Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

γεια σας κορίτσια!

που να σας τα λεω! παω το Σαββατο να κανω την καμπυλη σακχαρου και μου λενε στη Βιοιατρικη (μια υπαλληλος πολυ ηλιθια) οτι το παραπεμπτικο μου δεν ηταν οκ γιατι ο γιατρος καπου ειχε κανει μια μουντζαλιτσα μικρη και ηθελε να παω να βαλω σφραγιδα του γιατρου πανω στη μουντζαλια και μετα να την παω και στον ελεγκτη ΞΑΝΑ και μετα να κανω την καμπυλη!!!!!!!

μονο που το γραφω εκνευριζομαι!!!

φευγω που λετε απο την Βιοιατρικη και παω σε ενα αλλο και μου λενε μονο με ραντεβου και μετα σε ενα αλλο μονο καθημερινες!

δηλαδη αμα δεν σε θελει..ε?

τελοσπαντων μετα πηγα για ψωνια στα mothercare και συνηλθα λιγακι!

πηρα σεντονακια και εσωρουχακια για τα μικρουλια μου και κουβερτουλες!

επισης εκανα και μια ερευνα αγορας για κουνιες και βρηκα κουνια που γινεται προεφηβικο κρεβατι με στρωμα μαζι 400-500 ευρω. δεν ξερω τι λετε, καλα ειναι?μου ειπαν ομως και για τον παιδικο κοσμο στα Πατησια οτι εχει πολυ οικονομικα και θα παω και απο εκει. μου ειπαν για κουνια, στρωμα, προικα, αλλαξιερα 600 ευρω. Και ολα αυτα επι δυο για εμας ε? μην ξεχνιομαστε!!!

τελικα που λετε εκανα σημερα την καμπυλη και ηταν οτι χειροτερο επαθα ποτε! zetoula σε θυμηθηκα που ελεγες οτι ηθελες να κανεις εμετο. Ημουν κι εγω στα προθυρα!αηδια!!!καιμε τρυπησαν και 5 φορες!!

marsoupilami μου τι εγινε τελικα με εκεινα τα πετρωματα στην κοιλιτσα??

Lilaloy καλα αποτελεσματα στις εξετασεις!!

φιλια σε ολες και σορυ για το μεγαλο ποστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritsia ti kanete?

eseis pos pate apo koilia?i diki mou mera me tin mera megaloni xekinise na me enoxlei poli to vradi,kai apo sixnoouria allo tipota.

gia to thema tis gennas o giatros mou, mou eipe na kanoume kesariki me episkliridio alla den thelo fovame.

ax na mporousa na paro pio mprosta ton xrono....exo apo to xirourgio tha ton stamatousa.Anipomonate kai eseis toso poli?i ego exo trellathei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy ειδες δράμααααααα κ εγω να φανταστεις εκανα την μινι καμπύλη κ οχι την κανονική κ παλι κ μου εσπασαν την φλέβα κ τραβηξα τα χιλια μύρια.

Γιαννα μου κ εγω ανυπομονώ αλλα δεν λεω με τιποτα να ξεπερασω το θέμα της γεννας. Στην κόρη μου ουτε ειχα ρωτήσει ουτε ειχα διαβάσει ουτε τιποτα. Πηγα μπηκα παρεδωσα τα πραγματα μου κ πηγα κατευθειαν για ραντεβου με τεχνητούς.Όμως επειδη ειδα οτι ανοιξε κ αλλη κοπελα το θεματακι καισαρικη η φυσιολογικό ειναι τελειως διαφορετικά βρε κοριτσια πιστεψτε με που το χω ζήσει. Εκεινη την ωρα οκ ταλαιπωρήσαι γιατι ειναι πολλες οι ωρες κ οι πονοι αλλα μετα σηκώνεσαι κ περπατας αμεσως κ δεν τρεχει τιποτα. Εγω ουτε πονουσα απο κάτω κ πηγα αμεσως βολτα. Τωρααααααααααα ποτε θα σηκωθώωωωωωωω κ σκεφτομαι τους πονους. Τελος πάντων θα το υποστουμε κ αυτο απλα φοβαμαι για το αν θα ειμαι οκ για ολα τα μωρά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα αυτο με ανησυχει στην καισαρικη...οτι θελει δηλαδη μερες η επουλωση και για κανενα τριμηνο μετα προσοχη για βαρη κτλ...

αν καναμε φυσιολογικο την αλλη μερα ολα οκ! αλλα με διδυμα λενε οτι σε κοβουν πολυ απο κατω και οτι μπορει να κατουριομαστε κιολας :P

δεν ξερω αν ειναι αληθεια...ετσι μου ειπαν...

zetoula εσυ που γεννησες φυσιολογικα την κορη σου ειχες τετοια προβληματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα οχι ευτυχως δεν χρειαστικα κ εγω πανες

κοιτα απο την χαρά μας που ειχαμε την μικρή μας αγκαλιά χρειαστικαμε κ εγω κ ο μπαμπάς πάνες αλλα απο κατω απο το τετοιο τελος παντων τιποτα

απλα κοιτα να δεις την πρωτη μερα πηγαινα σαν χαισμενη γιατι φοβομουνα

αμεσως ομως μολις συνηλθα απο την επισκλυριδιο σηκωθηκα πλήθικα πηγα βόλτα με τον αντρα μου στους διαδρομους κ γενικά ημουν μια χαρά

δεν το συζητάω δε οτι δεν χρειαστικε ουτε παυσιπονα ουτε τιποτα πιο πολύ μου πονουσε η μεση μου απο την επισκλυριδιο κ το βυζί που κατεβαινε το γαλα (μουυυυυυυυυυ χαχα) παρα απο κάτω. Πονεσα μόνο οταν πρωτοεκανα πάλι σεξ που ηταν λες κ ξαναματαξεπαρθενευτικα. Χαχα

βεβαια οφειλω να ομολογήσω οτι κυνηγαγα τον αντρα μου απο την αρχή για σέξ μετα απο λίγες μερουλες τον κυνηγουσα φοβομουνα φοβόμουνα αλλα κ η ορεξη εκειιιιιιι παρολα τα ξενυχτια για βύζαγμα

χαχα σορυ κοριτσια παω να σας τονώσω κ εσας

παντως το συμπέρασμα ειναι οτι για την αναρωση τουλαχιστον ειναι χιλιες φορες καλυτερος ο φυσιολογικός κ εκτος των αλλων θηλάζεις κ αμεσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα... Χθες είχαμε ραντεβού στο νοσοκομείο και τα ξαναείδαμε τα ζουζούνια μας... το ένα είναι 115 γρ και το άλλο 109 γρ, μετρήσαμε και κοιλίτσες, μπουτάκια και τα κεφαλάκια και όλα είναι μια χαρά.Μεγαλούτσικα μας είπε οτι είναι ο γιατρός. Εσάς σε αυτήν την εβδομάδα, αν κάνατε μετρήσεις τις ίδιες μέρες, πόσο ζυγίζανε? εγώ είμαι 14 και 6 ημερών. Φύλο όμως δεν μπόρεσε να δεί (αν και δεν το πολυέψαξε, αλλά τεσπα) 16 του μηνός έχω ραντεβού με την γιατρό μου μπορεί να δεί αυτή τίποτα. Κορίτσια εμένα ο γιατρός στο νοσοκομείο μου είπε οτι τον 8ο μήνα θα είμαι ξάπλα μάλλον γιατί του φαίνονται μεγαλούτσικα και δεν πρέπει να ζορίζω την μήτρα μου πολύ για να μπορέσω να τα κρατήσω όσο περισσότερο γίνεται. Αλλά θα δούμε καλύτερα στην πορεία μου είπε, μπορεί και να μην χρειαστεί. Εσάς σας είπαν τίποτα παρόμοιο?

mWOHp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας μέρα!Να συστηθώ και από δω στις διδυμομανούλες!Είμαι η Μαρία 29 ετών και περιμένουμε με τον άντρα μου τα πρώτα μας παιδάκια τον Οκτώβριο!Πετάμε στα σύνεφφα,μιας και η απόκτηση τους ήταν για μας άπιαστο όνειρο!Χτές διαπιστώσαμε στον υπέρηχο καρδιακή λειτουργία και για τα 2.Μας τα μέτρησε 1,3 και 1,1 εκατοστά αντίστοιχα!Μου είπε ότι είμαι 7 εβδομάδων και 5 ημερών και κάθε 15 του μήνα θα κλείνω μήνα!Πιθανή ημερομηνία τοκετού 15 Οκτώβρη αλλά μας είπε τα δίδυμα πάνε συνήθως 2 με 3 εβδομάδες νωρίτερα.Από συμπτώματα τίποτα ενοχλητικό ακόμα και εύχομαι έτσι να συνεχίσω.Θα τα ξαναδούμε 17/3 και μέσα στο Πάσχα θα κάνουμε την αυχενική διαφάνεια!Σας φιλώ όλες και θα χαίρομαι να παίρνω συμβουλές από εσάς που προπορεύεστε!Καλό υπόλοιπο σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO καλωσορισες στο κλαμπ των διδυμομαμαδων! ευχομαι να πανε ολα καλα στην εγκυμοσυνη σου και να φερεις στον κοσμο δυο γερα παιδακια!

DIOSA εμενα στην αυχενικη δεν λεει βαρος αλλα στην 18η εβδομαδα πουτ εκανα υπερηχο ηταν τα παιδακια γυρω στα 300γρ το καθενα.Αρα καλα εισαι απο οτι καταλαβαινω!

Κοριτσια πηρα τα αποτελεσματα της καμπυλης και ηταν πολυ καλα δοξα τω Θεο,και ο αιματοκριτης μου επισης ανεβηκε στο 35%!!!!! γιουπιιιιι!!

αλλα το κακο ειναι οτι μαλλον εχω παθει καποια κολπιτιδα γιατι εβγαλε μικροοργανισμους η γενικη ουρων και δεν νομιζω οτι ειναι απο την ουρηθρα αλλα απο τον κολπο.κατι πρεπει να παιζει με το pH του κολπου!

υπαρχει περιπτωση να παθω κατι τετοιο απο τα πολλα φαρμακα που παιρνω?

(σιδηρο, μαγνησιο, φυλλικο,ασβεστιο, yotopar)

πλενομαι παρα πολυ καλα αλλα και παλι να τι επαθα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO έγραψε:

Καλή σας μέρα!Να συστηθώ και από δω στις διδυμομανούλες!Είμαι η Μαρία 29 ετών και περιμένουμε με τον άντρα μου τα πρώτα μας παιδάκια τον Οκτώβριο!Πετάμε στα σύνεφφα,μιας και η απόκτηση τους ήταν για μας άπιαστο όνειρο!Χτές διαπιστώσαμε στον υπέρηχο καρδιακή λειτουργία και για τα 2.Μας τα μέτρησε 1,3 και 1,1 εκατοστά αντίστοιχα!Μου είπε ότι είμαι 7 εβδομάδων και 5 ημερών και κάθε 15 του μήνα θα κλείνω μήνα!Πιθανή ημερομηνία τοκετού 15 Οκτώβρη αλλά μας είπε τα δίδυμα πάνε συνήθως 2 με 3 εβδομάδες νωρίτερα.Από συμπτώματα τίποτα ενοχλητικό ακόμα και εύχομαι έτσι να συνεχίσω.Θα τα ξαναδούμε 17/3 και μέσα στο Πάσχα θα κάνουμε την αυχενική διαφάνεια!Σας φιλώ όλες και θα χαίρομαι να παίρνω συμβουλές από εσάς που προπορεύεστε!Καλό υπόλοιπο σε όλες...

Μαρία συγκινήθηκα που διάβασα το μήνυμά σου γιατί κι εγώ πέρισυ τέτοιες μέρες είδα τα διδυμάκια μου και είχα κι εγώ ΠΗΤ 15 Οκτωβρίου.

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά όπως πήγαν και με μένα!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MADRIO καλώς ηρθες στην παρέα μαςςςςςςςς.

Τι κάνετε κοριτσάκια μου?

Εμενα αυτες τις μέρες τα ζουζούνια ειναι σχετικά ήσυχα αλλα πετρώνει η κοιλιά περισσοτερο.

Ραντεβού για να τα δώ εχω ακριβώς σε μια βδομάδα κ δεν βλέπω την ώρα. Κάνω ψιλοπροετοιμασιες αλλα τα βασικά τ αφηνω για μετά την β επιπεδου.

Την κυριακή φευγω ταξίδι δυο μέρες γιατι γενναει μια κολλητη μου κ θελει να ειμαι κοντά της κ χαιρομαι απιστευτααααααα.

Νew mammy δεν νομίζω οτι υπάρχει προβλημα με τα φάρμακα. Στην αρχή στην αυχενική μου ειχε βρει κ εμενα μικροοργανισμούς κ μου ειχε πει ο τοτε γιατρός μου να πάρω αντιβίωση αλλα για να πώ την αληθεια μου δεν τον ακουσα. Απο κει κ περα αλλες δυο φορες που εκανα ουρων ηταν καθαρές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα η γνωμη μου ειναι να ακουλουθουμε πιστα οτι μας λεει ο γιατρος μας και να μην κανουμε τα δικα μας γιατι μετα αν γινει τιποτα ποιος μας σωζει.

για να λεει ο γιατρος να παρουμε καποιο φαρμακο κατι ξερει.εμενα τρεις γυναικολογοι και δυο παθολογοι μου εχουν πει πως μια εγκυος μπορει αφοβα να παιρνει ντεοπον στην εγκυμοσυνη.

και εγω οταν αρρωστησα με πυρετο πηρα ντεπον με συμβουλη του γιατρου μου και του παθολογου.μην πανικοβαλλομαστε.λετε οι γιατροι να θελουν να παθουμε κακο εμεις η τα μωρα μας;

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια τι κάνετε? τα μωράκια μου ειναι πολύ ήσυχα γιατιιιιιι???????? αυτες τις μέρες δεν τα πολυκαταλαβαίνω κ ανησυχώ οφειλω να ομολογήσω.

Θελω να πώ κ απο εδώ ενα μεγάλο ευχαριστώ στην vagman η οποια μου δίνει συμβουλές μιας κ ειναι φρέσκια διδυμομανούλα. Ειναι απιστευτη την εχω ζαλίσει με τις ερωτήσεις κ ειναι τοσο καλή κ μου απαντάει σε όλα. Κ πάλι ευχαριστωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειναι η vagman βρε zetoula να μας τα λεει και εμας εδω να τα βλεπουμε?

θα τρεχει με τα μικρα της ε?

vagman αν βρεθεις απο εδω, για πες μας συμβουλες και στις υπολοιπες και εγω θα ηθελα να μαθω τι εκανες τελικα και με την αδεια που συζητουσαμε παλιοτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, τι κάνετε; Εγώ έπεσα την Παρασκευή και πήρα τρελή τρομάρα... Ευτυχώς πήγα αμέσως στη γιατρό και μου είπε ότι όλα είναι καλά, και τα μωρά και οι πλακούντες. Από τότε τα χω παίξει λίγο, περπατάω και φοβάμαι ότι θα πέσω πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα lilaloy!Αχ πολύ λυπάμαι,να προσέχεις διπλά τώρα.Ο γιατρός μου λέει flat παπούτσια γιατί όσο μεγαλώνει η κοιλιά χάνουμε την ευστάθια μας χωρίς να το καταλαβαίνουμε.Σε ποιό μήνα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί κάνετε κοριτσάκια μου, μου λείψατε! απομακρύνθηκα λίγο γιατί η ψυχολογία μου ήταν χάλια αλλά τώρα έχω αρχίσει να συνέρχομαι.

madrio καλωσήρθες!!πολύ χαίρομαι που είσαι εγκυούλα και διδυμομανούλα. σε "παρακολουθώ" από το θέμα εξωσωματική... και χαίρομαι πολύ για όλα τα κοριτσάκια που τελικά έρχονται στην εδω παρέα μας. κι εγω την ίδια πορεία ακολούθησα...

τα μωράκια και η κοιλίτσα μαζί μεγαλώνουν και κλωτσάνε και στριφογυρνάνε συνέχεια. ειδικά ο μπέμπης δε σταματάει καθόλου, το κοριτσάκι μου είναι πολύ πιό ήσυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα!

aliky και εμενα μια απο τα ιδια. το αγορακι πολυ αγριο θα ελεγα ειναι, ολο κλωτσια,ενω το κοριτσακι πολυ διακριτικο!

Lilaoy να προσεχεις!ειναι οι μηνες τωρα ποδυσκολοι, οσο βαραινουμε θελει extra προσοχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για το καλωσόρισμα.Όπως λέει και το tickeraki μου είμαι σε πολύ αρχικό στάδιο εγώ ακόμα.Τι ωραία που έχετε ένα και ένα διδυμάκι!Το ιδανικό!Καλή συνέχεια στις εγκυμοσύνες σας,θα ζητάω συμβουλές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aliky μου τι έπαθες? γιατί επεσες ψυχολογικά?

madrio με το καλό να τα κρατήσεις αγκαλίτσα τα μωράκια σου.

lilaloy θελει πολύ προσοχή. Τα μωράκια βεβαια ειναι προστατευμένα αλλα καλου κακου που λένε. Εγώ ειχα τρακαρει στην αρχή οδηγούσα κ με χτύπησε νταλίκα απο την πλευρά του οδηγου κ μεχρι να δω οτι ηταν καλά κοντεψα να παθω εγκεφαλικό αλλα ευτυχώς τα μικρούλια μου το πάλεψαν.

Εγώ κοριτσάκια μου ευχομαι να πεσει ο αερας για να ερθει το καραβι κ να ερθει ο γιατρός γιατι εχω ραντεβού 6η ώρα τ απογευμα κ εχω πεθανει απο την αγωνία να τα δώ να δω αν μεγάλωσαν κ αν ειναι καλά. Ευχηθήτε να πεσει ο αερας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!

ζετούλα, βρήκαμε κάτι προβληματάκια στον β΄ επιπέδου και τέθηκε το ερώτημα αν θα κάνω ή οχι αμνιοπαρακέντηση. επειδή εχει αρκετό κίνδυνο αποβολής σε δίδυμα αποφασίσαμε να μη κάνω. οπότε τώρα προσπαθώ να μη σκέφτομαι τίποτα άσχημο και ελπίζω να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...