Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

ναι πραγματικά ετσι ειναι. Τον πρώτο καιρο που κλωτσάνε δεν μπορείς να τα καταλάβεις απ εξω. Μονο η μανουλα. Μετά που μεγαλώνουν το καταλαβαινεις κ απ εξω κ ακομα πιο μετά που φουσκωνεις κ κοντευεις νιωθεις την κοιλια να μετατοπιζεται χαχα ειναι τελειο καμια φορα εγω μετην μικρή παθαινα πλάκα οταν πχ ηταν μονίπαντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κοριτσακια κ μωράκιααααααααααααα. Βρε κοριτσια να σας ρωτήσω κατι. Οπως ξαναείπα μου εδωσαν δυο καρότσια το ενα τεραστιο κ λιγο δυσχρηστο αλλα για βολτα με τα ποδια τελειο κ το αλλο της μακ λαρεν παρα παρα πολυ βολικό κ μικρο απο θεμα χώρου. Μηπως ξερετε που μπορώ να βρω αξεσουάρ. Δηλαδή το καροτσι το τριροδο δεν εχει καλαθι για ψώνια κ ποδόσακους. Οκ ποδοσακους εχω βρει σε μερικά αλλα πουθενα δεν εχω δει για καλαθάκι για απο κάτω. ¨Η κατι αντιστοιχο που να μπορει καποιος να βαλει μια σακουλα μια τσαντα κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!!

ΠΗΓΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ,ΠΟΛΥ ΨΗΛΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΖΥΓΙΖΕΙ 232γρ. ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΟΝ ΓΙΟ.......ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ 2ο ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 193γρ.

ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΖΟΥΝΕ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ!!!Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕ ΓΙΑ ΤΟΝ....ΓΙΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΕΤΑ ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙΑ ΚΤΛ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΛΑΘΟΥΝΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ Κ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΑΣΦΑΛΙΖΟΥΝ!!!!ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΥΜΕ?,

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ Κ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ Κ.ΟΜΗΡΟΛΗ!!!ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο φιλενάδα, τέλεια νέα!!! ακριβώς το αντίθετο με μενα, νόμιζα ότι είναι κοριτσάκια και τελικά είναι αγόρι κορίτσι! αλήθεια το βάρος πώς το μετράνε? εμένα δεν μου το έχουν μετρήσει ποτέ!

ευτυχώς που δεν βιάστηκες με τα ψώνια, είναι κι ακριβό το καροτσάκι δε λέει αν και θα έβρισκες υποψήφιες στο φόρουμ να το δώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοοοοοο!!!!!με το καλο τα κοριτσακια σου!!!!!!αληθεια πες μας πως ετρανε το βαρος...στην αυχενικη το μετρανε??εμενα δεν μου ειπε τιποτα για το βαρος τους...και παλι σγχαρητηρια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :)

kleoxx πριγκήπισσες λοιπόν!! Κι εγω το ίδιο!!!

ζετουλα, υπάρχει αντπροσωπεια της μακλαρεν, να σου δωσω το τηλέφωνο να ρωτήσεις για αξεσουάρ 210-8067150

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΥΨΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ.ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

ΑΛΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΩ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΨΩΝΙΣΕΣ ΚΑΤΙ?

katergari ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.Κ ΕΜΕΝΑ 1η ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΕ.

ΠΙΤΕΡ ΠΑΝ ΕΧΕΙ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΚΑΘΟΛΟΥ?

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΑΘΟΥΝΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προς το παρόν δεν έχω τολμήσει να κάνω καμία αγορά, ούτε στα μαγαζιά να ρίξω καμιά ματιά πήγα. μόνο ιντερνετ προς το παρόν. δεν ξέρω αλλά φοβάμαι λίγο να βιαστώ. μάλλον από Μάρτη θα ξεκινήσω δυναμικά.

για τις καλαθούνες δεν έχω άποψη, πρέπει να πάω λίγο στα μαγαζιά να τα δω κι από κοντά για να έχω άποψη. σκέφτομαι όμως ότι μάλλον είναι καλύτερη η ιδέα της μιας κούνιας για κανένα 3μηνο για να χωράνε στο δωμάτιό μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

πως ειστε;χτες ολη μερα ειχε κολλησει το μαμμυλαντ κ δεν μπορουσα να μπω.

εμεις με τον αντρα μου εχουμε ξεκινησει σιγα σιγα να φανταζομαστε πως θα ειναι το δωματιακι τους και μετα το πασχα θα ξεκινησουμε αγορες.ποιος περιμενει μεχρι τοτε;;;;;;

κοριτσια πως κοιμαστε τα βραδια;;;

εγω καθολου καλα.ξυπναω συνεχεια.στριφογυρναω, παω τουαλετα πεντακοσιες φορες και βλεπω συνεχεια ονειρα.οχι ασχημα αλλα κουλα τελειως.και το πρωι ειμαι κομματια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax μπραβο κοριτσακια για τα ευχαριστα νεα. Πιτερ παν υπερευχαριστώ για το τηλ θα πάρω τηλεφωνο αμέσως. Αχ βρε κοριτσια δεν βλεπω κ εγω την ωρα να παω το Σαββατο να δω αν τελικα ειναι δυο γιοι η οχι.

Οσο για το βαρος δεν το μετρανε στην αρχη αρχή πιο μετα αρχιζουν κ το μετράνε. Στην αρχή τους ενδιαφέρει το υψος που ειναι κ πολυ πιο ευκολο να μετρηθει για να δουν αν εχει σωστή αναπτυξη γιατι αν μπειτε σε καποιο σαιτ με τους μηνες για παραδειγμα η τις εβδομάδες λεει ειστε πχ 12 εβδομάδων κ το μωρακι σας ειναι χ χιλιοστά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια με το καλο σας ευχομαι

Οσο αφορα το θεμα σας..Δεν ξερω τι εχω ..τι να σας πω ..Ο γιατρος με ειχε βρει 8 εβδομαδων το νοσοκομειο 6μιση ..μηοως τελικα απλα το εμβρυο ειναι μεγαλο η μηπως ειναι δυο???Ιστορικο υπαρχει ..εσεις ξερετε καλυτερα μπας και μπορειτε να μου πειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου με το καλόόό. Κοιτα να δεις αν ειναι δυο θα φανει νωρίς γιατι ειτε θα ειναι δυο σακοι ή σε εναν σακο δυο σποράκια. Κάνε υπομονή κ αν εισαι εκει 6,5 οπως λες στον επομενο υπερηχο θα δεις σιγουρα τι γινεται. Μην ανυσυχεις.

Α κοριτσακια μην διαβασετε το θεμα εχασα το κοριτσακι μου οχι για τιποτα αλλο για ψυχολογικους λογους. Μπηκα κ το διαβασα κ εχω γινει χαλια μ επιασε ανχος στενοχωρηθηκα για την κοπέλα κ περνανε γενικώς χιλια δυο μεσα απο το μυαλό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ειμαι 10 εβδομαδων σε δεκα μερες θα παω για τον επομενο υπερηχο

Αντε να δουμε τι θα δουμε :)

ΥΣ το θεμα μετους εμετους μην διαβασετε μα ΕΛΕΟΣ δλδ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εμείς σε γενικές γραμμες ειμαστε ετοιμοι με δωμάτιο και αγορές. Τα εχουμε παραγγείλει καιμέχρι τελος του μηνα θα ερθουνε τα πραγματάκια μας.

Πήραμε καροτσια, ριλάξ, κούνιες, αλλαξιέρα και τα πρώτα ρουχαλάκια. Τώρα μού λείπει ενα νυχτικό, για να πλύνω και να ετοιμάσω τη βαλίτσα μου. Θέλω να ειμαι ετοιμη για παν ενδεχομενο!

ζετουλα βρήκες αξεσουάρ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new_mammy έγραψε:

αχ ΠιτερΠαν τι ωραια!αντε με το καλο ολα να γινουν!

τελικα με τα καροτσια τι εκανες? διπλο πηρες?

Γεια σου new_mammy!!

Σε ευχαριστώ πολύ, με το καλό και τα δικά σου!!

Δεν πήρα διπλό καρότσι, πήρα δύο μονά. Το βρήκα πιο πρακτικό

α! βαψαμε και το δωμάτιο και πήρα και πανέμορφα υδατοδυαλυτά αυτοκολλητα με νεράϊδες και εναν φραχτη για να πετάνε απο πάνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠιτερΠαν, αχ τι ωραιαααααααααααααααααααααα!

για πες απο που τα προμηθευτηκες αυτα?

και απο τιμες?????επιμαχο ζητημα!

τα καροτσια ενωνουν με καποιο μηχανισμο?

επισης τι εξοπλισμο πηρες να εχουν? πορτ μπεμπε, καθισματακι αυτοκινητου ή απλά????

και τελικα με το που βγαινουμε απο το μαιευτηριο μεσα σε τι θα τα μεταφερουμε τα παιδια???καλαθουνα?πορτ μπεμπε?καθισματακι?

ουφ σε ζάλισα ε???

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ζετούλα κι εγω διάβασα το θέμα που λες χθες κι από τότε δεν μπορώ να το ξεχάσω, μέχρι και το βράδυ στον ύπνο μου το σκεφτόμουν. στενοχωρήθηκα και αγχώθηκα πάρα πολύ.

πιτερπαν, τί τέλεια! όλα έτοιμα, με το καλό! που βρήκες όλα αυτά τα ωραία πραγματάκια? τί χρώμμα έβαψες το δωμάτιο τελικά, ροδακινί? εγω με αγοράκι και κοριτσάκι στο ίδιο δωμάτιο δεν έχω και πολλές επιλογές, σκέφτομαι για τιρκουάζ με λαχανί ή πορτοκαλί για να είναι λίγο ουδέτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!! aliky πολύ ωραία χρώματα για αγόρι-κορίτσι είναι και το λιλά με το λαχανί και ταιριάζουν τέλεια μεταξύ τους και είναι και ουδέτερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια χρωματα κοριτσακι. Μπραβο πιτερ παν για τις αγορές.

Τελικα βρηκα κ εγω ακρη κ παραγγειλα τα αξεσουαρ μια χαρουλα θα μου τα στειλουν με ταχυδρομειο.

Το Σαββατο που θα παω κ εγω ταξιδι για να δω τα μωρουλια μου θα παω να παρω τιμες για κουνιες μηπως κ τους αγορασω κ εγω δυο κουνιες παρολο που για αρχη μου εδωσαν δυο μικρες για να βολευτώ. Απο την αλλη θα εχω να αγορασω κ την προικα παντες, κουνουπιερες κ τετοια αλλα αυτα αρχες Μαρτιου. Ελπίζω τωρα που θα παω το Σαββατο που θα ειμαι 16 εβδομαδων να μπορώ να δω επιτελους το φύλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new_mammy έγραψε:

ΠιτερΠαν, αχ τι ωραιαααααααααααααααααααααα!

για πες απο που τα προμηθευτηκες αυτα?

και απο τιμες?????επιμαχο ζητημα!

τα καροτσια ενωνουν με καποιο μηχανισμο?

επισης τι εξοπλισμο πηρες να εχουν? πορτ μπεμπε, καθισματακι αυτοκινητου ή απλά????

και τελικα με το που βγαινουμε απο το μαιευτηριο μεσα σε τι θα τα μεταφερουμε τα παιδια???καλαθουνα?πορτ μπεμπε?καθισματακι?

ουφ σε ζάλισα ε???

φιλακια!

:P Να σου πω την αλήθεια, επειδή θα μας τα κάνουν δωρο τα περισσότερα οι γονεις, πήραμε ισως λίγο ακριβούτσικα πράγματα. Δηλάδη: δυο μονά καροτσάκια μακλάρεν 420€ το ενα και δυο καθισματάκια-ριλάξ αυτοκινητου που κουμπώνουν τον πρώτο χρόνο πάνω στο καρότσι 240€ το ένα. Τα καρότσια δεν ενωνουν, ειναι ανεξαρτητα (θεωρω ότι είναι πιο πρακτικά)

Τις μπεμπούλες θα τις βγάλω με τα καθισματακια-ριλαξ που πήρα απο το μαιευτηριο -πρωτα ο Θεός.

Τις κούνιες τις πήρα πιο οικονομικές. Δυο κούνες, δυο στρωματακια και μια αλλαξιέρα τα πήρα 800€

Τελικά η πλειοψηφια ηθελε ροζ-παστελ το δωματιο κι ετσι δεν το εβαψα ροδακινι. Όμορφο ειναι! Πήρα και κάτι υδατοαυτοκολλητα απο το wallies, (εναν φραχτη 3m country style, και νεραϊδούλες που πετάνε να τις βάλω τριγύρω) Εχουν παρα πολυ ωραια αισθητική!!!! Πανεμορφα!!!

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι ευτυχισμενη με το καλό να υποδεχτεις τις πριγκιπισσες σου κ αντε να τελειωσεις κ με το καλο το δωμάτιο να μας βαλεις φωτογραφιες να το δούμεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...