Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?


maniania

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 28 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 32 ΜΕΡΕΣ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΥ (ΜΑΛΟΝ 21-22ΜΕΡΑ) ΕΧΩ ΣΧΕΔΩΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ Η ΔΙΑΦΑΝΑ Η ΑΣΠΡΑ .ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 4 ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΡΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕΣ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΥΓΡΑ ΤΟΤΕ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ!!!ΑΛΛΑ 28 ΜΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟ?ΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ?????ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν να χαίρεσαι τα παιδάκια σου

και με το καλό να έρθει και το τέταρτο.

Και εγώ όταν έχω οορηξία το καταλαβαίνω από

τα πονάκια και τα διάφανα υγρά...

Τώρα για τα υγρά που λες προς το τέλος του κύκλου

δε νομίζω οτι είναι κάτι για το οποιο πρέπει να ανησυχείς...

Υγρά συμβαίνει να έχουμε και άλλες στιγμές μέσα σε ένα κύκλο...

Νομίζω πως εχεις μεγαλύτερη εμπειρία από εμένα! :)

Μαλλον δεν είναι ωορρηξία,μήπως σχετίζεται με αυτό

που περιμένεις???Στο ευχομαι !!! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa έγραψε:

Καταρχήν να χαίρεσαι τα παιδάκια σου

και με το καλό να έρθει και το τέταρτο.

Και εγώ όταν έχω οορηξία το καταλαβαίνω από

τα πονάκια και τα διάφανα υγρά...

Τώρα για τα υγρά που λες προς το τέλος του κύκλου

δε νομίζω οτι είναι κάτι για το οποιο πρέπει να ανησυχείς...

Υγρά συμβαίνει να έχουμε και άλλες στιγμές μέσα σε ένα κύκλο...

Νομίζω πως εχεις μεγαλύτερη εμπειρία από εμένα! :)

Μαλλον δεν είναι ωορρηξία,μήπως σχετίζεται με αυτό

που περιμένεις???Στο ευχομαι !!! Φιλάκια

ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ !!!ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΑΩ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ.ΛΕΣ????ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΜΟΥ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ :lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές φορές, έχουμε και 2η ωορρηξία, εντός του ίδιου κύκλου.

Απλώς πιο ελαφριάς μορφής…… ίσως άνευ πόνου…..

Οπότε….. ποτέ δεν ξέρεις….

Γι’ αυτό κιόλας….. δεν κυνηγάμε…. μόνο τις γόνιμες…..

Σε φιλώ…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ....ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ....

ΕΙΜΑΙ 31 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΚΑΘΕ ΜΗΝΑΣ Κ ΑΠΟΤΥΧΙΑ... -ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ... Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 7-ΙΑΝ (ΜΕ ΚΥΚΛΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 28-29 ΗΜΕΡΩΝ) ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ... ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΧΩ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ ΩΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑΖΩ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΒΡΕΓΜΕΝΟ... ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ...ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ ΣΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...

ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσηρθες και εσυ στην παρεουλα μας...!!!αν ειναι σημερα η ωορρηξια σου ειναι πολυ πιθανο τα υγρα που εχεις να ειναι λογω ωορηξιας..εγω παντως οταν εμεινα εγκυος απο την ημερα της ωορρηξιας μεχρι και 2 βδομαδες ειχα ετσι πολλα υγρα...ολο τουαλετα πηγαινα..!!!επισης να ξερεις οτι οταν ειμαστε εγκυες στις περισσοτερες γυναικες ανεβαινει η θερμικρασια του σωματος...ετσι αν εχεις απο την ωορηξια και μετα αυξημενη θερμοκρασια μεχρι και τη ημερα που περιμενεις περιοδο μαλλον θα εχεις και μωρακι...ελπιζω να εγινα κατανοητη και να μην σε επρηξα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΡΙΞΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΚΑΙ ΕΓΙΝΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ....

ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΝΟΜΙΖΩ...36,5 ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ 36,8 ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΝΟΜΙΖΩ....ΑΡΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ...

ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΤΑ ΥΓΡΑ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΛΑΣΙΚΗ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ...ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΗΣ. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεα μας

κ με το καλο να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.....

την θερμοκρασια την μετραμε ΜΟΝΟ το πρωι πριν σηκωθουμε απο το κρεββατι

κ μονο απο το στομα

φιλια πολλα :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paschala έγραψε:

ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΡΙΞΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΚΑΙ ΕΓΙΝΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ....

ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΝΟΜΙΖΩ...36,5 ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ 36,8 ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΝΟΜΙΖΩ....ΑΡΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ...

ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΤΑ ΥΓΡΑ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΛΑΣΙΚΗ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ...ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΗΣ. :(

Την θερμοκρασια θα την μετρας μονο το πρωι,μολις ξυπνας.Αυτη ειναι η βασικη θερμ. του σωματος μας,παντα το απογευμα εχουμε δεκατα.Ποσες μερες μετρας θερμο.,απο την αρχη του κυκλου σου η μονο σημερα;;

Ρωταω επειδη κ εγω το ψαχνω...ετσι για να δω πως λειτουργει το σωμα μου,γιατι στην περιπτωση μου δεν χρειαζετε να μετραω για γονιμες κ τετοια(θα κανω εξωσωμ.),αλλα επειδη το μελεταω..μπορω να βοηθησω,αν χρειαζεσε.

Εγω εκει που μπερδευομαι ειναι με τα υγρα...ενω κανω ωορηξια κανονικα το ξερω (απο υπερηχογραφικη παρακολουθηση),αυτα τα διαφανα υγρα...δεν τα εχω δει ρε παιδια ποτε μου...εγω βγαζω κατι αλλα που ειναι ασπρα αλλα οταν τα πιανεις(sorry για την περιγραφη ) :x,κολλανε....

Πολυ μπερδεμα η κατασταση....... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΘΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ....

ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ....ΕΛΠΙΖΩ...ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΒΑΡΥ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΝΕ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ?ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ...ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΑΦΑΝΑ ...

ΕΝΩ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΠΟΥ ΚΟΛΑΝΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΕ ΜΕΤΡΙΟ ΒΑΘΜΟ....

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paschala έγραψε:

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΘΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ....

ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ....ΕΛΠΙΖΩ...ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΒΑΡΥ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΝΕ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ?ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ...ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΑΦΑΝΑ ...

ΕΝΩ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΠΟΥ ΚΟΛΑΝΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΕ ΜΕΤΡΙΟ ΒΑΘΜΟ....

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ....

Καλημερα κουκλιτσα,καταρχας δενν θα ξαναπεις οτι μας κουραζεις.Στο κατω-κατω για αυτο μπαινουμε μεσα εδω για να λεμε κ να αναλυουμε αυτα που πουθενα αλλου δεν μπορουμε να πουμε κ να μας καταλαβουν καλυτερα!!

Οσον αφορα σε αυτα που ρωτας,λοιπον κ εγω νοιωθω ετσι το στηθος οταν εχω ωορηξια,ειναι συμπτωμα της ωορηξιας κ της εγκυμοσυνης βεβαια αλλα ειναι λιγο νωρις,βεβαια ποτε δεν ξερεις...

Απο φανταστικα συμπτωματα..αλλο τιποτα,ολες μας εδω μεσα λιγο-πολυ,πολλες φορες "μεταφραζουμε"καποια σημαδια στο σωμα μας,σιγουρα απο την τρελη μας επιθυμια για ενα παιδι.Το εχω κανει αυτο...ουουουουουοουουουου!!!!!Αμετρητες φορες αυτα τα 2 χρονια που προσπαθουσα φυσιολογικα.

Επισης συμβαινει να εχουμε 2πλη ορηξια σε ενα μηνα,λιγο σπανιο,αλλα συμβαινει.Τι θερμ.ειχες σημερα;μετρηθηκες;;Ποτε περιμενεις περιοδο;εχεις σταθερο κυκλο;

Ελπιζω να απαντησα στις αποριες σου,θα περιμενω νεα σου.φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μας κουρασες καθολου βρε...τι ειναι αυτα που λες???συμφωνω απολυτα με την ζουμπι...ολες ειμαστε εδω για να μιλαμε πιο ανετα και να λεμε αυτα που δενμπορουμε να συζηταμε αλλου...!!!Μετρησου και πες μας...α και μονο απο το στομα για να μην μπερδευεσαι...οχι οτι δεν ειναι αξιοπιστες και οι αλλες οδοι..κολπικα η απο την μασχαλη απλα οταν εχεις μετρησει απο το σπομα και μετα κολπικα προσθετεις ο.5 και αναποδα αφαιρεις ο.5(τετοια αποκλιση εχουν)στο λεω γιατι τωρα διαβαζω παθολογια και το εχει μεσα...φιλια πολλα και οταν με το καλο μαθεις...πες μας..οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα..!!!Φιλακια!! :kiss::kiss::kiss:

Ζομπι μου τι κανεις???καιρο εχουμε να τα πουμε??η κορουλα σου??φιλακια δωσε της!!!!!εισαι φοβερη δεν στο εχω ξαναπει αλλα παντα με την καλη κουβεντα στο στομα...!!!πρπει να εισαι φανταστικη κοπελα...κριμα που μενω Κρητη αλλιως θα σου ελεγα να κανονιζαμε καφεδακι!!!! B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi έγραψε:

Δεν μας κουρασες καθολου βρε...τι ειναι αυτα που λες???συμφωνω απολυτα με την ζουμπι...ολες ειμαστε εδω για να μιλαμε πιο ανετα και να λεμε αυτα που δενμπορουμε να συζηταμε αλλου...!!!Μετρησου και πες μας...α και μονο απο το στομα για να μην μπερδευεσαι...οχι οτι δεν ειναι αξιοπιστες και οι αλλες οδοι..κολπικα η απο την μασχαλη απλα οταν εχεις μετρησει απο το σπομα και μετα κολπικα προσθετεις ο.5 και αναποδα αφαιρεις ο.5(τετοια αποκλιση εχουν)στο λεω γιατι τωρα διαβαζω παθολογια και το εχει μεσα...φιλια πολλα και οταν με το καλο μαθεις...πες μας..οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα..!!!Φιλακια!! :kiss::kiss::kiss:

Ζομπι μου τι κανεις???καιρο εχουμε να τα πουμε??η κορουλα σου??φιλακια δωσε της!!!!!εισαι φοβερη δεν στο εχω ξαναπει αλλα παντα με την καλη κουβεντα στο στομα...!!!πρπει να εισαι φανταστικη κοπελα...κριμα που μενω Κρητη αλλιως θα σου ελεγα να κανονιζαμε καφεδακι!!!! B)B)

..Καλα ειμαι κοπελαρα μου κ η μικρη μια χαρα!!!Κρητικια εισαι;;;Ειχα καποτε γνωρισει ενα φιλαρακι,απ'τα χανια ειταν...το τι ωραια παρεα καναμε,το τι γελιο ριχναμε...ο ανθρωπος ειταν απιστευτος,πολυ καλο παιδι.Απο τοτε εχω τις καλυτερες εντυπωσεις για τους κρητικους κ οσο θελω να ερθω καποια στιγμη στο νησι,να το δω..εχω ακουσει τοοοοσα ωραια,ολο κατι γινετε κ αναβαλλεται!!!Κατσε να δουμε μηπως καποιο καλοκαιρακι τα καταφερουμε...

Να'σαι καλα για τα καλα σου λογια,σε ευχαριστω!!!Και που ξερεις...;;;;μπορει να ερθω εγω Κρητη η εσυ Αθηνα κ να βρεθουμε!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ....

ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ...ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΠΟΤΑ... 36,18 Η ΘΡΜΟΚΡΑΣΙΑ...

ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ Ε?

...ΗΤΑΝ Ο ΠΕΜΠΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ...

ΠΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 5 ΦΕΒ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28 29 ΗΜΕΡΩΝ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paschala έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ....

ΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ...ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΠΟΤΑ... 36,18 Η ΘΡΜΟΚΡΑΣΙΑ...

ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ Ε?

...ΗΤΑΝ Ο ΠΕΜΠΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ...

ΠΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 5 ΦΕΒ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28 29 ΗΜΕΡΩΝ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!

Σιγα..τι ευχαριστεις;;Η αληθεια ειναι απ'οτι λενε,οτι οταν εισαι εγκυος η θερμοκρασια παιζει 36.8-37....τωρα απο πρωσοπικη πειρα δεν εχω κατι να σου πω γιατι οταν εμεινα εγκυος στην κορη μου,επειδη μου ηρθε ετσι...χωρις να το περιμενω δηλ.ειχα μαυρα μεσανυχτα απο ολα αυτα κ ουτε ποτε μετρηθηκα,ουτε ηξερα ποτε ειναι οι γονιμες,ουτε την τυφλα μου...τελος παντων...

Ας ευχηθουμε πως ο αλλος μηνας θα ειναι πιο καρπερος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι αν δεν εχω γεννησει μεχρι της 10 Ιουλιου θα ανεβουμε αθηνα με τον αντρα μου γιατι παντρευεται ο αδερφος του(ο αντρας μου ειναι απο αθηνα) :cheer::cheer:

Αλλα αν δεν κανονισουμε τιποτα τοτε...αν ποτε κατεβειτε προς τα μερη μας ποτε δεν ξερεις...μπορει να συντηθουμε :woohoo: :woohoo:

Paschala θα σου πω κατι αλλα δεν θελω να σε γεμισω ελπιδες και μετα να μην εισαι..εγω οταν εχω ωορρηξια εχω το πολυ μεχρι 36.5 και αυτο απο το στομα..γενικα ομως η θερμοκρασια μου ειναι 35.6,35.7...καπου εκει..βεβαια μετα την ωορρηξια οταν μετριομουν γιατι ηθελα να δω αν ειμαι η οχι τις πρωτες μερες ειχα χαμηλη θερμοκρασια... μετα ανεβηκε λιγακι..και τωρα να σου πω δεν εχω ξαξαμετρηθει... :blush: αλλα νιωθω πιο ζεστη απο οτι συνηθως..!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!

ΚΑΤΕΚΑΡΓΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ....

ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΙΠΗ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ...ΞΕΡΕΙΣ... ΕΒΑΖΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 35.2- 35.5

ΘΑ ΜΕΤΡΑΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΚΥΜΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ... ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ...

ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ , ΟΠΩΣ ΕΥΧΗΘΗΚΕ ΚΑΙ Η ΖΟΥΜΠΙ, Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΜΟΥ....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ...

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΛΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...ΕΝΙΩΣΑ ΟΤΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΞΕΣΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΓΧΩΝΩ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi έγραψε:

Ζουμπι αν δεν εχω γεννησει μεχρι της 10 Ιουλιου θα ανεβουμε αθηνα με τον αντρα μου γιατι παντρευεται ο αδερφος του(ο αντρας μου ειναι απο αθηνα) :cheer::cheer:

Αλλα αν δεν κανονισουμε τιποτα τοτε...αν ποτε κατεβειτε προς τα μερη μας ποτε δεν ξερεις...μπορει να συντηθουμε :woohoo: :woohoo:

Paschala θα σου πω κατι αλλα δεν θελω να σε γεμισω ελπιδες και μετα να μην εισαι..εγω οταν εχω ωορρηξια εχω το πολυ μεχρι 36.5 και αυτο απο το στομα..γενικα ομως η θερμοκρασια μου ειναι 35.6,35.7...καπου εκει..βεβαια μετα την ωορρηξια οταν μετριομουν γιατι ηθελα να δω αν ειμαι η οχι τις πρωτες μερες ειχα χαμηλη θερμοκρασια... μετα ανεβηκε λιγακι..και τωρα να σου πω δεν εχω ξαξαμετρηθει... :blush: αλλα νιωθω πιο ζεστη απο οτι συνηθως..!!! :blink:

Κουκλαρα μου,με το καλο κ με ενα πονο!!!!!!Μακαρι καποια στιγμη να βρεθουμε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια θελω τη βοηθεια σας .ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειων.τελευται απεριοδοσ 13 ιανουαριου.η κανονικη διαρκεια του κυκλου μου ηταν 31 μερες.τουσ τελευταιουσ 2 μηνεσ ομωσ πηγε στις 27.

αυτο το μηνα αποφασισα να παρω τεστ ωορυξιασ.το ξεκινησα την 11 μερα και μεχρι σημερα δεν χαμογελασε (που ειναι η 18)με βαση τον κυκλο τον 27 ημερων οι γονιμεσ περασαν τι συμβαινει εχετε παρομοια εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofoulina έγραψε:

καλημερα κοριτσια θελω τη βοηθεια σας .ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειων.τελευται απεριοδοσ 13 ιανουαριου.η κανονικη διαρκεια του κυκλου μου ηταν 31 μερες.τουσ τελευταιουσ 2 μηνεσ ομωσ πηγε στις 27.

αυτο το μηνα αποφασισα να παρω τεστ ωορυξιασ.το ξεκινησα την 11 μερα και μεχρι σημερα δεν χαμογελασε (που ειναι η 18)με βαση τον κυκλο τον 27 ημερων οι γονιμεσ περασαν τι συμβαινει εχετε παρομοια εμπειρία?

Κοπελιτσα μου,παρομοια εμπειρια δεν εχω,εγω οσες φορες χρειαστηκε να το κανω,εδειξε κανονικα.Τωρα η δεν εκανες ωορηξια αυτο το μηνα,το οποιο συμβαινει σε ολες μας κ ειναι απολυτα φυσιολογικο η θα κανεις αργοτερα.Αν σε ολα εισαι ενταξει,δηλ.δεν εχεις πολυκυστικες η κατι παρομοιο,δεν νομιζω πως χρειαζεται να ανυσηχεις.

Αν θελεις συνεχισε να το κανεις μεχρι την περιοδο σου.Εγω τουλαχιστον στη θεση σου,αυτο θα εκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια θελω τη βοηθεια σας .ειμαι στον τριτο μηνα προσπαθειων.τελευται απεριοδοσ 13 ιανουαριου.η κανονικη διαρκεια του κυκλου μου ηταν 31 μερες.τουσ τελευταιουσ 2 μηνεσ ομωσ πηγε στις 27.

αυτο το μηνα αποφασισα να παρω τεστ ωορυξιασ.το ξεκινησα την 11 μερα και μεχρι σημερα δεν χαμογελασε (που ειναι η 18)με βαση τον κυκλο τον 27 ημερων οι γονιμεσ περασαν τι συμβαινει εχετε παρομοια εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...