Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • κορίτσια στη β επιπέδου σας είχαν δώσει ένα κουτί με δώρα; αν ναι... είχε μέσα μια πιπίλα της Philips σε εσας;
    • Αντε ωραία μπράβο αφού έχει προσαρμοστεί και η μικρή σου τέλεια  ελα είσαι σε καλό δρόμο αφού έπιασε μπιμπερό θα το κόψει το στήθος μπράβο που μπόρεσες και το έκανες σταδιακά τον αποθηλασμο δεν είναι εύκολο !  και εγώ με αγελαδινό είχα ξεκινήσει μετά το γύρισα σε κατσικίσιο  ευτυχώς είμαι καλύτερα με τον θηλασμό έχω σταματήσει να πονάω λίγο με ενοχλεί πλέον δύο βδομάδες μας πήρε να ηρεμήσω και άρχισα από εχτές και είμαι καλύτερα δαγκώνει που και που αλλά όχι όλη την ώρα  Αύριο θα πάω να πάρω την ευχή το καθυστέρησα μια βδομάδα αλλά δεν πειράζει κάλιο αργά παρά ποτέ 😅
    • τι καλααα! καλή απόλαυση να έχεις! εύχομαι να πανε όλα τέλεια απο εδω και στο εξής! να μπεις σε μια σειρά με τη μπουμπού σου και μια χαρά!
    • λες να επηρεάζει και η d3;  γιατί δεν την έδινα στάνταρ ώρα... υο σιρόπι αυτό το έδινα για τους κολικούς ναι! θα μιλήσω με την γιατρό εννοείται! μπορεί απλά να μεγαλώνει ο μπέμπης και να ηρεμεί κιόλας... ποιος ξερει;🤷
    • Ααα πήγατε σπίτι σας; Ωραία τώρα θα μπείτε σε μια σειρά θα έχετε την ησυχία σας Θα τακτοποιηθείτε σιγά σιγά 😊 ευτυχώς ήταν καλή στο ταξίδι δεν σε κούρασε τέλεια καλό καφέ να τον απολαύσεις με την μπέμπα η πόδια θηλασμού βόλεψε ; Ο μαρσιπος μπαίνει εύκολα.; Θηλάζεις ταυτόχρονα ενώ την έχεις μέσα στο μαρσιπο ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...