Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενα κολπο που μου ειπανε-τι λετε?


Recommended Posts

Καλημερα μανουλες! Βρηκα ενα αρθρο που δινει καποιες πληροφοριες σε σχεση με τον υπνο και τις διαταραχες υπνου.

http://ygeia.tanea.gr/default.asp?pid=8 ... =6550&la=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

aniw mou tora ida ti perigrafeis .etsi akribos ekane otan ebgaze dontia ...akribos omos akoma kai mpoukoma eixai m miksoules kai pola pola salia eixai xsei kai thn oreksh gia fagito kai ksipnouse sinexia .perase mesa se dyo mhnes .kouragio kai mhn niotheis tipseis pou xaneis thn upomonh sou logiko kai anthropino einai .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH σε ευχαριστω πολυ...Δεν ξερω αν πρεπει να ανησυχω πιο πολυ απο ο,τι ηδη παντως αν ειναι τα δοντακια της μακαρι!!

Εσενα ηταν ηρεμος κατα την διαρκεια της ημερας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ μου ...και εγω το ιδιο πιστεύω..μάλλον είναι δόντια...!

Εφοσον δεν είναι άρρωστη, δεν έχει πυρετό..!

Εμένα ο μικρός με τα δοντια (αναλογα ποια) ειχε ΟΛΑ τα πιθανα συμπτωματα !δηλαδή ...Αρνηση για υπνο και φαγητό...ανεξηγητη γκρινιτσα..μυξούλες, καμια φορα πυρετο γυρω στο 38 και καποιες φορές και υδαρή κακάκια!

Απο το αγχος ετρεχα στον γιατρό καθε φορα και με εδιωχνε!!!!!!!

Δες λιγο τα ουλα της ? πως ειναι? βαζε καμια αλφοιφουλα...ή λίγο ντεπον...αν ποναει να ανακουφιστει λίγο...τα φαρμακα για να μας ανακουφιζουν ειναι ...αλλα δεν ξερω...εγω εδινα αν τον εβελεπα πολυ ανησυχο..!

φιλια και υπομονη ...οταν χανεις την υπομονη σου που λογικο ειναι να σκεφτεσαι οτι ποναει ...και να μπαινεις στη θεση της...!αυτο βοηθαει..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!! Μου δινετε κουραγιο!! Κασση σε ευχαριστω παρα πολυ.

Τα ουλα της ειναι λιγο πιο πλακουτσα απο ο,τι συνηθως και εχει ανησυχιες.Σαλια μπολικα αλλα παντα ειχε διαρροες :laugh: !

Εχουμε κλεισει 1,5 μηνα ανησυχιας και εχω αρχισει να πιστευω οτι θα παμε ετσι και για αλλον 1 σιγουρα.

Ας σκασει το 1ο δοντι και θα κερασω ολο το mammyland...!!!!!!!1 :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντεπον της δινεις? της εχεις δωσει καμια μερα απο αυτες που το βραδυ τυρρανιόταν το μωρό..??

Αν οχι δοκιμασε το ένα βραδυ...να δεις..

Πριν κοιμηθει μια κουταλιτσα..

Εγω το λεω αυτο γιατι επεμενα να μη δινω φαρμακα στον μικρό μου ...και καποια στιγμη η γιατρος μου μου ειπε...ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΝΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ..ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ..ΟΤΙ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ...ΣΟΥ...? Δωσε του υποφερει...!

Και ετσι εκανα...εδινα μια στο τοσο οταν ποσνουσε πολυ..και ηταν ανησυχος ..!

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...