Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τί λέτε γι΄αυτό?


liberty81

Recommended Posts

"Οχι πολλές φίλες στο σπίτι.θα τις βρείς στο κρεββάτι με τον άντρα σου"ξεπεράσμενη αντίληψη ή κάτι που ευσταθεί?αν ειναι να στο κανει θα στο κάνει απλά με τις φίλες λενε είναι πιο εύκολο και έρχεται σιγά σιγά....το έχετε καθόλου στο μυαλό σας αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΛΥ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!! ΟΛΟ ΚΑΥΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ!! :laugh: :laugh: :laugh: ΤΩΡΑ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ... ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΚΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μα το συζητας ακομα???

Κοψε τις φιλες αφου σε έκαψαν

και

κοψε της σκεψεις γιατι ΘΑ κάψεις φλάτζα!!!!!! :) :laugh:

Εχω θέσει εγώ κανενα σοβαρό ζητημα ποτε????

χαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μπα όχι.. Δεν το σκέφτομαι..

Αν ήταν έτσι, θα είχα κάψει φλάντζα και θα ζούσα μια ζωή μέσα στην καχυποψία. Κάτι που μισώ! Λέω ότι έχω απόλυτη εμπιστοσύνη τόσο στον άντρα μου όσο και στις φίλες μου-φίλες του... Και αν μου κάτσει η στραβή, τότε αυτοί θα χάσουν! Και τη σύζυγο και τη φίλη. Και αν μπορέσουν να ζήσουν με τις τύψεις.. Τότε να τα χιλιάσουν μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προσωπικά αν σκεφτόμουν έτσι, ούτε με τον άντρα μου θα ήμουν ήρεμη, ούτε αληθινές φίλες θα είχα! Οπότε δεν το έχω καθόλου στο μυαλό μου, χωρίς να σημαίνει αυτό ότι εθελοτυφλώ. Αλλά αν είναι να γίνει, θα γίνει. Δεν μπορώ να το σκεφτομαι όλη την ώρα γιατί θα τρελλαθώ! Αν μου τύχεναι βέβαια ίσως να το σξεφτόμουν. Οπότε αφήστε με στην άγνοιά μου! Μ' αρέσει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να βρω τον αντρα μου στο κρεβατι με καποια φιλη μου........ :woohoo: :woohoo: :woohoo: σιγουρα κατι αλλο θα κανουν, παρα θα με κερατωνουν!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Ειμαστε με τον αντρα μου μαζι 12 χρονια.....απο το σχολειο....οι φιλοι και οι φιλες μας ειναι κοινοι! Αν ηταν να γινει κατι θα ειχε γινει.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρενια βομβαρδιζομαι τελευταια απο αποψεις και σκεψεις...μπα μη νομιζεις οτι τα σκεφτομαι και πολυ,δεν τα παιρνω και πολυ μεσα μου..ολοι κατι εχουν να πουν..την εγκυμοσυνη μου,με το καλο,σε σενα θα την ανακοινωσω πρωτα...θα περιμενω ατακα να πεθανω στο γελιο :lol: :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata έγραψε:

Και να βρω τον αντρα μου στο κρεβατι με καποια φιλη μου........ :woohoo: :woohoo: :woohoo: σιγουρα κατι αλλο θα κανουν, παρα θα με κερατωνουν!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Ειμαστε με τον αντρα μου μαζι 12 χρονια.....απο το σχολειο....οι φιλοι και οι φιλες μας ειναι κοινοι! Αν ηταν να γινει κατι θα ειχε γινει.... ;)

ναι ρε συ σιγουρα ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ!!!!

Μπορει να του ριχνουν βεντουζες...άνθρωποι είμαστε!!!!

χαχαχαχαχα

ΧΑΛΛΛΛΛΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑ παιδιαααα που λενε κ οι φιλοι μου

στην ΣΑΛΛΛΛΟΝΙΚΗΗΗΗΗΗΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

με μααααααααλωωωωωσεεεεεεεεεςςςς :x

θα θα θα φαρμακωθω

θα θα θα δεν ξερω κι εγω τι θα κανω

:P:P:P:P

Θα κάψω φλάτζα :P

Τα καμμένα δεν καίγονται φιλενάδα!!!!!

Μπουχαχά!!!!

:woohoo: :silly: :lol: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

ζαχαρενια βομβαρδιζομαι τελευταια απο αποψεις και σκεψεις...μπα μη νομιζεις οτι τα σκεφτομαι και πολυ,δεν τα παιρνω και πολυ μεσα μου..ολοι κατι εχουν να πουν..την εγκυμοσυνη μου,με το καλο,σε σενα θα την ανακοινωσω πρωτα...θα περιμενω ατακα να πεθανω στο γελιο :lol: :silly: :P

αααααα ωραιαααα...τελεια....κατσε να ψαξω να βρω κατι καλοοο

γιατι εεε εεεε εεερχεταιιιιιι το μωγιο σου(που λεει και η ΡΟΥΜΠΕΛΑ) :)

μην με πιασεις απροετοιμαστη....!!! Δεν ειναι σωστο!!!!! :)

Για καθε ατακα ετοιμαζομαι κανα μηνα, μη νομιζεις οτι η

λαμακια που με δερνει είναι αυθορμητη!!!!!χεεεεχε :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

Τα καμμένα δεν καίγονται φιλενάδα!!!!!

Μπουχαχά!!!!

:woohoo: :silly: :lol: :laugh:[/quote:3rr8ksdk]

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα αργησω ζαχαρενια για μωγιο...εχεις χρονο πολυ.....χαλαρααααααααα που λεμε και εμεις οι σαλονικιες...για αυτο περιμενω ατακα φωτια..κανονισε..εκαψες εγκεφαλικα κυτταρα,το λεμε αλλιως

κυριολεκτικα φλατζα ειναι το λαστιχο δεν κολλαει...παμε στο μεταφορικο παλι...καλα το λες... :dry::blink: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ένα συνώνυμο του ΦΛΑΤΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ρε παιδιαααα???

κολλησα :)

Δεν υπάρχει...

Δες εδώ...

http://www.greek-language.gr/greekLang/ ... %CE%B1&dq=

Σχολάς μικρή???

Καλό Σ.Κ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!  Λοιπόν είχαμε αυτή τη συζήτηση και στο μάθημα με τις μαίες χθες.. θα πάρουμε εντέλει και μας κατετόπισαν και ως προς το ποια ζώνη είναι πιο ασφαλής για την εγκυμοσύνη και τι να προσέξουμε.. το θεώρησαν σημαντικό όμως για την ασφάλεια μας και του μωρού να πάρουμε οπότε θα πάρουμε..
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!!!  Υποθέτω ήταν καλή η καμπύλη ζαχάρου μου παρότι το φοβόμουν.. περιμένω από Δευτέρα να μιλήσω και με την ενδοκρινολόγο να πάρω το οκ της..!  Είχαμε και μάθημα χθες στο κέντρο με τις ανεξάρτητες μαίες!! Ήταν φοβεροί όλοι τους!! Σκεφτείτε το μάθημα ήταν 6 με 8 και φύγαμε 10(!!).. απάντησαν στην όποια απορία.. μας ανέλυσαν και γραφικά με κούκλες, διάφορα slides κτλ τη διαδικασία του τοκετού κάθε είδους.. πολλές πληροφορίες που αγνοούσα.. και σκεφτείτε θεωρώ τον εαυτό μου και "ψαγμένο"!! 🤦😅😅 Αξίζει σίγουρα να κάνετε ειδικά όσες δεν έχετε κάνει ποτέ.. Και έτσι επειδή ζήλεψα και εγώ χθες από τη @Θέτις Κ. μας, έβαλα το σύζυγο να με τραβήξει φωτογραφία βραδιάτικα..😳🤭😅
    • Ίσως αυτό να συμβαίνει και σε μένα! Δεν ταίριαξα με αυτά τα τεστακια εγώ. Σήμερα είμαι 16η ημέρα και έχω παρά πολλά υγρά, όποτε είμαι σίγουρη πως μέχρι αύριο θα έχω ωορρηξία. Με αυτά τα συμπτώματα παααντα είχα θετικό τεστ και τώρα παραμένει αχνό! Ούτε καν δείχνει πως πλησιάζει σε μια μέρα το θετικό. Θα κάνω ξανά και το απόγευμα και βλέπουμε. Πάντως επαφή θα επιδιώξουμε, γιατί πιστεύω στα συμπτώματα μου.
    • Ναι ναι έχεις δίκιο εγώ δε το διόρθωσα ποτέ 😁...πως τα πάτε εσείς κορίτσι μου??👣
    • Μήπως εννοείς την 7η? Γιατί αν θυμάμαι καλά έχει καμία εβδομάδα που σαραντισατε. Άρα λογικά τώρα είναι 7 εβδομάδες. Ή μπερδεύομαι?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...