Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΥΡΣΟΚΗΛΗ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :unsure: ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ. ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΕΣ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ :kiss: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΙΡΣΟΚΗΛΗΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ 80% ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΣΙΜΑ ΤΣΙΜΑ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΧΡΗΜΑΤΑ (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΤΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ)ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ... ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ .ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ??? Η ΚΑΘΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΗΣ ..ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ..ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΚΑΡΙ..SORRY ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΚΡΥ ΜΟΝΟΛΟΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.Α ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kleoxx ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΙΑ, ΑΥΤΑ ΔΕ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΟΥΝ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες παρααααρα πολυ για τις απαντησεις σας.Για την κοπελα που ρωταει αφησαμε κ περασανε 4 μηνες κ ξανακαναμε την εξεταση.Δεν εχω τιποτα αλλο να πω,σας ευχαριστω για τη στηριξη,ειστε ολες φοβερες,μακαρι να γνωριζομασταν κ απο κοντα.Πολλα φιλια,για οτι νεοτερο σιγουρα θα τα πουμε!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειας σε όλες!Εύχομαι η νέα χρονιά να μας φέρει σε όλες, τα μωράκια μας που τόσο λαχταράμε!

Να πω κι εγώ την εμπειρεία μου!Ο άντρας μου έκανε επέμβαση κυρσοκήλης!Είχε μας είπε ο γιατρος προχωρημένο στάδιο στον έναν όρχ..τελικα μέσα στο χειρουργείο ο γιατρός βρήκε πρόβλημα και στον άλλον.Μετά την επέμβαση τα αποτελέσματα δεν ήταν μεγάλα.Υπήρχε βέβαια μεγάλη διαφορά αλλά επειδή και εγω είχα πρόβλαμα μόλις πέρασε το χρονικό διαστημα του εξαμήνου και δεν ήμουν εγκυούλα,αποφασίσαμε να μπούμε στη διαδικασία της εξωσωματικής!Αρχίζουμε τον άλλο μήνα και ελπίζω όλα να πάνε καλά.

Το χειρουργείο μας κόστισε περίπου στα 3000ε.

Αφου έχει περάσει τόσα και δεν έχει άλλη υπομονή, γνώμη μου είναι να

ρωτήσεις έναν γιατρό για εξωσωματική και άν αυτός σου δώσει το οκ με αυτό το σπέρμα καλύτερα να κάνεις εξωσωματική με τα ίδια λεφτά.

Πάντος έμας ακόμα και για εξωσωματική μας είπε ότι έπρεπε να κάνουμε την επέμβαση για καλύτερα αποτελέσματα.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ, ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΠΕΜΒΣΗ ΚΙΡΣΟΚΗΛΛΗΣ , ΑΝΕΒΗΚΕ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΠΟ 16.000.000 ΠΗΓΕ 27.000.000 ΑΛΛΑ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΜΕΙΝΕ ΙΔΙΑ 8 % .ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ 3 ΕΚΣΩΣΩΜΑΤ,ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ 2 ΣΠΕΡΜΑΤΕΧ ΜΠΑΣ ΚΑΙ .ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...