Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

LUCKY! έγραψε:

ποια ειναι αυτη η αντανακλαση που προδιδει το τζαμι;;;εσυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!! :silly: :silly: :laugh: :laugh:

Εμ ποιος άλλος θα είναι με τη ρόμπα έξω και θα απλώνει? Μόνο η παραδουλεύτρα δλδ εγώ.χαχααχ :lol::lol:

Να και άλλη μία πρόσφατη. Κορίτσιαααααααα και γω ξεκινάω δουλειά μετά από 1,5 χρόνο καθισιό. 5/2 τελειώνουν τα ψέμματα. Πίσω στη βιοπάλη. Από τη μία θέλω και από την άλλη σκέφτομαι το μωρό που θα το αφήσω και με πιάνει στεναχώρια. Κλαψψψψ :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην ακουω γκρινια...εγω τον αφισα 3 μηνων και εφυγα.....και αμα καμια φορα καθομαι μια ωριτσα παραπανω στο γραφειο...νιοθω τυψεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά σίγουρα παραδέχομαι ότι ένας χρόνος που σου δίνει το δημόσιο για την ανατροφή είναι δώρο Θεού και να σε πληρώνουν κιόλα. Αλλά στη Γερμανία νομίζω είναι 3! Γιατί να μη ζω εκεί :huh: Για πείτε μας εσείς που μένετε εκεί? 3 νομίζω είναι καλά. :blush: Χτες σπάραξε η ψυχή μου που τον είδα να κλαίει την ώρα που έφευγε ο άντρας μου στη δουλειά. Έκλαιγε πίσω από την πόρτα τον καημένο. Άρχισε να καταλαβαίνει πια. Αν μου το κάνει και μένα καμιά μέρα την ώρα που φεύγω, θα με κάνει να του κάνω αδελφάκι για να ξανακάτσω άλλον 1,5 χρόνο να βάλω άλλα 20 κιλά :blink: (αν και ένα ακόμα μωρό να με ξεζουμίζει είναι ό,τι πρέπει για να αρχίσω τον ζάλογγο). :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

ασχετο μεχρι ποτε σκεφτεστε να θηλαζετε? μαρια εισαι παρα πολυ γλυκια...

κ μικρουλα ε?

Όσο θέλει αυτός θούλη. 2 χρόνια,3,5??? όσα έχει ευχαρίστιση. Μέχρι να μου παέι το μεμέ στον αφαλό. :blink: Ήδη πήρα το tandem nursing και το ξεφυλλίζω (το βιβλίο για τον ταυτόχρονο θηλασμό 2 παιδιών διαφορετικής ηλικίας)

Εξαρτάται πόσο είναι το μικρή. Τα χω και γω τα χρονάκια μου :blink: 28 είμαι. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου κάνετε;;;

Διαβάζω για εξόδους!!!

Άντε να το ρίχνουμε έξω μανούλες!!!

Εγώ πήζω σαν το γιαουρτι στο διάβασμα...

Και τι να κάνω όμως....

Δυστυχώς δεν μπορώ να διαβάσω όλες τις σελίδες και σας χάνω λίγο...

:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σου φαινετετ καθολουυυυυυ!!!

Κοιτα, αμα το παιδι σου περναει καλα εκει που το αφινεις...δεν θα κλαιει θα προσαρμοστει..αμαμ ομως δεν περναει καλα!!

Εμενα ασ πουμε ειναι μεσα στην τρελη χαρα απο τη στιγμη που θα μπουμε στο ασανσερ της μαμας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki70 έγραψε:

thouli έγραψε:

Όσο θέλει αυτός θούλη. 2 χρόνια,3,5??? όσα έχει ευχαρίστιση. Μέχρι να μου παέι το μεμέ στον αφαλό. :blink: Ήδη πήρα το tandem nursing και το ξεφυλλίζω (το βιβλίο για τον ταυτόχρονο θηλασμό 2 παιδιών διαφορετικής ηλικίας)

Εξαρτάται πόσο είναι το μικρή. Τα χω και γω τα χρονάκια μου :blink: 28 είμαι. :silly:[/quote:20g2qe09]

πιο μικριη φαινεσαι...

κ γω τοσο ειμαι...

2 ταυτοχρονα μωρα να θηλαζεις?

μωρε μπραβο...χαρας το κουραγιο σου :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

ναι θα εχει ενδιαφερον πιστευω...καντο εσυ..να μας πεις και εμας!!!

Κάτσε να κάνω το δεύτερο μωρό πρώτα. Ούτε καν μπρος δεν έβαλα. :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδα σε εκανε τιποτα κ δε με μιλας?

η μαλλον με μιλας αλλα....

savropinguinos έγραψε:

γεια σας κοριτσια τι κανετε?Μαρθα ακομα να παω γ τα ημερολογια,αυριο μαλλον θα πεταχτω
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αρρωσταινω. Με τριγυριζει μερες αλλα οσο παει νοιωθω και πιο χαλια. καταρροη πονολαιμος... Αν χειροτερεψω και σηκωσω πυρετο κανει να θηλαζω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρισ σουπιτσες...εγω το ειχα πριν μερες...ακομα εχω λιγο πονολαιμο..το τι σουπα εχω φαει δε λεγεται.

κανει καιπαρακανει να θηλαζεις..παιρνει και εξτρα αντισοματα ο μικρος

Γιωτα...τι ημερολογια καλεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα...απο τωρα σας βγαλανε στη γυρα!!!!!

Να σας ρωτισω ...τι νερο δινετε στα παιδια σας;;;;

Ρωταω γιτι εδω σε μας το νερο ειναι πολυ σκληρο, γεμματο αλατα, και ακομα και αν πλενω τον βραστηρα με ξιδι σχεδονμετα απο καθε χριση...ενα ασπρουλο κατακαθι μενει παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Να σας ρωτισω ...τι νερο δινετε στα παιδια σας;;;;

Ρωταω γιτι εδω σε μας το νερο ειναι πολυ σκληρο, γεμματο αλατα, και ακομα και αν πλενω τον βραστηρα με ξιδι σχεδονμετα απο καθε χριση...ενα ασπρουλο κατακαθι μενει παντα

εγώ έχω βάλει φίλτρο της brita στη βρύση και έχω πάρει και την κανάτα που έχει ενσωματομένο φίλτρο και την έδωσα στην πεθερά μου. Δε δίνω εμφιαλωμένο γιατί και αυτό είναι κονσέρβα νερό.

Τρις όχι απλά κάνει να θηλάζεις αλλά μεταφέρεις και στο μωρό τα αντισώματα που αποκτάς από την ίωση. Βάλε όμως μια μάσκα και πρόσεχε να μην πολυαναπνέεις πάνω του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki τι τέλεια η φωτό.Μπράβο σας!!!Βρε συ δε σε έχω ρωτήσει.Σε Γυμνάσιο ή σε Λύκειο είσαι;;

Πω πω ξενύχτι και την αλλη μέρα "Κυρια κυρία" :laugh: :laugh: :laugh:

Σες εγώ από τη βρύση δίνω.

Τρις περαστικά σου.

Γιώτα τι ημερολόγια; Για καλό σκοπό ή για τον Παιδικό;

Αφρο και Θου κάνετε διαιτα;

Πω πω στην Αιτή είδατε τι έγινε;;Και μετά λέω εγώ η χοντροκώλα για έλειψη ύπνου. :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • στο αβ τις είχε προσφορά 5.99 την πενηνταδα...να κοιτας και στα σουπερ μάρκετ... όταν βγάζουν προσφορές 50% συμφέρει γιατί δεν έχεις μεταφορικά!
    • Τι σιροπάκι δίνετε κορίτσι μου??
    • Όλες δύσκολη καθημερινότητα αλλά εσύ το τερμάτησες χαχαχα Με το καλό η γάμο βάφτιση σας!! Επίσης καλή αρχή να έχετε στην νέα πόλη και καλορίζικο και ευλογημένο το σπιτάκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!! ΚΙ εμένα ακόμα μόνος δεν περπατάει αλλά αυτή την βδομάδα στάθηκε μόνος του για κάποιες στιγμές χωρίς να προχωράει..να δείτε πλάκα που προσπαθεί να παίξει με την μεγάλη και την φωνάζει λέει το όνομα της ❤️τα κάνω πάνω μου εγώ χαχαχχα
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου και από εδώ!!  Αα!! Αιγοκερακι και ο δικός σου ε;; Πως είναι σα παιδί; Ήρεμο; Ήσυχο..; Στη κοιλιά πως ήταν..; Να ξέρουμε να προσδοκούμε..😂😂 Σ' ευχαριστώ πολύ!! Λες να είναι λόγο πρωτότοκου; Ο γιατρός μου στην αρχή μετά την αυχενική ήταν πολύ cool και όλα μια χαρά παρά τις πιθανότητες.. έτυχε ενοιωθα κάτι ταχυπαλμιες τότε και ξεκίνησα να μετράω μόνη μου όταν τα ενοιωθα.. εκεί είδα ότι είχα μόνιμα αυξημένη πίεση, του το είπα και μου είπε να μετράω κάθε πρωί βράδυ.. ετσι ήμουν και εγώ 13-14 με 8, μετά από 2 εβδομάδες (16η) που βλέπαμε ότι δεν πέφτει μου έδωσε salospir των 80 γιατί είχαμε και φόβο με το αιματωμα (σκέψου η αιματολογος δεν μου έδινε αν και με τέτοιες πιθανότητες κανονικά θα μου έδινε είπε αλλά το αιματωμα μας συγκρατούσε).. ε εκεί βελτιώθηκε δραματικά.. συνήθως έχω 11 με 6 ή 12 με 7.. καμία φορά και 10 με 5 που είναι το φυσιολογικό μου.. τώρα μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί θα ήθελα να αποφύγω τη καισαρική.. οψομεθα! Ας γεννηθεί υγιέστατο το μωράκι και όλα τα άλλα..! Καλά μη περιμένεις σε αυτή τη κοινωνία να ενδιαφερθεί πλέον ο κόσμος.. πολύ λίγοι είναι αυτοί.. είναι σχεδόν όλοι τόσο απορροφημένοι στα πρόβλημα τους που δεν σηκώνουν κεφάλι να κοιτάξουν το συνάνθρωπο τους.. πόσο μάλλον να κάνουν κάτι για κάποιον άλλον.. και το χειρότερο είναι ότι το βλέπεις πολύ πιο έντονα και στα νέα παιδιά .. Στο χέρι μας είναι να μεγαλώσουμε τη νέα γενιά τώρα πιο ευαισθητοποιημένη.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...