Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia?


gianna83

Recommended Posts

τα δικα μου ειναι μονοζυγωτικα.θα ειναι ιδια δηλαδη.σημερα παω να τα δω.ελπιζω ο γιατρος να καταφερει να δει τι φυλο ειναι αν κ ξερω πως ειναι αρκετα νωρις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντε λιονταρακι μου με το καλο να απολαυσεις την εξεταση κ να μας πεις τα ευχαριστα μετα. Δεν θυμαμαι ποσο εισαι αλλα σιγουρα εκει στην β επιπεδου βλεπεις 100% το φυλλο. Απολαυσε ομως σημερα τα ζουζουνακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ

ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ??

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοριτσακι. Τα πονακια πιθανοτερα ειναι απο την μητρα που μεγαλώνει. Ρωτα κ τον γιατρο σου αν και νομιζω οτι απο αυτο ειναι.

Η κοιλια εξαρταται κ απο το σωμα κ ολα. Εμένα τωρα αρχισε να φαινεται μιας κ ειμαι κ λιγο γεροδεμενη. Και οχι παντα δηλαδη αν φοραω ανετα ρουχα ακομα δεν φαινεται για τους αλλους που δεν ξερουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!!!

εχω εξαιρετικα νεα!!!

1ον και σημαντικοτερο: Τα μωρακια μας ειναι πολυ καλα!!!ειναι κιολας 160 γρ το καθενα.Αναπτυσσονται κανονικα και τα δυο και ολα καλα!Θα ξαναπαω στις 18 Φεβρουαριου!!!!

2ον:Ο γιατρος μου ειπε πως ειναι ......ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!Αφησε κ ενα περιθωριο αλλα μου λεει μαλλον δεν κανω λαθος!!!Εχουμε τρελαθει!!!!

3ον:Απο σημερα βγαινω τρεις βδομαδες σε αδεια.Αχ να κατσω σπιτακι μου να ραψω ρουχαλακια!!

ολα τελεια!αχ παναγιτσα μου να εχεις καλα ολα τα παιδακια!!!

Υ.Γ.

Κοριτσια σας στελνω την πρωτη μου φουστα εγκυμοσυνης που εραψα (ασχολουμαι σαν χομπυ με την κοπτικη ραπτικη).Δεν μου παει ακομα αλλα σε λιγο καιρο.....

φιλακια πολλα σε ολες

ειμαι πολυ χαρουμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιονταρακι καλημερα! πολυ ευχαριστα τα νεα σου!

εισαι πολυ τυχερη που ξερεις να ραβεις και να φτιαχνεις ομορφα πραγματακια!

η φωτογραφια σου δεν φαινεται ακομα, αλλα κανε μια προσπαθεια ακομα να μας την στειλεις!

εγω χθες πηγα για το υπολοιπο β΄επιπεδου, ολα καλα πηγαν και τα παιδακια μας ηταν πολυ γλυκουλια! αντε τωρα βουρ για το doppler!!!!

ξερει καμια σας ποτε γινεται αυτο?? ξερω οτι για ενα μωρακι γινεται περιπου την 32η εβδομαδα. για διδυμα ομως, ποτε?

με την φαγουρα μπορώ να πω οτι η βελτιωση μόλις που φανηκε.

το βραδυ ξυπνησα παλι με τρελη φαγουρα! ευτυχως ομως τωρα ειμαι λιγο καλυτερα.

καλημερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια διαβάστε και αυτό.

το βρήκα εδώ: http://troktiko.blogspot.com/2010/02/bl ... _7439.html

"Μια 35χρονη Αμερικανίδα έχασε το έμβρυο που κυοφορούσε όταν βακτήρια από το στόμα της διαπέρασαν τον πλακούντα και μόλυναν το αγέννητο μωρό της, το οποίο γεννήθηκε νεκρό την 39η εβδομάδα της κυήσεως.

Είναι η πρώτη φορά που αποδεικνύεται ότι...

στοματικά βακτήρια ευθύνονται για τον θάνατο ενός εμβρύου το οποίο βρισκόταν πολύ κοντά στην γέννηση.

Την υπόθεση αποκάλυψαν επιστήμονες από το Πανεπιστήμιο Case Western Reserve, στο Οχάιο, με επικεφαλής τον καθηγητή Παθολογοανατομίας Ρέιμοντ Ρέντλαϊν.

Όπως γράφουν στην επιθεώρηση «Obstetrics & Gynecology», την οποία εκδίδει το Αμερικανικό Κολέγιο Μαιευτικής & Γυναικολογίας, οι ενδομήτριες λοιμώξεις αποτελούν καλά τεκμηριωμένη αιτία ατυχούς έκβασης των κυήσεων. Ωστόσο, η πηγή τους συχνά παραμένει άγνωστη.

Στην παρούσα περίπτωση, διαπίστωσαν ότι το έμβρυο ήταν μολυσμένο από το βακτήριο Fusobacterium nucleatum, το οποίο απομονώθηκε στο αίμα, στους πνεύμονες και στο στομάχι του.

Η 35χρονη μητέρα του έπασχε από ουλίτιδα και την 39η εβδομάδα της κυήσεως προσβλήθηκε από μια λοίμωξη του ανώτερου αναπνευστικού συστήματος. Λίγες μέρες αργότερα, το μωρό της γεννιόταν νεκρό.

Μετά την ανίχνευση του Fusobacterium nucleatum στο έμβρυο, οι γιατροί την υπέβαλλαν σε εξετάσεις, αναζητώντας την εστία της μόλυνσής του. Έτσι, εντόπισαν τον ίδιο κλώνο του βακτηρίου στα ούλα της νεαρής γυναίκας.

Όπως εξηγούν στο σχετικό άρθρο τους, η λοίμωξη του ανώτερου αναπνευστικού προφανώς εξασθένησε το ανοσοποιητικό σύστημα της γυναίκας, με συνέπεια να βρει την ευκαιρία το βακτήριο να περάσει στον πλακούντα και από εκεί να επιτεθεί στο μωρό.

«Η περίπτωση αυτή καταδεικνύει πόσο σημαντική είναι η στοματική υγιεινή στη διάρκεια της εγκυμοσύνης», σχολιάζει ο δρ Νάιτζελ Κάρτερ, επικεφαλής του Βρετανικού Ιδρύματος Οδοντικής Υγείας (BDHF). «Οι έγκυοι πρέπει να φροντίζουν πολύ καλά τα δόντια τους και να συμβουλεύονται προληπτικά τον οδοντίατρό τους»."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακια μου πολύ ευχαριστα τα νεα κ των δυο σας. Μπραβο λιονταρακι μου που ειδες κ το φύλλο.

new mammy εγω με την μικρή μου εκει 31η 32η εβδομαδα την ειχα κανει τωρα με τα διδυμα δεν ξερω νομιζω οτι ειναι λιγο νωριτερα αλλα ειναι κ αναλογως τον γιατρο γιατι αλλοι γιατροι κανουν κ την β επιπεδου νωριτερα.

Αντε κοριτσακια μου να μας λετε ευχαριστα να περνουμε κ εμεις τα πανω μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάκια!

λιονταράκι μπράβο, τέλεια νέα!! ωραίο χόμπυ και χρήσιμο, θα περνάει τέλεια ο χρόνος σου!

new mammy, περαστικά με τη φαγούρα, δεν υπάρχει χειρότερο!

εγω σε λίγο έχω εκτάκτως ραντεβού με το γιατρό. μου μπήκε η ιδέα ότι τα βουναλάκια στην κοιλιά μου που εμφανίζονται ανα διαστηματα είναι συσπάσεις και έχω αγχωθεί πολύ. ελπίζω να μην είναι γιατί είναι πάαααρα πολύ νωρίς ακόμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ ζετούλα!ευτυχώς όλα μια χαρά είναι. τα μωράκια μια χαρά μεγαλώνουν και για τα φουσκώματα μου είπε ότι δεν είναι συσπάσεις. αν ήταν συσπάσεις θα ήταν σε ολόκληρη τη μήτρα και όχι ένα μικρό γρουμπουλάκι αλλά μου έδωσε προληπτικά μαγνήσιο. αυτά τα βουναλάκια είναι τα μωράκια. δεν πείστηκα τελείως αλλά θα το παρακολουθώ και μόνη μου, ελπίζω να έχει δίκιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακια μουυυυυ πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλά.

Σημερα μια πολύ γνωστη μου διδυμομανουλα μου εδωσε δυο κουνιες μικρες ενος μετρου για τα μωρα κ ενα καροτσι σαν αυτο που ηθελα να παρω. Απλα αισθανομαι ασχημα γιατι θελω να τους παρω κ κατι καινουριο. Βεβαια με βγαζει απο τα εξοδα αλλα ηθελα κ εγω να τους παρω τις κουνιες που μ αρεσαν κ το καροτσι. Απλα βεβαια αυτα ολα θα μου κοστιζαν περιπου 1400 ευρώ αλλα δεν ξερω τι να κανω. Δεν ειναι οτι δεν ευχαριστιεμαι που γλιτωσα τα εξοδα κ αυτα απλα λιγο δεν ξερω ηθελα εστω το καροτσι να ειναι καινουριο. Βεβαια ειναι σε παρα πολυ καλη κατασταση αλλα... μην με πειτε ιδιοτροπη δεν ξερω τι να κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zetoyla σε καταλαβαινω.κ εμας θα μας δωσει το καροτσι η αδερφη του αντρα μου που εχει κ αυτη διδυμα αλλα εγω δεν σταματαω να κοιταω καροτσακια κ θα ηθελα να παρω καινουργιο.αλλα και τα χρηματα παιζουν το ρολο τους ειδικα τωρα με δυο μωρα τα εξοδα θα ειναι πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω ρε γαμώτο. Κοιτα να δεις για τις κουνιες δεν με πειραζει γιατι ετσι κ αλλιως θα αγορασω προικα και κουνουπιερες κ τετοια που θελω εγω κ ετσι κ αλλιως μολις πανε 15 μηνών θα παρω οπως κ στην κορη μου κανονικό κρεβατάκι κ ετσι θα παρω οτι θελω. Λιγο για το καροτσι στενοχωριεμαι γιατι ενω ειναι αυτο που μ αρεσει δηλαδη αυτο με τις 3 ροδες αλλα βλεπω οτι δεν εχει ποδοσακους που παλι οκ αγοραζω δυο που ταιριαζουν αλλα απο την αλλη δεν εχει απο κατω καλάθι που εξυπηρετεί πολύ μιας κ δεν εχεις που να κρεμασεις τσαντα κ τετοια. Βεβαια εφοσον ειναι σε αριστη κατασταση το να πεταξω 400 ευρώ ειναι ενα θέμα δεν ξερω. Μην με πειτε ιδιοτροπη. Δεν το εχω συζητήσει με τον αντρα μου ακομα αλλα το σκεφτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!

zetoula θα σου πω κατι που μου ειπαν χθες.

μια τριδυμομανουλα χαλουσε για πανες 700 ευρω το μηνα!!!!!!

επαθα σοκ!αρχισα να υπολογιζω ποσο κανει το ενα, ποσο κανει το αλλο.

πρεπει να προσεχουμε με τα εξοδα μας γιατι δεν ξερεις ποτε τι θα χρειαστεις. εμεις θα παρουμε καποια καινουρια πραγματα, αλλα αν μας χαρισει κανεις τιποτα, καλοδεχουμενο θα ειναι.

μακαρι να ειχα και εγω καποιον να μου τα δωσει και να τα χαλουσα σε αλλα πραγματα.

Ακου μην στεναχωριεσαι, μια χαρα θα ειναι και με αυτα που σου χαρισαν.

εσυ παρε στα παιδακια σου αλλα πραγματακια που θα σου ειναι χρησιμα

κα θα χαιρεσαι και εσυ που τα αγορασες, πολυ απλα γιατι θα σε διευκολυνουν καθημερινα.

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Και εμένα θα μου δώσουν καποιες γνωστές μου πορτ - μπεμπε και παρκοκρεβατο και δεν με πειράζει καθόλου γιατι τα έξοδα είναι αρκετά. μην αγχώενσται γιατί θα μπορέσετε να πάρετε άλλα πραγματάκια οπότε ότι μπορούμε να γλυτώσουμε καλό είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα διδυμακια και διδυμομανουλες!!!!!!

Ζετουλα μου μην στεναχωριεσαι..θα συμφωνησω και εγω με τα κοριτσια...δεν εισαι ιδιοτροπη..μανουλα εισαι και θελεις το καλυτερο για τα μωρακια σου!!!μπορεις να τους παρεις και αλλα πραγματακια..ειπες οτι μολις γινουν 15 μηνων θα παρεις κρεβατακι..τοτε λοιπον θα διαλεξεις το καλυτερο...μην αγχωνεσαι τα μωρακια σου θα καταλαβουν οτι τα αγαπατε ολοι..δεν θα ξεχωρισουν αν ειναι καινουργια η οχι τα πραγματακια...και εμενα θα μου δωσουν 2 κουνιες πολυ πολυ ομορφουλες..ασπρες με σκαλιστες ζωγραφιες και ετσι θα μας ειναι λιγοτερα τα εξοδα...δεν στεναχωριεμαι ομως...ετσι θα μπορεσω να προσφερω και αλλα παιχνιδακια και μικροπραγματακια στα ζουζουνια μου!!!!φιλακιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχετε δικιο γι αυτο κ δεν με νοιαζει οτι κ να μου δωσουν μονο για το καροτσι λιγο το σκεφτομαι γιατι ηθελα το καινουριο επειδη ειχε κ το καλαθι κ ολα τα κομφορ. Τελος παντων θα δω τι θα κανω μ αυτο. Οσο για τα υπολοιπα πραγματα δεν με νοιαζει γιατι οπως λετε θα τους παρω ολα τα υπολοιπα καινουρια κ στο κατω κατω ηθελα να τους παρω παντες κ κουνουπιερες της disney οι οποιες ηταν λιγο τσιμπημενες οφειλω να ομολογησω αλλα μιας κ τωρα δεν θα εχω τα αλλα εξοδα μπορει να τους παρω αυτα οταν μαθω το φυλλο κ να τους παρω κ τα παιχνιδακια για την κουνια.

Αχ κοριτσια καταλαβαινετε οτι θελω το καλυτερο για τα μωρα μου.

Απο την αλλη τα εξοδα ειναι τεραστια κ απο την στιγμη που ξεκιναμε να φτιαξουμε κ το σπιτι μας ειναι ακομα πιο δυσκολα.

Αχ κοριτσακια μου ευτυχως κ εχω κ εσας κ τα λεμε κ αισθανομαι καλυτερα.

Δεν βλεπω την ωρα να δω το φυλλοοοοοοοοοοοο. Εχω αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥ?

ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΔΟΝ.ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ....ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΑΧ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!

ΒΛΕΠΩ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΟ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.... :S

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ Κ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ.ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ...ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ!!!

ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΠΑΛΙ,Ε?

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΦΗΜΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΤΟΝ ΟΜΗΡΟΛΗ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 375 ΕΥΡΩ.

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ?ΜΗΠΩΣ ΠΑΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ?ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaimera kai apo mena molis xipnisame!

kleoxx min anxonese kopela mou ola apo tin agonia mas ta ftiaxnoume mia xara einai ta sporakia sou,ego niotho na kinounte alla den katalambeno an einai kai ta 2.koritsia thelo to karotsaki mporiun na mou to stiloun kipro?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου. Καλο μήνα και από αυτό.το θέμα !! Εγώ πρώτη ανάρτηση του αυτό τον μήνα και είναι ανάρτηση λίγο αγχωμενη...σήμερα το πρωί ξύπνησα πρώτη μέρα με "καθόλου στήθος" ενώ ένα μήνα τώρα ξυπνάω κάθε μα κάθε μέρα με έντονα βαρύ στήθος και φυσικά πόνο στο στήθος ..έχω αγχωθει τρομερα και όσο και να μη θέλω να συγχεω καταστάσεις είχαμε πολύ πρόσφατα μια ιστορία που δεν κατέληξε καλά.. είμαι 6+5 σήμερα. Όσο και να μου πείτε ότι συμπτώματα είναι αυτά και όποτε θέλουν φεύγουν κλπ εγώ θα ρωτήσω το εξής: πως θα καταλάβω πως κάτι δεν πάει καλά? Γιατρό έχω σε 10 μέρες ξανά.. μέχρι τότε?? Πφφφ συγγνώμη για το παλαβο πρωινό μνμ αλλά από την ώρα που ξύπνησα έχω σκάσει 
    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...