Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI O KIR PELARGOOOSSS!!!TOK TOK NA PERASW???


Recommended Posts

aaaaaaaa!!!!!!! :woohoo: kalws tonnn!!!!

pws kai apo edw?????vrikes ton dromo??

gia perna mesa!!!! :):) (glika glika to lew)

twra irthe h wra sou paliopelargeeeee :angry::angry::angry::angry:

pelargos:''aaa!!!!ti egine?????giati thimwses ksafnika???? :ohmy::ohmy: :silly: ''

egw:''tora tha deis ti egine paliopelarge!!!!kaste na se ksepoupouliasw!!!me exeis trelanei!!!!!!!!! :angry::angry:

ti ginete????pleon exw 2 arnitika test kai ena axno thetiko molis prin 1 leptoo!!! :blink:

tha me trelaneis vre??????????? :angry::angry::angry::angry:

pelargos:''signwmi...den kserw ti egine?mallon prepei na figwww :ohmy::ohmy: pane ola ta poupoulakia mou!!!!!! :(:(:( ''

egw:''etsi etsi!!!!kai mexri na dw thetiki xoriakiiiii den se afinw na figeis!!!giati an einai arnitiki tha figeis xwris oute ena poupoulaki :angry::angry: ''

kala ton kanw koritsia?????? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

xaxaaaaaaaaaaaaaxaaaaaaaaaa :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

σωστηηηηηηηη

χωστου και μια φαπα και απο μενα γιατι μου τα χει πρηξει τελευταια!!!!

Ο Πελαργος μου κάνει την ΚΟΤΑ!!!!!!!!

χαχα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxa μαρινιω μου εχεις πολυ πλακα!!!!!εαν βγηκε αχνο θετικο εισαι σε καλο δρομο!!!!!μακαρι να σου πανε ολα καλα κ σε εννεα μηνες να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα μωρακι!!!!!τρεχα αυριο για χοριακη!!!!!αυτη θα δειξει 100%......ισως να εγινε καθυστερημενα η συλληψη γι αυτο να ηταν αρνητικα τα προηγουμενα!!!!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να δεις αυριο μια τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσσσσσηηηηηηηηηηηηηηηη χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά θα του κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι να εισαι εγκυουλα, αλλά πρωτα χωριακή και μετα ενθουσιασμός!!!!!!! Κρατας και τον πελαργο όμηρο, για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι διαβαζω κοπελα μου???πηγαινε για χωριακουλα αν και πλεον νομιζω οτι εχεις επισκεψεις....το κυριο πελαργο...να του φερθεις ευγενικα αρχικα και μετα βριστον...αααααααα μαρινιω προφιτερολλλλλλλλ μη ξεχνιομαστε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopeles mou!!!!!!!!!euxaristwwwwwww!!!!!!!!! :)

den enthousiazome akoma!!!

alla ton pelargooo ton epiasa sta xeria mou pleon!!!den mou glitwnei!!!

:angry:

xaxxaxaxa :lol::lol:

pelargos:"voitheiaaaaaaaaa kaleeeeeeeee!!!!den akouei kaneis??????swste meeeeeeeee :silly: pane ta poupoulakia mou!! :silly: ''

egw:''koita an se akousoun kai alla koritsakia apo to mammy ekei na deis ksepoupouliasma!!! :angry: ,opote min fwnazeis entaksei??''

xaxxaxaxaa :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου μακαρι να εισαι εγκυουλα...που απο οτι μας λες εισαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....αντε να τρεξεις αυριο για μια χωριακουλα και μας λες τα ευχαριστα περιμενουμε εεεεεεεεε???????φιλακια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα κράτα τον πελαργό μέχρι να κάνεις τη χοριακή και μετά άσε τον γιατί περιμένουμε και εμείίίίίίίς!!! :laugh:

Εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακή! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη και δεν πας αυριο για χοριακη γιατι δεν αντεχω αλλο τοση αγωνια.....

μαρινωωωωωωωωωωω μουυυυυυυ το πιααααααασαααααααμμμμμεεεεε το βρομοπουλο. Μην το αφησεις μεχρι να παρεις τα αποτελεσματα απο τη χοριακη....

Εισαι εγκυος αλλα θα το φωναξω επισημα αυριο με την χοριακη!!!!

Μπραβοοοοο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ!

ΚΙΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ!

les koritsaki mou????makari!!!!!!!!!

pira ton giatro thl kai mou leei to axno test den einai poly entharintiko giati meta apo toses meres kathisterissis eprepe na einai entono!!fovate gia vioximiki leei...

me exei trelanei kai autos vre koritsia!!!

:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope 89,zoumpi kai magisoula tinkerbel euxaristww!!alla as doume prwta tin xoriaki kai meta xeromaste!!! ;)

min anisixeite!!den ton afinw etsi eukola!!!!

meta tha ton steilw sistimeno se esas!!!! :lol::lol:;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μου το γεγονος οτι το τεστ ειναι αχνο θετικο μπορει να ειναι εξαιτιας στο οτι η συλληψη μπορει να εγινε αργα...δηλαδη λιγο πριν την αναμενομενη περιοδο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ, μπράβο, στο είπα κ το πρωί κάνε τεστάκι κ είδες?

κάνε πάλι αν έχεις πάρει διπλό με τα πρώτα πρωινά ούρα...

ή κάθε μεθαύριο χοριακή, άσε μια μέρα αν είναι να δείξει σίγουρα....

ή ρώτα το γιατρό..

εύχομαι καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω μου!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τι ευχαριστα μαντατα ειναι αυτα??? μακαρι Παναγια μου...μακαρι!!!

Θυμαμαι, οταν κ το δικο μου τεστ το ειδα αχνο θετικο, ολες μου λεγατε, αχνο θετικο = θετικο!!!! Οποτε ειμαι σιγουρη κ για σενα :woohoo: :woohoo:

Αντε για χοριακη κ περιμενουμε νεα σου!! Κ μη σκεφτεσαι αρνητικα, ακου βιοχημικη.....ειναι αχνο επειδη εγινε αργα η συλληψη!!! Μπραβο κουκλιτσα μπραβο.... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μαριννιω μου εισαι φοβερη :P !!!

Μακαρι να εισαι εγκυος κοπελα μου!!!Στο ευχομαι ολοψυχα :) !!!

Διαφορετικα θα το μαδησω μαζι σου το βρωμοπουλο :P !!!

Για την ωρα καλοπιανε το ;)

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!! ΤΙ ΜΑΚΑΡΙ! ΕΙΣΑΙ!!!! ΣΙΓΟΥΡΑ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ!! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ... :kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω θα συμφωνήσω με τα κοριτσια.ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!

Σου ειπα και σε προηγουμενο ποστ οτι αυτο με τισ θηλές δε συμβαινει αν ειναι να σου ερθει περιοδοσ,τωρα σε συνδυασμο με την ανεβασμενη θερμοκρασια,την μεγαλη καθυστερηση και το αχνό τεστ πιστευω ότι πρεπει να αρχισεις τα κερασματα στον πελαργο και να σταματησεις να το μαλωνεις το πουλακι,με τι κουράγια θα έρθει και σε μας ε????????

Με το καλό κοπέλα μου,όλα καλά θα πάνε.Κανε αποψε μια προσευχούλα!

περιμενουμε νεα αυριο από την χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Βρε τρελλο μαρινιω τι ειναι αυτα που κανεις στον πελαργουλη μας :P μην τον ξεπουπουλιασεις θα νευριασει και δεν θα φερει τα μωρακια μας :silly: Αντε κανε καλε μια χοριακη καθεσαι ακομα με τα τεστ και ασχολεισαι..πω πω τι υπομονη ειναι αυτη που εχεις!!!Αντε να δουμε το αποτελεσμα να ησυχασεις και εσεις αλλα και εμεις :P Μακαρι να εισαι εγκυουλα το ευχομαι ολοψυχα,τουλαχιστον να εισαι εσυ!Κοιτα να κανεις κατι νωρις γιατι θα ερθω εκει και θα σε παω με το ζορι :laugh: :laugh: μας εχεις σε αγωνια τοσο καιρο.εγω εκανα χοριακη αν και ακομα δεν ξερω τι μου συμβαινει αλλα ξεαγχωθηκα εσυ ακομα καθεσαι!τρεξε γρηγορα θα ξεπουπουλιασω εσενα στο τελος :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xronia polla kai kalh xronia se oles sas koritsia!ugeia na exoume kai ola ta alla erxontai me th seira tous!mariniw mou sugxarhthria!!!!na prosexeis polu pleon..ta aga8a kopois ktwntai..eides?to palepses kairo kai o Theos se antemeipse..!mpravo kopela mou!na to prosexeis polu,8elei idiaiterh frontida to mikraki sou..se oles tis kopelitses euxomai prwta na exete thn ugeia sas kai sth sunexeia na apokthsete to polupo8hto,to 8aumataki sas! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...