Μετάβαση σε περιεχόμενο

poios giatros mas parakoloythei?????????????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΕΧΩ 2 ΕΝΑΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΝΤΟΥΕΡΑ ΛΕΓΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΙΔΙΩΤΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟ ΛΗΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΔΙΑΝΥΩ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟΥΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ!!!! ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nana22 έγραψε:

EGW PALI DEN LEW EINAI STO LITO PANTWS!

POIOS O LOGOS NA POUME?[/quoteden

den peirazei poy den theleis na peis ....

o logos pali na soy pw einai aytos poy eipe kai h xenia pio panw na doy an kamiaa exei ton idio me allh................ayta.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria1982 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΕΧΩ 2 ΕΝΑΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΝΤΟΥΕΡΑ ΛΕΓΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΙΔΙΩΤΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟ ΛΗΤΩ.

μαρακι τον κωνσταντινου δεν τον εχεις για γεννα ε?????θα σου στειλω πμ

εγω εχω τον σαββα γερμανο εινα στο ιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις μανούλες!!

niakoylinaki η ιδέα σου είναι πολύ καλή!

Εγώ δεν είμαι μανούλα αλλά αυτό το ποστ είναι πολύ χρήσιμο

για κάποιες από μας. Ο λόγος είναι ότι κάποιες από

μας αλλάζουν γιατρό και ψάχνουν πληροφορίες.

Αν θέλετε να λέτε και δυο λογάκια για τους γιατρούς σας

(συμπεριφορά, αν σας βοήθησε να μείνετε εγκυούλες πιο γρήγορα κ.λ.π.).

Θα βοηθήσετε πάρα πολύ!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ο δικός μου λέγεται Παπαδόπουλος Στέλιος και είναι στο ΜΗΤΕΡΑ και ενα εχω να πω, ευτυχώς που βρέθηκε τον δρόμο μου!

Παλαιότερα πήγαινα σε άλλον (καλύτερα να μην "κράξω όμως") ο οποίος καλά και ντε να με βάλει για εξωσωματική ενω το προβλημά μου ήταν άσχτετο τελείως, θρομβοφιλία έχω, αλλα που να ξέρω? Κατα λάθος πήγα στον Παπαδόπουλο που τον είχα περασμένο στο βιβλιάριο ΤΕΒΕ για να μου συνταγογραφήσει εξετάσεις και λέω "μωρε δεν τον ρωτάω κι όλας?", ε ο άνθρωπος τα παιξε με αυτά που του έλεγα και με έβαλε γρήγορα στο "νόημα"...μετα απο 1,5 μήνα έμεινα έγκυος (5 χρόνια παιδευόμουνα με παλλίνδρομες) και όλα πηγαίνουν τέλεια!!!

Τον λατρεύω και του χρωστάω πολλά!!!

Είναι συμβεβλημένος και με το ΤΕΒΕ, για όποια κοπέλα ψάχνει...

Σας έπρηξα ε?Sorry... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια εμενα ο γιατρος μου λεγετε ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ και ειναι στο ΙΑΣΩ.δεν τον αλλαζω με κανεναν ειναι τελειος.και η μαια μου ΠΟΠΗ ΜΑΛΦΑ ειναι και στο ΙΑΣΩ και στο ΜΗΤΕΡΑ επισης τελεια.για μενα ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aλεξόπουλος Ευάγγελος...Είναι στο Αλεξάνδρα,κορυφή.Έπαθα μια ψύξη στον 4ο μήνα,κι έκλαιγα από τους πόνους στο κεφάλι και τον αυχένα.Τον πήρα να τον ρωτήσω αν θα πάρω παυσίπονο,και μετά με έπαιρνε κάθε 3-4 ώρες να δει αν είμαι καλύτερα.Αφήστε που είναι κατά της Καισαρικής..Παρότι εγώ λόγω διαβήτη θα την κάνω.Είναι ψυχούλα,τον εκτιμώ πολύ.

Είχα κι εγώ ένα άλλο ζωάκι,στο Ιασώ..Ο οποίος για μένα πρέπει να σκίσει το δίπλωμα και να κάτσει σπίτι του.Αλλά τέλοσπαντων...Ας μην γίνω κακιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και με το καλό όλες να κρατήσετε αγκαλια τα μωράκια σας.

Εγώ έχω ήδη μια μπεμπούλα 3 μηνών και 4 ημερών.Γέννησα στο Ιασώ.

Να σας δώσω μια συμβουλή μιας και εγώ την πάτησα. Ρωτήστε εξ αρχής τον γιατρό πόσα θέλει γιατί συνηθίζουν να λένε όσα το μαιευτήριο τόσα και εγώ. Ειδικά αυτοί του Ιασώ. Δηλάδη αν πάς σε 6-κλινο θα κάνει ο γιατρός κάτι λιγότερο στην γέννα απ' το να γεννούσες σε 3-κλινο. Μάλλον όχι.

Μια φιλική συμβουλή για όποια την θέλει και τις πιο θερμές ευχές μου σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός και ειδικά ο συγκεκριμένος είναι πολύ προσωπική υπόθεση κι αφορά την κάθε κοπέλα ξεχωριστά! Θα συμφωνήσω με την Επιστήμη που λέει ια το Ιασώ, δυστυχώς όλα έχουν γίνει επιχειρήσεις!! Κι ο δικός μου Ιασώ είναι αλλά εξ αρχής μας έδωσε δική του τιμή για γέννα κι άλλα το μιευτήριο! Της νύφης μου πήγαινε αναλόγως την θέση που έκλεινες! Κάτσε ρε φίλε εγώ μπορεί να θέλω μονόκλινο γιατί να πρέπει να τα δώσω και σε σένα;; Θα είσαι εκεί και θα το καθαρίζεις;; :dry: Όλα ήταν όπως τα είχαμε υπολογίσει τελικά!! Για μένα απλά είναι ένας πολύ καλός επιστήμονας και πάνω απ'όλα πολύ ανθρώπινος και δίπλα μου όποτε τον χρειαστώ! Γέννησα φυσιολογικά και ουδέποτε μου έκανε συζήτηση για καισαρική! Και καισαρική να έκανα τελικά θα ήξερα ότι το προσπάθησε αρκετά! Γέννησα φυσιολογικά και με πρόκληση μια εβδομάδα πριν από την ΠΗΤ μου. Έχει ιατρείο στα νότια προάστια Αττικής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,ευχομαι να ειστε ολες καλα.τον δικο μου τον γιατρο τον λενε Θανο Παρασχο και ειναι στο ιασω αλλα εχει και δικια του κλινικη στο Χαλανδρη,εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη παρολο που δεν εχω γεννηση ακομα αλλα ειχα 2 αποβολες χωρις να μου βρησκουν το γιατι.οταν ομως πηγα στον κ.ΠΑΡΑΣΧΟ βτηκα την ακρη και ολα καλα.(ειμαι απο νησι)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...