Μετάβαση σε περιεχόμενο

KATHUSTERISI......PALI.....


july22

Recommended Posts

Geia sas koritsia!! prin apo 1 mina kai kati eixa pali kathusterisi alla telika i periodos irthe kanonika meta apo 15 meres....twra enw perimena na mou erthei 1-12 (me vasi ton kuklo twn 30 imerwn pou eixa mexri prin apo 2 mines )..akoma perimenw... piga stn ginaikologo prin apo 3 vdomades kai oles oi eksetaseis itan fusiologikes...ekana kai oles tis eksetaseis gia thuroeidi kai polukistikes wothikes alla tpt oles kathares.... :blink: ......ta exw xasei....den ksrw ti sumvainei..... test den exw kanei giati pali tsampa upopsiazomai oti tha to kanw....... rikste kamia idea gia to ti mporei na einai olo auto.... entometaksu tis teleutaies meres niwthw polu kourasmeni...kai to stomaxi mou ponaei sunexeia..... to stithos mou einai prismono kai ponaei ligo kai exw fouskwsei san mpaloni.....kai kai ti allo...tn teleutaia fora pou kaname erwta me tn suntrofo mou kata tin diarkeia eniwtha mia piesi kai amesws meta eniwtha enan dunato pono....

exw pelagwsei.... :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε jullaki μου,αφου τα εκανες ολα,γιατι δεν κανεις και το τελευταίο που απομενει? για το τεστ λεω!!!!!!!εχεις και καποια συμπτωματα τι περιμενεις?ξερω ειναι γλυκια η αναμονη του μηπως και ειμαι εγκυος..αλλα γιατι να κοροιδευεις τον εαυτο σου?κανε ενα και σε περιπτωση που εισαι ολα καλα!!αν παλι δεν εισαι πρεπει να ψαχτεις με το αγχος σου.πιστευω πως αυτο σου δημιουργει το προβλημα.εχω μια φιλη με τα ιδια συμπτωματα που απο το καθημερινο αγχος εχει κυκλο 45-50 ημερες.ετσι τουλαχιστον εδειξαν οι εξετασεις της.αντε κανε ενα και περιμενουμε να μας πεις τα (καλα)νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συμπτωματα αυτα μπορει να ειναι εγκυμοσυνης αλλα μπορει και να ειναι επειδη σου εχει καθυστερησει τοσες μερες. Κανε μια χοριακη που βγαινει σε λιγες ωρες και θα ξερεις.

Ελπιζω παντως να εισαι εγκυουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

genika den eimai atomo pou agxwnetai eukola.... skeftomoun na perimenw merikes meroules akoma gia xwriaki giat dn mporw kai polu tis velones :blink: an dw vevaia pws dn erxetai ennoeitai pws tha paw.... se mia prwti fasi tha kanw ena test farmakeiou na dw ti tha deiksei....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ενταξει κατι ειναι και το τεστακι.

Βεβαια αν βγει αρνητικο και εχεις ακομα καθυστερηση μην το λαβεις και πολυ σοβαρα. Μονο στην ενδειξη θετικο ειναι αξιοπιστο.

Αντε περιμενουμε νεα σου! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

auto pou les gia ta test christi mou to exw ksanakousei polles fores kai to exw diavasei kai sto forum sas apo polles kopeles... poso egkura einai ta test auta?? giati kai apo gnwstes m exw akousei polles fores oti exoun vgalei kai pseudws thetika alla kai arnitika apotelesmata....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα july 22

κανε καλη μου ενα τεστακι φαρμακειου να δεις τα αποτελεσματα κ σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις σπορακι στην κοιλιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψευδη θετικα ειναι λιγο δυσκολο. Προφανως σε τετοια περιπτωση θα εχει ανεβει η χοριακη για αλλο λογο χωρις να ειναι η κοπελα εγκυος. Αλλα αυτο ειναι σπανιο απ'οσο γνωριζω. Αλλα ψευδες αρνητικο ειναι πολυ συνηθισμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ οτι καταλαβαινω ο κυκλος ειναι πολυ ασταθης, γι αυτο περιμενε αλλες 4 μερουλες μεχρι τις 12 του μηνα και μετα κανε μια χοριακη αν δεν σου ερθει. Αντε και καλα αποτελεσματα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην το καθυστερεις αντε κανε ενα τεστακι κουκλα μου γιατι ολα αυτα που λες εμενα για εγκυμοσυνη μου δειχνουν.

ειναι πολυ σπανιο να ειναι ψευδες θετικο τεστ οποτε....περιμενουμε νεα σου και...με το καλο αποτελεσμα ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juli mou eixe tuxei perysi ton xeimona na exo kai ego toses megales kathisteriseis,telika itan apo tis kustes mou. afou esu omos den exeis tipota oute kustes oute thireoeidi oute tipota, mipos leo mipos na kaneis xoriakoula??? ta testakia more min ta empisteyesai...olo mas douleuoun!! paizoun me ta neura mas!!! kale,fovasai tis eneseis eida???? an meineis egkuoula tha xreiastei na kaneis tsimpi tsimpi polles fores gia eksetasoules!!! opote pare ton aera tou tsimpimatos apo tora!!! kala apotelesmataaaa!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλάκι μου γλυκό,μακαρι να μην ειναι μια ανωμαλια του κυκλου αλλα ενα μπεμπακι που εχει φωλιασει στην κοιλιτσα σου.Καλά αποτελέσματα κι οταν με το καλό κάνεις το τεστ να μας ενημερωσεις για να σου ευχηθουμε ολες μεσα από την καρδούλα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...