Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοινούνται τα μωρά σας στο κρεβάτι σας?


Recommended Posts

tonia28 έγραψε:

Μακαρι να μου καθοτανε κι εμενα καποια μεσημερια να κοιμομασταν αγκαλια αλλα που...ουτε νεογεννητο δεν ηθελε στο κρεβατι μας το σκατιαρικο! :silly: :P

Για το βραδυ δε θα ηθελα ουτε εγω να κοιμομασταν ολοι μαζι,αλλα καποια μεσημερια θα μου ηταν πολυ ευχαριστο...απολαυσε το λοιπον εσενα που θελει! ;)

Mia apo ta idia Tonia mou kai h dikia mou!

Den mporei me tipota na koimithei sto krevati mas!

Einai teleios anexartith h skatiara!! :laugh: Kala gia to

vrady den to syzhtw kai egw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τρελαινομαι για μυρωδια σάλιου του αγγελου στο μαξιλάρι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!

Εχει να κοιμηθει στο κρεβατι του ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!μεχρι πριν 4 μηνες κοιμοταν μαζι μου (τον κοιμιζω) και μετα οταν ξαπλωναμε με τον αντρα μου ..τον πηγαιναμε στο δωματιο του ....Χωρις κανενα απολυτως πρπρόβλημα..

1,2,3 δεν τον μεταφεραμε (και οι 2 μαζι να τον αφησουμε εδω?ΝΑΙΙΙΙΙ..μα ειναι τοσο γλυκα οταν κοιμουνται) ...και ξαφνικα ενα βραδι πηγαμε να τον μεταφερουμε και εκλαψε...ή μετα τον αφηναμε και κατα τις 3...ξυπναγε..και ξανα μεσα αναμεσα μας!!!!!!!

ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕ ΑΥΤΟ...τωρα οι άλλοι ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΛΕΝΕ...εμεις κανουμε αυτο που νωθουμε...τωρα σωστο λάθος..δεν ξερω..!

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΝΤΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΞΑΝΑΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ.

ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΜΕΤΕΦΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

ΟΜΩΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΜΕΤΕΦΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ :unsure: ..ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ..ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ. ΚΛΑΙΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΟΚΥΠΤΩ..TEΛΙΚΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΟΥΤΕ 1 ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ! ΟΜΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ. ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΝΑΝΟΥΡΙΖΟΤΑΝ ΑΜΕΣΩΣ..

ΟΜΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ..ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΑΣ..ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ..

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΑΥΤΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΛΛΗΣΑ. ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ..

ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;; ΝΑ ΥΠΟΚΥΨΩ ΞΑΝΑ;; ΚΑΙ ΑΝ ΞΑΝΑΞΥΠΝΑ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ;; ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΛΑΚΩΣΟΥΜΕ..

ΔΩΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ...ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ..

ΩΧ..ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ pOST.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι δεν τον εβαλα ποτε να κοιμηθει μαζι μας (και αν εχει γινει ειναι 2-3 φορες που ηταν αρρωστος και δεν ηρεμουσε)

δεν ξερω αλλα για μενα προσωπικα δεν το θεωρω και τοσο σωστο να κοιμαται μαζι μας εκτος του οτι πιστευω οτι θα ηταν δυσκολη μετα η μεταβαση του στο δικο του κρεβατι δεν μου αρεσει να αναπνεει τα χνωτα μας.

ενα αλλο γεγονος που ισως να τον εκανε να ειναι ισως πιο αυτονομος να το πω ετσι ειναι οτι εμεινε 1 μηνα στην θερμοκοιτιδα και μολις τον πηραμε στο σπιτι επρεπε ολα να ειναι σχεδον αποστειρωμενα,να ειναι σε δικο του χωρο οποτε δεν υπηρχε περιπτωση να τον εχω στο κρεβατι μου.

το μονο που εχουμε εμεις οι 2 και με τρελαινει ειναι οτι για να κοιμηθει πρεπει να ξαπλωσουμε μαζι στο μονο κρεβατι του δωματιου του,να κανω πως κοιμαμαι γιατι ανοιγει τα ματια και με κοιταει και αφου κοιμηθει να τον βαλω στο κρεβατακι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exω την ζουζουνα μου διπλα στο κρεββατι και ετσι το βραδυ απλα την χωνω οσο πιο μεσα στην κουνια της μπορω και κοιμοστε ανετα ολοι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...