Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α καλα χρυσα ειμαι στην κοσμαρα μουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!

πολυ μαρεσει ομως το νυφικο σου!!!!!!!!!!!και το μαλι τελειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιχιχιχ. Οκ Αφροδιτι δευτερα θα τα στειλω θα τα δοσω στο γραφειο, σε αυτον που μας κανει ςξωτερικες δουλιες, να παει τον φακελο

Αχ Αναστασια μου...αμα σου πω για το νυφικο, δεν το εψαξα και πολυ γιατι δε με ενοιζε ειχα διαλεξει ενα αλλο, μετα η μανα μου ειδε το μπουστο...επεμενε να το βαλλω και τελικα το πηρα...τελικα αυτες οι μαναδες, οτι θελλουν μας κανουν χιχιχιχιχι.

Το μαλλι ηταν τελευταιας στιγμης, αλλο ηταν να κανω...μετα η κωμμοτρια μου ειπε οτι ειδε στον υπνο της τι μαλλι θα μου εκανε..και το καναμε, τελικα το αποτελεσμα ηταν ωραιο, βαψημο ειπαμε η κουνιαδα μου!!!!

Κοριτσακια σας χαιρετω για την ωρα, παω λαικη με τον Τζεφ, για να παρω φρουτακια και λαχανικα για το μωρο μου.

Φιλακια, τα λεμε αργοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλημερα κοριτσια.

Μπαινω στα κλεφτα. Ειμαι πολυ αρρωστη. Ψηθηκα την νυχτα. Εφτασα 39.9. Σιγουρα κανει να θηλαζω? Τωρα εχω δεκατα. Ο γιατρος μου ειπε να μην θηλασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΑΜΜΥΔΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;; ΦΤΟΥ ΣΑΣ! :P

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗΝΑ ΘΗΛΑΣΕΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΒΑΛΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΑΣΚΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ! ΑΠΟΚΤΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΕΤΣΙ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fysika kai na thilaseis .kai egw eixa kanei pireto kai ton thilaza neogenito!!!

pernei antisomata apo esena gia na mhn arostisei kai auto

to gala sou den exei kati apo ton pireto

an den thilaseis mporei na dimiourgiseis megalitero problima sto sththos ...des athhna kai mastitida otan den trwei h mikrh ;)

perastika kai na mhn ksana anebaseis pireto ....den sxoliazw ton giatro ...tosa kserei tosa leei .

pies zesta kai ksekourasou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρις περαστικουλια!!!!

να θηλασεις φυσικα γιατι να μην το κανεις? απλα να φορας μασκα

αλλο το γαλα αλλο το προσωπο μας.

και αν δεν θηλασεις δηλαδη τι θα φαει το παιδακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά Αννούλα.

Κορίτσια, η Δαναη εχει διαρροια. Και θηλάζει αποκλειστικά εδω και 5 μέρες. Καμια ιδεα τι κανουν σε τετοιες περιπτωσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

αλημερα κοριτσια.

Μπαινω στα κλεφτα. Ειμαι πολυ αρρωστη. Ψηθηκα την νυχτα. Εφτασα 39.9. Σιγουρα κανει να θηλαζω? Τωρα εχω δεκατα. Ο γιατρος μου ειπε να μην θηλασω...

μια γρήγορη Καλημέρα και από μένα

Τρις (Άννα) ο παιδίατρος μου είπε πει όταν είχα και εγώ πυρετό κάποια στιγμή ότι είναι καλύτερα το παιδί να θηλάζει από εμπύρετη μητέρα παρά να πιεί ξένο γάλα!!! απλά λίγη προσοχή (πλύσιμο χεριών καλό πριν πιάσεις το μωρό, ίσως καιμάσκα κλπ.) Περαστικά

Αθηνά περαστικά στην Δανάη δεν θυμάμαι να σου πω τι κάνεις για την διάρροια!!! :angry: σίγουρα το ότι θηλάζει είναι καλό αλλά και το ριζάκι είναι καλό (στουμπώνει!!!) Περαστικά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως επειδη μονο θηλαζει εχει διαρροια? Να ειναι πιο αραια τα κακα της σαν πολυ μωρου? Μηπως βγαζει κανα δοντι? Αν δεν δεχετε το ριζακι, φαε εσυ! Κατι θα κανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.......α και για μην χάνουμε τα επεισόδια με το σπίτι των φαντασμάτων: βρήκα το πρωί το φως του υπογείου αναμένο!!!! Λέω στον άντρα μου ότι άφησε το φως αναμένο όλο το βράδυ!!! μου είπε όχι θυμάται ότι το έσβησε!!!! Δεν τον πιστεύω, είμαι σίγουρη ότι το άφησε αναμένο!!!!

σε άλλη περίπτωση είναι το γλυκό μας φάντασμα!!!! :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε δε παιζεσ αι αργι...χαχαχαχ

αφροδιτη χαιρομαι που επιασε...θα το λεω καθε βραδυ...

τρις φυσικα κ κανει να θηλασεις...

θελω επειγοντως καφε....

κερναει κανεις???

αθηνα περαστικα...

χρυσα θελω κρουασαν...

μπεμπουλης κατι για καφε ελεγες :whistle::whistle:

ελενη ξανα κοιμηθηκε η μικρη ολο το βραδυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα, πρέπει να δώσουμε ένα όνομα στο φαντασμα. Καταρχήν είναι άντρας ή γυναίκα; Μηπως είναι παιδακι και ειναι παιχνιδιάρικο;

Ή μήπως η πεθερά σου δεν έφυγε ποτέ και κρύβεται στο σπίτι σας;;;;;; ΟΟΟοο! Spoooooky!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, τι κανετε?

Σας παρακολουθω, αλλα τρεχω και σαν τον Βεγγο!

13:30 θα φυγω με την μεγαλη μου(το μωρο θα το αφησω στην μαμα μου) να παμε σε εναν πολιτικο γαμο!

Πω!πΩ! πρεπει να ντυθω, να φτιαχτω, μην ειμαι και χαλια και με κουτσομπολευουν οι κατινες!

Παντρευτηκα, εκανα παιδια και χαλασα!

Θα τα πουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

ε δε παιζεσ αι αργι...χαχαχαχ

αφροδιτη χαιρομαι που επιασε...θα το λεω καθε βραδυ...

τρις φυσικα κ κανει να θηλασεις...

θελω επειγοντως καφε....

κερναει κανεις???

αθηνα περαστικα...

χρυσα θελω κρουασαν...

μπεμπουλης κατι για καφε ελεγες :whistle::whistle:

ελενη ξανα κοιμηθηκε η μικρη ολο το βραδυ?

ΕΓΩ ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ!!!!! Καταπληκτικό καφέ από την Νεσπρεσσο μου!!!! Ελατε όλες! Έχει μπολικες κουπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Αργυρούλα, πρέπει να δώσουμε ένα όνομα στο φαντασμα. Καταρχήν είναι άντρας ή γυναίκα; Μηπως είναι παιδακι και ειναι παιχνιδιάρικο;

Ή μήπως η πεθερά σου δεν έφυγε ποτέ και κρύβεται στο σπίτι σας;;;;;; ΟΟΟοο! Spoooooky!!!!

χαχαχα δεν νομίζω να είναι η πεθερά!!!!

έχω την εντύπωση ότι είναι ο πεθαμένος σύζυγος της πρώην ιδιοκτήτριας!!! δεν λέει να το πιστέψει ότι εμείς είμαστε οι νέοι ιδιοκτήτες πια!!!! B)

όνομα? δεν μπορώ να σκεφτώ κανένα!!!!

Ελένη καλό "φτιάξιμο" του εαυτού σου και καλή διασκέδαση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ αθηνα μου :kiss::kiss:

λοιπν εσυ θα το βαφτισεισ το φαντασμα αθηνα..

καλη η ιδεα σου...

ελενη μη μασας...

ντυσου γρηγορα κ βαλε το κραγιον σου...

καλα αν περασεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, βρε Μαρθα, για να συμορφωσω τον εαυτο μου, θελω αιωνες!

Τα κιλα, δεν προλαβαινω να τα χασω σε 3 ωρες, ε? :P

Αντε, θα σας βαλω φωτο μετα!

Ποτε θα ξαναφτιαχτω για να με δειτε!

Α! η μικρη συνεχιζει να ξυπναει! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den eimai o souperman to zaxaroplasteio einai apo katw :woohoo:

eida me ton sfougaraki kai me ta stroufakia ton nonti kai me ton miki .

aytes mou aresan perissotero .sigoura an di o kwstas ton sfougaraki tha thelei ekeinh alla para poli orea htan me ta stroumf kai me ton nonti (kala to grafw den thimame :blush: )

anaglifes me figures .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μην ξεχνάς ότι: όποιος έχει φυσική ομορφιά δεν χρειάζεται καλλοπισμούς!!! ;)

Η μικρή μου χθες - αν και δεν κοιμήθηκε όλη την ημέρα - υπέθεσα ότι θα κοιμηθεί ολο το βράδυ!!! έκανα λάθος! ξύπνησε τουλάχιστον 3 φορές με κλάματα και δεν μπορούσα να την ηρεμήσω! βγάζει τα πλαινά δοντάκια και μερικές νύχτες κλαίει αρκετά!!!! της έδωσα νεράκι, το ήπιε όλο, την θήλασα, την κοίμησα στον ώμο μου.....μετά από καμμιά ώρα ξανά ξυπνά άντε πάλι τα ίδια....άντε να τελειώνουμε με τα δόντια μπας και κοιμηθούμε ξανά!!!!

Για να ακούσω ονόματα για το φαντασματάκι μας!!!!

κορίτσια θα κατέβω σε αυτήν την στάση γιατί πάω να κάνω πιλινγκ και μάσκα προσώπου τώρα που τα παιδιά παίζουν.....γιατί αν με δούν με την μάσκα θα νομίσουν ότι εγώ είμαι το φάντασμα τελικά!!!! :woohoo: :woohoo: :silly: :silly:

θα ανέβω στην επόμενη!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου να ξερεις...less is more. βαψου διακριτικα...θα εισαι μια κομψη μητερα...και κουκλα...βαλε και κανενα ματοχαντρο, η ξυσε τον πισινο σου..θα σε ματιαξουν οι φαρμακογλωσσες...

μολις γυρησα απο λαικη...θα σας πω εντυπωσεις μετα, παω να φτιαξω το φαη του μικρου.

Σμουτσ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια????????????

τα καταφερατε εχθες?

νατασουλα σημερα εσεισς εχετε εξοδο?????

ποντικομαρακι που χαθηκες βρε?

αφροδιτη κ γω μπομπ θα ελεγα...

αλλα κ στρουμφ...

ποσο παει το μαλλι αφροδιτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφφφ δουλιες τελοοοοοοοοςςςςς

τωρα αραλικι το φαγητο μου ειναι ετοιμο εφτιαξα γκουλας(αν το εγραψα καλα στα ελληνικα)

σημερα εχω την πρωτη μου παρουσιαση προιοντων σε μια αιθουσα που εχει κλεισει η εταιρια και εχω αρκετο αγχος.

πρωτη φορα ασχολουμαι με τετοια αλλα το εχω παρει πολυ ζεστα το θεμα μιας και βλεπω τελειως ασχετα ατομα να τα εχουν καταφερει πολυ καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • στο αβ τις είχε προσφορά 5.99 την πενηνταδα...να κοιτας και στα σουπερ μάρκετ... όταν βγάζουν προσφορές 50% συμφέρει γιατί δεν έχεις μεταφορικά!
    • Τι σιροπάκι δίνετε κορίτσι μου??
    • Όλες δύσκολη καθημερινότητα αλλά εσύ το τερμάτησες χαχαχα Με το καλό η γάμο βάφτιση σας!! Επίσης καλή αρχή να έχετε στην νέα πόλη και καλορίζικο και ευλογημένο το σπιτάκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!! ΚΙ εμένα ακόμα μόνος δεν περπατάει αλλά αυτή την βδομάδα στάθηκε μόνος του για κάποιες στιγμές χωρίς να προχωράει..να δείτε πλάκα που προσπαθεί να παίξει με την μεγάλη και την φωνάζει λέει το όνομα της ❤️τα κάνω πάνω μου εγώ χαχαχχα
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου και από εδώ!!  Αα!! Αιγοκερακι και ο δικός σου ε;; Πως είναι σα παιδί; Ήρεμο; Ήσυχο..; Στη κοιλιά πως ήταν..; Να ξέρουμε να προσδοκούμε..😂😂 Σ' ευχαριστώ πολύ!! Λες να είναι λόγο πρωτότοκου; Ο γιατρός μου στην αρχή μετά την αυχενική ήταν πολύ cool και όλα μια χαρά παρά τις πιθανότητες.. έτυχε ενοιωθα κάτι ταχυπαλμιες τότε και ξεκίνησα να μετράω μόνη μου όταν τα ενοιωθα.. εκεί είδα ότι είχα μόνιμα αυξημένη πίεση, του το είπα και μου είπε να μετράω κάθε πρωί βράδυ.. ετσι ήμουν και εγώ 13-14 με 8, μετά από 2 εβδομάδες (16η) που βλέπαμε ότι δεν πέφτει μου έδωσε salospir των 80 γιατί είχαμε και φόβο με το αιματωμα (σκέψου η αιματολογος δεν μου έδινε αν και με τέτοιες πιθανότητες κανονικά θα μου έδινε είπε αλλά το αιματωμα μας συγκρατούσε).. ε εκεί βελτιώθηκε δραματικά.. συνήθως έχω 11 με 6 ή 12 με 7.. καμία φορά και 10 με 5 που είναι το φυσιολογικό μου.. τώρα μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί θα ήθελα να αποφύγω τη καισαρική.. οψομεθα! Ας γεννηθεί υγιέστατο το μωράκι και όλα τα άλλα..! Καλά μη περιμένεις σε αυτή τη κοινωνία να ενδιαφερθεί πλέον ο κόσμος.. πολύ λίγοι είναι αυτοί.. είναι σχεδόν όλοι τόσο απορροφημένοι στα πρόβλημα τους που δεν σηκώνουν κεφάλι να κοιτάξουν το συνάνθρωπο τους.. πόσο μάλλον να κάνουν κάτι για κάποιον άλλον.. και το χειρότερο είναι ότι το βλέπεις πολύ πιο έντονα και στα νέα παιδιά .. Στο χέρι μας είναι να μεγαλώσουμε τη νέα γενιά τώρα πιο ευαισθητοποιημένη.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...