Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ??


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 12 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΚΟΜΗ ΑΦΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΔΗ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΙΣΑ ΙΣΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ 12 ΜΕΡΕΣ..ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΣΥΝΟΛΟ 18 ΜΕΡΕΣ ΚΑ8ΥΣΤΕΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ??ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΛΕΓΑΜΕ ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΩ ΠΙΣΤΕΥΩ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤ.ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΡΥΔΙΜΑ 8Α ΕΧΕΙΣ!!ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Η ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ??? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσακι μου!Κοιτα,18 μερες καθυστερηση ειναι πολλες νομιζω...εχεις σταθερο κυκλο γενικα?Εγω λεω να κανεις κ το 2ο τεστ μιας κ εχουν περασει αρκετες μερες απο το 1ο,μη σου πω κανε κ μια χοριακη για σιγουρα!Να ξερεις που βαδιζεις!

Τον αντρουλη σου τον βλεπω ευδιαθετο οποτε πιστευω οτι μαζι κ στηριζοντας ο ενας τον αλλο θα βρειτε λυσεις για ολα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Kαλησπερα κοριτσακι μου!Κοιτα,18 μερες καθυστερηση ειναι πολλες νομιζω...εχεις σταθερο κυκλο γενικα?Εγω λεω να κανεις κ το 2ο τεστ μιας κ εχουν περασει αρκετες μερες απο το 1ο,μη σου πω κανε κ μια χοριακη για σιγουρα!Να ξερεις που βαδιζεις!

Τον αντρουλη σου τον βλεπω ευδιαθετο οποτε πιστευω οτι μαζι κ στηριζοντας ο ενας τον αλλο θα βρειτε λυσεις για ολα :)

ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΣΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 6 ΜΕΡΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ??
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε αγάπη μου ακόμα ένα, ή καλύτερα μία β-χοριακή. Με τόσες μέρες καθυστέρηση θα χτυπήσει high score αν είσαι!

Κι εγώ είμαι με 15 μέρες καθυστέρηση αλλά η χοριακή βγήκε αρνητική.. Το θέμα είναι ότι έχω ένα σωρό συμπτώματα, μέχρι και ναυτία, καούρες ότι και να φάω, ζαλίζομαι καμιά φορά, αλλά έγκυος δεν είμαι! :unsure:

Για σένα εύχομαι να γίνει αυτό που πραγματικά θέλεις!

Πάντως για τη χοριακή μη διστάζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Κάνε αγάπη μου ακόμα ένα, ή καλύτερα μία β-χοριακή. Με τόσες μέρες καθυστέρηση θα χτυπήσει high score αν είσαι!

Κι εγώ είμαι με 15 μέρες καθυστέρηση αλλά η χοριακή βγήκε αρνητική.. Το θέμα είναι ότι έχω ένα σωρό συμπτώματα, μέχρι και ναυτία, καούρες ότι και να φάω, ζαλίζομαι καμιά φορά, αλλά έγκυος δεν είμαι! :unsure:

Για σένα εύχομαι να γίνει αυτό που πραγματικά θέλεις!

Πάντως για τη χοριακή μη διστάζεις![/quΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ 8Α ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΠ ΣΤΙΓΜΗ!!ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ 8Α ΠΕΙΜΕΝΩ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ..ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ 8Α ΔΟΥΜΕ..... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρνητικο αλλα η κα8υστεριση συνεχιζεται,,,,20 μερεσ!παρα πολλεσ!!δευτερα παμε για χωριακη βλεπω να σασ ανακοινωνω τη δευτερη εγκυμοσινη μου..8α σασ ενημερωσω φιλεναδεσ!εσεισ παντοσ τι λετε να ειμαι η οχι??το πρεντικτορ δεν μου φαινετε κ πολυ σοι..εεε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria Kim m ευχομαι να εισαι οτι ευχεσαι κ εσυ...ενα μπεμπακι σιγουρα μπορει να σας "στριμωξει"και αλλο αλλα θα ειναι δωρο αν ειναι στην κοιλιτσα σου...:)περιμενουμε νεα σου!!!προς το παρον λεω να κεαγχωθεις γιατι αν ειναι να αδιαθερησεις μπορει να το μπλοκαρεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου να σου πω ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑ8ΥΣΤΕΡΙΣΗ ΑΛΛΑ Κ ΤΑ 2 ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ..ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΤΟ ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ?ΜΟΝΟ Η ΧΩΡΙΑΚΗ 8Α ΜΕ ΣΩΣΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑ ΚΑ8ΥΣΤΕΡΙΣΗ 20 ΜΕΡΕΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakim εγώ απο τα τεστ μόνο το predictor εμπιστεύομαι,όσες φορές και αν το έχω πάρει έχει βγει αληθινό.Πάντως να κάνεις και χωριακή να το σιγουρέψεις,καταλαβαίνω ότι είσαστε δύσκολα αλλά ένα μωρ'ακι είναι πάντα χαρά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO KSERO OTI EINAI XARA KAI AN EIMAI FYSIKA KAI 8A TO KRATHSO DEN TO SYZHTO...ALLA ANYPOMONO NA PAV GIA XORIAKH..EITE EIMAI EITE OXI 8A XARO GIA TO APOTELESMA OTI KAI NA NAI..AN EIMAI KALODEXOUMENO TO NINAKI AN OXI ALLH FORA,,KA8E EMPODIO GIA KALO LEEI H PAROIMIA.OSO GIA TO TEST TI NA PO MOU FAINETAI PERIERGO NA EINAI ARNHTIKO KAI NA EXO TOSO POLY KA8USTERISH..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η χωριακη εγινε ....δεν ειμαι τελικα εγκυοσ......χαρηκα ρε κοριτσια να μην την πω την αληθεια χαρηκα πολυ!!!αργοτερα το δευτερο....παντοσ κα8υστεριση εχω ακομη και μου ειπανε ισωσ και απο το ασχοσ!!παντοσ εγκυοσ μια φορα δεν ειμαι!!φιλια σε ολεσ καλεσ γιορτεσ να εχουμε!! :P:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...