Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

pebi έγραψε:

θουλη μου το αιμα στα κακακια αν δεν ειναι ραγαδα , ειναι αλλεργια στο αγελαδινο!

κοψε τα γαλακτοκομικα και ολα τα παραπνω και πρακολουθησε το!

αν εχεις τοσο αγχος μπορεις να κανεις μαγιερ αλλα νομιζω δεν ψ=χρειαζεται τωρα!

:kiss: ευχαριστω...

θα το παρακουλουθω...

μαγιερ ειναι για αν δω αν εχει αλλεργια?

μηως εχει αλλεργια στο δικο μου γαλα? :blink::blink::blink::P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η μαγιερ ειναι για βεβαιωθεις οτι ειναι αιμα!

αλλα θα πρεπει να ειναι φρεσκα τα κακακια!

περιορισε λιγο τα γαλακτοκμικα και μετα βαλε τα σιγα σιγα στην διατροφη σου-του!

και αλλεργια να εχει ειναι κατι που ξεπερνιεται!

αλλωστε μεγαλωνετε , γινεστε αντρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εχει κρύο στα μέρη σας?

Εμείς εδώ(Χίος),έχουμε γκρίζο

ουρανό και μια παγωνιά!!!!Μπρ!!!

Χθες ο Γιώργος μου ήταν πολύ

ανήσυχος!Όλη μέρα ήθελε αγκαλιά

(κάτι που δε συνηθίζει) και γκρί-

νιαζε συνέχεια!!!

Αργά το απογευματάκι μου κάνει

και ένα πολύ έντομο και επίμονο

κλάμα!!!Υστερία τον έπιασε!(Αφού

είχε να κοιμηθεί από τις 2 το

μεσημέρι?

Κάναμε εμβόλιο την Πέμπτη,

πονάνε και τα δοντάκια μας....

του έπεσαν όλα μαζί του καημένου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Μπραβο το Ειρηνακι μας...αντε καλο κινηγητο!!!!!!!

Αναστασια μπραβο και στον Σπυρακο για το φρεσκο γαλα. Θούλη τι να πω...δοκιμασε και γαλατα και πορτοκαλι...εμενα που εχει αλλεργια δεν κανει τετοια κακα...αλλα βγαζει εκζεμα..ασε στα μαγουλα δεν εχει αλλο, ειναι μονο πολυ τραχυ το δερμα...που σημαινει οτι αν το αφισω θα ξαναφοπυντωσει..αλλα εχει στο κεφαλακι και ξυνετε πολυ το καημενο...αφου ξεπουπουλιαζει το μαλι

Δεν προλαβαινω να σας διαβασω ολες..τα φιλα μου στα μωρακια σας...περιτον να σας πω οτι ουτε σημερα κοιμηθηκα...ξυπνησε 4 φορες και ηθελα αγκαλιτσα και κουνημα...το καλο ειναι οτι εξαιτιας αυτου βγαλαμε μπολικο γαλατακι και θα τον ταισει ο μπαμπας το βραδυ...και εγω θα σηδεροσω.χιχιχιχιχι..

Αχχχχχ χτες ειχαμε κοσμο..τι ανθρωπου εχουμε μικρο μωρο και ξεκουμπιστηκαν κατα τις 10 το βραδυ...μεχρι τις μια επλενα πιατα, και ξανασφουγαρησα...μου εφαγαν και το οσομπουκο κλαψ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

κρύο σήμερα δεν μπορώ να ζεσταθώ,

το έπαιξα παιδούλα, έβαλα μια τζιν

φουστίτσα και μακό μπλουζάκι και

τώρα τουρτουρίζω :S

Πολλές εξελίξεις στο τρενάκι μας

Περπάτησε η Ειρήνη

άντε καλά τρεξίματα τώρα :)

ήπιε φρέσκο γάλα ο Σπυράκος

πάντα τέτοια να έχουμε :)

Αναστασία πως πήγε με την δουλειά

δεν μας είπες.

Είδα και τις φώτο σας από την συνάντηση

πρέπει να περάσατε τέλεια

και τα μωρά μια χαρά παίζανε.

Μάρθα με την παιδίατρο μίλησες καθόλου για το αίμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενααααα

τι κανετε?

αχ εμενα το βραδυ καθ 1,5 ωρα ξυπνουσε...μα ποτε θα στρωσει..δε γινετε αλλο.. :(:(:( κ με εχει ξυπνια απο της 8..ελεος τι τον επιασε...

μα σημερα ρεπαρο.....θελω αν κοιμηθωωωωωω

πιο μετα παω εμπορικο..εχει κ εκπτωσεις...

να ξεδωσω..αστο καλο :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera .

martha eprepe na moy eyxitheis exthes :( (kalo ksimeroma)

ti ton pianei stis 2 kai den thelei na ton afisw katw ....ma kathe bradu ....ektos apo ayta pou mou eipais kalo ksimeroma ....

sabatogenimenh eisai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα νατασουλα... :kiss:

οχι δε μιλησα..αν συνεχισει θα την παρω..

σε μια βδομαδα εχουμε να παμε εξαλλου..

λες να με πει αν κοψω το θηλασμο?

χαχαχαχ :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

kalhmera .

martha eprepe na moy eyxitheis exthes :( (kalo ksimeroma)

ti ton pianei stis 2 kai den thelei na ton afisw katw ....ma kathe bradu ....ektos apo ayta pou mou eipais kalo ksimeroma ....

sabatogenimenh eisai?

οχι δε ειμαι σαββατογεννημενη :dry::P

αλλα απο δω κ περα θα στο ευχομαι για οσο πιανει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο που περάσατε ωραία στη συνάντησή σας...ωραία η πιτσιρικαρία!!! αλλά και μαμαδοπαρέα :laugh:

Εμείς εδώ δεν έχουμε παιδότοπους!!! :(

Αθηνά μήπως έχετε εσείς στο Βερολίνο? επειδή είστε πρωτεύουσα!!!

έχουμε μόνο παιδικές χαρές και σε αυτές δεν υπάρχει κούνια για μωράκια, έχουν μόνο για μεγαλύτερα παιδιά!!!! έτσι κάθομαι στην κούνια παίρνω την μικρή αγκαλιά και κουνιόμαστε!!!! κάτι είναι και αυτό!!!

Αυγή το να γνωρίζεις τα του θηλασμού δεν έχει καμμιά σχέση με το αν έχεις κάπιο πτυχίο ή όχι.....πρέπει να έχεις προσωπική εμπειρία και να έχεις διαβάσει σχετικά!!!

και εγώ πριν αποφασίσω να κάνω οικογένεια δεν είχα ιδέα περί θηλασμού μάλιστα είχα ακούσει το εξής: "είτε θηλάσεις ένα μήνα είτε 6 είναι το ίδιο!!!" :unsure:

Συγχαρητήρια και στην Ειρηνούλα σου lovie άντε και καλό τρέξιμο και σε σένα!!!! εγώ δεν έκανα πίτα σε κανένα παιδί!!!

Κανένα νεότερο από το φαντασματάκι μας...μου άρεσε και το κυρ-Γιώργης, μου θυμίζει την ταινία: ο κυρ-Γιώργης εκπαιδεύεται!!!! :silly: στην δική μας περίπτωση είναι ο κυρ-Γιώργης κυκλοφορεί!!!! :S

με τον άντρα μου τον φωνάζουμε Casperακη!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αργη...αμα σου πω οτι ηθελα να σου το προτεινω.....το κυρ Γυωργης!!!

χιχιχιχι

Καλα μερ εκπλησεις...μεχρι και εμεις εδω στις παιδικες χαρες εχουμε κουνιες για μωρα...ο μπαμπας μου εχει παει τον Χριστοφορο αρκετες φορες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες! Ολα καλα ε; Εχει καμια ωρα που κοιμαται ο μικρος μου και ειπα να μαγειρεψω. Φασολαδα τσικνιστη σημερα... εχει και κρυο.

Argi συμφωνω οτι τα πτυχια δεν εχουν σχεση. Αυτη βεβαια οταν της ειπα οτι θηλαζω εκανε σα να κουφαθηκε!Τι να πω...

Αχ τι καλα να μεναμε ολες στην ιδια πολη, να συναντιομασταν...

Φτουου! Ξυπνησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα...τουλαχιστον εχει πρασινο γυρω γυρω...εδω Ελλαδα σπανιοα να βρεις...

Εχει η μαμα μου δυο παιδικες χαρες πολυ καλες κοντα της...αλλα και αυτη που ειναι στην γειτονια μας ειναι πολυ καλη, εχουν και αμμο, αλλα και ταρταν- το προτυπω δεν κατουρανε τα σκηλια και δεν το τρωνε τα παιδια, και εχουν πρασινο, και πολλα παιχνιδια κινητικων δραστηριοτητων...αλλα γενικα στην Ελλαδα δεν....ειδικα καποιες παιδικες χαρες ειναι και λιγο επικινδυνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιος σου ειναι κουκλος!!!!

Αλλα πολυ τσιμεντο...και ναι η κουνια ειναι επικινδυνη για μικρα παιδακια

Ο Δικος μου οταν τον βαζουν στην κουνια - καλαθι...ετρελαινετε...καθετε εχει και μια φατσα...κιχ δεν βγαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ καλούλης είναι!!! :P

δεν έχει πολύ τσιμέντο, είναι ένα μικρό δρομάκι που οδηγεί στα παγκάκια, δεξιά και αριστερά είναι γεμάτο χώμα!!! Υπάρχουν και άλλες που έχουν άλλες δραστηριότητες όπως σπιτάκια κλπ. στην γειτονιά μας όχι!!!

Πάντως θα ήθελα έναν παιδότοπο να πηγαίνουμε τον χειμώνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ειναι ωραια. Εμεις δεν εχουμε παει ακομα τον δικο μας, θα τον παμε σαν μεγαλωσει λιγο ακομα, αλλα πηγενα με την κουμπαρα και το βαφτησητηρι μου...τρελαινοταν και ειδικα χειμωνα που δεν εβγαινε αλλου...απορω πως δεν κανανε ...και εχει και πολλους Ελληνες!!!!

Να μια καλη επιχειρηματικη προταση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα σας. Εγώ βέβαια δεν θηλάζω πια την μπεμπούλα μου αλλά επειδή ακόμα ξυπνάει 2-3 φορές το βράδυ και της βάζω πιπίλα χωράω στην παρέα σας;

Πότε θα μου κοιμηθεί όλη την νύχτα σερί;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημετα Λενακι...Ολοι οι καλοι ξενυχτηδες χωρανε στο τρενακι μας!!!!!!!

Μην εχεις φρουδες ελπιδες!! Μονο αν εφευρεθει παιδικο λεχοτανιλ θα κοιμουνται τα βλασταρια μασ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Καλημετα Λενακι...Ολοι οι καλοι ξενυχτηδες χωρανε στο τρενακι μας!!!!!!!

Μην εχεις φρουδες ελπιδες!! Μονο αν εφευρεθει παιδικο λεχοτανιλ θα κοιμουνται τα βλασταρια μασ!!!

λες να μην περιμένω θαύματα ε;;;;χαχαχαχα

Η πλάκα πια είναι, ότι ακόμα χωράει στο λίκνο που έχω δίπλα στο κρεβάτι μου και μόλις κουνηθεί βάζω το χέρι μου μέσα και της βάζω την πιπίλα πριν ξυπνήσει τελείως. Όταν δεν χωράει πια πρέπει να πάει στο δωμάτιο της που είναι στον κάτω όροφο, έχουμε μεζονέτα. Οπότε αν δεν έχει φτιάξει τον βραδυνό ύπνο τι γίνεται;;;; με βλέπω με αντίσκηνο δίπλα στην κούνια της χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi φταιει το οτι θηλασε γενικα...εστω και μια ημερα..χιχιχιχι. Αμα εδινε απο την πρωτη μερα γαλα σκονι...δεν θα ειχε τετοια προβληματα!!!!

Ετσι ειναι...το μητρικο γαλα ειναι σνα τον εσπρεσο...αμα παρεις εστω και μια μικρη δοση....

Ειμαστε απαραδεκτες μαμαδες!!!!

Περα τουτου λενακι...δοματιο πανω δεν εχετε...εδω εμανα ειναι διπλα το δοματιο του...κει τα εχω φτυσει απο τα δρομολογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Argi φταιει το οτι θηλασε γενικα...εστω και μια ημερα..χιχιχιχι. Αμα εδινε απο την πρωτη μερα γαλα σκονι...δεν θα ειχε τετοια προβληματα!!!!

Ετσι ειναι...το μητρικο γαλα ειναι σνα τον εσπρεσο...αμα παρεις εστω και μια μικρη δοση....

Ειμαστε απαραδεκτες μαμαδες!!!!

Περα τουτου λενακι...δοματιο πανω δεν εχετε...εδω εμανα ειναι διπλα το δοματιο του...κει τα εχω φτυσει απο τα δρομολογια

το μωράκι μου το θήλασα 3 μήνες σχεδόν αποκλειστικά. λέτε να φταίει αυτό που ξυπνάει;;;;χαχαχαχα

δυστυχώς πάνω δεν έχουμε δωμάτιο άλλο, βέβαια το δικό της είναι πολύ κοντά μόλις κατεβαίνεις τις σκάλες, μαρμάρινες και όχι στριφογυριστές ευτυχώς, γιατί με βλέπω μέσα στην νύχτα να τρώω τούμπες άμα κατεβαίνω κάτω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...