Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011


Recommended Posts

κορίτσια μάλλον κι εγώ σε αυτό το κλαμπ ανήκω γιατί πιθανότατα μετά το Πάσχα μας βλέπω κι εμάς να ξεκινάμε. Ίσως βέβαια να γίνει κανένα θαύμα και να μείνω πιο νωρίς και να είμαι από τις μανούλες προς τα τέλη του 2010 δεν ξέρω...

εμένα μου αρκεί να γίνω μανούλα με ένα υγιές μωράκι όσο πιο σύντομα γίνεται... ελπίζω να μη ζητάω πολλά θεούλη μου... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 115
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ας μπω κι εγώ σε αυτήν την παρέα...

Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια!

Και με γερά μωρά στις κοιλίτσες και στις αγκαλίτσες... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυαγαπημενες φιλεναδες μου!!!

Ειμαστε εδω, ενωμενες δυνατες!!

Ειμαστε εδω, γιατι ειμαστε σιγουρες, αισιοδοξες, οτι θα γινουμε κ εμεις μανουλες....

Ειμαστε εδω, γιατι κ η δικη μας ωρα πλησιαζει....

το πιστευουμε, ετσι δεν ειναι .........??????????????????????? :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχομαι ολοψυχα το 2011 να ειναι γεματο γερα μωρακια ....

ΦΤΑΝΟΥΝ ΠΙΑ ΟΙ ΑΠΟΒΟΛΕΣ Ε Λ Ε Ο Σ ...

κατι μου λεει οτι αυτη η χρονια ειναι για πονεμενες ψυχες σαν κι εμας!!!

Ναι η δικη σας ωρα πλησιαζει κι οσο επιμενετε εισαστε ολο και πιο κοντα...

ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ..

irene μου πραγματικα σε θαυμαζω ,που τη βρισκεις τοοοοση δυναμη ..δεν μου λες να παρω κι εγω λιγη ..???

ο θεος να ειναι μαζι σας και να σας δωσει απλοχερα οτι σας πηρε .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wendy μου, τώρα αρχίζω και ορθοποδώ...μη νομίζεις...

Μια μικρούλα ελπίδα με κρατάει, όταν παραδώσω τα όπλα θα είμαι έτοιμη και να σας αφήσω...

Αυτό θα ευχηθώ κι γώ "ο Θεός να ναι δίπλα μας και να μας δώσει ότι μας πήρε..."...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Που το ξετρυπωσα το θεμα αυτο εε....??

ειπα μιας κ περασε το πασχα....κ ξεκινησαμε λιγο πολυ ολες...θα το γεμισουμε....

Καλη επιτυχια κοριτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια μου!κ γω θελω να πιστευω οτι θα ειμαι μια μελλοντικη μανουλα στις αρχες του 2011!!!!!απο τον αλλον μηνα ξαναβαζουμε μπρος κ ευχομαι να ερθει συντομα κ να μεινει!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ιδιο ευχομαι κ εγω για μενα!!!Ελπιζω το 11 να ειναι το τυχερο μας.Εγω εχω ηδη αρχισει τις προσπαθειες ;) μιας κ "ειμουν τυχερη",μετα την παλλινδρομη κ δεν χρειαστηκε να κανω τιποτα αλλο(εννοω αποξεση κ.τ.λ).

Αντε να δουμε!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μ' αρέσει πολύ αυτή η ιδέα... Θέλω κι εγώ να μπω σ' αυτή τη λίστα!!!! Εύχομαι, να ακούσει ο Θεούλης τις προσευχές μας για να (ξανα)γίνουμε μανούλες!! Διάβασα κάπου ότι το 2010 και το 2011 θα είναι από τα πιο γόνιμα έτη!!

Irene1 μου, κοριτσάκι μου, μαζί δεν είπαμε ότι θα πάμε σ' αυτήν την προσπάθεια?? Για να δίνουμε θάρρος η μία στην άλλη!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελάρες μου!!!!!!

Λέω να μπω κι εγώ στη λίστα,

μιας και από χθες ξεκινήσαμε τις προσπάθειες.

Ελπίζω γρήγορα να φωλιάσουν πολλά πολλά σποράκια

στις κοιλίτσες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε βρε.... ολες οι τσουπρες εδω!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Καλη επιτυχια σε ολες μας.....!!! Οι πρωτοι Αιγοκεροι κ υδροχοοι ειναι ετοιμοι να γεννηθουν!!!!!!!

Προτεινω η λιστα να ξεκινησει με την πρωτη ΠηΤ του 2011, τι λετε???

Βουυυυυυυυυυρ στο ψητο :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα,καλη αρχηηηη!!!ελπιζω εγω και η μπεμπα μου να σας φερουμε γουρι!!!ευχομαστε τα καλυτεραααααααα!!!πολλεεεεεεεεεεεεεςςς φουσκωμενες κοιλιτσες και γερα νινακια!!!!φιλακια πολλα σε ολες!

KONSTANS μου,μεσα απο την ψυχη μου ευχομαι συντομα μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αργυρω μου..... αυτα τα μεταμεσονυχτια γελια μεχρι δακρυων που κανουμε.... ειναι ολα τα λεφτα!!!!!!

Σευχαριστουμε πολυ πολυ πολυ για τις ευχουλες σου.....!!!! Φιλακια στη μπεμπουλα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Εύχομαι καταρχήν σε όλες τα καλύτερα..

Μου άρεσε πολύ η ιδέα σας..Πολύ αισιόδοξη η λίστα σας και θα ήθελα να μπώ κ εγώ σ'αυτήν..

Μετά από μία αποβολή κ εγώ,μπορώ να ξεκινήσω προσπάθειες πάλι,από τον Ιούνιο και μετά..

Εύχομαι μέσα στο 2011 να γίνω κ εγώ μανούλα.... :)

Καλή επιτυχία σε όλες μας...

Φιλιά :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε???

Εγω εχασα αυτο το μηνα...πηρα αντιβιωση για μια μικροεπεμβαση που εκανα...κ τον απεφυγα....ουφ σνιφ....

Παμε ομως για τον επομενο!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans πολύ καλή η ιδέα σου!!! Σωστά!!! Έχουμε κι εμείς δικαιώματα!!!

Ελπίζω ότι θα τα καταφέρω αυτή τη φορά να γίνω μανούλα το 2011..

Λογικά θα ήμουν μανούλα Ιουνίου 2010 αλλα δεν πήγαν όλα όπως τα ήθελα..

Αυτή τη φορά θα πάνε όμως όλα καλά..

Φιλάκια και όλη τη θετική μου ενέργεια κορίτσια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι

κ εγω αν ολα πηγαιναν καλα....μανουλα Ιουλιου 2010 θα ημουν....αλλα να που ηρθαν τα πραγματα διαφορετικα....

Τωρα ομως που περασε το Πασχα κ βαλαμε παλι μπρος....πρωτα ο Θεος...θα ειμαστε στις πρωτες του 2011, χι χι χι χι...Οπως κ πολλες κοπελες απο δω μεσα..... :kiss::kiss::kiss:

Καλη επιτυχια σου ευχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια με παιζεται κι εμενα????? :P:P Περιμενω με ανυπομονισια την καταραμενη τελος του μηνα για να ξεκινησω ενεσουλες!

GOOD LUCK :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι και εγώ εδω!!!!!!!!ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ!!!!!!!ευχομαι σε όλες μας πολλά πολλά μπεμπακια το 2011....μακαρι να κραταω και εγώ το 2011 το μπεμπουλινακι μου!!!!!!

ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσενα γλυφιτζουρενια μου....... παντα σε παιζουμε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: αντε με το καλο κ απο δω!!!!

Εφς καλη επιτυχια κ σε σενα!!! Με τετοια θετικη ενεργεια σιγουρα θα το κρατας καλε...το συζητας...????

Κ εγω ανυπομονω βρε κοριτσια, ναρθει, να φυγει.....κ να τα δωσουμε ολα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia!isws na anoikw kai egw s authn thn katigoria....giauto eipa na sas grapsw edw (kai na mhn anoixw neo thema).. den exw paei ston giatro oute exw kanei to test (giati to fovame to apotelesma)...exw mia vdomada peripou kathisterisi..(k eixa epafi stis gonimes meres m)...den eimai omws kai sigouri 100%oti eimai egguos...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερααααααααααααααααα

λεω να μπω κ γω στην λιστα σας ......

μιας κ ξεκιναω εντατικα αυτον τον μηνα.....ευχομαι να ειναι

κ ο τελευταιος.....

εκλεισα σχεδον χρονο ...αλλα....δ εκανα τις απαρτητες προσπαθειες

δλδ λιγες επαφες.... κ οι περισσοτερες σε μη γονιμες μερες τεσπα....

ευχομαι πολυ πολυ καλη μας επιτυχια κ οοοοοοολες μας με σπορακια

στις κοιλιτσες μας ...!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμπια :woohoo: :woohoo: :woohoo: τι αστειο...πολυ θα ηθελα νακουσω πως σου ηρθε βρε κοριτσι!!! Καλη επιτυχια με την καθυστερηση σου..μηπως να εκανες μια χοριακη???

Μπουγατσουλα μιαμ μιαμ, αντε με το καλο!!! Να ειναι ο Μαιος ο τυχερος σου, ναι ναι ναι !!!!

Κ μενα, μεσα Μαιου θα πεσει η καλη μερα κ θα τα δωσω ολααααααα, οχι οτι τις αλλες θα καθομαι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...