Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΔΥΝΑΜΗ!!!!!!


Recommended Posts

Νιώθω την αναγκη να σας γράψω κάτι και το γράφω περισσοτερο στις κοπέλες που έχουν αντιμετωπίσει κάποιες άσχημες καταστάσεις κατα την περίοδο της εγκυμοσύνης τους.....Σαν σήμερα πριν ένα χρονο γεννησα με καισαρικη και ο λόγος που έγινε αυτο σε 24 εβδομαδα ηταν διοτι είχε πολλά προβλήματα....Πλεον σήμερα έχω αναμείκτα συβαισθήματα νιώθω πόνο γιατι δεν μπόρεσα να σώσω μια ψυχή ήταν πέρα απο τις δυνάμεις μου και μια τεράστια χαρά γιατι πλέον διανύω την 8 εβδομαδα κύησης....Ενα χρόνο μετά πολύ συνειδητοποημένη στο θέμα μητρότητας πιστεύω οτι θα τα καταφέρω εις πέρας να ολοκληρωσω όλο αυτο το όμορφο θαυμα που μας δίνει ο θεος.........

Θέλω να χαρώ να το πωωωωωωω να το φωναξω μα το στόμα μου είναι ερμητικά κλειστο

Ακουσα την καρδια του και λεω στον αντρα μου εεεε και.... δεν εγινε και τιποτα μόνο εκλαιγα απο χαρά.....

Ειχα αγωνια ποτε θα ξαναμείνω ποτε θα γίνει επαιρνα τεστ 4 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο μηπως καιιι

Τελικα το συμπερασμα που βγαζω η δύναμη που έχω μέσα μου ο πόνος που με καίει η χάρα που νιώθω ολααα τεινουν στο οτί ολα στην ζωή είναι γραμμένα δεν παν να πλανταζω στο κλαμα να μελανχολω να αναρωτιεμαι να νανα να σκεφτομαι ο θεος θα σου δωσει την χαρα και παλι

Ακουσα την καρδουλα του μωρου ενα χρονο μετα που εμαθα οτι θα αναγκαζομουν να υπογραψω να βγαλω το πρώτο σπλαχνο μου.........

ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ μας παιρνει τις ΧΑΡΕΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΑΛΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ πέρυσι σαν σήμερα έκανα απόξεση, μετα από παλλίνδρομη :( . Και σαν σήμερα γνώρισα τον αντρα μου :). Και μέχρι τις 6-7 του μήνα θα μάθω αν έχω σποράκι ή όχι. Τι να πώ, μακάρι να βοηθήσει φέτος η Αγία Βαρβάρα, να μας λυπηθεί γιατι μας εδωσε μεγάλη πίκρα περυσι. Το βραδυ θα πάμε με τον αντρούλη μου να ανάψουμε ένα κεράκι για τη χάρη της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου εισαι πολυ δυνατη!!!!

οτι εχασες θα το εχεις παλι πισω!! αυτην την φορα ολα θα πανε καλα!!!!

μακαρι κ αλλες κοπελες να παραδειγματιστουν απο σενα κ να μην το βαλουν κατω..να ξεπερασουν τις δυσκολιες ...να σηκωσουν το κεφαλι ψηλα οπως κ συ!!! ο θεος ειναι μεγαλος!!

μονο χαρες απο δω κ περα ευχομαι!!με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου βαλεντινα ειμαι πολυ σιγουρη οτι θα τα καταφερεις!!

εχουμε περασει πολλες πικρες και νομιζω ειναι πλεον καιρος να χαμογελασουμε λιγο ε???

εισαι πολυ δυνατη και εχεις πολυ καλη ψυχουλα μετεδωσε αυτην την δυναμη στο μωρακι σου χαιδολογησε το,κανακεψε το και ολα θα πανε καλα.

μιλα του καντο να νιωσει την δυναμη ψυχης που εχεις μεσα σου.

μετα απο τοοσες συζητησεις αυτο εχω καταλαβει για σενα ποσο πολυ αξιολογο και δυνατο πλασμα εισαι...δωσε αυτην σου την ενεργεια στο μωρουλι σου,βαλτε στοχο κοινο την μερα(η νυχτα χιχι)που θα συναντηθητε και θα κλαιτε ταυτοχρονα κλαψ εσυ ουα εκεινο!!!!!

ετσι πηρα και εγω λιγη απο την δικη σου δυναμη(σορυ κιολας αν σου λειπει χιχι)για να μπορω να αντιμετωπιζω κι εγω τις δυσκολιες με την υγεια του μικρου μου.

καλα εκανες και τα εγραψες ολα αυτα και ενα μεγαλο μπραβο σου απο εμενα ετσι πρεπει να κανουμε ολοι να συνεχιζουμε και να εχουμε δυναμη.

και ειμαι σιγουρη οτι ο θεος δεν αφηνει κανεναν μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κούκλα μου.

Είσαι το καλύτερο παράδειγμα μας.

Με το καλό το μωράκι σου και τίποτα στο εξής να μη σε μελαγχολήσει …

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη!

Το αξίζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να εισαι καλα καλα κοπέλα μου

και εσυ και ολη σου η οικογενεια

ολα να πανε καλα

και να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη

ολα γινονται για καλο πρέπει να σκεφτόμαστε παντα

φιλια στο μπεμπακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι καλή εγκυμοσύνη κ όλα θα πάνε καλά!!!

Δυστυχώς πολλές φορές περνάμε δοκιμασίες κ εσείς περάσατε μια πολύ δύσκολη αλλά βγαίνουμε πιο δυνατοί.

Πάντα χαρές από εδώ κ πέρα κ ένα γερό μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλεντινα μου γλυκια ολα θα πανε καλα....δυναμη λοιπον για να κανουμε ενα βημα παρακατω...μεχρι να ακουσεις και το πρωτο κλαμα του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Βαλεντινα..μας συγκινησες παλι με το γραμματακι σου...

Σε καταλαβαινω απολυτα να εισαι συγκρατιμενη κ να φοβασαι αλλα ταυτοχρονα να νιωθεις χαρα κ συγκινηση...ειναι λογικο....

Να εισαι σιγουρη ομως πως ολα μια χαρα θα πανε αυτη τη φορα κ οπως ακριβως το ειπες...μας περνει χαρες αλλα μας δινει αλλες....κ ειναι η δικη σου χαρα τωρα...που θα ολοκληρωθει σε λιγους μηνες...

Σε φιλω κουκλιτσα μου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντίνα καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.Θα συμφωνήσω και εγώ ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο...με πολύ λίγα λόγια να σου πώ ότι το Σεπτέμβρη έχασα τον πατέρα μου μία βδομάδα μετά έμαθα ότι είμαι έγκυος..συμπεράσματα δικά σας..να χαιρέσαι την κάθε σου μέρα και σε 8 μήνες με το μωράκι σου αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κοριτσάκι μου! έτσι να δίνουμε κουράγιο και δύναμη η μία στην άλλη...

συγχαρητήρια και εύχομαι να πάνε όλα καλά :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΔΙΩΞΕ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΚΡΙΑ. ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ολα να σου πανε καλα κοριτσακι μου. Ειμαι σιγουρη οτι θα σου πανε ολα καλα :) Οσο για τη δυναμη που λες, θα τη βρουμε καπου ο Θεος ειναι μεγαλος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...