Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φαγαμε κρεμουλα κ μας αρεσε...


ninina

Recommended Posts

ναι λοιπον σημερα ξεκινησαμε το ρυζαλευρο κ κοριτσια μας αρεσε πολυ.. :woohoo: ειμαστε 5 μηνων κ 7 ημερων κ ο παιδιατρος μας ειπε το πρωι φρουτοκρεμα ετοιμη, κ το απογευμα ρυζαλευρο, κοριτσια του αρεσε κ γλυφοταν,του το εδωσα λιγο πιο νωρις γιατι ειναι η ωρα που τρωμε συνηθως το 3 γευμα μιας κ εμενα μεχρι τωρα μου κανει 4 γευματα, απο αυριο θα προσπαθησω να του τη δινω λιγο πιο αργα κ βλεπουμε... ;):cheer:

φυσικα ο μπαμπας με την καμερα αποθανατησε τις στιγμες....ειχαμε κ 2 κουταλακια ενα αυτος κ ενα εγω κ ναι ηθελε κ αλλο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ,ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΟΙΜΗ?ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΠΕ ΝΕ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΑ ΕΤΡΩΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΠΕΜΕΝΕ..ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ 2 ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ.ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΚΔΟΧΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΕΤΟΙΜΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ.ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου δεν ξερω γιατι αλλα μας ειπε ετοιμη κ μαλιστα αυτη με τα 5 φρουτα, ισως επειδη πηρε μονο 300γραμ αυτο το μηνα, παντως κ μια φιλη μου ετσι ξεκινησε κ αυτη φρουτοκρεμα ετοιμη μαλον στην πορεια θα βαλουμε κ φρεσκα.... ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο το μπουμπούκι!

Συνήθως τα μωράκια δυσκολεύονται στην εισαγωγή στερεών.

Κι εμένα το Μαράκι δε με δυσκόλεψε ευτυχώς!

Αλλά ναι, γιατί σου είπε έτοιμη φρουτόκρεμα? Δεν το καταλαβαίνω.. Δεν τον ρωτάς? Και με 5 φρούτα κιόλας?? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ifigeneia μου οπως απαντησα κ στην mariakim δεν μου εξηγησε το γιατι;αλλα εδω μαλον το κανουν κ αλλοι παιδιατροι γιατι ξαναλεω κ η φιλη μου ετσι ακριβως ξεκινησε.....μαλιστα των ρωτησα ποια να παρω κ ειπε αυτη με τα 5 φρουτα μαλον γιατι μου βρηκε λιγο το βαρος που πηρε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ninina, ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!! :)

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ

ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !!! ;)

ΡΕ ΣΥ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑ ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ

ΠΕΝΤΕ ΦΡΟΥΤΑ :blink: ... ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΕΡΓΕΙΑ ΤΟ

ΜΩΡΟ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ??? :huh:

ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΦΡΕΣΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΑ

ΕΝΑ - ΕΝΑ ... ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!! ;)

ΜΟΝΟ ΣΦΙΚΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΝΙΝΑ ΜΟΥ ΕΜΑΣ ΠΑΝΤΟΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΜΗΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΤΛ.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.ΞΑΝΑΡΩΤΑ ΤΟΝ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΑΡΧΗ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX EΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΡΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ΕΓΩ ΕΧΩ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΗ ΜΙΣΗ ΤΗ ΦΤΥΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΙΣΗ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μιλησα με τη φιλη που ξεκινησε κ αυτη ετσι κ μου ειπε πως κ αυτη δεν ξερει γιατι της ειπε με τα 5 φρουτα; επισης σκεφτηκαμε κ οι δυο μη γελασετε πως μαλον ειναι πολυ μικρα κ γι'αυτο δινουμε ετοιμη... ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...