οταν εμαθα οτι υπαρχεις φοβηθηκα.Σκεφτηκα οτι δεν θα τα καταφερνα,δεν θα μπορουσα να σου προσφερω αυτα που θα ηθελα,οτι δεν θα ειμασταν καλοι γονεις.Ομως ο μπαμπας σου μου εδωσε να καταλαβω οτι οταν υπαρχει αγαπη ολα γινονται.Μια απο τις πρωτες φορες που ενιωσα να με κλωτσας ηταν την ωρα που παντρευομουν το μπαμπα σου.Ολη τη μερα ησουν ησυχος και μολις ξαπλωνα αρχιζες το "χορο".Δεν με κουρασες ποτε.Εγω σε ταλαιπωρουσα που δεν καθομουν στιγμη.Ισως για αυτο να βιαστηκες να βγεις.Ηταν μολις ειχαμε τελειωσει το δωματιο σου.Το βαψαμε,πηραμε τα επιπλα,κολλησαμε αυτοκολλητα στους τοιχους και την πορτα,ελειπε μονο το λικνο σου.Και ετσι ειπαμε να παμε να το φερουμε απο την θεια σου.Και στην επιστροφη αρχισε η μαμα να ποναει.Φοβομουν οτι κατι επαθες.Λιγες ωρες μετα ημουν στο κρεβατι του νοσοκομειου.Ο γιατρος μου ειπε πρεπει να γεννησω.Ειπα δεν θελω ειναι νωρις...Ησουν 34αρων εβδομαδων.Βιαζοσουν ομως.Μετα απο λιγες ωρες ειδα ολους οσους περιμεναν να με αγκαλιαζουν και να με φιλανε.Το μπαμπα σου να μου λεει ποσο ομορφος ησουν.Ομως δεν μπορουσα να σε δω γιατι επρεπε να μπεις στην θερμοκοιτιδα......

Την αλλη μερα κατεβηκα να σε δω."Αυτος ειναι ο γιος σου" μου ειπε ο μπαμπας και μενα η καρδια μου χτυπουσε σαν τρελη.Επιτελους σε εβλεπα.Περιμενα τοσους μηνες αυτη τη στιγμη.Και ησουν εκει διπλα μου.Ενας κουκλος.Το πιο γλυκο μωρο του κοσμου.Το δικο μου μωρο.Το αντρακι μου.Ομως δεν μπορουσαμε να σε αγκαλιασουμε.Ειχες και αυτο τον τεραστιο σωληνα στο στοματακι σου....

Ησουν το πιο μεγαλο παιδακι.Φαινοσουν τοσο υγιης.Οι μερες περνουσαν και εσυ αρχισες να χανεις το χρωμα σου.Τοτε ειδαμε και τα ματακια σου.Μας κοιταξες...Ομως απαντηση δεν μας εδιναν για το τι εχεις.Σε ταλαιπωρησαν τοσο.Και οταν θελησαμε να σε παρουμε απο εκει μας ειπαν οτι σε ελεγχαν.Μια μερα πριν να σε δει ο γιατρος που θα φερναμε εσυ εφυγες.Δεν αντεξες καρδουλα μου.Και εμεις δεν προλαβαμε να σε παρουμε αγκαλια.Ελπιζω μονο να με ακουσες οταν σου ελεγα ποσο σε αγαπαω κρεμασμενη πανω στο γυαλι που μας χωριζε.Δεν προλαβα να σου πω οτι ησουν η ζωη μου ολη,δεν προλαβα να σου πω οτι τον χτυπο της καρδιας σου οταν ακουμπησα την καρδουλα σου δεν θα τον ξεχασω ποτε,ουτε αυτα τα δυο μικροσκοπικα ματακια θα ξεχασω.Δεν προλαβα να σου πω ΣΥΓΝΩΜΗ.ΣΥΓΝΩΜΗ αν σε κουρασα,ΣΥΓΝΩΜΗ που σε εμπιστευτηκα σε ανικανους γιατρους,ΣΥΓΝΩΜΗ που φοβομουν και δεν ηξερα τι ηταν το σωστο.Και πανω απο ολα δεν προλαβα να σου πω ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για αυτους τους 8 μηνες και για τις 11 υπεροχες μερες που περασαμε μαζι.ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ.....

κοριτσάκι μου έμεινα και δάκρυσα...μ'αυτό που έγινε.ΕΧΩ ΑΝΑΤΡΙΧΙΆΣΕΙ ΚΑΙ ΔΈΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΛΥΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.το μόνο που μπορώ ν πώ είναι ότι λυπάμαι πολύ πολύ πολύ .Μπορεί να μην σε ξέρω αλλά θα μαι και εγώ εδώ όποτε όποτεεεεεεεεεεεεεε! θές να μιλήσεις με κάποιον .Πρίν κάνω και εγώ την παπένια μου που ναι σχεδόν 8 μηνών είχα μία εξωμήτριο κύηση και είχα ακατάσχετη αιμ.... νοσηλεύτηκα στο νοσοκομείο για 5μέρες και έτρεμα γιατί μου έλεγαν ότι μπορεί να χρειαζοταν να μου αφαιρέσουν τη μία σάλπιγγα.Δόξα τω θεώ όλα πήγαν καλά ...και μετά από λίγους μήνες ξαναπροσπαθήσαμε και τώρα έχω ένα γλυκύτατο κοριτσάκι.Κάνε υπομονή και θα δείς ότι θα πάνε όλα καλά και κάποια στιγμούλα θα αγκαλιάσεις και εσύ ένα μωράκι στην αγκαλίτσα σου.Αν θέλεις έχω να σου συστήσω το μαιευτήρα και γυναικολόγο μου που ναι απίστευτος σαν γιατρός μα πάνω απ'όλα σαν άνθρωπος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλαιω απο την ωρα που το διαβασα :(:(:(

Πρεπει να γιατρεψεις τις πληγες σου και να αρχισεις απο την αρχη

σου ευχομαι με το καλο να σου ερθει ενα μωρακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muller λυπάμαι πολύ... :( ξέρω ότι χρειάζεται χρόνος για να απαλύνει την πληγή σου αλλά μην το βάλεις ποτέ κάτω... Εύχομαι από δω και πέρα η ζωή να σου δίνει μόνο χαρές... Σκέψου θετικά όσο μπορείς... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειλικρινα λυπαμαι. εβαλα τα κλαμματα διαβαζοντας αυτα που εγραψες γιατι και εγω εχω περασει κατι παρομοιο. Πριν εναμιση χρονο περιπου εφτασα και εγω μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης και γεννησα με καισαρικη. Οταν ξυπνησα και πηγα στο δωματιο ειχα αγωνια να δω τον πιτσιρικο μου και ερχεται ο αντρας μου και μου λεει οτι τον χασαμε τον μπεμπη μας. Εμεινα στο νοσοκομειο 2 μερες δεν αντεχα αλλο ειλικρινα! Ακουγα τα αλλα μωρα να κλαινε απο διπλα και η καρδια μου ηταν ετοιμη να σπασει. Σηκωθηκα και εφυγα παρ'ολο που πονουσα υπερβολικα απο την εγχειρηση. Και οσο θυμομουν και εγω τις υπεροχες στιγμες απο τις κλωτσιες που μου εριχνε ολη μερα τοσο πιο χαλια ημουν! Το μωρο βεβαια με συμβουλεψαν να μην το δω και μπορω να σου πω οτι το μετανιωσα πικρα! Θα ηθελα να δω το μικρουλη που μου κραταγε συντροφια και που του μιλουσα συνεχεια.

Ο μονος γιατρος σε αυτη την κατασταση ηταν ο αντρας μου που με στηριξε αφανταστα και ο χρονος! Αν και ο πονος του χαμενου μωρου ποτε δεν θα σβησει, απλα με τον χρονο θα απαληνει. Και θα δεις που θα νιωσεις ακομα καλυτερα μολις ξαναμεινεις εγκυος. Εγω εμεινα προσφατα εγκυος και ξεκινας και κανεις καινουρια ονειρα.

Προσπαθησε να μην σε παρει πολυ απο κατω και οταν εχεις αναγκη να μιλησεις σε καποιον να το κανεις μην τα κρατας μεσα σου ειναι χειροτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΠΩΣ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΟ ΜΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΤΟ.

ΚΙΚΙΤΣΑ22 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΓΕΜΑΤΗ ΧΑΜΟΓΕΛΑ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω παρα πολυ καλη μου!!! ευχομαι και σε εσενα οτι καλυτερο!! :) και ειλικρινα σου μιλαω μην το βαζεις κατω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια λυπάμαι πολύ για ότι σας συνέβη..Σίγουρα ο χρόνος είναι η καλύτερη γιατρειά...Παρακάτω είναι κάτι που είχα γράψει κ στο θέμα 'Φύλακες-Άγγελοι".Το βάζω για να το διαβάσετε...

Υπάρχει ένα βιβλίο που λέγεται "Θεραπεία με τη βοήθεια των Αγγέλων" το οποίο το έχει γράψει μια ψυχοθεραπεύτρια που επικοινωνεί με αγγέλους.Οι άγγελοι υπάρχουν και μας βοηθάνε σε ότι τους ζητήσουμε.

Σ'αυτό το βιβλίο λοιπόν κάπου γράφει...

Πολύ συχνά μιλώ με τα πνεύματα των παιδιών που μένουν με τη μητέρα μετά από μια αποβολή ή μια έκτρωση.Τα παιδιά είναι χαρούμενα και καλά προσαρμοσμένα και απλά θέλουν να είναι με τη μητέρα τους ώστε να τη βοηθήσουν και να την καθοδηγήσουν.'Η, εάν η μητέρα τους μείνει πάλι έγκυος, θέλουν να έχουν "δικαίωμα προτεραιότητας" στο να κατοικήσουν το νέο σώμα και να γεννηθούν ως ένα υγιές μωρό.Όσα δεν έχουν την ευκαιρία πάλι, μεγαλώνουν από την άλλη πλευρά,περίπου με τον ίδιο ρυθμό που θα μεγάλωναν εάν είχε ολοκληρωθεί η κύηση και είχαν γεννηθεί. Παρεμπιπτόντως, τα παιδιά που έχουν υποστεί έκτρωση δεν κρατούν κανένα απωθημένο.Οι ψυχές τους είναι άφθαρτες όπως είναι πάντα.

Νομίζω πως αξίζει να το πιστεύουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι τόσο πολύ, γλυκιά μου.. Με έκανες και δάκρυσα.. Κουράγιο μόνο σου εύχομαι και δύναμη να συνεχίσεις να ζεις, μετά από αυτό.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα κοριτσάκι μου εύχομαι να σαι λίιιιιιιιιιιιιιιιιιγο καλύτερα το ξέρω ότι πονάς αλλά να ξέρεις ότι εμείς είμαστε εδώ ότι θές ....ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός........ :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popo tha trelatho

lipamai afantasta gia oti ezises k to apefxomai gia olo ton kosmo ayto ton pono pou enoioses kamia fora empistevomaste ta aggeloudia mas se asxima xeria pou einai anefthina k anidea sou leei kane minisi sto giatro k ti na sou kanei tha se litrosei ayto tha se kanei na to xehaseis??oxi pote min stenaxoriese prospathise na proxoriseis k na min se parei apo kato tha einai oti xeirotero!!se parakalo poly omos an sou einai eykolo mporeis na mou peis pou gennises gt perimeno na genniso k ego aytes tis meres k fovamai poly:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ξαναρθει θα δεις !!! εφυγε για λιγο !! τον πηρε ο θεουλης για να στον κανει καλα και θα σου τον ξαναστειλει !!! χαμογελα σε παρακαλω για να μην σε δει ασχημη με πρησμενα ματακια !! θελει η μαμα του να ειναι μια κουκλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

θα ξαναρθει θα δεις !!! εφυγε για λιγο !! τον πηρε ο θεουλης για να στον κανει καλα και θα σου τον ξαναστειλει !!! χαμογελα σε παρακαλω για να μην σε δει ασχημη με πρησμενα ματακια !! θελει η μαμα του να ειναι μια κουκλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer:

ΜΑΚΑΡΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ...

ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΔΩ.ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην το κανεις αυτο μην τυρανιεσαι καλη μου !!! οσο κιαν θελω δεν μπορω να ερθω στην θεση σου το καταλαβαινω αυτο αλλα θα κανεις παιδακια και πολλα ξερω σου λενε ολοι το ιδιο αλλα δες το αλλιως μην το βαζεις κατω !!!! να σκεφτεσαι μονο θετικα και αν χρειαζεσαι καποιου ειδους βοηθεια απο ειδικο να την ζητησεις !!! μην ντραπεις δεν ειναι κακο εγω περασα καταθλιψη βαριας μορφης μετα την γεννα και ντρεπομουν να πω οτι πρεπει να παω σε γιατρο αλλα τελικα πηρα την αποφαση γιατι τυρανιομουν πολυ !! πραγματικα θα ηθελα να σε βοηθησω αν μπορω σε κατι κιας μην σε ξερω αλλα προσπαθησε να γελασεις ξανα !!!! για τον αντρα σου που περναει το ιδιο για σενα την ιδια !!! πενθησε οσο πενθησεις και μετα γυρνα σελιδα !!! στα λεω ολα αυτα με μεγαλη εκτιμηση πραγματικα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muller έγραψε:

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

ΜΑΚΑΡΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ...

ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΔΩ.ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΑ?[/quote:3b3tkc9i]

κανε κουράγιο κοριτσάκι μου.Το ξέρω ότι πονάς αφάνταστα και έχεις απόλυτο δίκιο αλλά είμαι σίγουρη ότι ο θεούλης θα σου χαρίσει ένα αλλο αγγελούδι και θα σου απαλύνει τον πόνο ...Σ εχω στον νου μου και ας σε γνωριζω ελάχιστα...μέσα από τα μηνυματά σου ...οτι θες εμείς είμαστε εδώ! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ... ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΕΜΡΥΑΚΙ ΜΟΥ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ..ΤΟ ΩΦΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΜΕΛΟΝΤΙΚΕΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΕΠΙΛΕΨΟΥΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.ΩΦΕΙΛΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ...ΟΣΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...