Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΕΤΟΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΔΩΡΟ!!!ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ....


Recommended Posts

ΕΓΩ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΙΣΗΣ,ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ!!!!!ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ,ΠΟΛΛΗ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sofilate έγραψε:

Αγιε μου Βασίλη αυτο που θα σου ζητήσω μπορεί κάποιος να το θεωρήσει απαιτητικο,αλλα δεν σου έχω ζητησει ποτε τίποτα,γιατι πίστευα οτι καποιοι άλλοι θα σε χρειάζονται περισσότερο.

Τώρα όμως σε χρειαζόμαστε και εμεις.

σου στέλνω λοιπόν μια λίστα και θέλω σε όλες τις κοπέλες που βρίσκονται πάνω λίστα να φέρεις ένα μωράκι και στις κοπέλες απο κατω της λίστας που έχουν μωράκι μια τέλεια εγκυμοσύνη και μια καλή γέννα.

geozouli ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΜΑΡΙΑ1981 25-27/11

spiros eirini 28/11

thaumatheo 28/11

"κατιακοντακη" 29/11

ΖΕΝΙΑ1917 2/12

ΝΕΛΗ 5/12

"μαριαντ" 6/12

Λινάκι_1980 7/12

STRAWBERRY 8/12

ΝΤΙΝΑΔ 8/12

"σοφιλατε" 9/12

capy 9/12

Τουλίνα 10/12

lollipop 10/12

ζουμπι 11/12

μασρορακι 13/12

"δροσερουλα" 16/12

speranza 17/12

σίλικα 17/12

ΚΕΛΥ 18/12

rose25 19/12

χρύσα 19/12

τζουτζούκα 20/12

μαρινιώ 20/12

ΝΤΑΛΙΑ 21/12

"στέισυ" 23/12

γιουλάκι 24/12

christina08 25/12

loukoumadaki 25/12

κούκου 26/12

barcelonita 26/12

μηλίνα 28/12-2/1

μινα2 28-29/12

"μαριακαβαλα" 28/12

cristi 28/12

tinkerbel25 28/12

ELENALDA 28/12

Σταλίτσα 29/11

βασουλα 30/12

ελένη74 1/1

leticia 2/1

Κ.Τ.Κ. 5/1

εσείς Γενάρη 2010

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΤΥΧΕΡΗ" ΜΑΣ ΛΙΣΤΑ!!

μαρούλι32

@ngel

bobiraki

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ

Νατάσα27

apis

"αριστίνα"

Aργυρώ 27

πεπίτα

kitten

Άντρια

αν-ν

mk23

ΒΙΚΥ

και όλες όσες δεν έχουν γραφτει

Σε ευχαριστω μέσα απο την καρδια μου!!!!!!!!!!!!!

και επειδη λενε συν Αθηνα και χείρα κινει..............................................

κοριτσια βουρ στο "ψητό" :woohoo: ;)[/quot

Εγλω δακρυσα με το γράμμα της sofilate και σε ευχαριστώ πάρα πολύ γι'αυτο. Σου ευχομαι πάντα να εχεις υγεια και μωρακια πολλα!!!

Αγιε Βασίλη είμαι κι εγώ σε αυτή την λίστα. Ειμαι και βολικη γιατι στις 28 μπορεις να περασεις απο το σπιτι μου και να μου φερεις το θαυματακι μου.....

Μην ξεχασεις ομως ολες τις φιλεναδες μου που ειναι στην λίστα. Αλλωστε αν δεν εχουμε μωρακια ποιος θα σου γραφει γράμμα????

Σε ευχαριστώ

:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααα τι κλαμα εχω ριξειιιιιιιιι....δεν ξερω γιατι...κλαιω μ'αναφιλητα...καλε τι επαθαααα;;;

Πως συγκινηθηκα με ολα αυτα που διαβαζω...ε,δεν μπορει..θα μας ακουσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγιε μου βασιλη περυσι μου εστειλεσ το πιο ωραιο δωρο το πιο ομορφο.....το κοριτσακι μου..μου το εφερεσ μια μερα πριν την πρωτοχρονια γιατι ειχεσ να πασ και αλλου!!φετοσ τα χριστουγεννα δωσε μωρακια στισ κοπελεσ που το επιθυμουν και στο δικο μου κοριτσακι υγεια πανω απολα και να μην με τυραναει τοσο πολυ..να τρωει ολο τησ το φαγητο και να παιζει με κοριτσιστικα παιχνιδια!!του χρονου ετοιμασου να μασ στειλεισ ενα ακομα παιδακι..παλι ομορφο και αυτη τη φορα ενα αγορακι!! :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ!

ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΕΡΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ! ΝΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ!

ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΥΓΕΙΑ, ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofilate έγραψε:

Σε ευχαριστώ tinkerbel, καλή νεράϊδα,μακαρι και πάλι όλες να γεμίσουμε μωράκια :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Που θα παει βρε φιλεναδα θα μας ερθει και μας το σπορακι...και λεω εμας και εννοω ΟΛΗ την παρεα εδω μεσαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άγιε μου Βασίλη……

Επειδή μόλις αδιαθέτησα…..

Ήθελα απλώς να σου υπενθυμίσω…..

Πως…….

Προλαβαίνεις……

Αν θέλεις κι εσύ βέβαια……

Να μου στείλεις το δωράκι μου……

Μετά τις…… να δω….. σήμερα έχουμε 9……

Μετά τις…… 14-15 του μηνός……

Θα είμαι και πάλι…….

Stand by!!!!!!!!

Να με έχεις στα υπόψιν σου……

Καλά??????

Άντε……

Μη σου φάω τα μαγουλάκια!!!!!!!!! :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήμουν έτοιμη να ζητήσω να εξελιχθεί ομαλά η εγκυμοσύνη μου και να ευχηθώ ένα αδελφάκι -κατά προτίμηση αδελφούλα στον πρίγκηπά μου για να μη μεγαλώσει μόνος του όπως μεγάλωσα εγώ ...

Μετά διάβασα τις ευχές που έκαναν τα κορίτσια πριν από μένα και σκέφτηκα ότι αφού ήδη έχω ένα δώρο στη κοιλίτσα μου ίσως δε θα πρεπε να ζητήσω τίποτα άλλο για φέτος γιατί βλέπω ότι σε άλλα σπίτια σε χρειάζονται πιο πολύ από το δικό μου...

Γιαυτό πήγαινε εκεί που υποφέρουν τα παιδάκια, που χρειάζονται την προστασία και την αγάπη που στερήθηκαν και που οι γονείς τους δεν μπορούν να τους δώσουν. Εκεί που τα χαμόγελα δεν περισσεύουν κι ένα μόνο γλυκό λογάκι κι ένα χάδι είναι τα πιο ανεκτίμητα δώρα... Κι εκεί που ο πόνος και η αρρώστια δεν αφήνουν περιθώριο για χαρές, στολίσματα και γιορτές.

Και αφού πας εκεί και δεν αφήσεις πίσω κανένα παιδάκι να στερείται ή πονάει, πήγαινε στις μανούλες που σε περιμένουν. Εκείνες που δεν πρόλαβαν να πάρουν τα μωράκια τους αγκαλιά και εκείνες που προσπαθούν κάθε μέρα να βρουν ένα σποράκι στην κοιλίτσα τους και που καρτερικά προσμένουν την μεγάλη στιγμή. Και σε παρακαλώ δώσε τους αυτό που τόσο λαχταρούν... για να γλυκάνει ο πόνος τους και να επιστρέψει το χαμόγελο στο πρόσωπό τους και να γεμίσει το σπίτι τους ζεστασιά όπως ονειρεύονται.

Κι αν προλάβεις να μην αφήσεις κανένα παιδάκι και καμιά μανούλα παραπονεμένη, τότε ας περάσεις κι από μένα για να σ' ευχαριστήσω για ό,τι μου έχεις δώσει μέχρι τώρα- και αν ο Θεούλης το θελήσει, ν' ακούσει και τη δική μου ευχούλα για του χρόνου ή τον επόμενο χρόνο. Κι αν δεν προλάβεις να ικανοποιήσεις και τη δική μου επιθυμία γαιτί είμαι πια 39 χρονών και δε μπορώ να περιμένω πολύ- δεν πειράζει. Μου αρκεί ότι του χρόνου θα έχω στην αγκαλιά μου το αγοράκι μου που ήρθε όταν πια είχα πάψει να ελπίζω...

Ευχαριστώ, Βιβή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια πολυ συγκινηθηκα με τα μηνυματα σας.Ειδικα σε καποια που διαβασα εκλαψα κιολας.Ειναι πολυ ομορφα οσα ζητατε και ευχομαι σε ολες σας να γινουν πραγματικοτητα!

Ας πω και εγω τι θελω.. Αγιε Βασιλη μας θελω να εχουν ολοι την υγεια τους αλλα και εγω γιατι εχω ταλαιπωρηθει πολυ αυτες τις μερες με τον πυρετο και ολα αυτα που μου συνεβησαν το ενα μετα το αλλο...να περασει και να γινω τελειος καλα συντομα.Επειτα θελω σαν τρελλη ενα μωρακι και το ξερεις πολυ καλα γιατι ειμαι σιγουρη οτι το εχεις ακουσει που παρακαλαω.Ολες οι κοπελες μου ειμαστε στην πανω λιστα να φυγουν και να πανε ολες κατω και να ειμαστε ολες πολυ ευτυχισμενες!Α,θελω και κατι τελευταιο...Θελω να φροντιζεις ιδιαιτερα τον μπαμπα μου για να μπορεσει να τελειωσει το σπιτακι που μας φτιαχνει και να μπορεσουμε απο τον καινουργιο χρονο να μπουμε γρηγορα.Οχι μονο τωρα για το σπιτι αλλα να τον προσεχεις γενικα γιατι εχει κανει πολυ κοπο για ολα!Ετσι τα επομενα Χριστουγεννα να τα περασουμε στο νεο μας σπιτι και θα εχει και τζακι να μπορεσεις να μπεις γιατι εδω που μενουμε τωρα μαλλον δεν μπορεις να βρεις εισοδο γι αυτο και δεν εχεις ερθει τοσα χρονια με μωρακι.Θα φροντισω να σου εχω ετοιμα σπιτικα γλυκα και γαλα να πιεις επειδη θα εισαι κουρασμενος και πεινασμενος!

Ευχαριστω πολυ Αγιε μου Βασιλη μου διαβασες το μεγαλο μου γραμμα και ελπιζω να μην σε κουρασα!!!Εστω ενα απο αυτα αν μπορεσεις να πραγματοποιησεις θα με κανεις παρα πολυ χαρουμενη.

Καλα Χριστουγεννα σε ολους!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου υγεία αγάπη και ευτυχία σε όλες

τις οικογένειες του Mammy και σε όλο τον κόσμο!

με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας φίλες μου εσείς που τα

περιμένετε, και

σύντομα με γεμιστές κοιλίτσες οι φίλες μας που προσπαθούν.

σε μας τις υπόλοιπες, να τα χαιρόμαστε και να ναι πάντα γερά και δυνατά...

κλείνοντας θα θελα να πω στον άντρα μου....

μωρό μου σ αγαπάω τρελάαααα...

πότε θα μου πάρεις εκείνες τις Doc Martens μποτούλες

που είδα??????? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα μου ηρθε φλασια..περισυ μετα την αλλαγη του χρονου ο αντρας μου ειχε κανονισει να βγουμε...εγω ομως δεν ηθελα γιατι ειχα τον γιο μου 9 μηνων κ δεν ηθελα να τον αφησω με την αδελφη μου...τελικα με τα 1000 ζορια με επεισε...επειδη καταλαβε οτι θα φυγω 00:00 το βραδυ παλευα να τον κοιμισω στο στηθος...ο χρονος με ειχε βρει να ταιζω ενα μωρο....κ ειπα αχ ολο το χρονο θα ασχολουμε με μωρακια τι ωραία....κ εμεινα με την χαρα...γιατι εμεινα εγκυος 20 ιανουαριου κ σκεφτομουν αχ η ευχη μου πραγματοποιηθηκε...κ ομως δεν πραγματοποιηθηκε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άγιε μου Βασίλη μακάρι φέτος να φέρεις σε όλες τις μανούλες αυτό που πραγματικά επιθυμούν....ένα υγιές μωράκι....αυτό ζητάω και εγω φέτος απο εσένα μετά απο τόσα χρόνια...........!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υγεία και πάνω απ'όλα υγεία!!! Και με το καλό.. μέσα στο χρόνο να μου στείλει τ'αδερφάκι για το λουλούνι μου!! Γερό πάω απ'όλα .. και να κατουράει καθιστή!!!! :laugh: :P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα Ξέχασα!!! Θέλω άλλο ένα δωράκι!!! Να φουσκώσουν όλες οι κοιλίσες που περιμένουν πως και πως...!!!! Με πολλά γερά μωράκια!! ΥΓΕΙΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου

μακαρι να εισακουσουν οι ευχουλες σας

στειλτε και κανα γραμμα στον Αγιο - μην το γελατε

αντε και απο του χρονου που πλησιαζει να ειστε οχι μονο διπλες αλλα τριπλες.

Φιλια και καλες γιορτες να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγιε μου βασιλη ουουουο με ακουςςςςς?????????

θελω να δωσεις απο ενα μωρακι στις κολητες μου - αδερφες μου

στην μια (που το πρωτο της το πηρε ο θεος πισω)

και στην δευτερη κολητη μου που μονο με εξωσωματικη μπορει..

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΑ ΤΕΣ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΔΩΣΤΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΘΑ ΤΑ ΑΓΑΠΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofilate euxaristoume pou mas skeftikes oles...!!

ραφαελ eklapsa me to gramma sou!!!ti egine??pes mou se parakalw!exases to mwraki sou?giati les eixes 9 minwn mwraki!!!den katalava!!an thes pes ta...alliws asta!!koitame mprosta!!!etsi????? ;);)

rose mou agapi mou kserw kai esy poso kairo prospatheis!! den xreiazonte megaleia kai tzakia gia na errthei o Agios Vasilis!!!arkei na yparxei polllyyyyyyyyyyyyyy agapi pou na ksexilizei olo to spiti!!oso mikro kai megalo kai an einai....!!!afise mia xaramada anoixti kai liga glikakia kai tha erthei.... ;);)

elpizw na diavasei ta gramatakia mas oles...

pipitsazouzouna kai se sena tha erthei....prolavenei mia xara!!!

sto euxomai olopsixa!!!

elpizw na erthei se olessss :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω...εχω ενα αγορακι 20 μηνων...αλλα εμεινα εγκυος οταν ηταν 9 μηνων αυτο ξανα αλλα δεν τα καταφερα να το γεννησω...εκανα διακοπη στις 22 εβδομαδες για σοβαρο προβλημα που ειχε...δεν το εγραψα καλα...συγνωμη..απλα τωρα που κανουμε τις ευχες μας σκεφτομουν κ περισυ να μου δωσει αλλο ενα...κ μας το εδωσε αλλα του το δωσαμε πισω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zisei to mwraki sou glikia mou!!!katarxin auto!!!na to xeresee :) kai na to vlepeis na megalwnei kai na einai gero!!

kai tha erthei kai to aderfaki tou!!!min stenaxwriese!!!fetos tha se akousei kai euxomai na sou steilei ena gero mwraki!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...