Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

Κορίτισα καλημέρα... Καλή Σαρακοστή.

new_mammy και εγω το παρήγγειλα τη συσκευή για να ακούς τις καρδούλες απο Amazon.co.uk και όλα μαζί με τα έξοδα αποστολής μου βγήκαν 40 € Το παρήγγειλα χθες και θα είναι εδώ απο Δευτέρα.

αμα θες αυτη είναι η σελίδα, ρίξε μια ματιά https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss ... ix=doppler

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

DIOSA και τα εξοδα αποστολης και η συσκευη στοιχισαν τοσα ε???θα μπω και εγω στην σελιδα....θελω και εγω ενα τετοιο!!!!!αν και απο την αλλη μπορω και να τις ακουσω με στηθοσκοπιο που εχω σπιτι..απλα πιστευω ο ηχος θα ειναι καλυτερος...!!!!!!ευχαριστουμε DIOSAAAA!!!!φιλακια στα μικρακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι katekargi ολα μαζί 37,89 € δες και τον προμηθευτή που πήρα εγώ γιατι καποιοι άλλοι χρεώνουν πιο πολύ. Παρακάτω είναι τα στοιχεία της παραγγελίας μου. Α επίσης να τσεκάρεις τα "NEW" και όχι τα "USED" γιατί κάποιοι πουλάνε και μεταχειρισμένα.

Order Summary:

Delivery Details: : Clinica UK

Delivery Method: Standard

Subtotal of Items: GBP 27.15

Postage & Packing: GBP 4.55

------

Total: GBP 31.70

Promotional Gift Certificates: -GBP 0.00

------

Total for this order: GBP 31.70

Payment Total: EUR 37,89

Και να παραγγείλεις και το ειδικό Gel μην ξεχάσεις. Εγώ το ξέχασα και δεν ξέρω που μπορώ να το βρώ εδώ :(

Άντε καλή επιτυχία! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυυυυυυυυ!!!ναι ναι θα το παραγγειλω....δεν θα το ξεχασω..αντε παω να κανω την παραγγελια μου!!!!χιχιχι!!!μετα θα τα ακουμε οποτε θελουμε....τελειαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α οσο για το τζελ μπορει να βρεις σε φαρμακειο..ρωτα αν θελεις...νομιζω ειναι το ιδιο που βαζουν για υπερηχους λογικα..τωρα που το ξαναματασκεφτομαι αν ειναι το ιδιο μπορω να παρω απο το νοσοκομειο...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

καλα τι εχει παθει αυτο το site πια?

συνεχεια με πεφτει σημερα.

DΙΟSΑ και zetoula ευχαριστώ για τις πληροφορίες για το μηχάνημα.

hara29 κι εγω στο Αλεξανδρας θα γεννησω.

αν θες στειλε μου πμ να μου πεις γιατρο κτλ

λες να εχουμε τον ιδιο?

σε ποια εβδομαδα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εγω που ειμαι απο επαρχεια σ οσα φαρμακεια ρώτησα δεν εχουν το ζελέ κλαψ κλαψ

θα πρεπει να περιμενω μηπως πάω ταξίδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρεπιπτόντως ακομα δεν εχω λύσει το θεματάκι του πως οταν ερθει η ώρα με το καλό θα βγάλω τα μωρακια απο το μαιευτήριο για να ταξιδέψουν τοσες ώρες

τα σκεφτομαι ολα

θα χωράνε τελικά σε ενα μεγάλο πορτ μπεμπέ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti mou kanete?Ego eimai poli xaroumeni simera,kaname tin B epipedou kai ola einai telia.einai 100% agoraki kai koritsaki,to agoraki mou einai 25 ekatosta kai 490gr kai i mpempa 23 ekatosta kai440 gr,axou eimai poli eutixismeni aaaa exo pari kai dvd tha ta vlepo oli mera mexri na ta paro agkalitsa!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gianna83 με το καλο!!!!!

ρε κοριτσια ειδατε τι εγινε στο ελενα;

δεν μπορω να ηρεμησω απο το πρωι. και μονο που το σκεφτομαι τρελαινομαι.φανταζεστε να μας συμβει κατι τετοιο;για ονομα του θεου;

εμεις παμε να δουμε τα μωρακια το απογευμα σημερα.

μακαρι παναγιτσα μου να ειναι ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frosobal μενω μακρυά σε νησί θελω 3 ωρες τουλαχιστον οδικώς κ αλλες 4 με το καράβι. Κ σκεφτομαι αυτα τα ειδικά κουβαδάκια που ειναι καθίσματα αυτοκινήτου για νεογενητα αλλα δεν ξερω αν θα ειναι ανετα για τα σωματάκια τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zetoula euxaristo poli,makari oles na maste sinexeia toso eutixismenes oso eimai ego simera!!

Ego tha figo apo to mieutirio me kathismatakia autokinitou apo osa mou exoun pei einai ta pio aneta gia ta mora kAI pio praktika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανταζομαι οτι εννοεις αυτα τα πρώτα με το χερούλι τα κουβαδάκια που λένε

εχω ενα τετοιο απο την κορη μου κ σκεφτομαι να αγορασω αλλο ενα αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ξερω αν κανει για τοση ώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new_mammy έγραψε:

γεια σας κοριτσια!

καλα τι εχει παθει αυτο το site πια?

συνεχεια με πεφτει σημερα.

DΙΟSΑ και zetoula ευχαριστώ για τις πληροφορίες για το μηχάνημα.

hara29 κι εγω στο Αλεξανδρας θα γεννησω.

αν θες στειλε μου πμ να μου πεις γιατρο κτλ

λες να εχουμε τον ιδιο?

σε ποια εβδομαδα εισαι?

Καλημέρα! ειμαι στην 10 εβδομαδα. πως στελνεισ? ΣΤΕΙΛΕ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα. Εμείς περιμένουμε δίδυμα αγόρια. Είμαι στην 21η εβδομάδα και ψάχνουμε να βρούμε ποιο καρότσι θα πάρουμε. Σκεφτόμαστε το peg perego και να πάρουμε δυο μικρές ΄΄φωλιές΄΄ για την αρχή. Εσείς τι έχετε κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρέα μας. Κ εγω μάλλον δυο αγόρια περιμένω.

Καρότσι εγω δεν αγορασα αλλα μου χάρισαν δυο ενα της mothercare τριροδο κ ενα της μακλαρεν. Λοιπον επειδη τ ανοιξα κ τα δυο αυτο που μου φαινεται πολύ πιο πρακτικό ειναι της μακλαρεν μιας κ πιανει οσο χωρο πιανει κ ενα μονό καροτσι κ ειναι ελαφρύ κ ανοιγοκλεινει ευκολα.

Αυτο για τις φωλιές η κουβαδάκια οπως τα λένε το σκεφτομαι κ εγώ.

Να σε ρωτήσω κάτι εκανες την β επιπεδου κ σου είπαν σιγουρα οτι ειναι δυο αγοράκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zetoyla, ευχαριστώ για την απάντηση. Σε 10 μέρες θα κάνουμε τη β΄επιπέδου. Αλλά και στην αυχενική μας έδειξε ο γιατρός το πουλάκι τους και σε κολπικό υπέρηχο στις 19 εβδομάδες η γιατρός μας το έδειξε και το μέτρησε κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα το μέτρησε? τι να πω βρε κοριτσακι. Ανοιξα κ αλλο θεματάκι γι αυτο μιας κ εγω στην κόρη μου μεχρι την β επιπέδου περιμενα αγορι αλλα στην β μας ειπαν οτι ειναι κοριτσάκι. Απλά επειδη κ τώρα ο μπαμπάς μας θα ήθελε μια κόρη παρολο που εκανα υπέρηχο την προηγουμενη εβδομάδα κραταω μια πισινή μπας κ ειναι κ μια κόρη. Στο ενα βεβαια μου εδειξε κ το πουλακι του τωρα στο αλλο τι να πώ? θα δείξει ειναι νωρίς ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου αλλαξε το ραντεβού κ εχω αυριο το βράδυ τελικά τελειαααααααα δεν βλέπω την ώρα να τα δώωωωω. Που εισαστε καλέ κ εξαφανιστήκατε ολες??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα! Ωραία που θα τα δεις νωρίτερα, zetoyla. Εγώ είμαι στον 5ο μήνα, έχω βάλει 5 κιλά ως τώρα και η κοιλιά μου είναι τεράστια! Έχει μεγαλώσει και η δική σας κοιλιά πάρα πολύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...