Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Πως είστε??? Εγώ είμαι πολύ καλά!!! Αν και έχω γενικά ανησυχίες (χωρίς λόγο), βλέπω και περίεργα όνειρα - προχθές είδα ότι είχα γεννήσει μόνο ένα μωράκι και αυτό μάλιστα αγοράκι ... και χθες είδα ότι με κεράτωσε ο άντρας μου με μια γειτόνισσα ... τι να πω ... ευτυχώς το πρόβλημα των αιμορροϊδων το έλυσα (το μέγεθος είναι ίδιο, αλλά έχει υποχωρήσει ο ανυπόφορος πόνος) - αν κάποια κοπέλα αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα, να μου ζητήσει να της πω την κρεμούλα (είναι αποκλειστικά φυτική και ακίνδυνη), πήρα και κρεμούλα για τις ραγάδες που τόσο καιρό δεν είχα αξιωθεί!!!

Ζετούλα, τι έγινε στον γιατρό??? Τα είδες τα μωράκια σου?? Είδατε το φύλο??? Επίσης ζηλεύω για το μηχάνημα που ακούς τους καρδιακούς παλμούς!!!! Εμένα δεν μου το παίρνει ο άντρας μου - μου λέει ότι θα πάθω υστερία και δεν θα ασχολούμαι με τίποτα άλλο, παρά μόνο με αυτό!!!! Αλλά εγώ το θέλωωωωωωωω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακιααααααααααα τα ειδα ειναι μια χαρουλα κ μεγαλα μεγάλα για την ηλικία τους. Ειναι δυο αγορια τελικά οτι ειδαμε απο την αρχή οποτε ετοιμαστε νύφες. Στην αρχή μου ειχε κακοφανεί σημερα το πήρα μια χαρά κ κανω ήδη σχεδια. Καναμε κατι σαν μινι β επιπέδου επειδη ο γιατρος μου ηθελε να δει αν ειναι ολα οκ κ οντως ειναι.

Ειμαι πολύ ταλαιπωρημένη απο το ταξιδι μιας κ ειχα κ την μικρή μαζί αλλα τι να κάνω. Θα μπω κ εγω σε λιγο να σας πω αν ο γιατρος που πήγα ειναι οντως πιστοποιημενος αλλα το μονο που ξερω ειναι οτι ειναι διευθυντης του εμβρυολογικού του Μητέρα. Τα κοιταζαμε τοση ωρα τα ζουζούνιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!!!ti kanete?

Zetoula mpravo koritsi mou eides pou einai kala ta sporakia sou kai esi fovosoun! vre koritsia niothete kai ta 2 sporakia na klotsane tin idia stgmi giati ego niotho sinithos 1 kai meta ligo pio xamila xananiotho kati.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα... Ζετούλα μπράβο κορίτσι μου που είναι καλά τα μωράκια σου... είδες που άδικα ανησυχούσες? ( λες και όλες δεν κάνουμε το ίδιο :) χαζομαμάδες όλες!! :P ) Εμείς πήγαμε για αυχενική την Πέμπτη και χαζέψαμε :P τα ζουζούνια μας έχουν φτάσει τα 6 cm. και όλες οι μετρήσεις μας ήταν μια χαρά... τώρα ξανά έχουμε ραντεβού στις 16/03 άντε να δούμε πως θα περάσει πάλι ο καιρός :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω που τα νιώθω ελαφρά μιας κ δεν κλωτσανε δυνατα ακομα, τ ακουω διαφορετικές ωρες μπορώ να σου πώ. Το ενα που ειναι απ την δεξιά μερια το ακουω πιο συχνά ενω ο αλλος ο μπέμπης μαλλον ψιλοβαριέται κ τον καταλαβαινω λιγότερο. Μην ανυσηχείς καλο ειναι αυτο γιατι μπορεί κ μετα να μην ξυπνάνε μαζί τα ζουζουνάκια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα διδυμακια και διδυμομανουλες...τι μου κανετε???ειχα καιρο να μπω...ειχαμε τρεξιματακια βλεπετε..εσπασε ο καλος μου το ποδι του και ειμασταν νοσοκομειο..επιτελους ηρθαμε σπιτι...!!!!!χαιρομαι που ολες ειστε καλα αλλα και τα ζουζουνακια σας...!!!!!αντε βρε κοριτσακια που ειστε???????????ολες για να πεταξετε τον χαρταετο ε???εμεις φετος μεσα θα κατσουμε...δεν εχει και ορεξη ο καλος μου...ποναει βλεπετε...αλλα δεν πειραζει...του χρονου θα τον πεταξουμ τον αετουλι μαζι με τα νινακιαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικά κοριτσάκι μου αντε κ του χρονου με τα μωρουλια σου.

Εγώ κοριτσακια μου εχω τα μαυρα μου τα χάλια σημερα. Έφαγα θαλασσινά αλλα πολλά θαλασσινά κ απο την ώρα που ηρθα σπίτι μου ρχεται να πεθάνω. Εκανα τοσο πολύ εμετό που νομιζα οτι κατι θα παθω. Ελπιζω να συνελθω σε λίγο γιατι δεν αντεχω αλλο σερνομαι δεν αντεχω .

Ποτε δεν μ εχουν ξαναπειράξει αλλα το καταλαβα αμέσως γιατι εγινα ασπρη σαν το πανί κ μετα αρχισα να αισθανομαι δυσαρεστα κ μολις ηρθα σπίτι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάκια!μα πού είστε όλες, το κάνατε τετραήμερο και τρέχετε ακόμη στις εξοχές?

ζετούλα μπράβο, με το καλό οι άντρες σου! από νύφες στο φόρουμ άλλο τίποτα, δε θα δυσκολευτείς καθόλου!

katekargi περαστικά στον αντρούλη σου! μήπως το έκανε επίτηδες για να μην προσέχουν μόνο εσένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ναι ναι μαλλον επιτηδες το εκανε...!!!!τωρα ειναι χειροτερα απο ενα μωρο...φανταζεσαι πιστευω...ολο ποναει και θελει αγκαλιτσες...αχ τι εχω να τραβηξω με τρια μωρα το καλοκαιρακιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβώς έτσι είναι, τρία μωρά θα έχουμε! ο δικός μου κρύωμα είχε την προηγούμενη εβδομάδα και έκανε σαν να έχει τουλάχιστον πνευμονία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi να σε ρωτήσω κάτι ασχετο, προσπαθώ να βάλω τικεράκι σαν το δικό σου το πρώτο και δεν τα καταφέρνω. παίρνω τον κωδικό, τον αντιγραφω στην υπογραφή μου και ενώ όλα φαίνονται μια χαρά, δεν εμφανίζεται. τί λάθος κάνω? ολόκληρο τον κωδικό δεν αντιγράφουμε? απογοητεύτηκα...δεν το περίμενα να είμαι τόσο άσχετη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω φοβερο ετσι ειναι και ο δικος μου...με ξυπναει καθε 2 ωρες και μου λεει καθε φορα τα ιδια...ποναω..θα με κανεις αγκαλια...ωχ τι εχουμε να τραβηξουμε ε??μα γιατι κανουν ετσι??νιωθουν ανασαφαλεια?οτι δεν τους αγαπαμε ενα πραγμα?δεν ξερω τι να σκεφτω...και εννοειτε ειμαι πτωμα το πρωι και ηδη νυσταζω πολυυυ!!!!μονο που σκεφτομαι το βραδυ τα παιρνω...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δοκιμασεs το bbcode???εγω αυτον εβαλα και μετα μου το εμφανισε..πριν ουτε εμενα εμφανιζοταν...δοκιμασε και πες μου..ναι ολοκληρο τον κωδικο αντιγραφουμε..εγω να δεις ασχετη που ημουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέλους τα κατάφερα!!!πήγα από άλλη σελίδα και με bbcode εγινε!ευχαριστώ!

ποτέ δεν είχα υπολογίσει τις πόσες μέρες μένουν. ε, δεν είναι και πολλές :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα και καλη Σαρακοστη!

Τι κανετε? πως πηγε χθες το φαγοποτι?

εγω κοριτσια ανεβηκα στη ζυγαρια σημερα και μου ηρθε να τρελλαθω!

πολλα τα κιλα!

ντρεπομαι να τα γραψω!

αντε θα τα πω...11!!!!!!!!!!!11 ολοκληρα!!!!!τι θα κανω??????

katekargi συγχαρητηρια για τα αγορια σου και περαστικα στο αντρα!

zetoula χαιρομαι που τα μωρακια σου ειναι καλα!μπραβο!

δεν μου λες? αυτο το μηχανημα απο που το πηρες?και ποσο εκανε?

κοριτσια εγω σημερα μιλαω συνεχεια στο τηλεφωνο με τραπεζες βλαστοκυτταρων και εχω θολωσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη πολυ ωραιο....ελα δεν ειναι πολλες..θα γεννησουμε και λιγακι νωριτερα οποτε οκ...

New mammy μου δεν εχω αγορακια...μαλλον κοριτσακια ειναι τα δικα μου..!!θα το δουμε και πιο σιγουρα σε 2 εβδομαδες που θα ξανακανω υπερηχο...!!!!

Παντως μην σκας για τα κιλα...εισαι και σε μεγαλυτερη βδομαδα απο οσο θυμαμαι ε??δεν πειραζει τα μικρουλια να ναι καλα...εγω ζυγιστηκα χθες και εχω παρει 2 ολοκληρα κιλακια..αλλα παλι ειμαι 2 κιλα κατω απο οταν εμεινα εγκυος..ειχα εμετους και ετσι ειχα χασει 4 κιλα..τωρα σιγα σιγα τα ξαναπαιρνω...χαχαχα να δουμε μεχρι που θα φτασουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy κι εγω δεν καταλαβαίνω πώς τα παίρνουμε τόσο εύκολα αυτά τα κιλά! εγω ζυγίστηκα το σάββατο και ήμουν 55 και σήμερα 56,7!!!είναι δυνατόν???μπορεί να παίζουν και κατακρατήσεις υγρών, τί να πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια μου

ναι τελικα κατα πασα πιθανοτητα εχω δυο γιούς.

Το μηχανιμα new mammy το παραγγειλα μεσω ιντερνετ απο τα λητώ

οκ δεν μου περισευαν εκατο ευρω αλλα

επειδη ανησυχω αυτο με βοηθαει απιστευτα κ ηρεμώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για τα βλαστοκύτταρα την επομενη φορά που θα πάω στον γιατρό μου κ θα ναι μαζί κ ο αντρας μου θελω να το συζητήσω κ εγω αυτο το θέμα γιατι με την μικρή δεν ειχα κρατησει κ το μετανιωσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Καλή σαρακοστή να έχουμε! Θα κάνω αυχενική την πρώτη βδομάδα του Μαρτίου!! πείράζει να πάω αύριο να τα ακούσω πάλι εδώ σε μια γυναικολόγο?? Έχω γίνει ψυχοπαθείς!! Ασε που με γιατρό τελικά θα πάω στο Αλεξάνδρας.. Ας ελπίσουμε ο γιατρός που θα με συστήσουν να το κατέχει!! Γιατί ο δικός μου ήταν στο Μητέρα, αλλά αποφασίσαμε να πάμε σε δημόσιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νομιζω οτι υπαρχει προβλημα να τ ακουσεις εμενα ο γιατρος μου ειχε πει οτι ο υπερηχος ειναι ακινδυνος κ απλα πιανει μεγαλη συχνοτητα ήχου.

Αν θες να ηρεμισεις πηγαινε κ μην ανχωνεσαι αφου σε γυναικες που εχουν προβλημα τους κανουν κ καθε δυο μέρες προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!!!!τι κανετε???ολες καλα ειστε ε???εγω σημερα επιτελους κοιμηθηκα κανονικα....δεν με ξυπνησε ο αντρας μου το βραδυ και κοιμομουν μεχρι πριν λιγο!!!!αχ τι ωραιος ο υπνος...χιχιχι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...