Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάλι καλά που υπάρχει η παρέα του mammy!!!!!


333

Recommended Posts

Καλημέρα,ειμαι στη Δουλεια κ βαριεμαι!!!Δεν έχει κόσμο

,βρέχει!!!πάλι καλά που έχω και εσάς κ βλαιπω τις ιστοριουλες κ περνάει η ώρα....εσείς που είστε;;;τι κάνετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΑΔΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!

ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ , ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ Ρ8ΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ , ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ - ΚΟΥΜΠΑΡΑ(ΕΔΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ)

ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΟΠΤΙΚΑ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩΩΩΩΩΩΩ!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα...μια Χαρούλα...μακάρι να ήμουν σπίτι με ένα μωρακι να βλέπαμε τηλεόραση να παίζαμε....πολύ ωραία...καλό καφεδάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα!

Είμαι στο σπιτι.. περιορισμός κατ' οικον λόγω διδυμης εγκυμοσύνης. Προληπτικά.

Δεν φανταζόμουνα ποτέ ότι θα ερχότανε καιρός που θα νοσταλγούσα τις τρελές, γεμάτες άγχος και τρέξιμο ημέρες του γραφείου.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleria έγραψε:

Αααα...μια Χαρούλα...μακάρι να ήμουν σπίτι με ένα μωρακι να βλέπαμε τηλεόραση να παίζαμε....πολύ ωραία...καλό καφεδάκι....

ΧΑΧΑΧΑΧ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ...

ΓΙΑΥΤΟ 8Α ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Καλημερα!!! Εμενα μου λες;;;; Και εγω στη δουλεια ειμαι...ετοιμη να κοψω φλεβες!!!

Μου φαινετε θα τις κόψουμε παρεα...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα και εγώ στην δουλεια ειμαι

και βαριέμαι πάρα πολύ...

Σκεφτομαι συνέχεια το μωρο μου...

Αντε να περασει η ωρα να παω να τον παρω αγκαλίτσα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

... Και γω βαριέμαι... έφτιαξα τον κιμά και τώρα περιμένω να ξεπαγώσουν τελείως οι μελιτζάνες (σε καμια ωρίτσα )να τις γεμίσω, να φτιάξω και μπεσαμέλ και να τις ψήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι καλα δεν λες τιποτα!!

εδω κα ενα χρονο που ειμαι μελος, το mammy κ σεις μου κανετε την καλυτερη παρειτσα!!πωπω τι θα εκανα τοσες ωρες πρωι απογευμα στο γραφειο χωρις εσας!! θα σαλταρα!! κ εκτος αυτου με βοηθησατε σε δυσκολες στιγμες, οταν εχασα το πρωτο μωρακι , απαλυνατε τον πονο μου και μετα με γεμισατε με τις καλυτερες ευχες οταν ξαναεμεινα..μου λυσατε αποριες, με καθυσηχαζετε με τα αγχη μου..τι να πρωτο πω!!ευχαριστω mammy , ευχαριστω οοοοοολες εσας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΧΑ γω δουλεια ειμαι κ σπαστο μαλιστα σχολαω σε λιγο κ τρεχω σε μια φιλη -ξαδερφη για καφε (εχω κ την αδυναμια μου εκει τον γιο τησ 7 μηνωβ

το μαναρι μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matakiaefh έγραψε:

παλι καλα δεν λες τιποτα!!

εδω κα ενα χρονο που ειμαι μελος, το mammy κ σεις μου κανετε την καλυτερη παρειτσα!!πωπω τι θα εκανα τοσες ωρες πρωι απογευμα στο γραφειο χωρις εσας!! θα σαλταρα!! κ εκτος αυτου με βοηθησατε σε δυσκολες στιγμες, οταν εχασα το πρωτο μωρακι , απαλυνατε τον πονο μου και μετα με γεμισατε με τις καλυτερες ευχες οταν ξαναεμεινα..μου λυσατε αποριες, με καθυσηχαζετε με τα αγχη μου..τι να πρωτο πω!!ευχαριστω mammy , ευχαριστω οοοοοολες εσας!!

Η αλήθεια είναι ότι όλες είμαστε υπεροχή παρέα....σου εύχομαι να περάσουν γρήγορα οι υπόλοιποι μήνες κ να πάρεις ένα υγιέστατο μωρό στα χέρια σου φιλία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι σπιτι με την μπουμπου μου πριν λιγο της εδωσα γαλατακι και τωρα ειναι διπλα μου στο ριλαξ και καθεται ησυχη :woohoo: [πως το καταφερε δεν ξερω] :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mama again η μπουμπου σ είναι τρέλα!!!Να σου ζήσει!!!είναι που της στείλαμε θετική ενέργεια από το mammy γι αυτό είναι ήσυχο.... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι όλες είμαστε υπεροχή παρέα....σου εύχομαι να περάσουν γρήγορα οι υπόλοιποι μήνες κ να πάρεις ένα υγιέστατο μωρό στα χέρια σου φιλία...

Σε ευχαριστω γλυκια μου!!!! κ συ οτι επιθυμεις!!

mama again..!!φτου φτου τι γλυκουλααααααααααα!! πωπω θελω να την ρουφηξωωωωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εγω ειχα παει τη μικρη για εμβολιο και οτι γυρισα σπιτι

θα της κανω φρουτοκρεμα τωρα να φαει

και μετα θα παω στους γονεις μου

ο μπαμπακας μου θα ψησει μπριζολιτσες

μιαμ μιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κουκλες μου!Και ελπιζω ετσι να παραμεινει ΗΣΥΧΗ..

Βρε τσουπριτσα εσυ[εφη] τι mama again δεν ξερεις πως με λενε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Εγω ειμαι στο σπιτι. Σε λιγο θα φτιαξω γουβαρλακια αυγολεμονο!

Ωρες ωρες θα ηθελα να ειμαι στη δουλεια! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ωραιότερη παρεούλα ... Είμαι σπίτι... με το μπομπιράκο μου στο ριλαξάκι... περιμένω να περάσει η ώρα για να τον ταίσω και πάλι... Είμαι στην επαρχία.. μόνη μου!! :( Είμαι από Αθήνα, αν έμενα εκεί.. δεν θα βαριόμουν τόσο! Την εβδομάδα που έμεινα Αθήνα, επισκέφτηκα την φίλη μου και κουμπάρα με το μωρό, έχει κι εκείνη στην ίδια ηλικία με τον δικό μου.. περάσαμε τέλεια!! Πήγαινα σε μια ξαδέρφη του άντρα μου, είδα κάτι άλλες φίλες μου... γενικά πέρασα τέλεια!! Εδώ πιο ήσυχα.. με εσάς συντροφιά... περνάω ήρεμα την μέρα μου με τον μπομπιράκο!! Εν το μεταξύ έχει χαλάσει το laptop :angry: μου και μπαίνω από του άντρα μου αλλά δεν με βολεύει ούτε το πληκτρολόγιο .. ούτε και το χρώμα.. :P:P:P Που θα πάει... Θα φτιαχτεί και το δικό μου laptopaki!!! :blush:

Εγώ σήμερα θα φτιάξω μκαρόνια με κιμά!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) καλησπερα σε ολες τις ζουζουνες του mammyland

και γω σπιτι εχω ρεπο και ειπα να το ριξω

στις δουλειες....γενικη ειχε το μενου :angry::angry::angry:

και μολις εσβησα και το γιουβετσακι...... ολα μαζι τα ηθελα και γω.....

μια ωριτσα διαλλειμα να πιω το καφεδακι μου να δω τι κανετε και ξανα προς τη δοξα τραβα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...