Μετάβαση σε περιεχόμενο

κορίτσια μου ......... ξεκινάω !!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Μετά απο πολύ καιρό απουσίας ... ήρθα στην παρεούλα σας ξανά. Συγνώμη για την απουσία μου όλο αυτο το διάστημα αλλά ήθελα λίγο να μην σκέφτομαι τίποτα όσο καιρό έκανα την αγωγή με τα αντισυλληπτικά για να φύγει η παλιοκύστη.... Ήθελα να μαζέψω δυνάμεις... για αυτά που τώρα ξεκινάωω...

Λοιπόν... χτες αδιθέτησα.. (ελπίζω να είναι και η τελευταία περίοδος)και ξεκινάω διαδικασία για σπερματέγχυση... ναι.. αυτό το μήνα θα γίνει...

Αχ ανυπομονώ... μερα παρα μερα θα βλεπουμε ωαρια οποτε θα σας ενημερώνω...

πολλά φιλάκια..

στείλτε μου ενέργειαααα!!!!!

και στείλτε κ αποψεις περι σπερματεγχυσης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Χριστίνα μου, βρε αγάπη μου, που είσαι εσύ?

Συγνώμη? Ζητάς συγνώμη? Όχι βέβαια, ασυγχώρητη είσαι! :P

Άντε να μαζευόμαστε πάλι όπως παλιά στο chat! Με τη Ρούλα είχατε επικοινωνία? Γιατί αν όχι, θα χαρεί πολύ πολύ να σε δει! :woohoo:

Άντε να περάσει και αυτή η περίοδος και να είναι τελευταία η ρημάδα για πολύύύύύ καιρό! :cheer:

Να γεμίσει η κοιλίτσα σου και μετά η αγκαλίτσα σου με κάτι που τόσο θέλεις! Πωπω... Αν μείνετε έγκυες η τριάδα η τρομερή, scarlet30 (χαμένο κορμί εντελώς... θα εμφανιστεί σαν κι εσένα μετά από πολύ καιρό και θα φάει το βρίσιμο της ζωής της!), crazy, εσύ... Εγώ μετά... Άντε να με προσγειώσεις! Θα πετάω από τη χαρά μου!

Σε φιλώ και να τα λέμε πιο συχνά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Χριστινακιιιιιι!!!!!Χαθηκαμε,ελειψα κ εγω αρκετο καιρο απο το mammy,αστα περασα πολυ δυσκολες καταστασεις...τι να σου πρωτο πω!!!Ευτηχως τα πραγματα πανε καπως καλυτερα.Θελω πολυ να τα πουμε,να μπουμε στο chat καποια στιγμη.

Ευχομαι,πραγματικα μεσα απο την καρδια μου να γινουν ολα οπως τα επιθυμεις.Και οτι θες για την σπερματεγχυση,ρωτα με...εχω γινει εξπερ πια!!!! :laugh: :laugh: Τα περασ κ τα εμαθα καλα!!!Αντε κ καλη μας επιτυχια σε ολες που προσπαθουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσι μου!!!!!!!!!!

Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και σε λιγότερο από χρόνο να κρατας στην αγκαλιά σου ένα υπέροχο νινάκι!!!!!!!!!!!!!

Πάρε ένα καρματάκι για θετική ενέργεια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΙ ΓΩ ΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ!ΠΑΙΡΝΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΦΥΓΑΝ ΟΙ ΠΑΛΙΟΚΥΣΤΕΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.ΑΝ ΕΦΥΓΑΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΑΛΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ,ΑΝ ΟΧΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΞΟΥΔΕΤΕΡΩΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!1ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΝΑ ΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΞΕΚΙΝΗΜΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα πάρε κι από μένα ένα καρματάκι για να πάνε όλα καλά σ' αυτή σου την προσπάθεια. Όσο για τη σπερματέγχυση μην ανησυχείς, είναι σχετικά απλή και γρήγορη διαδικασία. Αν έχεις οποιεσδήποτε απορίες ευχαρίστως να σου απαντήσω μιας και έκανα σπερματέγχυση δύο φορές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου όμορφο!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Τι χαρά είναι αυτή;;;; Που είσαι εξαφανισμένη βρε;;;;; :P :p

Λοιπόν, δεν ξέρω τίποτα σχετικά με την σπερματέγχυση, αλλά σου εύχομαι ο καινούριος χρόνος να σε βρει με σποράκι στην κοιλίτσα σου!!! ;):) :woohoo: :kiss:

Ifigeneia έγραψε:

Βρε Χριστίνα μου, βρε αγάπη μου, που είσαι εσύ?

Συγνώμη? Ζητάς συγνώμη? Όχι βέβαια, ασυγχώρητη είσαι! :P

Άντε να μαζευόμαστε πάλι όπως παλιά στο chat! Με τη Ρούλα είχατε επικοινωνία? Γιατί αν όχι, θα χαρεί πολύ πολύ να σε δει! :woohoo:

Άντε να περάσει και αυτή η περίοδος και να είναι τελευταία η ρημάδα για πολύύύύύ καιρό! :cheer:

Να γεμίσει η κοιλίτσα σου και μετά η αγκαλίτσα σου με κάτι που τόσο θέλεις! Πωπω... Αν μείνετε έγκυες η τριάδα η τρομερή, scarlet30 (χαμένο κορμί εντελώς... θα εμφανιστεί σαν κι εσένα μετά από πολύ καιρό και θα φάει το βρίσιμο της ζωής της!), crazy, εσύ... Εγώ μετά... Άντε να με προσγειώσεις! Θα πετάω από τη χαρά μου!

Σε φιλώ και να τα λέμε πιο συχνά! :kiss:

Απλά δεν παίζεσαι!!!!!!!!!!! :) :) :) :laugh: :silly: :kiss:

Άντε σιγά σιγά να μαζευόμαστε πάλι!!! ;) ;) :laugh: :P:

Μακάρι να γυρίσει και η Άρτζη... Που να'σαι Σκάρλετόνι;;; :unsure::huh::dry: Μας έλειψες, γύρνα πίσω!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι, που θα γίνει η σπερματέγχυση;;; Στην Αθήνα ή στη Χίο;; Αν έρθεις και μπορείς, να βρεθούμε!!!! :)

Ένα καρματάκι κι από μένα με πολλή πολλή αγάπη!!!!!!!!! :kiss::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο!!!Ευχομαι κι εγω ολοψυχα ολα να πανε καλα και συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!Εχεις ολη μας την θετικη ενεργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι που εισαι τοσο καιρο??Σε εκεφτομουν τελευταια οπως και τη ζουμπι...Καλη επιτυχια να χεις κοριτσακι μου στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τα καλά λογάκια.....

- Ρούλα μου χρόνια πολλά να χαίρεσαι τη μαμά σου... στη Χίο θα την κάνω.. βίκα ένα γυναικολόγο σούπερ εξιδεικευμένο στις σπερματεγχύσεις.

- Αριστίνα μου είσαι εγκυούλα βρε θηρίο? καλή εγκυμοσύνη να έχεις και με ένα γερό μωράκι...

- Ζούμπι μου που εξαφανίστηκες? άντε να βρεθούμε στο chat...

κορίτσια σας πεθύμησα!!!!

Λοιπόν τη Δευτέρα θα ξαναπάω στο γιατρό και θα αρχίσω την κλομιφαίνη και θα παρακολουθούμε τα ωάρια πως μεγαλώνουν....

Ωχ! μέτρησα τις μέρες και βγαίνει Χριστουγεννιάτικα ανήμερα να τους τρεχωωωωωωωωωωω.... (γιατρό και σύζυγο!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaa!!βρεεεεεεεεε που εισαιιιιιιιιι??καλως μας ηρθες κ παλι πισω!!!!!!ευχομαι κ σε σενα κ στην ζουμπι κ σε ολες οσες προσπαθουν φετος , συντομα να ειστε ολες εγκυουλες!!!!

αντε να μην χανεσαι τωρα!!!!φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε χριστινακι μου να ξαναμαζευομαστε διπλες πλεοννννννν

εχεις δικαιο ρουλα μονο η σκαρλετ μας λειπειιιιι ολο την σκεφτομαιι να την εχει ο θεος καλα

dev194pf___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xριστινα σου ευχομαι κ γω μεσα αποτην καρδια μου ολα να πανε τελεια........πολυ πολυ θετικη ενεργεια σου στελνω κ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσα τα νεάκια μου:

σήμερα (6η μέρα του κύκλου) πήγα για τον 1ο υπέρηχο....

ευτυχώς κύστη δεν υπάρχει σε καμια ωοθήκη (και το είχα ένα αγχος αυτό)...

έχω ένα καλόοοο ωάριο που μεγαλώνει στη δεξιά ωοθήκη και άλλο ένα πολύ- πολύ μικρούλι στην αριστερή...

δεν θα πάρω φάρμακα για να κάνω πολλά ωάρια (κλομιφαίνη) γιατί αυτό που έχω απο τη φύση μου ειναι καλό ειπε ο γιατρος... δηλ. θα κάνουμε σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο....

τώρα την πέμπτη ξανά υπέρηχο για να δουμε ποσο μεγάλωσε...

το πιο πιθανό είναι την άλλη Τριτη (23/12/2009) να κανω την ένεση pregnyl και την Τετάρτη (24/12) θα γίνει η σπερματέγχυση...

αααα! μου είπε να ξεκινήσω filicin (φολικό οξύ)

αυτά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε μπράβο!!!! :) :)

Να μπαίνει το νερό στ' αυλάκι!!! ;)

Χριστινάκι μου εύχομαι όλα να πάνε καλά και ο καινούριος χρόνος να σε βρει εγκυούλα!!!! :woohoo:

Φιλάκια πολλά!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xριστινακι ,που εισαι εσυ βρε;;;;;;;;;;;;;;;;Χαρηκα πολυ με τα νεα σου....ευχομαι να πανε ολα καλα.....μεσα απο την καρδια μου...καλη επιτυχια κουκλιτσα....φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΟΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΕΙΣ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ έγραψε:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΟΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΕΙΣ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

πωπωωωωωω τι τέλεια εικόνα...!!!!!! μακάρι παναγίτσα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA XRISTINA.KALH EPITYXIA SOY EYXOMAI KAI SYNTOMA NA FYTEYTEI...TO SPORAKI STHN KOILITSA SOY!KANW EDW KAI 3 BDOMADES MIA AGWGH KAI EGW ME ANTISYLLHPTIKA GIA KYSTH STHN MIA MOY WOTHHKH.ESENA META APO POSO KAIRO SOY EFYGE H KYSTH?H DIKH MOY EINAI 4 KAI KATI...EYXARISTW KAI PALI KALH EPITYXIA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...