Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ !ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ!


Recommended Posts

TIROGARIDAKI, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ, ΦΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΠΑΛΙ!!!:):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TIROGARIDAKI, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ, ΦΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΠΑΛΙ!!!:):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TIROGARIDAKI, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ, ΦΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΠΑΛΙ!!!:):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που με στενοχωρεί κ με φοβίζει είναι ότι τα εχουν βάλειήδη εδώ κ μια βδομάδα στο σουπερ μάρκετ κ δεν έχει φύγει καθόλου. Μα καλά μόνο εγώ το περίμενα πως κ πως; Πρέπει να αλλάξουμε συνήθειες κορίτσια κ να τις μεταφέρουμε στα παιδιά μας. Για το καλό των παιδιών μας. Για να μπορούν να χαρούν τα παιδιά μας αυτά που χαρήκαμε κ εμείς απο τη φύση. Θελω τα παιδιά των παιιών μου να έχουν καθαρό νερόνα πιουν , δροσερο αεράκι να αναπνεύσουν, δέντρα για να ξαποστάσουν κάτω από τον ίσκιο τους και άλλα πολλά! Π΄ρεπει να αλλάξουμ εμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που με στενοχωρεί κ με φοβίζει είναι ότι τα εχουν βάλειήδη εδώ κ μια βδομάδα στο σουπερ μάρκετ κ δεν έχει φύγει καθόλου. Μα καλά μόνο εγώ το περίμενα πως κ πως; Πρέπει να αλλάξουμε συνήθειες κορίτσια κ να τις μεταφέρουμε στα παιδιά μας. Για το καλό των παιδιών μας. Για να μπορούν να χαρούν τα παιδιά μας αυτά που χαρήκαμε κ εμείς απο τη φύση. Θελω τα παιδιά των παιιών μου να έχουν καθαρό νερόνα πιουν , δροσερο αεράκι να αναπνεύσουν, δέντρα για να ξαποστάσουν κάτω από τον ίσκιο τους και άλλα πολλά! Π΄ρεπει να αλλάξουμ εμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που με στενοχωρεί κ με φοβίζει είναι ότι τα εχουν βάλειήδη εδώ κ μια βδομάδα στο σουπερ μάρκετ κ δεν έχει φύγει καθόλου. Μα καλά μόνο εγώ το περίμενα πως κ πως; Πρέπει να αλλάξουμε συνήθειες κορίτσια κ να τις μεταφέρουμε στα παιδιά μας. Για το καλό των παιδιών μας. Για να μπορούν να χαρούν τα παιδιά μας αυτά που χαρήκαμε κ εμείς απο τη φύση. Θελω τα παιδιά των παιιών μου να έχουν καθαρό νερόνα πιουν , δροσερο αεράκι να αναπνεύσουν, δέντρα για να ξαποστάσουν κάτω από τον ίσκιο τους και άλλα πολλά! Π΄ρεπει να αλλάξουμ εμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...