Μετάβαση σε περιεχόμενο

MAKSILARI EKUMOSINHS-THILASMOU


Recommended Posts

Geia sas koritsia..

tha ithela na rwthsw an exete dokimasei ayto to maksilari pou einai gia thn egkimosinh kai meta se votithaei ston thilasmo. einai makroulo kai sthn egkimosinh to xrhsimopoieis otan ksaplwneis sto plai gia na vazeis to podi sou panw h' sthn mesoula.. enw kata ton thilamso se voitha oson afora tthn stiriksi tou mwrou gia na mhn pianesai.

To exei parei kamia??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εγω εχω παρει απο το mothercare..

μαπα...

εινια τοοοσο λεπτο κ κανει κ 40 ε///

μια φιλη μου που μου το συστησε το πηρε την ιδια περιοδο κ οταν το ειδα ηταν ελς κ το φουσκωσαν με τρομπα...

μα εμενα με τραβαν τα ελλατωματικα?

απο το ιδιο καταστημα πως γινετε να ειναι διαφορετικο?????

ετσι εβαζα μαξιλαρια οσο ητανα κομα μικρο...

τωρα δε χρειαζεται τιποτα...

αααααα ο ξαπλωτος θηλασμος ειναι ο καλυτερος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα με βοηθησε πολυ και για να κοιμαμαι και για να θηλάζω ξαπλωμένη και για να θηλάζω το μωρο καθιστη και για να βαζω το μωρο να καθεται σαν ρηλάξ . Δηλ εβγαλε τα λεφτα του με το παραπάνω .

Να παρεις με περλες μεσα ή με κουκουτσια και οχι με αφρολεξ και δεν ξερω τι αλλο βαζουν . Αυτο βολευει να φτιαχνεις την καλυτερη σταση για σενα και τ μωρο .

Προχτες παντως που το σηκωσα τελειως ειδα οτι "αδειασε" καπως χωρις ν εχει τρυπα . :dry: Νομιζω καπου ειχε παρει το ματι μου περλες που γεμιζουν ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelina εγώ πάντως που πήρα ένα απο το bimbomarket.it δεν μπορώ να πω ότι με βοήθησε και πολύ,είναι πολύ μαλακό γι'αυτό.Γενικά ψάξ'το πριν πάρεις κάτι για να σε βολεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lala emena mou to exoun parei dwro apo ta litw mou eipan.. kai malista tis proalles pou eixa paei litw na parw rouxalakia to eida htan kai akrivo 75 euro an de kanw lathos... twra me ti einai gemismeno de kserw... pantws xairomai pu estw kai mia kopela mou leei oti thn volepse

:)

erwthsoula.. otan les oti se volepse san rilaks dhladh pws?? enwneis tis 2 pleures tou kai dhmiourgeitai kati san fwlitsa ki ekei anamesa vazeis to mwro?? ayto omws de kounietai opws ena rilaks.. signwmh an kanw lathos allla eimai anideh xixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ αυτό το μαξιλάρι το πήρα για να κοιμάμαι

όταν ήμουν σχεδόν στον 6ο. Μου το σύστησε μια φίλη απ το μαμμυ.

το βολεύτηκα πολύ, γυρνούσα πλευρό και σηκωνόμουν πολύ άνετα.

ο άντρας μου όταν μ έβλεπε πάνω σ αυτό, μ έλεγε, "πάλι κλωσσάς"??

και από τότε με φωνάζει κοτούλα του.

τώρα που γέννησα δε το χρησιμοποιώ όταν ταϊζω τον μπέμπη, αλλά... στηρίζω τη πλάτη μου για να βλέπω τβ :blush:

και αργότερα θα το χω για στήριγμα στη πλατούλα του μπέμπη.

το κάλυμα του βγαίνει, πλένεται και όλα μια χαρά.

το δικό μου είναι της ΗΡΑ και κάνει 39.90 για την ακρίβεια,

δεν είναι πολύ μεγάλο, αλλά καλή ποιότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelina to phra kai egw twra poy eimai egkyoyla...σε γενικες γραμμες προς το παρον λιγο με εχει βοηθησει σε σχεση με την κοιλιτσα...τωρα με με τον θηλασμο απο φιλες μου ακουσα οτι βοηθαει αρκετα...

στον καναπε που ξαπλωνω κατι κανει...το βραδυ ειναι λιγο δυσκολο γιατι ειναι σαν να κοιμομαστε 3...πιανει και χωρο...κ φυσικα εδιωξα τον κ.Μαξιλαρι και οχι τον αντρα μου :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει και έχει βγάλει τα λεφτά του εδώ και πολύ καιρό!!!

Με το θηλασμό με καταβόλεψε γιατί ξάπλωνα τη μπέμπα πάνω σ'αυτό και μόλις έπιανε το στήθος είχα τα χέρια μου ελέυθερα να κάνω ότι θέλω. Πχ να φάω, να πιώ ακόμη και να διαβάσω ένα βιβλίο. Τώρα πια το χρησιμοποιώ στο βραδυνό τάισμα το οποίο διαρκεί πολύ. Για όλα τ'άλλα δεν χρειάζεται γιατί η μικρή μεγάλωσε και κάθεται στα πόδια μου για να φάει 5-10 λεπτά!

Εκτός από τη χρήση κατά τη διάρκεια του θηλασμόυ εγώ κοιμάμαι αγκαλίτσα μαυτό!! cheer: :cheer::cheer:

Γενικά κοιμόμουν με πολλάάάά μαξιλάρια πάντα. Είχα τουλάχιστον 3 για μένα στο κρεβάτι! Τώρα έχω αυτό και είμαι μια χαρά!!!

Φυσικά και συ προτίνω να΄το χρησιμοποιήσεις!!!

Ειδικά αν είναι παχύ θα σε βολέψει πάάρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ Κ ΠΗΡΑ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΑ LIDL Κ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ...ΜΑΛΑΚΟ ΠΟΛΥ Κ ΑΔΕΙΟ.

Κ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΦΕΡΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΜΕΝΟ ΜΕ 20 ΕΥΡΩ Κ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΠΗΡΑ Κ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΟ ΖΟΥΛΗΞΑ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΟΥΣΚΩΤΟ,ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ!!! ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΚΑΡΟ...ΧΙ ΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Θα περιμένουμε λοιπόν τα νέα σου!! 😃😃
    • Ναι γιατί όχι! Δεν απαγορευτεί κάτι!!! Κάνει θαύματα σου λεωωω!!! Βασικά οδεύει με σωστά βήματα κ καθοδηγεί! Γιάννης Κουτουλακης ! Σε μια εβδομάδα!
    • Ναι θα ήθελα το όνομα του αν είναι εφικτό 🤗...Να είσαι επιφυλακτική αν αυτό δε βοηθάει 🤗 πότε θα ξανά πας ?
    • Κορίτσια χωρίς να σας ξέρω μου δίνετε δύναμη Κ κουράγιο!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Δεν ξέρω η καθεμία από εσάς σε τι φάση είστε αλλά εύχομαι να έχετε όλες αυτό που ποθειτε! Θα δείξει. .είμαι λίγο πιεσμένος αυτή τη περίοδο με τη δουλειά κάνω κ κοσμήματα Κ έχω Κ κάποια φεστιβάλ.αν θελετε να τα δείτε mariemma Art είναι σε ινστα και φβ!!!! Αυτό μου δίνει δύναμη Κ ξεχνιέμαι πάντα όταν δε είμαι καλά...κάθομαι Κ δημιουργω....
    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...