Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ


Recommended Posts

καλα ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ :huh::blink: ?ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ,ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟΝ ΣΒΕΡΚΟ(ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ),ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΙΒΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ;) .ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΤΑΤΟΥ,ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΣΒΕΡΚΟ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΕΣΕΙΣ :P

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΟΥ,ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΧΑΛΙΑ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ :( ,ΠΛΕΟΝ ΕΙΠΑ ΑΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΛΑ,ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΟ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ,ΟΜΩΣ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ;) ,ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.....ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΟΣΜΟ,ΚΑΘΟΛΟΥ :ohmy: ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ?ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ :( ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ?ΔΟΥΛΕΥΑΤΕ ΠΡΙΝ?ΠΗΡΑΤΕ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ?ΤΗΝ ΕΞΑΜΙΝΗ?ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΗΣ ΚΑΝΩ,ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ....ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ :ohmy::unsure: ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 328
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια.

Γιωτούλα να σου ζήσει ο Γιωργάκης, εύχομαι πάντα υγεία και χαρά στην οικογένεια σας.

Χθες βάλαμε το εμβόλιο μας και προς το παρόν όλα καλά εκτός από μια απίστευτη γκρίνια. Η ζυγαριά έδειξε 7750 και 64 πόντους η μεζούρα.Κάνουμε 5 γεύματα, κατά μέσο όρο των 160 ml. Σε άλλα πίνει 180, σε άλλα λιγότερο.

Τα μωράκια σας μήπως κάνουν κανένα άλμα και γι αυτό είναι ανήσυχα?

Τα τατου στο σβέρκο πράγματι είναι πολύ ωραία.

Για δουλειά σκέφτομαι να κοιτάξω κι εγώ το συντομότερο. Δεν δούλευα πριν αλλά πλέον μετά τα νέα μέτρα επιβάλλεται... Άντε να δούμε τι και αν θα βρω κάτι... Το αναβάλλω βέβαια συνέχεια γιατί δεν είμαι ακόμα έτοιμη να την αφήσω. Την κρατάει η μητέρα μου κάποια πρωινά για να κάνω κάποιες δουλειές αλλά ακόμα κι έτσι είμαι συνέχεια με το ρολόι στο χέρι να γυρίσω όσο πιο σύντομα γίνεται.

Δυστυχώς Olya μου δεν έχω απαντήσεις στα ερωτήματα σου, εκτός από αυτό για τα μαγαζιά. Ναι πιστεύω ότι τα πράγματα πλέον είναι πολύ δύσκολα και ο κόσμος αποφεύγει τα πολλά ψώνια.. Κόπηκε και το δώρο...

Μάλλον με έχει επηρεάσει η γκρίνια της μικρής :Ρ Αποφασίσαμε κι εμείς για βάφτιση 26 ή 27 Ιουνίου. Εσείς τι λέτε? Σάββατο απόγευμα ή Κυριακή μεσημέρι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν απο λιγο γυρισαμε απο την παιδιατρο και το

κοριτσακι μας εφτασε τα 7820 και 69ποντους!!!

Μαλλον θα γινει μπασκετμπολιστρια μας ειπε η γιατρος :laugh: :laugh:

Ζητω σταματησαμε και την αποστειρωση!!!!!!!!!!απο ον αλλο μηνα θα χρεισιμοποιησουμε και κουταλακι!!!!!!

Σημερα κλεισαμε εκκλησια Κυριακη 11 Ιουλιου στις μια το μεσημερι!!

Πηγαμε σε 4 εκκλησιες και καμια δεν ειχε κενο τον Μαιο η εστω αρχες Ιουνιου ολα κλεισμενα...επαθα πανικο!!Το θεμα ειναι οτι θελω να γινει η βαφτιση πριν γυρισω για δουλεια(εχω παρει εξαμηνο οαεδ και γυριζω μεσα Ιουλιου,αλλα λεω να παρω και την αδεια μου και μετα)

Οποτε για βαφτιση μην αργησετε να κλεισετε γινεται χαμος μαλλον.

Μακαρι να μην ξαναπηγαινα για δουλεια αλλα τα πραγματα ειναι δυσκολα πια και Ολια μου τα μαγαζια δεν εχουν καθολου δουλεια το ξερω και απο την δουλεια μου και απο την αδερφη μου που εχει μαγαζι αλλα και απο τον αντρα μου που ειναι πωλητης σε μια εταιρεια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΞΙΩΣΗ?ΑΝ ΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ,ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.ΕΜΕΙΣ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΑΠ'ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΝΟΜΙΖΩ,ΤΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΧΕΔΩΝ ΟΛΑ.5 ΓΕΥΜΑΤΑ Ε?ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΟΣ,ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙΑ?ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΤΕ,ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΨΙΛΗ ΕΙΝΑΙ :) .ΓΙΑΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΗΡΩΣΗ?6ΜΗΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΑΠΟΣΤΗΡΩΝΟΥΜΕ?ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΠΛΗΝΑ ΜΕ ΥΓΡΟ ΑΡΙΕΛ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΑ ΡΟΥΧΑ,ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΜΕΧΡΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΠΛΥΝΑ,ΑΠΟΣΤΗΡΩΝΑ.ΤΩΡΑ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ;) .ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΤΟ ΜΕΙΩΜΕΝΟ ΩΡΑΡΙΟ ΣΕ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ 3-4 ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΣΑΙ.ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΒΙΟΤΕΧΝΕΙΑ ΡΟΥΧΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ,1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ,2 ΚΑΘΟΝΤΕ,ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ Ο ΓΚΑΒΑΛΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΑΛΛΙΩΣ....ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ 3-4 ΩΡΕΣ,ΔΕΝ ΞΕΡΩΩΩΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεξίωση όχι, ένα τραπέζι για τους γονείς και τους κουμπάρους. Τα οικονομικά είναι περιορισμένα δυστυχώς και δεν θα μπορέσω να εκτροχιαστώ όσο θέλω :(

Έχει 2 μέρες που η μικρή δεν τρώει και τόσο καλά.. Θέλω να πιστεύω ότι είναι από το εμβόλιο και ότι θα φτιάξει.. Άσε που το μάτιασα τελικά και από τις 03:00 αρχίζουμε ανησυχίες...

Αυτό με τα δόντια θα μας αποτελειώσει. Εμένα έχει αρχίσει και έχει φοβερά σάλια, φούσκες κάνει και τρέχουν συνέχεια. Κάθε τρεις και λίγο αλλάζω σαλιάρα. Και τα χέρια συνέχεια μέσα στο στόμα. Όλη τη χούφτα. Προσπαθούσε να τα χώσει και τα 2 μέσα! Ο γιατρός είπε ότι δεν βλέπει τίποτα προς το παρόν.

Σας σταμάτησε την αποστείρωση??? ΤΕΛΕΙΑ!! Εμένα απλά μου είπε ότι τον επόμενο μήνα θα μας δώσει οδηγίες για κρέμα. Και αποστείρωση τέλος κατά τον 6ο. Αλλά νερό θα βράζουμε μέχρι και 1 έτους.

Για τα ρούχα της μικρής χρησιμοποιώ το αρκάδι, και θα το κρατήσω ακόμα γιατί γενικά είναι ευαίσθητη. Άμα δεν την προσέξεις λίγο κατευθείαν κοκκινίζει το κωλαράκι μας. Από το μαιευτήριο φύγαμε με σύγκαμα και ξανά συγκάηκε η καημενούλα με την διάρροια του εμβολίου.

Φιλάκια στα ζουζούνια σας :)

υ.γ. Πήρα το parents με το ένθετο για βάφτιση για να δω χρώματα και λοιπά που είναι στη μόδα αλλά δεν έχει και τίποτα. Έσεις τι χρώμα- θέμα έχετε στο μυαλό σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ,ΓΚΡΙΝΙΑ..ΓΚΡΙΝΙΑ...

ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...

ΛΟΙΠΟΝ ΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΚΟΨΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ

ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ

ΠΙΟ Ο ΛΟΓΟΣ ,ΤΡΩΕΙ ΤΟΣΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

ΣΑΛΙΑ ,ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ,ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΑ!!ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΣΙΓΣ ΣΙΓΑ :P

ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ PRODERM ΥΓΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΔΕΣΠΟΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΧΑ ΧΑ ΧΑ !! :blush:

ΕΓΩ ΕΠΙΔΗ ΑΡΓΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΓΑΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΤΛ.ΘΑ ΔΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ Α ΤΟ ΠΑΣΧΑ,ΑΦΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες

Απορυπαντικο επαιρνα το προδερμ αλλα αυτη την φορα πηρα περζιλ για μωρα.

Για βαφτιση λεμε για τον Αυγουστο αλλα δεν εχουμε σκεφτει τιποτα ουτε που θα γινει ουτε τι ονομα θα βαλουμε στην μπουμπου μας

Απο χρωματα μου αρεσει πολυ το λαχανι και το φουξια αλλα θελω να αποφασισω και ενα θεμα

Για ριξτε καμια ιδεα για θεμα βαπτισης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.για μερεσ δεν μπορουσα να μπω,με πετουσε εξω :angry:

λοιπον με την σειραααα :P καναμε εμβολιο χτεσ,ειναι μια χαρα το αντρακι μου κοιμηθηκε 5 ωρεσ σερι την νυχτα ;) ξεκουραστηκα.ειναι 7600κιλα,και 71 ποντουσ παρακαλω :huh: .αρχισαμε κρεμουλα,του αρεσει πολυ,μου αρπαζει το κουταλακι,και αν αργω να του δωσω κουταλια φωναζει και γλυφει τα χερια του :laugh: εχει πλακα.με την αποστηρωσει τελοσ και εμεισ(αν και δεν προλαβα να αρχισω),απο τη στιγμη που τρωει απο πιατο πωσ να αποστηρωνεισ μου λεει,και ολα τα κουκλακια τα εχει φαει :lol: .

οσο για την βαπτηση να σασ πω εγω ιδεεσ εχω τρελαθει στο ψαξιμο :laugh: .λοιπον αφου οι περισσοτερεσ βαπτιζουμε καλοκαιρι προτεινω καλοκαιρινο θεμα,θαλασσα,ηλιο,ανεμομυλουσ,ουρανιο τοξο,κουβαδακια,ψαρακια,γοργονεσ,πειτατεσ....και τα χρωματα λαχανι,κιτρινο,πορτοκαλι,γαλαζιο,φουξια.πωσ σασ φαινετε?????εγω θα φτιαξω μονη μου μπομπονιερεσ για μεγαλουσ μπρελοκ,για μικρουσ μολυβοθηκεσ.οταν θα τα φτιαξω θα ανοιξω θεμα με την βαπτηση,να παρουν ιδεεσ και αλλα κοριτσια,θελω να φτιαξω και γλυκα.αυταααααα

σασ ζαλησα :silly: :woohoo: φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Χάθηκα τόσες μέρες, δεν προλαβαίνω ανάσα να πάρω.. Έχω τον άντρα μου πτώμα και πάλι με την μέση του αυτή τη φορά.. Η μάνα μου που ερχόταν τα πρωινά και βοηθούσε λίγο την κατάσταση δουλεύει υπερωρίες και δεν μπορεί να έρθει. Καταλαβαίνετε.. Αλλά εντάξει δεν λέω τίποτα γιατί τι να πουν και οι μαμάδες με περισσότερα ζουζούνια.

Μόνο εμείς συνεχίζουμε την αποστείρωση? Τα νεύρα μου :P

Άντε olya μακάρι να συνεχίσει έτσι με την κρέμα. Και φτου φτου για το ύψος :) Ρυζάλευρο τρώτε?

Να το ανοίξεις το θεματάκι να πάρουμε ιδέες. Πάντως τελικά πρώτα θα δω για βαπτιστικά και ανάλογα θα αποφασίσω και τα υπόλοιπα. Π.χ αν βρω κάτι σε κόκκινο θα κάνω κάτι με θέμα κεράσια ή φράουλες. Γενικά έχω δει φέτος να παίζει πολύ το λιλά, που είναι και από τα αγαπημένα μου χρώματα και το χρησιμοποίησα και στο γάμο μας.

Για αγόρια νομίζω ότι τελικά το καλοκαίρι είναι πιο εύκολο σαν θέμα :D Και οι πειρατές και όλα αυτά με τη θάλασσα ακούγονται τέλεια!

Τη μικρή θα την ονομάσουμε Μαρία-Άννα, το είχαμε τάξει στην Παναγία και στην Αγία Άννα. Είχα πριν 2 παλίνδρομες κυήσεις και είχαμε πει με τον άντρα μου ότι αν μας αξιώσει να πάνε όλα καλά θα τιμήσουμε για τη βοήθεια τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΧΑΘΗΚΑ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΠΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ, ΕΙΧΑΜΕ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΙΗΜΕΡΟ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΙΤΕΑ, ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΠΙΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠ'ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΕΔΩ ΕΙΧΕ. ΜΠΕΜΠΟΥΡΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ, ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ.ΟΛΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ? ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΕΜΜΑΛΙΑΣΤΕΙ, ΜΑΔΑΩ ΣΥΝΕΧΩΣ.ΤΑ ΕΚΟΨΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotoyla ωραιες οι φωτογραφιες σου. Ομορφος και ο πριγκηπακος σου. Εκλαιγε;

Αν και η μπουμπου μου ειναι η πρωτη του Νοεμβρη εμεις δεν ξεκινησαμε ακομα τις κρεμες.

Εχουμε και ενα προβλημα αυτες τις μερες, Δεν εχουμε κανει κακα απο την Κυριακη και κονρευω να σκασω.

Φιλακια στα μωρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλα φοβερες οι φωτογραφιες!!!

να σου ζησει το αντρακι σου,λογο τιμης ειναι κουκλος!!!

θελετε να συμπεθερεψουμε?? :laugh: :laugh:

Οσο για τα μαλλια το ιδιο θεματακι εχω και γω...μιλαμε για πολυ τριχα οχι αστεια...μαλλον θα κανω καμια γενικη αιματος και γω!

Ολια μου πως και σας ξεκινησε κρεμα απο αυτον τον μηνα??τι κρεμα του δινεις?παρατηρησες μηπως διαφορα στον υπνο του τωρα που τρωει και κρεμα??εννοω αν κοιμαται σερι πιο πολλες ωρες

Καλε didima κανε ενα κλισματακι στο παιδι να ηρεμησει,δεν κανει τοσες μερες!!!δεν σου το ειπε η παιδιατρος?δεν ειναι τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

Καλε didima κανε ενα κλισματακι στο παιδι να ηρεμησει,δεν κανει τοσες μερες!!!δεν σου το ειπε η παιδιατρος?δεν ειναι τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΑΝΤΡΕΣ :P ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΚΟΥΡΕΜΑ,Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΠΗΡΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΑΛΛΙ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΡΑΚΙ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει και πάλι ο παίδαρος! Όπως επιθυμείς να τον καμαρώνεις. Πολύ ωραία και τα μπαλόνια και οι μπομπονιέρες και τα βαφτιστικά!

didima τι έγινε τελικά? όλα καλά με τη μικρή?

Έχουμε 2 μέρες κόψαμε το 5ο γεύμα και κάνουμε 4 λίγο μεγαλύτερα. Το βράδυ κοιμήθηκε 10 ώρες με μικρές ανησυχίες για πιπίλα και το χεράκι της μαμάς. Φτου φτου να μην με ξαναματιάσω :P Μαρία ακόμα σου ξυπνάει? Τι γεύματα κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλεσ.χαθηκα και εγω,αλλαξαμε ιντερνετ,βαλαμε κοννεξ :) ,ειχα φλασακι και μου εσπαγε τα νευρα :(

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ,ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ,ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΕΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ,ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΑ Ο ΘΕΟΣ ;) .

ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΩΡΑΙΑ Η ΒΑΠΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ,ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΑ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ! :kiss:

ΔΙΔΥΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΜΗΠΩΣ ΠΙΝΕΙΣ ΣΙΔΗΡΟ?ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΚΑΚΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ,ΑΠΟ 4 ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ Η ΚΡΕΜΑ Η ΜΗΛΟ,ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ,ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 6 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΟΥ.

ΜΑΡΙΑ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠ'ΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ ΔΙΝΩ,ΚΟΙΜΑΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ,ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ,ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΣΤΑ,ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ 12-3-6 ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΣΕΡΙ 5 ΩΡΕΣ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ :laugh: :laugh:

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΗΧΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΣΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΒΟΥΡ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ

ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΛΕΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 6-7 ,ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΝΑ ΤΡΙΩΡΟ

ΟΧΙ 2ΩΡΟ.Ολια μου το βραδυ ξυπναει 2 φορες και θελει να φει οπωσδηποτε!!!!!!!!!τι λετε μου εκανε εχθες ξυπναει στις 4,30 για δευτερη φορα τρωει και μετα καθομασταν γιατι ειχε ξεκαρδιστει στα γελια ,μιλουσε στα κουκλακια της και μενα το ματι ειχε κρεμασει κατω.Τελικα στις 6 παρα δεκα κοιμηθηκαμε μεχρι τις 8.τι να πω... :laugh: :laugh: :blink: :silly:

ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΣΑΣ ΓΥΡΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ :laugh: :laugh: :laugh: ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΥΡΕΥΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ!!!ΤΡΕΛΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ!!!!ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε εδω και μια εβδομαδα που τα βραδια τρωμε κατα τις 8 και μετα τρωμε περιπου τις 5. Το Σαββατο το βραδυ ομως δεν Ξυπνησε καθολου κοιμηθηκε μεχρι τις 8 το πρωι.

Τελικα κακα μας δεν καναμε και εχθες το μεσημερι βαλαμε παλι υποθετακι. Μετα καναμε 2 φορες. Σημερα παλι τιποτα και με αγχωνει γιατι ο γιατρος μου ειπε οτι δεν μπορω να της βαζω υποιθετακια συνεχεια αλλα δεν μου ειπε τι θα κανουμε αν δεν κανει ουτε αυτη την εβδομαδα.

Purple Ευχομαι η μικρουλα σου να το ξεπερασει αμεσως

Olya σιδηρο παιρνω συνεχως απο την εγκυμοσυνη και δεν ειχαμε προβλημα

Ο παιδιατρος μου εκοψε τα γαλακτοκομικα μηπως η μικρη απεκτησε αλλεργια. Τι να πω δεν θα φαω για 2 εβδομαδες και θα δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!χαθηκα γιατι αρρωστησαμε :(

μου αρρωστησε ο μεγαλοσ πυρετοσ 39,2 μυξεσ,βηχαασ,εμετο το βραδυ,νομιζα θα τον πηγαιναμε νοσοκομειο,αλλα μετα απο 3 μερεσ δεν ειχε πυρετο,ιωση μασ ειπε η παιδιατροσ,παλι καλα δεν χρειαστηκαμε αντιβιωση.τωρα ο μεγαλοσ εγινε καλα,μονο μυξεσ εχει, μου αρρωστισε ο μικρουλησ :( η παιδιατροσ ειπε πωσ ειναι "καλα" δλδ δεν εχει κατι απο τισ μυξεσ βηχει που κ που.και μολισ εφυγε η γιατροσ εκανε ο μικροσ κακα με αιμα(μια σταγονιτσα) :( ,ξερω οτι ειναι αλλεργεια(να'ναι καλα το mammy ,εδω το εμαθα)την πηρα τηλ και τελικα βρικαμε οτι ειναι η απο ψαρι(εφαγα ενα μικρο κομματακι καπνιστο)η απο ξηρουσ καρπουσ(εφαγα κασιουσ αρκετα) :( τωρα ειμαι σε διετα οχι γλυκα,οχι αρκετα φρουτα,βεβαια οχι ψαρι κ ξηρουσ καρπουσ.απ'το αγχοσ μου εχασα 1,5 κιλο.αυτα ειναι τα νεα μασ.

μαρια τι κανει η μικρη?

διδυμα εσεισ πωσ τα πατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΒΡΕ ΟΛΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ,ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ,Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΝΕΙ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΜΕ....

ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑΖΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ,ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΡΩΜΑΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΣΩ..ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΨΙΛΟΣΤΡΩΣΕΙ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΡΗΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΜΟΝΟ 17 ΕΥΡΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...