Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιώτααααα !!!!!!!!Τι τέλεια κοιλίτσα.Πόσο μηνών είσαι εδώ;

Κορίτσια μη με πείτε ξανθιά αλλά βλέπω το Dirty Dancing και έχω πορωθεί.Χα χα!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Αντε και το karate kid!!!!

Ημουνα νια και γέρασα. :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ...εγω σε εχω φιλη και δε με βρισκεις;;;;;;

Παναγιωτα αμα σου πω οτι και εγω αυτο βλεπω...και μαλιστα στρυφογυριζω και τραγουδαω...και ο αντρας μου στρυφογυρηζει το δαχτιλο στο κεφαλι του χιχιχι σου λεει παει..το χασε η Χρυσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειρθα κι εγω!!!!!

σημερα εκανα πολλες πολλες αγκαλιτσες και παιχνιδακια με το μικρο μου το αντρακι.

δεν το αφηνα λεπτο απο κοντα μου μετα τα χθεσινα....

εστειλα και μερικα βιογραφικα για δουλεια σε μερικες εταιριες και γραφτικα μελος σε μια εταιρια με φυτικα προιοντα να δουλευω κι εκει παραλληλα μεχρι να βρω και κατι πιο μονιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια τον κακομαθαινεις!!!!

Πλακα κανω..καλα εκανες!!

Καλη επιτυχια με τα βιογραφικα!!!!!!

Κοριτσια το ζουζουνι μου ξυπνησε..παω να τον κοιμησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SHGNOMH ALLA H MARTHA EINAI EKTOS SINAGONISMOU EINAI MONTELO!!!

ax me anxonei auto oute mia proba den exw kanei akoma ...oute kai kserw ti thelw ...kati analafro ..mera tha einai .thelw na einai aerato kai oxi me kordedes .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afroditi to mono pou tha sou po einai na min apokleiseis tipota protou to dokimaseis,ego den ithela me tpt fouskoto nufiko ,ithela kati aplo,dokimasa 3 nufika eos otou eipe i mama mou tha mas ferete k afto sti vitrina?itan to pio fouskoto nufiko pou mporeis na fantasteis,otan to dokimasa k me eida itan apla teleio!!!!!!!!!les k raftike g mena !!!!!!!!arxisa na xaskogelao sto magazi legontas afto einai afto!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • στο αβ τις είχε προσφορά 5.99 την πενηνταδα...να κοιτας και στα σουπερ μάρκετ... όταν βγάζουν προσφορές 50% συμφέρει γιατί δεν έχεις μεταφορικά!
    • Τι σιροπάκι δίνετε κορίτσι μου??
    • Όλες δύσκολη καθημερινότητα αλλά εσύ το τερμάτησες χαχαχα Με το καλό η γάμο βάφτιση σας!! Επίσης καλή αρχή να έχετε στην νέα πόλη και καλορίζικο και ευλογημένο το σπιτάκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!! ΚΙ εμένα ακόμα μόνος δεν περπατάει αλλά αυτή την βδομάδα στάθηκε μόνος του για κάποιες στιγμές χωρίς να προχωράει..να δείτε πλάκα που προσπαθεί να παίξει με την μεγάλη και την φωνάζει λέει το όνομα της ❤️τα κάνω πάνω μου εγώ χαχαχχα
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου και από εδώ!!  Αα!! Αιγοκερακι και ο δικός σου ε;; Πως είναι σα παιδί; Ήρεμο; Ήσυχο..; Στη κοιλιά πως ήταν..; Να ξέρουμε να προσδοκούμε..😂😂 Σ' ευχαριστώ πολύ!! Λες να είναι λόγο πρωτότοκου; Ο γιατρός μου στην αρχή μετά την αυχενική ήταν πολύ cool και όλα μια χαρά παρά τις πιθανότητες.. έτυχε ενοιωθα κάτι ταχυπαλμιες τότε και ξεκίνησα να μετράω μόνη μου όταν τα ενοιωθα.. εκεί είδα ότι είχα μόνιμα αυξημένη πίεση, του το είπα και μου είπε να μετράω κάθε πρωί βράδυ.. ετσι ήμουν και εγώ 13-14 με 8, μετά από 2 εβδομάδες (16η) που βλέπαμε ότι δεν πέφτει μου έδωσε salospir των 80 γιατί είχαμε και φόβο με το αιματωμα (σκέψου η αιματολογος δεν μου έδινε αν και με τέτοιες πιθανότητες κανονικά θα μου έδινε είπε αλλά το αιματωμα μας συγκρατούσε).. ε εκεί βελτιώθηκε δραματικά.. συνήθως έχω 11 με 6 ή 12 με 7.. καμία φορά και 10 με 5 που είναι το φυσιολογικό μου.. τώρα μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί θα ήθελα να αποφύγω τη καισαρική.. οψομεθα! Ας γεννηθεί υγιέστατο το μωράκι και όλα τα άλλα..! Καλά μη περιμένεις σε αυτή τη κοινωνία να ενδιαφερθεί πλέον ο κόσμος.. πολύ λίγοι είναι αυτοί.. είναι σχεδόν όλοι τόσο απορροφημένοι στα πρόβλημα τους που δεν σηκώνουν κεφάλι να κοιτάξουν το συνάνθρωπο τους.. πόσο μάλλον να κάνουν κάτι για κάποιον άλλον.. και το χειρότερο είναι ότι το βλέπεις πολύ πιο έντονα και στα νέα παιδιά .. Στο χέρι μας είναι να μεγαλώσουμε τη νέα γενιά τώρα πιο ευαισθητοποιημένη.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...