Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσαρες μου επεστρεψα!!!!

Λοιπον Ιοθυλια, για τον γαμο, θα εχεις γαλα σε μπιιμπερο, αντλημενο, σε ισοθερμικο τσαντακι, κρυα, θα παρεις μαζι σου και ενα θερμος με πολυ ζεστο νερο και ενα μπρικι, για να τα ζεστενεις, εγω ετσι εκανα στη βαφτηση του Τζεφ!!!

Λοιπον Τζεφ λεει τον μικρο μου η κορι μιας φιλης μου που μενει αμερικη, ειναι μικρουλα και δεν μπορει να το πει ολοκληρο, ετσι του εμεινε....

Παω να μαγειρεψω το ψαρι μου...τσιπουρα στη γαστρα με λαχανικα- ειναι σουπερ διαιτης μιας και ειναι χωρις λαδι και αλατι...και ειναι απλα τελειο!!!

Φιλια σε ολες τα λεμε σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γυρισαααα!!!

Περασα παααρα πολυ ωραια!!

Ο γαμος ηταν σε ενα παρα πολυ ωραιο μερος(οχι στο δημαρχειο) και ακολουθησε φαγητο και χορος!

Χορεψα και περασα παρα πολυ ωραια!

Καιρο ειχα να νιωσω ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενιτσα μπραβο!!!

Χαιρομαι για σενα!!!!

Να το κανεις συχνοτερα...τωρα δε μετα το Πασχα που ανοιγει η σεζον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι να διαβάσω τα προηγούμενα

γράψατε άλλες 3 σελίδες.

Εμείς θα βγούμε τελικά σήμερα

και έχω πάρει τα πάνω μου :) .

Την μικρή την πήγα στην γυναίκα

που την κοιτάει και θα μείνει

εκεί όλο το βράδυ.

Ιουλιά μια χαρά τα καταφέρατε μπράβο σας.

Το μαγαζί καλό?

Οι νυφούλες όσες μπόρεσα να δώ κούκλες.

Γιώτα να μακραίνεις το μαλλί σου πάει πάρα πολύ.

Μάρθα εσένα δεν σε είδα την έβγαλες την φώτο?

Αννούλα περαστικά.

Αθηνά δώσε καμιά μπανάνα στην Δανάη.

Νατάσα καλή επιτυχία με τα μαθήματα.

Αναστασία καλή επιτυχία με την δουλειά.

Βενετία αυγολέμονο γιατί να μην κάνει

αφού δίνεις αυγό?

Ελένη πολύ χαίρομαι που ξέσκασες και πέρασες ωραία.

Τον Μάϊο δηλαδή θα έχουμε 2 γαμοβαπτίσεις?

Αφροδίτη και Ιουλία?

Τέλεια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλ εχω να ραψω 2 τουλετες/????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αντε νατασουλα καλα να περασετε...

καλα κ αν θελει η μικρη πιπιλισμα?

θα τα καταφερει η κυρια????????

ελενη τελεια...τι χορεψατε?

κ τα μικρα μαζι σου ηταν?

αυριο γιορταζει ο αντρασ μου κ θα χω τα πεθερικα κ τουσ δικουσ μου...

κανω απο σημερα τηγανια μπυρατη...μιαμμμμ

πρωτη φορα το κανω...

κ εκενα κ μιλφειγ..

ποιο εφημερευει ειπαμε αυριο??????? :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τηγανιά μπυράτη?

Τέλεια ακούγεται.

Αν δεν χρειαστείται νοσοκομείο

γράψε μας την συνταγή :woohoo:

Μάρθα την έχω αφήσει κι ένα ΣΚ

στην κυρία και τα κατάφερε μια

χαρά. Η μικρή τρελαίνεται μαζί της.

Την κρατάει 7,5 μήνες κάθε μέρα.

Με την μαμά μου έχει πρόβλημα

και όσες φορές την άφησα γύρισα.

Ντύθηκα στολίστηκα και φεύγουμε.

Ξεκινάει και νωρίς το πρόγραμμα 22:30

Ελπίζω να αξίζει γιατί είναι

και λίγο τσιμπημένες οι τιμές.

25ευρώ είσοδο με ένα ποτό και

180 το μπουκάλι/4 άτομα.

Θα σας πώ αύριο εντυπώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα να περασετε τελεια! :)

τί καλα που η μικρη καθεται με αυτην την κυρία!ετσι θα κοιμηθεις κ εσυ μολις επιστρεψετε!τελεια βραδια με τα ολα της!!οταν δηλ.δεν εισαι σπιτι,δε θελει πιπιλισμα;μμ..ενδιαφερον!μακαρι ετσι να εξελιχθει κ το ζουζουνι μου! :P

Μαρθουλα μου εννοειται εχεις να ραψεις τουαλέτες!τί νομιζες δηλ.,εχουμε dress code,εξεχουσες προσωπικοτητες σα την Αφροδιτη κ εμενα! :P:P:P:P :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :lol:

πώς περασατε στο παρτυ;να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κ καλη επιτυχια στο τραπεζι αυριο! :)

Χρυσα μου το θεμα ειναι πως κ γαλατα να εχω μαζι μου,ο γαμος κ το γλεντι ειναι βραδυ,που σημαινει πως ο μικρος θα κοιμηθει,ελπίζω,εκει κατα τη διαρκεια του :S:blink:

ως τα ξημερωματα ομως που θα φυγουμε..βυζοπιπιλα δε θα θελει ανα 2 ωρες;;κ τοτε τί θα κανω;;θα βγαζω κ θα ξαναβαζω το νυφικο;;; :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οοοοχχχιιι Ιουλια μου..Καταρχας με το νταβαντουρι περνατε τελεια τα μωρα μας. Μετα θα κουραστει και θα τεζαρει στο καροτσι. Ο δικος μας σουρτουκης αφου περιεργαζοταν τα παντα μετα ξεραθηκε και κοιμοταν. Να φανταστεις η βαφτηση ηταν στις 2 και φυγαμε απο το γλεντι κατα τις 8:30. Μια χαρα θα ειναι...το πολυ πολυ, φορτωνεις μαμα ή πεθερα και αντε σπιτακι...εκει θα πεσει κανονικη πιπιλα..τι να κανουμε θα συμβιβαστει...το καημενοο μου....φατσουλα ειναι μωρεεεε...μια νυχτα ειναι θα περασει

Κοιτα αμα θες καμια φορα, πηγενε στο γραφειο...σε ολα τα κεντρα εχουν, εγω τον θηλασα και τον αλλαξα εκει δυο φορες.

Περαν τουτου, ο αντρας μου εφαγε το ψαρι...και πριν απο λιγο μου ζητησε να του φτιαξω μακαροναι φουρνου...τα κατεβασε και αυτα-που τα βαζει γ...ο!!!

Αυριο θα φτιαξω μια συνταγη της Ντενυς για Κρεας στη γαστρα...την διαβαζα και μου ετρεχαν τα σαλια.

Ο μικρος δεν κοιμαται...παιζει με τον μπαμπα του...αυτο σημαινει οτι θα βρικολακιασω παλη!!!

Θούλι σημερα στην αγορα ειδα κατι τουαλετες......κοψοχροναι τις ειχαν...λαω να παρω για τον γαμο των φιλεναδων μας...χιχιχιχιχι

Εμ πως..τετοια κοσμοιστορικα γεγονοτα...

Νατασουλι καλα να περασετε...ρε παιδια..η Anastacia που εξαφανιστικε...και η Thalassa επισης...λετε να χασαν το τρενο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεε άργησα αλλά μπήκα. Ιουλία ζηλεύωωω....Σέλω και γω. Από το γάμο μου έχω να ξεμυτίσω βράδυ. Βασικά στο δικό μας γάμο το μωρό ήταν 7,5 μηνών (μπουκάλι όμως δεν έπαιρνε ούτε το δικό μου γάλα). Το καημένο νύσταζε και επειδή όλοι ήμασταν στο γάμο τον είχε η νονά μου αγκαλιά. Ε! Από την αρχή του γάμου σπάραξε. Στις φωτό έχω ένα βλέμμα απελπισίας γιατί τον άκουγα και στεναχωριόμουν. Στο τέλος κοιμήθηκε στην αγκαλιά της και μετά το γάμο είπα τον παπά να κάνει ένα break και τον θήλασα. Στη βάφτιση ήταν μες την τρελλή χαρά. Οπότε κοίτα να του τα χεις λυμμένα τα προβλήματά του για να μη σου κάνει νούμερα. Μετά στο γλέντι δεν ξέρω γιατί τον είχε η μάνα μου και η πεθερά μου. Καλά ήταν μια κοιμόταν μια ξυπνούσε δεν είχαμε πρόβλημα. Κατά τις 2-3 εκεί ξύπνησε αλλά μετά το σχολάσαμε οπότε πήγαμε πίσω στο ξενοδοχείο (γιατί ο γάμος έγινε στην Τήνο). Ο άντρας μου πήγε με τους φίλους του σε μπαρ και γω κοίμηζα το μωρό. Μόλις τέζαρε τον άφησα στη μαμά και πήγα και τους βρήκα.

Αφροδίτη και μεις έχουμε γεννέθλια την άλλη Κυριακή 24/1 και θα τα κάνω στης μαμάς μου εμεις και μεις μια και την προηγούμενη μέρα θα είμαστε Θεσσαλονίκη σε γάμο (εμεις μενουμε Κιλκίς 50χλμ εξω)

Λοιπον νυφούλες φτου σας. Θα βάλω και γω να ζηλέψετε νησί... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι καλυτερε φωτο που εχω δει παπακι!

εμεις στην βαφτηση ημασταν 10 μηνων!

θηλασα πριν την εκκλησια και μετα το μυστηριο!

κοριτσια αρχιζει και με παιρνει απο κατω!

αυριο αλλαζω 10ετια!

πατω τα πρωτα -αντα!

δεν ξερω νοιωθω καπως!

μηπως γερασα?

πως περνανε τα χρονια?

δεν θελω να μεγαλωσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρία μου υπεροχες οι φωτο!εισαι κουκλάρα! :)

τί ζηλευεις καλέ;την διωρη εξοδο που εκανα χθες βραδυ;μετα απο 7 μηνες κλεισουρας; :silly: :woohoo: αααααααχ!!που θα παει,θα στρωσουν κ για μας τα πραγματα! :P:)

εσυ καλά τα λες,το θεμα ειναι να κατεβαινει ευκολα το νυφικο για να θηλαζω!!α ρε γλεντια!!ελπιζω τουλ.ως τον μαη η φατσουλα μου να βελτιωσει ωραρια υπνου!..ευσεβεις ποθοι..! :P:lol:

αφροδιτη δεν καταλαβα καλα,αλλα ευχομαι να πιασει! ;)

κουκλες ονειρα γλυκα! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία 2 ώρες μετά από 7 μήνες είναι σαν να δίνουν παγωτό σ'ένα παιδί!!! :laugh: Εμένα το φόρεμα (γιατί δεν ήθελα νυφικό) είχε τιράντες. Κατέβαιναν μια χαρά. Αυτό για τα ωράρια να τα βελτιώσει δεν το εγγυώμαι αλλά σίγουρα οι αντοχές του στην ταλαιπωρία θα είναι μεγαλύτερες. Εμένα ήταν μικρούλι και είχε προηγηθεί και ταξίδι με αυτοκίνητο και πλοίο. Όταν επιστρέψαμε κοιμόταν 3 μέρες όλη μέρα δεν μπορούσε να συνέλθει το μωρό αλλά και μεις μαζί.

molly ο φωτογράφος είναι από θεσσαλονίκη και πάει παντού σε όλη την Ελλάδα και εξωτερικό.

pebi μου μην στεναχωριέσαι. Εγω το παθα το σοκ στα 25 που έχασα την κάρτα νεότητος :blush: . Τώρα νομίζω ότι θα το ξαναπάθω στα 40.

Άντε κατεβαίνω και γω. Πάω να δω λίγο τβ και μετά νάνι. Σας φιλώ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...