Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΕΤΟΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΔΩΡΟ!!!ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ....


Recommended Posts

κοριτσια ας στειλουμε απο εδω γραμματακια στον Άη Βασιλη πως φετος θελουμε μονο 1 δωρακι-θαυματακι!!!ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΘΑΥΜΑ -ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ!!!

το δικο μου γραμμα:

''σε παρακαλω Αη Βασιλη φερε μου το πολυποθητο θαυματακι μου αυτο τον χρονο...το μωρακι μας!!!δεν θελω τιποτα αλλο!!!την υγεια μας και το θαυματακι μας!!!ευχαριστω που με ακουσες.. :kiss::) ''!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

fetos thelw kai egw to kalytero dwroooooooooo!!!!!!!!!!!!!1pragmatika to mono pou thelw einai ygeia kai ena mpempaki grhgoraaaaaaaaa!!!!!eyxomai ta kalytera gia oles mas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Αγιε μου Βασιλη,φετος αραγε θα με ακουσεις...;;;Στειλε μας αυτο που λαχταραμε οσο τιποτα αλλο...ενα μωρακι,στρουμπουλο,γερο,με ροζ μαγουλακια,με βελουδινο δερματακι,με τσιριχτο κλαματακι :P:P .Να μας ξυπναει το βραδυ επειδη πειναει,να μας χαμογελαει οταν μας νοιωθει κοντα του,να γουργουριζει οταν ειναι ευχαριστημενο.

Αγιε μου Βασιλη,θελω τοοοοοσο να μυρισω ξανα αυτη τη μοναδικη μυρωδια που εχει ενα μωρακι,που δεν την εχει το ακριβοτερο αρωμα του κοσμου.Στειλε ενα αδερφακι για την Ειρηνη μου,που τοσο πολυ το λαχταραει.

Κανε με μανουλα αλλη μια φορα..δεν βλεπεις ποσο πολυ το θελω...;;ποσο ετοιμη ειμαι για αυτο;;Ειμαι καλη μανουλα...το ξερεις...εχω ακομα τοση αγαπη μεσα μου να δωσω...

Δεν θελω να πω τιποτα αλλο...μονο αυτη τη χρονια,μη με ξεχασεις παλι..ε;;; :unsure: "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγιε Βασιλη, κοντευουν χριστουγεννα!

Ακομη κοιμασαι?

Πρεπει να ξυπνησεις!

Εχεις πολλες δουλειες να κανεις!

Να γυαλισεις τις μποτες σου, να φτιαξεις τους ταρανδους και εχεις επεισης πολλα γραμματα να διαβασεις!

Ελα, ΞΥΠΝΑ!!!!!!!

Εγω Αγιε μου Βασιλη θελω να φερεις ειρηνη, ευτηχια και αγαπη σε ολλον τον κοσμο!

Να φερεις ενα χαμογελο στα παιδια τοσο μεγαλο που να μην μπορει να σβισειι με τιποτα!

Θελω να ακουω χαρουμενες φωνες παιδιων και οχι κλαμματα και πονο!

Θελω, μαγικα, να φουσκωσεις κοιλιτσες και αν σου ειναι εκολο θελω και εγω ενα μωρακι, αλλα προσεξε!

Να εχει πουλακι!

Ενα τεραστιο πουλακι με κατι μπαλακια στα πλαγια! :laugh:

Θελω, να ξαναφερεις το χαμογελο στα χειλη μου και την δυναμη να συνεχισω!

Μπορεις?

Ξερω σου βαζω δυσκολα αλλα σε παρακαλω μην με ξεχασεις φετος!

Κανε μια σταση στην ταρατσα μου!

Εχω και τζακι!

Να μπεις κρυφα!

Θα σου εχω και γλυκο να φας!

Κανε μου την χαρη!

Σε φιλω! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δικό μου δώρο ίσως αργήσει αλλά δεν πειράζει...καταρχήν σε όλους υγεία για τη νέα χρονια και για μένα..ένα ομορφο και γερό μωράκι...τίποτε άλλο δε θέλω!!!Να ΄ναι γερό και θαμαι ευτυχισμένη!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

Αγιε Βασιλη, κοντευουν χριστουγεννα!

Ακομη κοιμασαι?

Πρεπει να ξυπνησεις!

Εχεις πολλες δουλειες να κανεις!

Να γυαλισεις τις μποτες σου, να φτιαξεις τους ταρανδους και εχεις επεισης πολλα γραμματα να διαβασεις!

Ελα, ΞΥΠΝΑ!!!!!!!

Εγω Αγιε μου Βασιλη θελω να φερεις ειρηνη, ευτηχια και αγαπη σε ολλον τον κοσμο!

Να φερεις ενα χαμογελο στα παιδια τοσο μεγαλο που να μην μπορει να σβισειι με τιποτα!

Θελω να ακουω χαρουμενες φωνες παιδιων και οχι κλαμματα και πονο!

Θελω, μαγικα, να φουσκωσεις κοιλιτσες και αν σου ειναι εκολο θελω και εγω ενα μωρακι, αλλα προσεξε!

Να εχει πουλακι!

Ενα τεραστιο πουλακι με κατι μπαλακια στα πλαγια! :laugh:

Θελω, να ξαναφερεις το χαμογελο στα χειλη μου και την δυναμη να συνεχισω!

Μπορεις?

Ξερω σου βαζω δυσκολα αλλα σε παρακαλω μην με ξεχασεις φετος!

Κανε μια σταση στην ταρατσα μου!

Εχω και τζακι!

Να μπεις κρυφα!

Θα σου εχω και γλυκο να φας!

Κανε μου την χαρη!

Σε φιλω! :kiss:

χαχαχαχαχααχα...πολύ καλό!!:) Σου εύχομαι ο τσουτσουνης σου να έρθει φέτος μπας και γλιτώσεις από τις τόσες γυναίκες!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Αχ, βρε Φανη, θελω τοσο πολυ ενα αγορακι!

Ας ερθει κι ας ειναι και φετος!

Εσυ μην ανυσηχεις!

Το δωρακι σου θα σου το φερει ο Αγιος Βασιλης!

Ενα γερο και υγειεστατο μωρακι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Μαρινιώ μου τέλεια η ιδέα σου!!!!!

Κι εγώ με τη σειρά μου…… τι ζητάω από τον Άϊ-Βασίλη????

Ένα μωράκι…..

Στρουμπουλό…..

Με αφράτα μαγουλάκια……

Που να με κοιτάει και να λιώνω…..

Που να θέλει συνεχώς αγκαλίτσα από τη μανούλα και το μπαμπάκα….

Κατά προτίμηση κορίτσι….

Αλλά κι ένας αγόραρος….. καθόλου δε θα με χάλαγε……

Και μια καλή εγκυμοσύνη-γέννα-γιατρό…..

(πολλά ζητάω μάλλον……..)

Άντε…… και του χρόνου…..

Να γράψουμε σε αυτό το post τις εκπληρωμένες (πλέον….. τότε!!!) ευχές μας…..

Υ.Σ.: Ελενίτσα μου……

Με το καλό να σου έρθει ο τσουτσουνέλος σου που τόσο επιθυμείς!!!!!!

Μ’ έκανες κι έσκασα στα γέλια….. να ‘σαι καλά μάτια μου!!!!!!

Ότι επιθυμεί η κάθε κοπέλα να το πάθει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραίο θεματάκι πρωι-πρωι! Πολύ όμορφες οι ευχές σας! Και εγώ πολύ θέλω ένα μωράκι! Εύχομαι όλες οι ευχές μας να πραγματοποιηθούν και η νέα χρονιά να μας βρει με μωράκια στις αγκαλιές μας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περα απο τα κλασσικα.....θελω δευτερο μωρό(ας ειναι αγορι να χαρει ο πεθερος μου) ,θελω υγεία,ευτυχια ,ειρηνη,να εξαφανιστει αυτη η χαζογριπη κ......θελω κ το τζοκερ αγιε Βσιλη γινεται?εστω κ 4+1 δνε με χαλαει,κανα κατοσταρικο να ανασανουμε λιγο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σε όλες!!!!!!

Το θεματάκι αυτό μου αρέσει γιατί άμα είμαστε πολλές τότε θα μας ακούσει ο Άγιος και όλα θα πάνε καλά!!!!!!Φαντάζομαι.....Ελπίζω.....

Οπότε: Λατρεμένε Άγιε Βασίλη, φέρε μου ένα δωράκι φέτος καλέ!!!!!!!

Άντε, τόσα χρόνια έχεις να έρθεις σπίτι μου!!!!!!!

Λοιπόν, θα καθαρίσω το τζάκι και θα σε περιμένουμε έτσι??????Πάνω στο τραπέζι έχει μελομακάρονα και κουραμπιέδες που έκανα για σένα μόνο!!!!!!!!

Ένα γερό παιδάκι θέλουμε!!!!!

Με ακούς???????

Ωραία-Ωραία.....

Δεν έχουμε προτίμηση στο φύλο οπότε στο κάνω ακόμα πιο εύκολο!!!!!!

Μην αργίσεις πολύ, γιατί ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ........

Άντε μη μας ξεχάσεις!!!!!!

Σε φιλώ Άγιέ μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΔΕΝ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ..... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ!!! ΦΕΤΟΣ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!! ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ....ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Εμένα ο Αγιος μου το έφερε το δώρακι μου.

Τώρα το μόνο που έυχομαι είναι υγεια, υγεία, υγεία.

Εύχομαι του χρόνου να έχετε πάρει όλες τα δωράκια σας στην αγκαλία σας

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ- ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ, ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ-ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ-ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ Ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ!!1

ΑΓ Βασιλη μου πανω απ'ολα θελω υγεια για ολο τον κοσμο

για την οικογενεια μου ....

ο ανδρουλης μου να ειναι παντα γερος κ υγιεις

κ να του φυγει αυτο το μονιμο αγχως που κουβαλαει μεσα του

ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΓΕΡΟ Κ ΥΓΙΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΟΜΩΣ

ΦΕΤΟΣ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑΙ?????

κ επιελους να βαλει αυτην την κ@@@υπογραφη η πεθερα μου

μπας κ ηρεμησει ο ανδρουλης μου !!!

δ ζηταω παλλα εεεε????????

θα περιμενωωωωωωωωωωω :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!

ΕΜΕΝΑ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΟΨΥΧΑ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ!!!ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΛΑΙΝΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άγιε Βασίλη μου, είδα τις προάλλες στο ταχυδρομείο ένα κουτί για να βάζουν τα παιδάκια τα γράμματα τους για εσένα. Μπήκα στον πειρασμό, όμως μετά σκέφτηκα πως σίγουρα θα με διαβάζεις κι εδώ, οπότε δεν υπάρχει λόγος να τρέχω μέχρι το ταχυδρομείο.

Φέτος Άγιε Βασίλη μου, να μην έρθεις από την καμινάδα, θα έχω αναμμένη τη σόμπα και θα τσουρουφλιστεί η γούνα σου. Να έρθεις από την πόρτα, θα σου έχω ανάψει όπως πάντα τα εφτά κεριά δίπλα στο παράθυρο για να μην μπερδευτείς.

Μη βιαστείς να έρθεις, καλύτερα να περάσεις από εδώ όταν θα είσαι λίγο κουρασμένος. Θα σου έχω έτοιμα ζεστά σπιτικά κουλουράκια, ξέρεις πως δε μου αρέσει να τρως αυτά τα έτοιμα των ζαχαροπλαστείων. Εγώ φυσικά, θα ανοίξω ένα μπουκάλι κρασί για εκείνη τη νύχτα, όμως εσένα θα σου φτιάξω ζεστή σοκολάτα.

Φέτος Άγιε Βασίλη μου δε θέλω να μου φέρεις κάτι. Το μόνο που επιθυμώ άλλωστε, δε μπορείς να μου το φέρεις. Πρέπει να έρθει μόνο του & με δικές μου προσπάθειες. Μέχρι τότε όμως, θέλω να το προσέχεις για εμένα και να φροντίζεις να είναι ευτυχισμένο.

Αυτό όμως δε σημαίνει πως δε θέλω να έρθεις ε; Θα σε περιμένω για να φιλήσω τα κόκκινα ολοστρόγγυλα μάγουλα σου που τόσο μου αρέσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγιε μου Βασίλη φέτος τα Χριστούγεννα ήταν να κρατάω δυο μωράκια στην αγκαλιά μου...μα είναι αδειανή...

Δεν σου ζήτησα ποτέ τίποτα μα σε παρακαλώ να μου φυλάς πάνω απόλα τα αγγελούδια μου και να τους δώσεις και πολλά παιχνιδάκια γιατί η μανούλα τους δεν μπορει να τους πάρει τίποτα,μόνο να προσεύχεται γιαυτες...

Επειτα θέλω να μου φέρεις ξανά το χαμόγελο στα χείλη,την ξενοιασιά που μου λείπει τόοοοοοσο πολύ,την ανεμελιά που έχασα...

Αν είναι και θέλημα Θεού,γιατί πρέπει να πάρεις πρώτα έγκριση απ'Αυτόν φέρε μας ένα μπεμπάκι,ότι ναναι,δεν έχουμε προτιμήσεις,μόνο γερό να είναι...

αααα και κάτι τελευταιο σε παρακαλώ να μας φέρεις Υγεία για όλη μου την οικογένεια γιατί δεν θέλω να χάσω άλλον δικό μου άνθρωπο...

Σευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!

Άγιε μου Βασίλη, φέτος θέλω ήμουνα καλό παιδί και γι' αυτό θέλω να έρθεις λίγο πιο νωρίς σ' εμένα.. γι' αυτό ξεκίνα!!!!! την Τρίτη 15 του μηνός θέλω να είσαι εκεί!!!!! ξέρεις εσύ... θέλω να μου φέρεις τα χαρμόσυνα ότι μεγαλώνει το μπεμπάκι μου στην κοιλίτσα μου!!!!!!!!

αααα Άγιε Βασίλη και αυτό το χαρμόσυνο να το στείλεις σε όλα τα κοριτσάκια που περιμένουν!!!!!!!!!!!!!!!! καμία να μην ξεχάσεις ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άγιε μου Βασίλη, θέλω μόνο υγεία, υγεία και υγεία!!! Και να φέρεις σε όλα τα κορίτσια αυτό που επιθυμούν... Ξέρεις εσύ... Ναι, ναι ένα υγιές μωράκι, καλά κατάλαβες, μπράβο!!!

Να μας έχεις όλους καλά!!!! Μην το ξεχάσεις ποτέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ti omorfes euxoules!!!

egw ena koritsaki tha ithela stroumpoulo ksexasa na sou to pw Agie Vasili!!!

oles elpizw na mas ta ferei grigora ta mpogalakia mas!!!

kai episis epeidi eida kai kapoies kopeles pou eprepe na eixan mwrakia +den ta exoun twra stin agkalia tous :( euxomai na ta ferei se esas prwta!!! :)

pipitsazouzouna,geozouli,mpougatsoula oles mazi ston agwna!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγιε μου Βασιλη εγω δεν θελω πολλα....

ΥΓΕΙΑ ΣΤΟΝ ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ ΜΟΥ (το γιο μου), ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.

Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ...

Κ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ...

Υ.Γ. Δωρα για το παιδι μας θα αγορασουμε εμεις....οποτε δεν θα ξοδευτεις....θα εχουμε αφησει γαλα στο τζακι κ ψωμακι(ψωμακι ειπα στο γιο μου γιατι λογω αλλεργιας δεν θελω να δει τα μελομακαρονα κ να στεναχωριεται)...δηλαδη ο γιος μου θα το κανει...οποτε δωσε του το αδελφακι που θελει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω μαλλον εχω καποιο προβλημα..... :blush::blush: διαβαζω τις ευχουλες σας και κλαιω...... :blush::blush: γιατι δεν ξερω.... :blush::blush:

Λοιπον να πω κι εγω:

Καλε μου Αι Βασιλη,καταρχην ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ και μετα θα ηθελα φετος να μην ξεχασεις καμια απο τις κοπελες που πονεσανε, χανοντας τα μωρακια τους! Να τους γεμισεις τις κοιλιτσες τους γρηγορα! ;) Επισης να γεμισεις τις κοιλιτσες ολων των κοριτσιων που προσπαθουν για το πρωτο τους παιδακι!!!! ;) και τελος αν περισεψουν μωρακια δωσε και σε μας ..... ;):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγιε μου Βασίλη αυτο που θα σου ζητήσω μπορεί κάποιος να το θεωρήσει απαιτητικο,αλλα δεν σου έχω ζητησει ποτε τίποτα,γιατι πίστευα οτι καποιοι άλλοι θα σε χρειάζονται περισσότερο.

Τώρα όμως σε χρειαζόμαστε και εμεις.

σου στέλνω λοιπόν μια λίστα και θέλω σε όλες τις κοπέλες που βρίσκονται πάνω λίστα να φέρεις ένα μωράκι και στις κοπέλες απο κατω της λίστας που έχουν μωράκι μια τέλεια εγκυμοσύνη και μια καλή γέννα.

geozouli ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΜΑΡΙΑ1981 25-27/11

spiros eirini 28/11

thaumatheo 28/11

"κατιακοντακη" 29/11

ΖΕΝΙΑ1917 2/12

ΝΕΛΗ 5/12

"μαριαντ" 6/12

Λινάκι_1980 7/12

STRAWBERRY 8/12

ΝΤΙΝΑΔ 8/12

"σοφιλατε" 9/12

capy 9/12

Τουλίνα 10/12

lollipop 10/12

ζουμπι 11/12

μασρορακι 13/12

"δροσερουλα" 16/12

speranza 17/12

σίλικα 17/12

ΚΕΛΥ 18/12

rose25 19/12

χρύσα 19/12

τζουτζούκα 20/12

μαρινιώ 20/12

ΝΤΑΛΙΑ 21/12

"στέισυ" 23/12

γιουλάκι 24/12

christina08 25/12

loukoumadaki 25/12

κούκου 26/12

barcelonita 26/12

μηλίνα 28/12-2/1

μινα2 28-29/12

"μαριακαβαλα" 28/12

cristi 28/12

tinkerbel25 28/12

ELENALDA 28/12

Σταλίτσα 29/11

βασουλα 30/12

ελένη74 1/1

leticia 2/1

Κ.Τ.Κ. 5/1

εσείς Γενάρη 2010

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΤΥΧΕΡΗ" ΜΑΣ ΛΙΣΤΑ!!

μαρούλι32

@ngel

bobiraki

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ

Νατάσα27

apis

"αριστίνα"

Aργυρώ 27

πεπίτα

kitten

Άντρια

αν-ν

mk23

ΒΙΚΥ

και όλες όσες δεν έχουν γραφτει

Σε ευχαριστω μέσα απο την καρδια μου!!!!!!!!!!!!!

και επειδη λενε συν Αθηνα και χείρα κινει..............................................

κοριτσια βουρ στο "ψητό" :woohoo: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...