Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννησε η lemon (χρύσα ) μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dimitra23

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΤΑ 2 ΣΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!

ΔΗΜΗΤΡΑ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Χρυσα μας γεννησε!!Την εβλεπα στο facebook με την ωραια της κοιλιτσα!!! Να ευχηθω να της ζησει το μωρακι και να χαιρεται την οικογενεια της!!

Καλο σαραντισμο!!

(Αχ! Τι ωραια θυμαμαι παντα τα δικα μου γεννητουρια ακριβως 9 μηνες πριν σα σημερα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου γλυκια καθε ευτυχια σας ευχομαι.να σας ζησει ο νεος και φυσικα και ο μιχαλακης.να εισαι καλα και να βγειτε γρηγορα να τα πουμε.φιλια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρυσα μου να σου ζησει ο μπεμπης .

Ευχομαι να ναι παντα γερος και δυνατος και ολοι μαζι να στε πολυ ευτυχισμενοι..Οποτε μπορεις μπες να μας γραψεις περισσοτερα νεα !!!! :cheer::cheer::cheer::):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf έγραψε:

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ, ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!! ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΤΩΡΑ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Να ναι γερό το αγοράκι, να το χαίτεται η κοπέλα , αλλά ρε κορίτσια μη λέτε και΄΄καλά σαράντα΄΄!!!Αυτό παραπέμπτει σε μνημόσυνο.... :blink: καλό σαραντισμό...να λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου να σου ζησει ο μπεμπης σου ευχομαι να εχεις καλη λοχεια.... να δεις ταπαιδακια σου οπως επιθυμεις να εετε παντα υγεια και ευτηχεια στην ζωη σας.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου να σου ζησει ο μπεμπακος σου,γερο και καλοτυχο να ειναι...

μας προλαβες..αλλα ειναι πολυ συγκινητικο που γεννησαμε την ιδια μερα...χαρηκα πολυ.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου να σου ζησει το μωρακι! να ειναι παντα ευτυχισμενο και γερο! Να ειστε μια ευτυχισμενη οικογενεια! Περιμενουμε τα νεα της γεννας! Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Απαντήσεις

    • Τα πονακια που νιώθεις πως είναι? Εγώ νιώθω ελαφρύ αλλά συνεχόμενο πόνο περιοδου στο κέντρο χαμηλά της κοιλιάς.  Ο γιατρός μου λέει φυσιολογικό αλλά δεν παύει να ανησυχώ. 
    • @marinamanoulitsa καταλαβαίνω πως όσα έγραψες στο @ditaki προέρχονται από αγάπη και καλές προθέσεις. Ωστόσο, προσωπικά θεωρώ πως, σε στιγμές όπως αυτές των baby blues, όπου αν δεν το διαχειριστείς μπορεί να οδηγήσει και σε επιλόχειο κατάθλιψη, αυτά τα λόγια ίσως δεν είναι τόσο βοηθητικά. Τότε κυριαρχούν συναισθήματα όπως απόγνωση, φόβος, άγχος και θλίψη, ιδιαίτερα όταν νυχτώνει. Και ενώ είναι καλό να ακούς ότι είσαι τυχερή γενικά, το μόνο που αισθάνεσαι ΄όμως  τη στιγμή που το ακούς, είναι ενοχές... Ίσως γι’ αυτό πολλές γυναίκες εδώ διστάζουν να μιλήσουν ανοιχτά για την επιλόχειο κατάθλιψη, τη θλίψη και τη μοναξιά που φέρνει η μητρότητα στην αρχή. Γιατί φοβούνται μήπως κάποιος τους πει ότι είναι τυχερές που έχουν μωρό, ενώ το μόνο που θα ήθελαν εκείνη τη στιγμή είναι να μιλήσουν για τα δύσκολα συναισθήματα που βιώνουν. Το να βιώνει κάποια θλίψη η και επιλόχειο κατά τη διάρκεια της μητρότητας δεν σημαίνει ότι δεν αγαπάει το παιδί της ή ότι δεν το θέλει. Ούτε ακυρώνει την προσπάθεια που έκανε για να το αποκτήσει. Η μητρότητα μπορεί να φέρει μαζί της πολύ έντονα και πολύ αντιφατικά συναισθήματα, και αυτό είναι απόλυτα φυσιολογικό Μιλήστε και ανοιχτείτε ελεύθερα.. 
    • Ωχ κορίτσι μου μακάρι να μην ταλαιπωρηθείτε πολύ με την ίωση,  εύχομαι γρήγορα περαστικά!!!
    • Ωχχχ περαστικά του.. υπομονή και κουράγιο. Εύχομαι να μην το κολλήσετε οι υπόλοιποι. Και μεις είχαμε δύσκολο βράδυ, με κλάματα και αφυπνίσεις. Εμένα να κλείνουν τα μάτια μου εντωμεταξυ να παραπαταω από τη νύστα στις 2 και μετά στις 4 και ξανά στις 6 το πρωί... Μετά τις 7 το απόγευμα θα έχω την χοριακη. Κυρίως με απασχολεί της Δευτέρας να έχει την αναμενόμενη αύξηση. Και όπως υποσχέθηκα στον άντρα μου, δεν έκανα τεστ σήμερα. Ετοιμάζουμε και τα γενέθλια της μικρούλας μου την Κυριακή (κανονική τα έχει την Τρίτη) και είμαι ενθουσιασμένη και συγκινημένη ταυτόχρονα!!
    • την βάζεις για tummy time ; αν ναι... ποση ώρα; εμένα δεν κάθεται... γκρινιάζει 😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...