Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ?


Recommended Posts

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΑΚΟΥΤΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 11 ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΗΝ 15 ΕΝΩ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 11 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΥΝΤΙΞΕ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ.... :woohoo: :woohoo: :laugh:

ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ 15 ΕΒΔΩΜΑΔΩΝ ΣΗΜΕΡΑ! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τα γουργουριτα γυρω στην 20η εβδομαδα και τις κλωτσιες στον 6ο μηνα και μετα!!

καλε ρουμπη κοριτσακι ειναι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

εγω τα γουργουριτα γυρω στην 20η εβδομαδα και τις κλωτσιες στον 6ο μηνα και μετα!!

καλε ρουμπη κοριτσακι ειναι??????

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.....ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ,ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!! ΧΙΧΙΧΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙΙΙΙΙ ΣΑΣ ΛΕΩΩΩΩΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα εγω αυτο που αισθανομαι ειναι το αντερο μου χαχαχαχ ειμαι στην 11 προς 12 και νιωθω σαν καποιος να με γαργαλαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! εγώ τον μπέμπη τον κατάλαβα 16w+5d σαν μικρό χτυπηματάκι αλλά από κει και μετά... όσο πάει και δυναμώνει ο μικρούλης μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια σήμερα κάτι πρέπει να κατάλαβα αλλά ήταν τόσο ελαφρύ που ήταν σαν ψευτικο..σαν να ήταν η ιδέα μου...ειδικα΄την πρώτη φορά δεν το πίστεψα...και μετά όταν πήγα στο νοσοκομείο και περίμενα ξαπλωμένη ναμε εξετάσουν ένισα ενα μικρο γαργαλητο πάλι παρα πολύ ελαφρύ σα να ήταν η ιδεά μου να κατεβαίνει σχετικά γρήγορα από τον αφαλό προς τα κάτω..εκεί πειστηκα΄ότι ήταν αληθινο!!:) Αλλά έκτοτε ...τιποτα!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝΑ 3 ΜΗΝΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΘΕΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΤΙΚ ΤΙΚ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ 5 ΝΟΜΙΖΩ 4,5 ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΕΤΡΩΓΑ ΦΥΣΤΙΚΙΑ ΑΙΓΙΝΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ ΧΥΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΑΑΑΑΑΚ ΜΕΝΩ ΕΚΕΙ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΙΩΣΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΞΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ..ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΣΤΟΝ 9 ΜΗΝΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΡΓΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 11 ΚΑΙΜΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ ΟΠΟΤΕ ΧΑΙΔΕΥΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην 19η εβδομάδα κατάλαβα 100% το μωρακι μου, νωρίτερα ένιωθα κάτι πολύ απαλά χτυπηματάκια που δεν μπορούσα να πω με βεβαιότητα ότι ήταν το μωρό.Μόλις μήκα στον πέμπτο μήνα όμως έκανε αισθητή την παρουσία του.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P και εγω καπου εκει 18-19η ...στην αρχη δεν το πιστευα αλλα τωρα πια εχουμε πιασει και κουβεντα :D κτυπαω εγω τοκ-τοκ απανταει η μπεμπα τοκ-τοκ!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ 18 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ.... :blush:

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΚΛΩΤΣΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: ;););)

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΠΟΝΑΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ?? :huh::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσακια μου αργησα λιγο να καταλαβω την μπεμπα μου. την 22 εβδομαδα

με γαργαλησε.τωρα ειμαι στην 27και 3ημερες αλλά και πάλι υπάρχουνε μερες που δεν την νιωθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι γιατί όχι! Δεν απαγορευτεί κάτι!!! Κάνει θαύματα σου λεωωω!!! Βασικά οδεύει με σωστά βήματα κ καθοδηγεί! Γιάννης Κουτουλακης ! Σε μια εβδομάδα!
    • Ναι θα ήθελα το όνομα του αν είναι εφικτό 🤗...Να είσαι επιφυλακτική αν αυτό δε βοηθάει 🤗 πότε θα ξανά πας ?
    • Κορίτσια χωρίς να σας ξέρω μου δίνετε δύναμη Κ κουράγιο!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Δεν ξέρω η καθεμία από εσάς σε τι φάση είστε αλλά εύχομαι να έχετε όλες αυτό που ποθειτε! Θα δείξει. .είμαι λίγο πιεσμένος αυτή τη περίοδο με τη δουλειά κάνω κ κοσμήματα Κ έχω Κ κάποια φεστιβάλ.αν θελετε να τα δείτε mariemma Art είναι σε ινστα και φβ!!!! Αυτό μου δίνει δύναμη Κ ξεχνιέμαι πάντα όταν δε είμαι καλά...κάθομαι Κ δημιουργω....
    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
    • Σε μια βδομάδα πάλι!!!! Και ότι γίνει!!! Μακάρι βρε κορίτσια δεν ξέρω τι να πω!! Πως γίνεται να έπεσε χτες η χοριακη στα 2.500 και να φάνηκε σήμερα ένα μωρό μεγάλο κ καρδιά? Ενώ ο σακος ήταν κενός με 3.500...τώρα τι έγινε???
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...