Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Μπραβο κατερινακι μου!!!!!!!!!!!!ευχομαι τα καλυτερα!!!!ειναι γουρικο το μαμμυ ε???αχ πολυ χαρηκα καρδουλα μου!!!γερο μωρακι και ευτυχια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barcelonita έγραψε:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ!!ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙΡΟ?ΑΝΤΕ ΠΑΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!ΓΙΟΥΠΙ!ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!

ΤΙΝΚΕΡΜΠΕΛ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ?ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!ΦΤΟΥ..ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΜΟΝΟ ΑΡΚΕΤΑ ΥΓΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙΠΟΤΑ,ΠΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΩΣ ΚΥΡΙΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.. ΕΠΙΣΗΣ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΙΛΙΓΓΟΣ ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΟΥΦΦΦ,ΜΟΝΟ ΤΑ ΥΓΡΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ,ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ,ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΥΤΟ?

μπα barcelonita Μου τιποτα δεν εχω απο συμπτωματα.....μαλλον δεν επιασε το ντοιν ντοιν....ε δεν πειραζει τι να κανουμε ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χαίρομαι για σένα Κατερινούλα!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να περάσεις υπέροχα αυτούς τους ξεχωριστούς μήνες!!!

Με το καλό να αγκαλιάσεις το μωρό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ!!!!!!!

ΠΡΟΣΠΑΘΩ 7 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ,ΑΠΟ 9η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ. ;);):blush::blush:

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΑΝΕΒΗΚΕ.ΠΡΟΣΤΟΠΑΡΟΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............................

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙΣ. ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι ποσο χαρηκα που εισαι εγκυουλαααα.Συγχαρητηρια κοπελα μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και η χοριακη σου να φτασει πολυ πολυ ψηλα :P Την Δευτερα θα κανω και εγω χοριακη μακαρι να μου βγει και μενα θετικη και να ειμαστε μαζι εγκυουλες :) Θελω να ειμαι οπως λες και εσυ στο ποστ σου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SINXARITIRIAAAAA KATERINOULA NA SOU PANE OLA TELEIA K ME TO KALO NA ER8EI O KAIROS NA KRATISEIS ENA YGIESTATO MORAKI STIN AGALITSA SOU :)

MARINIOOOO EFXOMAI NA EISAI K ESI EGYOULA!!!

ADE K STA DIKA MAS TA YPOLOIPA KORITSIA ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και χρονια πολλα σε ολες.με το καλο να φερετε στο κοσμο γερα μωρακια...εχω μια απορια και αν μπορειτε να μου τη λυσετε..υπαρχει περιπτωση το τεστ να βγει αχνο θετικο η β χοριακη αρνητικη? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

Κατερινακι ποσο χαρηκα που εισαι εγκυουλαααα.Συγχαρητηρια κοπελα μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και η χοριακη σου να φτασει πολυ πολυ ψηλα :P Την Δευτερα θα κανω και εγω χοριακη μακαρι να μου βγει και μενα θετικη και να ειμαστε μαζι εγκυουλες :) Θελω να ειμαι οπως λες και εσυ στο ποστ σου :P

ROSE ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...