Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

den to rwtisa gia na mou minei h xara twn genethliwn :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

den tha kanoume tipota idietero mia toyrta tha paroume kai kanena ksiro karpo ...filoi mas tha erthoun kanena paidi :(

apla tha parw ena trapezomantilo potirakia kai piatakia gia thn tourta ...etsi na einai eortastika .

h kaba mas gemath einai !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera!δεν σας προλααινω!

εγω σημερα απογευμα!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ καλη επιτυχια!

Argi κατι παιζει σιγουρα!

με τι φαντασμα!

θου -αφροδιτη μεγαλωσαν τ αμωρακια σας!

ελενη μαι κουκλα μαμα θα εισαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

ουφφφφ δουλιες τελοοοοοοοοςςςςς

τωρα αραλικι το φαγητο μου ειναι ετοιμο εφτιαξα γκουλας(αν το εγραψα καλα στα ελληνικα)

σημερα εχω την πρωτη μου παρουσιαση προιοντων σε μια αιθουσα που εχει κλεισει η εταιρια και εχω αρκετο αγχος.

πρωτη φορα ασχολουμαι με τετοια αλλα το εχω παρει πολυ ζεστα το θεμα μιας και βλεπω τελειως ασχετα ατομα να τα εχουν καταφερει πολυ καλα!!!

re su prosexe na mhn mplexteis ...piramida stil den einai?

ligo moufes einai ola auta .exe ta matia sou 14 ,den thelw na sou kopsw thn xara alla na se afipnisw ligo ...kserw apo teteies eteries .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!δε διαβασα ακομη τί γραψατε,μπηκα να σας πω πως..................................ΝΑΙ!ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΕΧΘΕΣ!!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ!!! :P:P:P:P:P:P:):);)

Καναμε μπανακι τον μικρο γυρω στις 9,9:30 ηρθαν..οι θηριοδαμαστες!{γονεις μου}!! :P ο μικρος δεν εδειχνε διαθεση να κοιμηθει κ ειπαμε με τον αντρα μου καλυτερα να τον κοιμησουν εκεινοι,ωστε οταν ξυπνησει να μη σαστισει που θα τους δει ξαφνικα!

τεσπα,βιαζομουν κιολας,τον θηλασα,κ αρχισε να παιζει με τον μπαμπα κ τον αδερφο μου!{ναι,ολη η οικογενεια ηρθε!}!.ντυθηκα κ..εφυγα,αφου τους ειπα να μη με παρουν τηλ.με το πρωτο κλαμμα!

10 ημασταν στο μαγαζι κ η ωρα περνουσε αλλα το τηλ...δε χτυπουσε!12:30 γυρισαμε κ αυτο γιατι αγχωθηκα λιγακι,κ..ο μικρος κοιμοταν!επαιζε μεχρι τις 11:30 :blink: ,κ μετα του εδωσε η μαμα μου το γαλα που αφησα,ηπιε 80ml κ κοιμηθηκε!

ααχ!ξυπνησε 2 παρα,αλλα μια χαρα!καταφεραμε να βγουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εστω κ τοσο!καλε,7 μηνες ειχα να βγω βραδακι!! :woohoo: :woohoo:

παω να σας διαβασω κ επανερχομαι!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα προσεχω....

τι να κανω ρε παιδια δουλεια δεν βρισκω πουθενα κατι πρεπει να κανω αν δω οτι ειναι μουφα απλα αποχωρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπραβο ιουλια :woohoo: :silly: ειδες τζαμπα αγχωθηκες// :silly: :silly:

,πεμπουλησε δε καταλαβα τι θα κανεις... :blush:

βικυ την γλυκια μου καλημρα...

η μικρη καλα? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τί κουκλες νυφες γινατε!πω πω!! :)

εγω ακομη δεν ξεκινησα να κοιταω νυφικα!2/2 εχω πρωτη προβα,αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα φορεσω πολλα μεχρι να αποφασισω... :blush: το μονο που ξερω ειναι οτι θελω να δενει στο λαιμο..

ανησυχω βεβαια τι θα γινει με τον μικρο..ο γαμος θα γινει βραδυ..ανα 2ωρο θα θηλάζω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :silly: :silly: :blink: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε κ λεμε...

2/2 γεννηθηκε ο μανωλακης

2/2 παντρευτηκε η αναστασια

2/2 εχει προβα νυφικου η ιουλια

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κατι αλλο κανεις??????????? :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

αχχχ αφροδιτη 2/2 παντρευτικα!!!!!

politiko ekana 8/2 !!!! kai perisi 8/2 pirame to mwro spiti apo to nosokomio ...h prwth mas mera sto spiti !!!to kalitero doro ever !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

δεν προλαβαινω και σας εχασα...τι κανετε????????????????

αχ νυφες ειδα!!κουκλες ειμαστε ολες ομως ε????? :):)

τι ωραια και εγω ωραια νυφη ημουνα!!!αχχχ τι ωραια!!!!!! :)

α!! εχασα 1.5 κιλο!!!!!! ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!

βρε αργι μου δεν σκιαζεστε??? εγω εχω ενα θεμα με τετοια... :ohmy::ohmy:

αθηνα και τρις περαστικα σας...αθηνα και η μπανανα σφιγγει και το ρυζακι με λεμονακι..

βρε σεις...αυγολεμονο ποτε δινουμε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια,σφιγγει σφιγγει η μπανανα,αλλα εμεις μετα απο ΚΑΘΕ φρουτοκρεμα χαλια τα κανουμε ολα,φορμακια,ρουχαλακια..απολύμανση!κ δεν ειναι διαρροια..τί να πω; :blink:

Αργυρουλα αν κ δε τα πιστευω αυτα με τα φαντασματα,ειναι τρομακτικο οταν σου συμβαινει.. :S

Βενετια μου αυγολεμονο λογικα..μετα το χρονο που επιτρεπεται κ το αυγο ισως;ή μηπως γινεται πιο βαρυ το φαγητο;;; :side: :silly: δεν ξερω..

Αθηνα μου περαστικα σας!

Χρυσα οντως,ρωτησε νομιζω κ η Αφροδιτη,πώς κ λες Τζεφ τον μικρουλη;;αντε πες μας!! :)

Νατασουλα ακουσατε τελικα κανενα τραγουδι του Κοτσιρα;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LUCKY! έ :whistle::whistle::whistle: γραψε:

βρε κοριτσια,σφιγγει σφιγγει η μπανανα,αλλα εμεις μετα απο ΚΑΘΕ φρουτοκρεμα χαλια τα κανουμε ολα,φορμακια,ρουχαλακια..απολύμανση!κ δεν ειναι διαρροια..τί να πω; :blink:

Αργυρουλα αν κ δε τα πιστευω αυτα με τα φαντασματα,ειναι τρομακτικο οταν σου συμβαινει.. :S

Βενετια μου αυγολεμονο λογικα..μετα το χρονο που επιτρεπεται κ το αυγο ισως;ή μηπως γινεται πιο βαρυ το φαγητο;;; :side: :silly: δεν ξερω..

Αθηνα μου περαστικα σας!

Χρυσα οντως,ρωτησε νομιζω κ η Αφροδιτη,πώς κ λες Τζεφ τον μικρουλη;;αντε πες μας!! :)

Νατασουλα ακουσατε τελικα κανενα τραγουδι του Κοτσιρα;; ;)

καποια με ξεχασεεεεε :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

LUCKY! έ :whistle::whistle::whistle: γραψε:

καποια με ξεχασεεεεε :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::P:P:P:P:P[/quote:15daubti]

ΦΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!με κατάλαβες!! :P:P:P:P

πώς παει η δουλεια σημερα;;ο θοδωρακος ειναι καλά;τερμα πια τα κρυωματα;αντε,αυριο ξεκουραση!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως σας φαίνεται το Herr Müller? Απόλυτα γερμανικό και ιδανικό για γέρικο φάντασμα, κολλημένο με το σπιτι του!!! Έ; Τι λες Αργυρούλα;

Εγώ ακόμα ειμαι σε χαλαρη φαση με τον γαμο. Να φανταστείτε ουτε καν εχω προγραμματισμενο ταξιδι!!! Σκοπευω μια το Πασχα και 2 εβδομαδες πριν τον γαμο να κατεβω. Ζω σε ουτοπια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...