Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 4!!!!!!


Recommended Posts

ΑΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μολις ηρθε!!! Μαρη τρελη!! τι να σου πω??? Ειναι τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σε χιλιοευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τρις και εγώ πάω για σίδερο και να δούμε πώς θα το κάνω γιατί η μικρή δεν λέει να κοιμηθεί να κάνω και καμμιά δουλειά!!!!!

Αθηνά εγώ δεν πάω πουθενά, ούτε στο σούπερ μάρκετ, χωρίς να βάλω λίγο ρουζάκι, μάσκαρα έν ελαφρύ κραγιόν και άρωμα!!!! για τον απλό λόγο ότι εγώ δεν αισθάνομαι όμορφα...χωρίς άρωμα αισθάνομαι "γυμνή"!!!

Ώρα να κατέβω....αν δεν ξανά ανέβω κατά την διάρκεια της μέρας, σας εύχομαι όλες ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρετε και στα υπόλοιπα κορίτσια!!!

Αααααχ Θούλι και εγώ να κοιμηθώ θέλω. Το έξω μου έλειψε με την έννοια της ξεγνοιασιάς μόνο. Να γίνω γκολ ρε παιδί μου ένα βράδυ και να μη με νοιάζει.

Να φάω βρώμικο στην πλατεία Μαβίλη 4 παρά.... :laugh: :laugh: :laugh:

Και μετά να πάω και στο Decadance για να γίνω λιώμααααααααααααα!!!!!!!!!!

Πάντως σοβαρά ελπίζω να μην έχεις τίποτα.

28 εεεε;;;Φτου σας και ξανα μανα φτου σας.Μα υπάρχουν τέτοιες ηλικίες;;; :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Τι ήρθε ακριβώς;;;;;;; :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουζ;;; Κραγιον; Άρωμα;;;; Σε λάθος τρενάκι ανέβηκα μου φαίνεται. Πολύ ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ μου ακούγεται.

Τώρα που θα πηγαίνω στο γραφείο θα ξαναγίνω κοκέτα. Για την ώρα είμαι κο(κέ)τα χωρίς το "κε"! Η αλήθεια είναι ότι μετά το χαλάζιο πέταξα ό,τι μάσκαρα είχα και δεν έχω παρει άλλη ακόμα. Για άρωμα είδα το be delicious της DK.

Αννουλα ο μικρός θα γιορτασει μεθαυριο;;

Καλα, θα μαθει ο μικρος το ρυζαλευρο για να μη μαθει η γιαγια να ζεσταινει ενα μπουκαλι; Παρε της καλυτερα θερμαντηρα για να ειναι πιο ηρεμη και βουρ για μητρικο γαλα! Ματς μικρη και ομορφη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μου ντε...τι παει να πει δεν ξερει...να μαθει...σηγα το δυσκολο...πωπωπωπω βαριετε που ζει ρε παιδι μου..απαπαπα πεθερες.

Αθηνουλα εσυ....η σεξοδιδαξασα.....ντροπη...ασε..και εγω με το που πηγα γραφειο αρχισα να ξαναβαφομαι...εχετε δει απεριποιητη γραμματεα;;;;;

Ευτιχως η μουρλη ανεβαλε τις σευχελλες...δεν το κανουν καλυτερα το ταξιδι Μαιο μηνα..να τους ξαποστειλω Κρητη...μουρλια ειναι εκει!!!

Μη μηλατε για εξοδους, φαη...χωρο και φλερτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμ εγω που ειμαι κι αισθητικος????? Κι εχω να βαφτω απ του αγιου... ανημερα!! Αθηνουλι στηνελλαδα δεν τα γιορταζουμε αν δεν εχουν βαφτιστει! Παρ ολα αυτα ομως κανονικα ο Αντωνακης μου θα γιορταζε! Και παλι ευχαριστουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραια ολα αυτα!Ειδικά το φλερτ! Οχι οτι δε με ικανοποιει συναισθηματικα ο αντρουλης μου, αλλα και μια επιβεβαιωση οτι αρεσεις σα γυναικα, μου εχει λειψει.

Ας επανελθω στην πραγματικοτητα...προχθες ηρθε η πεθερα μου. Καλη γυναικα αλλα στο θεμα φροντιδας παιδιου διαφωνουμε κι εχει λυσαξει γιαυτο! Ειδε που δε φορουσα καλτσακια στο παιδι (φορουσε φορμακι) και επαθε σοκ. Δεν του φοραω μεσα στο σπιτι γιατι εχει ζεστη. Χθες της πηγε ο αντρας μου τον μικρο και παλι ειδε οτι ηταν χωρις καλτσες και του ειπε "γι'αυτο δε θελω να ερχομαι σπιτι σας, γιατι νευριαζω!". Εντωμεταξυ την προηγουμένη ειχανε κατσικωθει 3 ωρες με τον πεθερο μου! Κατα τα αλλα δε θελει να ρχεται!

Η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν πολυ γουσταρω γιατι μας εχει πρηξει στις παρατηρησεις! Αι σιχτηρ απο κει! Τα πα και ξελάφρωσα! Ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντώνης ε; Ωραίο ονομα...Τον παππου μου λένε έτσι. Θα θελα να τον βγαλω Αντωνη, αλλα θα το βγαλουμε του μπαμπα μου "Θαναση"ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

Αμ εγω που ειμαι κι αισθητικος????? Κι εχω να βαφτω απ του αγιου... ανημερα!! Αθηνουλι στηνελλαδα δεν τα γιορταζουμε αν δεν εχουν βαφτιστει! Παρ ολα αυτα ομως κανονικα ο Αντωνακης μου θα γιορταζε! Και παλι ευχαριστουμε!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντώνης ε; Ωραίο ονομα...Τον παππου μου λένε έτσι. Θα θελα να τον βγαλω Αντωνη, αλλα θα το βγαλουμε του μπαμπα μου "Θαναση"ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

Αμ εγω που ειμαι κι αισθητικος????? Κι εχω να βαφτω απ του αγιου... ανημερα!! Αθηνουλι στηνελλαδα δεν τα γιορταζουμε αν δεν εχουν βαφτιστει! Παρ ολα αυτα ομως κανονικα ο Αντωνακης μου θα γιορταζε! Και παλι ευχαριστουμε!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυγη αυτο το κανει και η δικη μου πεθερα..σαν κρεμιδι το ντινει...και ο αντρας μου επισης...λεει κρυωνει το μωρο...τους λεω και εγω οτι μοιαζει σε μενα οχι σε σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Ρουζ;;; Κραγιον; Άρωμα;;;; Σε λάθος τρενάκι ανέβηκα μου φαίνεται. Πολύ ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ μου ακούγεται.

Τώρα που θα πηγαίνω στο γραφείο θα ξαναγίνω κοκέτα. !

Αθηνά σε τι γραφείο θα πηγαίνεις? αν επιτρέπεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τις συνεπιβάτισες.

Τι κανετε?

Εγώ είμαι ακόμα στη δουλειά σε λίγο θα φύγω.

Το βράδυ μας ήταν μία από τα ίδια.

Κοιμήθηκε στις 11:30 και ξύπνησε αρκετές φορές

Τελικά την πήρα στην κρεβατοκάμαρα.

Ελένη καλή επιτυχία. Ελπίζω να βρείς γρήγορα δουλειά.

Ιουλία ελπίζω να μην γυρίσετε άρων άρων.

Εγώ τρείς φορές την άφησα και όλες γύρισα :(

Αύριο λέω να το ξαναεπιχειρήσω.

Μόλις με πήρε ο άντρας μου και μου είπε να πάμε

στον Κότσιρα. Άντε να δούμε θα προλάβουμε να ακούσουμε

κανένα τραγούδι ή όχι :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Νατασα μου..σχεδον σιγουρο το εχω οτι θα γυρισουμε γρηγορα!οτι θα ξυπνησει ειναι σιγουρο,το θεμα ειναι ποσο ψυχραιμοι θα ειναι οι γονεις μου να τον νανουρισουν,να του δωσουν γαλα,να αντεξουν τα κλαμματα..ουφ! :( βεβαια ενα 2ωρο πιστευω να λειψουμε,ισα ισα να δοκιμασουμε μενου κ να ακουσουμε λιγο την ορχηστρα του μαγαζιου,αλλα πρεπει να εχουμε μεγααααααααααααααααλη τυχη για να μην ξυπνησει καθολου! :S:dry:

ελπιζω εσεις αποψε να ακουσετε οοοοοοοοοοοοοολο το ρεπερτοριο του Κοτσιρα! :)

κορίτσια κ εγω καπως σαν την τρελη κυκλοφορω καθημερινα! :silly: για να καταφερω να καλλωπιστω πρεπει να το οργανωσω ΠΡΙΝ την ετοιμασια του μικρου,αλλιως..την τσαντα μου κ οπως ειμαι φυυυυυυυυγαμε!! :woohoo: :woohoo:

αποψε θα βαφτω,φτιαξω μαλλια,βαλω καλσον ΠΡΙΝ κοιμησω τον μικρο,θα βαλω την ρομπιτσα μου κ μολισ κοιμηθει τσακα τσακα θα βγαλω σουτιεν εγκυμοσυνης,θα βαλω φυσιολογικο,επιτελους!κ γρηγορα το φορεματακι μου!απο χθες το βραδυ το σχεδιαζω το εγκλημα!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P:P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liges wres elipsa kai gemisate 4 selides!!!

den mporw na grapsw twra klapsourizei o mpemphs gia agalitsa ...thouli euxome na mhn einai tipota na perasei grigora ...athhna me to kalo to didaktoriko ...ax den thimame pola :blush:

natasa egw ton pira apopse stis 6 to prwi ...mou ton efere o kwstas ....

lacky ...kalo eglima :laugh: ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LUCKY! έγραψε:

καλε..πάλι ανεβηκε το καρμα μου!!!!

δε μου στελνετε κ μπολικη θετικη ενεργεια για αποψε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!

θα σας μαλώσω! :P

Εγω σου το ανεβασα, αλλα μην περιμενεις περισσοτερη θετικη ενεργεια απο μενα. Ενα ψοφημι ειμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια το παιδι ειναι για πολύυυυυυυυυ φαγωμα!!!κ επειδη ειμαι παρατηρητικος τυπος..χμ χμ..ποια ειναι αυτη η αντανακλαση που προδιδει το τζαμι;;;εσυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!! :silly: :silly: :laugh: :laugh:

Αθηνα μου οχι κ ψοφημι εσυ!!εγω τοτε..βρωμισα ηδη! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: φιλάκια!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τελεια η φωτο...χαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

ειναι για ρουφηγμα.... :kiss:

ιουλια μια χαρα θα τα καταφερεις κ σημερα...θα δεις...

αφροδιτη γιατι κλαψουριζει?νυσταζει?

εγω παω να τσακισω σοκολατα :blush:

αθηνα δε σε φοβαμαι εσενα...αντεχεις μια χαρα....

νατασουλα κοτσιρα?

αλα της...χαχαχαχ καλα να περασετε.. :kiss:

τρις τελος το σιδερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το νούμερο 2 λέω τώρα. Πήρα 150 πάνες 22€. Η 50άδα βγαίνει περίπου 6,80€ στο ίντερνετ. 
    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...