Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το καταστημα της Αγγλιας λεει δεν κανει παραδωσεις στην Ελλαδα :angry::angry:

gianna ο ομηρολης νομιζω θα στο στειλει

εμενα για Αθηνα μου ειχαν πει οτι τα στελνουν τσαμπα απο Κρητη

παρτον και ρωτα, και πες και σε εμας να ξερουμε

και ρωτα κι εσυ παλι ποσο κανει αυτο το καροτσι που μας αποβλακωσε!!! :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις διδυμομανούλες και σε όλα τα διδυμομωρούλια :cheer: !!!

http://www.cosatto.com/online-stockists.php

Σε αυτο το site έχει όλες τις εταιρίες που πουλάνε τη μαρκα cosatto και online οι τιμές πάντως καμία σχέση με εδώ... πολυ πιο φθηνά!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://express.gr/agores/agores/140oz_20071206140.php3

εδώ μπορείτε να δείτε τις ισοτιμίες για το ευρώ

http://www.babycity.co.uk/SC/baby-produ ... ories.aspx

αυτή η εταιρία στέλνει και στην Ελλάδα με επιβάρυνση 25 λίρες δηλαδή 28,61€ συν το καροτσάκι που κάνει 225 λίρες δηλαδή 257,51€ =

286,12€ σύνολο

έχει αρκετή διαφορά... και έχει και άλλα ωραία πραγματάκια... εγώ πιστέυω οτι αξίζει... τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο αγγλικό e-bay έχει 239,99λίρες δηλαδή 274,67 ευρώ. σίγουρα αξίζει να το παραγγείλεις απ΄όπουδήποτε αλλόυ παρά από ελλάδα, τεράστια διαφορά.

ρε κορίτσια τί έρωτας είναι αυτός!μόλις κάνω τον β΄ επιπέδου, σε 2 βδομάδες περίπου, θα το παραγγείλω την ίδια μέρα!

kleoxx ακόμη μεσα στο άγχος είσαι? έπρεπε να έχεις πάει νωρίτερα να χαλαρώσεις. είμαστε στην ίδια εβδομάδα κι εγω πριν 3 μέρες τα κατάλαβα πρώτη φορά, κι αυτό ελάχιστα, σαν να χτυπάει φλέβα. αφού ακόμη δεν είμαι σίγουρη αν είναι τα μωράκια! μην ανησυχείς όλα μια χαρά θα είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ ωραίο και αυτό! γενικά η cossato έχει πολύ ωραία σχέδια!!

γιάννα από κοιλίτσες μια χαρά, εγώ αναπτύσομαι ταχύτατα. μόλις μπήκα στον 5ο και έχω πάρει κιόλας 4,5 κιλά. όποιος με βλέπει βέβαια νομίζει ότι δεν έχω πάρει καθόλου γιατί μόνο η κοιλιά μεγαλώνει αλλά η ζυγαριά το λέει καθαρά! εσεις πώς τα πάτε με τα κιλάκια?

δεν πειράζει γιάννα μου, πώς να βολευτούν τα μωράκια αν δεν γίνει η κοιλιά τεράστια? εγω το έχω πάρει απόφαση και δεν με πειράζει καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gianna, ναι, αυτο λεω με το αγορακι-κοριτσακι.το ιδιο λεμε.

αν εχεις θεια εκει και μπορει να στο φερει, ακόμα καλύτερα!

επίσης σ'ευχαριστώ για τα περαστικά. ανυπομονώ να περάσει αυτό το πράγμα. δεν μπορώ να κοιμηθω το βραδυ, ξυπναω και κανω μπανιο...μετα παλι κρεμες και αν δεν πιασει, ξανα μπανιο. δραμα...σημερα απο τις 2:30 μεχρι τις 5:00 αυτη η ιστορια...τελοσπαντων

κατα τα αλλα, aliky μου, η κοιλιτσα μεγαλωνει! κι εμενα μου λενε οτι δεν εχω παρει αλλα η ζυγαρια αλλα λεει.

ελπιζω με τη γεννα να τα χασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα 2 κιλά και η κοιλιά μου ψιλοφαίνεται... αν και εγω νομίζω οτι είναι νωρίς ακόμα...μάλλον απο το φαγητό είναι που δεν μπορω να το χωνέψω τόσο εύκολα όπως παλιά και νιώθω έτοιμη να σκάσω όλη μέρα... Εσάς πότε άρχισε να φαίνεται η κοιλιά σας?

Περαστικά και απο μένα new_mammy... Ελπίζω να περάσει σύντομα και να ηρεμήσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω DIOSA! επισης πολυ καλες οι πληροφοριες που εστειλες..τωρα κοιταζω να βρω μια λυση για να ερθει αυτο το καροτσι στα χερια μου!!

αν βρω ακρη θα σας πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακαλώ new_mammy όσο για τις πληροφορίες θα ψάξω να βρω και αλλα site. Θα ρωτήσω και την κολλητή μου που ζει στο Λονδίνο να με κατατοπίσει και θα σας ενημερώσω...

Άσχετο αλλα ενώ δεν είχα καθόλου αναγούλες απο την αρχή τις τελευταίες 2 μέρες ανακατεύομαι πολύ... έχει συμβεί σε καμιά σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι στη 16η βδομαδα περιπου κ εχω παρει απο την αρχη 4 κιλα.η αληθεια ειναι πως τις δυο τελετυταιες βδομαδες τρωω πολυ.κ πολλα γλυκα.το καλο ειναι πως ημουν αδυνατη ξεκινησα την εγκυμοσυνη 52 κιλα.αλλα δεν με νοιαζει.θα τρωω οσο θελω.

diosa μου συμβαινει κ μενα καμια φορα.γενικα στις πολυ αρχες ειχα ανακατεματα μετα σταματησαν αλλα κατι απογευματα ανακατευομαι στο ασχετο.

και αυτο το καροτσι μπορειτε please να μην το δειχνετε αλλο;;;;

εχω παθει πλακα!!!

ειναι τοσο τελειο που τελικα θα πεισω τον αντρα μου να το παρουμε εστω κ αν μας δωσουν αλλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να ρωτησω κατι αηδιαστικό αλλα....

εχετε υγρά? αναρωτιεμαι αν ειναι φυσιολογικό εχω υγρά διάφανα κ αοσμα αλλα παρολα αυτα δεν ξερω αν ειναι νορμάλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηρα τον μόλις τον γιατρό που με παρακολουθεί εδω κ μου ειπε να μην ανησυχώ. Σας εχει τύχει κ εσάς? ειναι διαφανα κ ειναι στο σκουπισμα. ΣΥγνωμη ξερω οτι ειναι αηδιαστικό αλλα μιας κ βρισκομαστε ολες στην ιδια φαση ειπα να ρωτήσω. Δεν νιώθω συσπάσεις αλλα μόνο αυτό. Μου ειπε να μήν ανυσυχώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοριτσια γελαω πολυ

τι μου θυμιζετε

καλα και ειναι μικρουλια ακομα τα μπεμπεκια σας

να δειτε οταν θα μπειτε στον 7ο εγω νομιζα οτι θα μου φυγουν :laugh:

για χεσιμο πηγαινα

και κοιταγα μεσα στην λεκανη καθε φορα μηπως δω και κανα κεφαλι :laugh:

παρακαλαγα να τελειωσουν οι μηνες γιατι τα μωρα πιεζαν τοσο πολυ ειχα και τις συσπασεις και ελεγα

"να τωρα θα τα δω να ξεπετιουνται"

αχ ΔΕΝ μουλειπει καθολου η εγκυμοσυνη εμενα

κοριτσαρες εχετε δρομο μπροστα

θα περασει ομως

εαν ειναι και χαμηλα τα μωρουλια!

θα καλοπερασετε

καλο κρεβατωμα

εμενα μου ειχε δωσει απαγορευτικο ο ντοκ

μονο για κατουρημα Μαρια θα σηκωνεσαι μου ελεγε

φυσικα ουτε λεξη δεν ακουγα τις βολτες μου τις εκανα εγω

δεν σας το προτεινω βεβαια

καλο ειναι να κανουμε αυτο που λεει ο γιατρος

αλλα θα γεναγα απο τα νευρα μου εγω

οποτε καλυτερα λιγη βολτα

οτι θελετε για υποστηρηξη καταλαβατε;;;;

εδω :laugh:

ελπιζω να μην σας εφτιαξα την διαθεση!

φιλακια πολλα στις μανουλιτσες

κοριτσια ειχα ανοιξει θεματακι δυδιμομανουλες που γραφαμε τα ονοματα μας

θα το επαναφερω

μαζευτικαμε μπολικες μου φενεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τελικά ειμαστε πολλες διδυμομανούλες.

Βρε κοριτσια εγω ειμαι κουρλονευρικιά δεν μπορώ να κατσω στ αβγά μου κ γι αυτο μετα με πιανουν σκεψεις κ ιδεες κλπ. Οταν ολη μερα δεν βαζεις τον κωλο σου κάτω να ηρεμισεις κ κυνηγάς ενα σκουλικι κ κανεις κ δουλειες τι να κανουν κ εκεινα τα κακομοιρουλια καπως θα πρεπει να θυμισουν κ σε εμενα την κακουργα μανα οτι κατι εχω ξεχασει κ εχω δυο σπορια στην κοιλια.

Φανταζεστε οταν θα βγουν θα με φασκελωνουν γι αυτα που τους εκανα τους μηνες της εγκυμοσυνης χαχα

marker μην σε χανουμε να μας λες συμβουλέςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mallon tha itan ena apo ta sporakia mou giati otan xaidepsa ekei tin kilia mou meta apo kana leptaki irthe sta fisiologika tis.vre koritsia niothete kai ta 2 na kinounte tin idia ora?

marker se poia evdomada genises?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gianna μου δυστηχώς οχι. Κ αισθανομαι ωρες ωρες ψοφιααααααααα οσο δεν παει αλλο. Δεν βλεπω την ωρα να κοιμηθει για να χαλαρώσω λιγο κ γι αυτο ολη την ωρα μου μπαινουν ιδέες οτι κατι αισθάνομαι. Αντε βρε κοριτσακια να ειμαστε καλά κ να προσεχουμε. Σημερα αισθανομαι παραξενα αλλα μαλλον θα ειναι απο την κουραση μιας κ η κορη μου εχει douracell κ δεν αδειαζουν κλαψ κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...