Μετάβαση σε περιεχόμενο

πρισμενο στηθος?γ-ι-α-τ-ι????????


lolitaa

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια.....τι κανετε??εγω μια χαρα,εκανα χθες χοριακη ολα μια χαρα!!!!Πρωτα ο Θεος θα κραταω κ εγω σε λιγους μηνες ενα μικρο ζουζουνι!!!!!χαχαχχααχχαχαχα...εχω παθει η αληθεια ειναι ενα μικρο εως μεγαλο σοκ αλλα το παλευω...Katekargi μου τι κανεις εσυ???Μην μου αγχωνεσαι με τις ορμονες ενα θα σου πω εγω ειμαι ετσι παντα,ελπιζω τωρα με την εγκυμοσυνη να στρωσω(καθως ειμαι κ αναποδος ανθρωπος)χαχαχα..ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 295
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια για σας,χαθηκα τοσες μερες γιατι ειχε χαλασει το κομπιουτερ και δεν μπορουσα να μαθαινω νεα σας........

λολιτακι τι κανεις?τελικα δεν μας ειπες αντιδρασεις δικες σου κια ειδικα του συζηγου σου....η χοριακη σου ποσο ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bravoooo!!!!!!!!! Διαβάζω το post σου απο την αρχή και πραγματικά είχα αγωνία αν είσαι τελικά έγγυος (όπως και με όλα τα κορίτσια). Πραγματικά χάρηκα πάρα πολυ! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου σ'ευχαριστω πολυ πολυ...με παιδεψε λιγακι το μικρουλι με τα τεστ,κρυβοταν...Ελπιζω να μην με παιδευει ετσι οταν με το καλο γεννηθει!Αλλα χαλαλι του!

-Ksenioulaki,οσον αφορα αντιδρασεις δικες μου,μαλλον δεν υπηρχαν γιατι ακομα δεν μπορω να το πιστεψω,τωρα του μεγαλου μεγαλου ειχε πολυ γελιο η ολη κατασταση!τον ειχα βαλει να μου καθαρισει το φουρνο γιατι εχω ανακατευομουν με το ξυδι που ειχα ριξει μεσα(ξερεις για τα λυπη)παω εγω κ κανω το τεστ αυτος καθαριζε κ του λεω μην αγχωνεσαι γιατι θα ειναι αρνητικο,ησυχασε κ αυτος κ καθαριζε...οταν βλεπω το τεστ παω σκιβω κ βαζω κ εγω το κεφαλι μου μεσα στο φουρνο κ του λεω τριβε καλα γιατι σε λιγο καιρο θα πρεπει να αλλαζεις πανες?(χαχαχα)απ'τον πανικο του κουτουλαει το κεφαλι του στο φουρνο,εχω ειχα πεθανει απ'το γελιο,μετα στιφογυριζε ολη τη νυχτα μεσα στο σπιτι κ πως θα τα βγαλουμε περα ολα αυτα....ευτυχως η κριση κρατησε μια μερα γιατι τωρα μου χαιδευει την κοιλιτσα συνεχεια!!!!Ενα ειναι σιγουρο οτι θα εχω ενα μεγαλο μωρο κ ενα μικρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολιτακι μου τι ωραια???ειδες βρε που τελικα εισαι εγκυος??ολα καλα θα πανε θα δεις...!!!αχουουου και αλλο μωρακι στην παρεα..!!! πολυ χαρηκα..!!οσο για τα δυο μωρα(ενα μεγαλο και ενα μικρο)μην σε νοιαζει...εγω που θα εχω τρια???(ενα μεγαλο και 2 μικρα)τι να πω??χαχαχαχχαχα!!!ολα τελει αθα πανε ομως...θα ειχε πολυ φαση οταν του το ειπες..εμενα εκεινη την μερα δεν κοιμηθηκε καθολου..χαχαχαχαχ!!!πλακα εχουν..!!θα ειναι και μπαμπαδες τρομαρα τους!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω βουλα μου..κ εσυ οτι επιθυμεις!!!!Φετος κοριτσια ειναι η χρονια μας,αλλη μια φιλη μου εμαθε κ αυτη χθες οτι ειναι εγγυος,κ μαλιστα με 5 αρνητικα τεστ..ελεος δηλδη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolitaa congrats κι από εδώ!

Ή πολύ ψύχραιμα το πήρες εσύ ή ακόμη δεν το έχεις συνειδητοποιήσει! Ό,τι από τα δύο κι αν ισχύει εύχομαι όλα να πάνε θαυμάσια και να "ψήνεται" μέσα σου ένα γερό και όμορφο μωράκι που θα κάνει τη ζωή σου διπλά όμορφη! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχουουουο Katekargi mou 3 μωρα ε?θα χει πολυ φαση η ολη κατασταση....θελω πραγματικα να τους δω πως θα ειναι!!!!ΔΕν θα ξερουν τι τους γινεται ασε που ο δικος μου αρχιζει να μου λεει που θα ασχολεισαι πιο πολυ με το μωρο κ οχι με μενα..καταλαβες εκει ζηλευουμε κιολας!Αχ παναγια μου τον ειχα βεβαια κ εγω πολυ κακομαθημενο απ'τη μια μου λεει θα κανεις χαδια εμενα κ απ'την αλλη θα κουνας το μωρο!!Με βλεπω να μενω πετσι κ κοκαλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει!!!!Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!!Οταν αρχιζω να το σκεφτομαι με πιανουν κατι κρισεις αλλο πραγμα αρχιζω κ χορευω κ τσιριζω τραγουδαω....ολα αυτα τα τρελα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: πραγματικα δεν θα ξερουν τι τους γινεται...εμενα μου λεει πως τα μωρακια θα εχουν αδυναμια σε αυτον και οτι εγω θα ζηλευω....τελικα χαζομπαμπαδες θα γινουν να μου το θυμηθεις... ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ.....ολα τα χα να μου βγει χαζομπαμπας μου ελειπε!!!!Αυτος λεει θα ειναι ο πιο σεξι μπαμπας του κοσμου(μη ξερασω)θα περνει την κορη του του με το πιο τρεντι καροτσακι κ ολες οι γκομενες θα τον κοιταζουν!!!!!χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα.........αλλα δεν ξερει οτι θα ειμαι κ εγω απο πισω να τους επιβλεπω κ του δυο(μπαμπα κ κορη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: εννοειτε οτι θα τους επιβλεπεις...τι ετσι θα τους αφησεις να αλλονιζουν στο Ηρακλειο???εντωμεταξυ αν ποτε συναντηθουν οι δικοι μας θα τσακωθουν για το ποια μωρα ειναι ομορφοτερα...δεν παιζει να μην το κανουν αυτο..!!!πηγες στον γιατρο η ακομα???τελικα σε ποια εβδομαδα εισαι??να ξερεις οτι υπολογιζεται απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ'οτι μου πε η μικροβιολογος συμφωνα με τη χοριακη πρεπει να ειμαι στην 4η εβδομαδα...το ραντεβου στη γιατρι ισχυει για τις 29 του μηνα....χαχαχαχαχχα!Αλλα δεν ξερω εγω απ'αυτα η γυναικολογος οταν παω θα μου πει ακριβως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχα Λολιτα μου εχεις πολυ πλακα..........ο δικος μου ο Αντρουλης να δεις...........χαζομπαμας με Χ κεφαλαιοτατο!!!!!!!! :P χαχα.....ασε πολυ φαση.......πολυ φοβαμαι οτι η κορη του θα γινει ιδια :S:P χαχαχα πλακα κανω......φυσικα και δεν με πειραζει!Ειναι οτι πιο ομορφο εχω στην ζωη μου!!(Μαζι με την ζουζουνα μας ΦΥΣΙΚΑ!!!!)

Υ.Γ. Με το καλο βρε!!!

eNortjK1UjI1M7CwULIGXDASyAKn61.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υγεια να εχουν κ χαλαλι τους μωρε...εμεις αντεχουμε αλλωστε ειμαστε σκληρα καρυδια!!!!!θα κανουμε κ το γιο να μας εχει αδυναμια!!εγω ειμαι μοναχοπαιδι κ εχω τρελη αδυναμια στον πατερα μου,οποτε ειμαι η πλεον ακαταλληλη για να μιλησω!!!Σ'ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια πολυ ωραια λολιτα.ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και σε 8 μηνες να κρατας στα χερια σου ενα υγιες μωρακι!!!!!

με εμενα τι θα γινει θεε μου?η ατιμη παλι δεν ηρθε περιμενα απο 14 μεχρι και χτες αλλα δεν μου ηρθε,δεν εχω και κανενα συμπτωμα ουτε καν περιοδου ουι θα μου ερθει.τι να κανω βρε κοριτσια???και ηθελα αυτο το μηνα να μου ερθει στην ωρα του γιατι τον αλλο μηνα ειπαμε να κανουμε σπερματεγχυση..........εεεεεεεεεε γαμωτο παλι χανω χρονο με αυτην την ηλιθια περιοδο,με εχει κουρασει αφανταστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη βρε κοπελα μου μπορει να μην ερθει κ καθολου.....κ να μη χρειαστει ουτε για σπερματεγχυση να πας...που στο ευχομαι ολοψυχα δλδ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω να ελπιζω καθολου γιατι μετα απογοητευομαι υπερβολικα......

λες να ειμαι και εγω τυχερη φετος και να μοτ εχει μπει με ενα εκπληκτικο δωρο το 2010.βασικα οταν αλλαξε ο χρονος εκανα μια ευχη παρακαλεσα τον θεο,την παναγια και τους αγιους ραφαηλ-νικολαο-ειρηνη φετος να μου κανουν δωρακι ενα μωρακι για τα γεννεθλια μου που ειναι 4 φεβρουαριου............ειμαι χαζη εεεεεεεεεε???πειτε μου,δεν πειραζει δεν θα με πειραξει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι κοπελα μου εννοειται πως δεν εισαι χαζη μην ακουω να λες βλακειες κ να απογοητευεσαι...ο Θεος ξερει τι κανει κ να δεις που εγω πιστευω θα σου κανει το θαυματακι του!εγω φετος μολις αλλαξε ο χρονος κερδισ ατο φλουρι κ να που μου ηρθε το πιο ομορφο δωρο εκει που δεν το περιμενα,αν ειδες που εγραψα πιο πανω μια φιλη μου εμαθε χθες οτι ειναι εγγυος κ δεν ειχε κανενα συμπτωμα ειχε κανει 5 τεστ κ ολα αρνητικα,την ειχα παρει μαζι μου για να κανω χοριαη κ της λεω δεν κανεις κ εσυ μια ετσι για συμπαρασταση?κ να που ειναι κ αυτη!!!!!!!!!μη χανεις τις ελπιδες σου κ μην απογοητευεσαι ολα για καποιο λογο γινονται!!!Αυτο να το ξερεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι μακαρι να εχει γινει και σε μενα το θαυματακι του 2010 και να μου πανε ολα καλα φετος........το φλουρι επεσε στον αντρα μου......3,5 χρονια προσπαθουμε με μια αποβολη πριν 2,5 χρονια,ααααααααχχχχχχχχχχ να δω και εγω μια ασπρη μερα επιτελους με εχει κουρασει αυτο το θεμα,ολο λενε μην αγχωνεσαι αλλα οπως και να το κανουμε θες δεν θες συνεχεια περιτριγυριζει στο μυαλουδακι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolitaki μου,αντε με το καλο!!!!!!

Και μ'ενα πονο!!!!!!(θα βαρεθεις να το ακους απο'δω κ περα!χα,χα,χα)

Καλη εγκυμοσυνη να εχεις κ να γεννησεις το πιο ομορφο κ στρουμπουλο μωρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...