Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ααα πήγατε σπίτι σας; Ωραία τώρα θα μπείτε σε μια σειρά θα έχετε την ησυχία σας Θα τακτοποιηθείτε σιγά σιγά 😊 ευτυχώς ήταν καλή στο ταξίδι δεν σε κούρασε τέλεια καλό καφέ να τον απολαύσεις με την μπέμπα η πόδια θηλασμού βόλεψε ; Ο μαρσιπος μπαίνει εύκολα.; Θηλάζεις ταυτόχρονα ενώ την έχεις μέσα στο μαρσιπο ; 
    • Οχι βρε κορίτσι μου τι κακό του έκανες του μωρού μην σκέφτεσαι έτσι ίσως του έφεραν μια υπερένταση το σιρόπι..  το σιρόπι αυτό το δίνεις για τους κολικούς; εγώ κάπου είχα διαβάσει δεν θυμάμαι τώρα και αν ισχύει πως καλό είναι την d3 να την δίνουμε πρωί γιατί μπορεί να δημιουργεί υπερένταση στο μωρό και να μην κοιμάται μπορεί κάτι αντίστοιχο να έχει γίνει και σε εσάς  τουλάχιστον το βρήκες ότι ενοχλεί και θα το διορθώσεις και όλα καλά..  δεν μπορούμε να ξέρουμε τώρα τι μπορεί να ενοχλεί στα παιδάκια μας οπότε κάνουμε δοκιμές και βλέπουμε πως πάει.. μίλησε και με γιατρό να δεις τι θα σου πει..
    • Κάναμε αυχενική όπου ψιλό φάνηκε αλλά είχα ήδη κάνει την εξέταση NYPT όπου φαίνεται και το φύλο. Έτσι το είχα μάθει και για το πρώτο μου μωράκι.  κορίτσια έχετε καφέ υγρά; Σήμερα είδα ελάχιστα στο εσώρουχο και σοκαριστικά 🥹 αλλά σε ελάχιστη ποσότητα ίσα ίσα 😫
    • Κ έμενα έτσι ήταν ο τράχηλος μου όταν με κοιταξε η γυναικολόγος. Κανε περπάτημα ναι πιο πολλά βαθιά καθισματα ασκήσεις πιο πολλά κοντά στο πάτωμα θα σου ελεγα εγώ αντί μπάλα κ επαφές ναι!!    ειμαστε καλά σήμερα κατέβηκε το γάλα κ με πονάει κ το στήθος μου αλλά θα τους πω να την θηλάσω κ μετά να το αδειάσω με το θήλαστρο επειδή το μωρό ελάχιστα το θηλάζω για να μην το κουράζω κανένα 10λεπτο από κάθε στήθος… 
    • Αχ κορίτσι μου τι όμορφα, το κάνω εικόνα!! Καλώς ήρθατε σπιτάκι σας, καλή νέα αρχή ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...