Μετάβαση σε περιεχόμενο

μαμαδες με τρια ζουζουνια -παιδάκια


ρουλα 3

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααααααααααααα για παιδια λεεεεεεεεςςςςςςςς?

και ειδα ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ στον τιτλο και ειπα να μπω να πω για τα καναρινια μουυ!!!

party0009.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ εγραψες ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ και θα νομιζε ο κοσμος οτι μιλας κυριολεκτικα!!!!

Μπερδεψιαρα!!!! :P

ΚΑΛΕΕΕΕ ΤΡΙΤΕΚΝΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣ σας μιλαει η κοπεεεεεελαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρωωωωωωω..μουρληηηηη παλη εκτος θεματος εισαι.....

Ρουλιτσα ειμαι σηγουρη οτι θα απαντησουν οι κοπελες, νομιζω οτι η μανουλα 3 εχει σηγουρα 3 νινακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει πολλές μανούλες με τρία στο μάμμυ!!!!

Τσουπ τσουπ θα αρχίσουν να εμφανίζονται,είναι δύσκολη η ώρα που έκανες

έναρξη!!!! :P

Εγώ ας πούμε!δεν έχω τρία ,αλλα ένα....

Στην σκέψη του 2ου με πιάνει άγχος....χωρίς ιδιαίτερο λόγο...

Για ενωθείτε να μας δώσετε δύναμη γιατι για πολύ φοβιτσιάρα με έχω ,για να μην πω τίποτα αλλο...

Θα σας παρακολουθώ με αγωνία για να πάρω θάρρος!!Η κούνια που με κούναγε????

Για πες,πως τα καταφέρνεις,για τρία πήγαινα και κόλλησα στον άσσο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa έγραψε:

Εχει πολλές μανούλες με τρία στο μάμμυ!!!!

Τσουπ τσουπ θα αρχίσουν να εμφανίζονται,είναι δύσκολη η ώρα που έκανες

έναρξη!!!! :P

Εγώ ας πούμε!δεν έχω τρία ,αλλα ένα....

Στην σκέψη του 2ου με πιάνει άγχος....χωρίς ιδιαίτερο λόγο...

Για ενωθείτε να μας δώσετε δύναμη γιατι για πολύ φοβιτσιάρα με έχω ,για να μην πω τίποτα αλλο...

Θα σας παρακολουθώ με αγωνία για να πάρω θάρρος!!Η κούνια που με κούναγε????

Για πες,πως τα καταφέρνεις,για τρία πήγαινα και κόλλησα στον άσσο!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ. ΑΛΛΑ ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ "ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΔΥΜΑ,ΤΩΡΑ;;;"ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΜΠΑΤΖΑΚΙΑ ΜΑΣ......

ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΛΕΩ.

ΑΝΤΕ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΤΕ ΚΑΛΕ ΜΑΜΑΔΕΣ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΖΟΡΙΖΟΜΑΣΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας βρε κοριτσια! ειμαι η φανη.ειμαι και εγω μια τριτεκνη μαμα δυο αγοριων και ενος κοριτσιου.ηλικιες δεν γραψατε ομως.εμενα ο μεγαλος 15 η μικρη 10 και ο μικρος 8.5 ολα καλα τρελενομαι λιγο αλλα τι να κανεις ετσι ειναι τα παιδια ΖΩΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου μπαινουν ιδέες καμμια φορα αλλα μπα αστο καλυτερα . παλι απο την αρχη ταισματα ρεψιματα και τα λοιπα και τα λοιπα ...αστο καλυτερα . με βλεπω να τρελαινομαι ! εδω τωρα το πλυντηριο πλενει καθε μερα , το σιδερο δε το προλαβαινω τι θα γινοταν αν? :blink::S :woohoo: καπως ετσι θα ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didimaki έγραψε:

γεια σας βρε κοριτσια! ειμαι η φανη.ειμαι και εγω μια τριτεκνη μαμα δυο αγοριων και ενος κοριτσιου.ηλικιες δεν γραψατε ομως.εμενα ο μεγαλος 15 η μικρη 10 και ο μικρος 8.5 ολα καλα τρελενομαι λιγο αλλα τι να κανεις ετσι ειναι τα παιδια ΖΩΗ.
φανουλα να σου ζησουν τα αγγελουδια σου!!!κ γο 8ελω πολλα παιδια!!!!!εχω 1 κοριτσακι 12,5μηνων και 8ελω και αλλα....πολλα 3_4!!!!!....παντοσ εχεισ δικιο τα παιδια οντωσ ειναι ζωη!!!!κ παλι να τα χαιρεσαι!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον ανταποκριτη του ογα της περιοχης σου πρεπει να πας εσυ η ίδια (γιατι η μαμα είναι η δικαιούχος) με τα πιστοποιητικα γεννησεως ταυτοτητες και θα συμπληρωσεις τις αιτησεις που θα σου δώσουν. αν χρειαζονται αλλα χαρτια δεν θυμαμαι . θα παρεις 2000 ευρω εφαπαξ και ανα διμηνο 518. αφου κλεισουν τα 6 χρονια το ποσο αυτο θα μειωθει. νομιζω περασαν 5-6 μηνες απο την ημερα που εκανα την αιτηση για να τα παρω αλλα τα πηρα αναδρομικα . ερχεται η επιταγη σπιτι σου και πληρωνεσαι απο το ταχυδρομειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΕΚΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.Ειμαι και εγω στο clab αυτο,εχω 3 κοριτσαρες.Την Γαλατεια 7 ετων την Αλεξανδρα 5και κατι και την Ελευθερια 4 ετων.ΝΑΙ, ειμαι ξετρελαμενη και θελουμε κι αλλα.Βεβαια μου συνεβη κατι δυσαρεστο πριν 4 εβδομαδες.Ημουνα εγκυος,πηγα να κανω αυχενικη και τελικα το ειχα χασει :( Παλλινδρομος Α'τριμηνου ειπε ο κος ΖΙΩΓΑΣ ο γυναικολογος μου.Τωρα εχω βαλει μπροστα για το επομενο και ειμαι τρελαμενη με την καθυστερηση που εχω :unsure: αλλα ποτε δεν ειχα σταθερο κυκλο.Το θελω πολυυυυυυυυ!!!!!!ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΡΑΓΕ??? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσα ευχαριστώ για την πληροφόριση.Αντί το ποσό να αυξάνεται όσο μεγαλώνει το παιδί,μειώνεται...Αθάναταη Ελλάδα,τί να πεις! ;)

lovebaby θα έρθει αν το θέλεις τόσο.Να τις χαίρεσαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεε τωρα το ειδα το θεματακι!!!!!!!ειμαι κ γω ευτυχισμενη εις τριπλουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: καλα πως μου ξεφυγε εμενα αυτο το θεμα??? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!ξεχασα νσ πω τις ηλικιες τους!ο νικολακης μου ειναι 3 χρονων....η μαρια μου 2,5 χρονων κ ο μπεμπης (θανασης) ειναι 5 μηνων!!!!!!!!!!!αχ!πολυ μ'αρεσει να μιλαω για τα παιδακια μου!!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποση διαφορα εχει το 1ο απο το 2ο . εμενα ενα χρονο παρα δύο μέρες. και όλα τον αύγουστο. κανουμε μία μεγάλη τουρτα γενεθλια και στα τρια μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...