Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια χρειαζομαι βοηθεια!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ Σ'ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ!

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΩ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ...ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα μιλου μου!!!!!!κ γω ετσι ειμαι ποναω χαμηλα αριστερα κ νιωθω πολυ κουρασμενη!!!!θελω φετος να τους κανω το πιο ομορφο δωρο την ημερα των χριστουγεννων!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑLLΙ!ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΛΑΥΩΣΩ...ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ,ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΚΕΙΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΑΛΛΟ...

ΛΕΩ ΤΗΝ 11Η ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΗΡΕΜΗ,ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ(ΕΤΣΙ ΛΕΩ!!!)!

Υ.Γ.ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΛΕΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλου μου οπως τα λες ειναι...κ γω 1η φορα με θεραπεια κ ολοι ετσοι μου λενε..μην κανεις αυτο μην κανεις εκεινο!!!!ποτε δεν περιμενεις εσυ;;;;;τα ιδια ακριβως νιωθουμε μακαρι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο κυκλος μου ηταν 35 με 40 μερες κ με τα σερπαφαρ μου πε η γιατρος οτι θα αδιαθετησω στις 25 πραγμα δηλαδη που θα κανω κυκλο 28 ημερων...να σε ρωτησω κατι;;;;ποσο ειναι η θερμοκρασια σου;;;;;;;;ς;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΩ.ΕΧΘΕΣ ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΙΩΘΑ ΚΟΜΜΑΡΕΣ ΕΒΑΛΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ Κ ΕΙΧΑ 37.3 ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΛΙ.ΕΣΥ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΣ Ε?ΚΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΡΩΝΤΑΣ ΤΗΝ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω μπερδευτει με το θεμα θερμοκρασια...οτι ειναι τελικα θα δειξει σε λιγες μερες...σκεφτομαι να κανω χοριακη την δευτερα θα δειξει κατι η ειναι νωρις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακι μου!!!!!!!! :):):):)

θα σου δωσω μια συμβουλη...και οσο πιο νωρισ το καταλαβεις,τοσο το καλυτερο για την ψυχολογια σου...

μην μετρας ποτε μα ποτε θεμοκρασια,γενικα για να την λαβεις υποψην σου θα πρεπει να την μετρας συστηματικα πανω απο 6μηνο και παλι αξιοπιστη μεθοδος δεν ειναι.η θερμοκρασια του σωματος μεταβαλλεται ευκολα,και γενικα δεν ειναι απολυτο οτι η ωορηξια εχει μια συγκεκριμενη θερμοκρασια.αλλες κοπελες πονουν χαμηλα,αλλες πονουν στο στηθος,αλλες παλι δεν εχουν τιποτα!!!οπως εγω...!!!!οποτε η γνωμη μου..πεταξε τα θερμομετρα,χαλαρωσε,και ολα θα πανε καλα!!!ηρεμια και θετικη σκεψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΑΠΟΨΗΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ.ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΣΤΕ...ΠΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΞΕΝΝΟΙΑΖΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ!!!!!μιλου μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ημαστε εγκυουλες κ θα το γιορτασουμε μετα ετσι;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ξερω αναστασια μου κ λυπηθηκα πολυ ειναι κριμα κ αυτο το χω περασει κ γω να κανω τοσο νωρις!!!!!!απλα δεν θα κανω τεστ αλλα χοριακη!!!τα τεστ δεν τα εμπιστευομαι!!!!!

μιλου μου εσυ ποτε λες να πας;;;;εγω λεω τεταρτη αφου πεμπτη παρασκευη περιμενω θα δουμε κιολας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια τοτε την τερταρτη θα χουμε τα νεα μας μεχρι τοτε υπομονη!!!!παντως το στηθος μου δεν με ποναει...μονο πονο χαμηλα κ λιγα υγρα τιποτε αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Εγώ με τα serpafar κατάφερα να μείνω έγκυος τον τρίτο μήνα που τα πήρα. Θυμάμαι έιχα τότε 2 αυγουλάκια και είχα απογοητευτεί - πίστευα ότι δεν θα τα καταφέρουμε και θα πάμε για εξωσωματική. Τελικά έμεινα έγκυος και είμαι τώρα στον 7ο μήνα!

Επίσης θυμάμαι ότι γύρω στις 26 μέρες δεν κρατήθηκα και είχα πάρει ένα τεστ από το φαρμακείο που δείχνει για την εγκυμοσύνη πριν την καθυστέρηση. Είχε βγει αχνά θετικό.

Σας εύχομαι να μην το βάζετε κάτω και να σκέφτεστε θετικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσες κοπελες εχω ακουσει ολες τον τριτο μηνα μενουν....γιατι γινεται αυτο;;;;εγω ειμαι στον πρωτο μηνα που τα περνωκ ευχομαι να εχουν αποτελεσμα...εχω ειχα ενα αυγουλακι vanax.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI ΜΟΥ,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ???ΠΗΓΕΣ?ΑΧ,ΜΑΚΑΡΙ...ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοπελα μου!!!!!δεν εκανα χοριακη τελικα γιατι απο το ανχος μου την δευτερα εκανα ενα self clear κ ηταν αρνητικο κ ετσι δεν μπηκα στον κοπο να παω,,,αλλα απο την κυριακη εχω πονους περιοδου 1ης μερας ....μηπως ειναι τα χαπια που μας αλλαζουν τον κυκλο;;;;;;ας μας βοηθησει καμια κοπελα που ξερει!!!!!ρε κοριτσια τα σερπαφαρ κανουν τετοιες παρανεργειες;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΠΗΓΑ...ΧΑ,ΧΑ!ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ,ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝΚΑΙ ΕΠΕΙΔ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΟΣΜΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΩ!

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΥΠΟΜΟΝΗ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΜΑΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...