Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ???ΓΙΝΕΤΑΙ??


Recommended Posts

ΚΕΛΥ έγραψε:

μαρινιω μου δεν θα το πιστεψεις!!!μπηκα στο φορουμακι για να ανοιξω ακριβως το ιδιο θεματακι!ειμαι στην 5η μερα καθυστερησης αλλα εχω πονους στην κοιλια.τεστ φαρμακειου δεν υπαρχει περιπτωση να παρω οποτε αν κι ελεγα να περιμενω λιγο ακομη,αυριο θα παω για χωριακη επειδη μετα κλεινει το μικροβιολογικο για γιορτες και επειδη σε περιπτωσηυ που εχει γινει το θαυματακι(μακαρι παναγιτσα μου μακαρι χριστουλη μου και ολοι οι αγιοι!!!!!)πρεπει να το μαθω ωστε να παω στο γιατρο.ξερω γω ποναω κιολας..μακαρι να ειμαστε εγκυουλες ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!

ax anteeeeeeeeeeee kala apotelesmataaaaaaa!!!!!!!!!

tha perimenw nea sou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

aurio tha ksereis e??????

filakiaaa :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariniw mou egw pou tuxaia ekana to test kai eidame me ton gluko mou antroulh pws telika 8a feroume ston kosmo ton karpo ths megalhs mas agaphs,eixa tromerous poonous xamhla..elega twra 8a er8ei,meta 8a er8ei...k den hr8e!!einai oi legomenes krampes k epeidh h mhtra 8ewrei pws einai kseno swma k prospa8ei na to apovallei 8elei idiaiterh prosoxh.esu prosexe kalou kakou.mporei na exei ginei to 8aumataki sthn koilitsa sou..sto euxomai mesa apo th kardia mou!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ κι εγώ είχα συμπτώματα περιόδου (πόνο στη μέση, πρήξιμο στο στήθος) και γι' αυτό αν και είχα δύο μέρες καθυστέρηση δεν περίμενα πώς ήμουν έγκυος. Τελικά βέβαια ήμουν !!!

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα και ένα σποράκι να μεγαλώνει στη κοιλίτσα σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρινιω μου!!

εγω κ στις δυο φορες που εμεινα εγκυος ειχα κανονικα συμπτωματα περιοδου..ειδικα ο πονος στην μεση ηταν τρομεροςςςςςς..ποναγα πολυ!!

αντε παρε βρε ενα τεστακι..εγω πηρα το self cliar 4 πριν την αναμενομενη περιοδο( δεν κρατιομουν καν να δω καθυστερηση) και εδειξε θετικο!!

ευχομαι αυτην την φορα να εισαι εγκυουλα!! κ ολες οι κοπελες που προσπαθουν για μωρακι , συντομα το ονειρο τους να εκπληρωθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ,ΜΙΑ ΗΠΙΟΥΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΟΝΟ ΜΙΚΡΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 4η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpakatoula έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ,ΜΙΑ ΗΠΙΟΥΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΟΝΟ ΜΙΚΡΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 4η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

sigxaritiria kopela mouu!!!auto pou periegrapses akrivws exw!!!!

koritsia sas euxaristw oles!!!! apla lew na kanw testaki tin alli evdomadA!!THN DEUTERA!

mexri tote mporei kai na mou erthei..POU DEN TO EUXOMAI!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλυ κ Μαρινιώ εύχομαι να είστε εγκυούλες!!!!

Κέλυ επειδή αναφέρεις ότι θα πας για χοριακή γιατί δεν κάνεις σήμερα ένα τεστάκι?

μαρινιώ θα αντέξεις μέχρι την δευτερά? μπράβο, αν ωστόσο κάνεις νωρίτερα πες μας, έχω αγωνία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KONNA έγραψε:

Κέλυ κ Μαρινιώ εύχομαι να είστε εγκυούλες!!!!

Κέλυ επειδή αναφέρεις ότι θα πας για χοριακή γιατί δεν κάνεις σήμερα ένα τεστάκι?

μαρινιώ θα αντέξεις μέχρι την δευτερά? μπράβο, αν ωστόσο κάνεις νωρίτερα πες μας, έχω αγωνία....

tha anteksw giati tha paw kai diakopes opote pou xronos!!! ;)

tha xalarwsw kiolas!!!

euxaristwww pantwss!!!

KELY PES MAS TI EGINE ME THN XORIAKH !EXW AGWNIAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μου,ηρθε και η δικη σου σειρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πιστευω πως εισαι εγκυουλα!!!!!!!!περιμενω με αγωνια τα νεα σου,ευχομαι να ειναι τα πιο ευτυχισμενα νεα της ζωης σου!!!!!!

φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

APO OTI VLEPETE STO XARAKAKI MOU ME TON PELARGOULI EVALA 37 IMERES GIATI TOSO HTAN O KIKLOS MOU TON PROIGOUMENO MINA!!!

OPOTE DEYTERA TESTAKI!!! ;);)

EYXARISTW alkost!! apo to stoma sou kai stou Theou to auti!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...