Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΜΦΑΝΗΣ ΦΛΕΒΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ


nomore

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ 7 ΠΛΕΟΝ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΚΑΘΩΣ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΥΧΑΙΑ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΥΤΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΣ ΦΛΕΒΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΠΡΟΣΕΞΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΤΟ ΓΥΡΩ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΘΥΛΗΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΩ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ ΑΛΛΑ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΤΕ??ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΚΑΛΟ??ΟΣΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τις είχα βγάλει κι εγώ.Βέβαια εγώ όταν διαπίστωσα ότι ήμουν έγκυος ήμουν ήδη 1,5 μηνών,οπότε δε μπορώ να σου πω ακριβώς πότε βγήκαν.

Πάντως όσο προχωρούσε η εγκυμοσύνη μου,ήταν και πιο έντονες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ρίνα. Λοιπόν εγώ ακόμα δεν έχω μωράκι αλλά αυτο που μπορώ να σου πω οτι διαβάζοντας σε ενα άρθρο στο internet έμαθα οτι στην εγκυμοσύνη οι φλεβίτσες στο στήθος γίνονται πιο ευδιάκριτες, θα το ψάξω να το βρω αυτο το άρθρο και θα το δημοσιεύσω για να το διαβασεις και εσυ. Οπως και να έχει σου έυχομαι να έχεις ενα νινί στην κοιλίτσα σου και να μας ανακοινώσεις σύντομα τα έυχαριστα νεα σου. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ένα πολύ καλό πρώτο σημάδι!!!

Εύχομαι να επιβεβαιωθεί και με μία πολύ, πολύ, πολύ υψηλή χοριακή. Να μας κρατάς ενημερες.

Φιλάκια σου εύχομαι τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rina@ έγραψε:

ΓΙΑ ΣΟΥ ΜΟΛΛΥ!!ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΕΣ ΒΓΑΛΕΙ??ΣΤΟ ΣΚΟΥΡΟ ΜΕΡΟΣ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΥΛΗ Η ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ????

Οχι στη θηλή.Σε όλο το στήθος.

Η θηλή απλά σκουραίνει στην εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν εκτός από τις εμφανείς φλέβες έχεις και πόνο στο στήθος, μάλλον θα αργήσεις να δεις περίοδο!

Εύχομαι να έχεις ήδη ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είχα έντονες τις φλεβίτσες από την 4-5 εβδομάδα και τρομερούς πόνους στις θηλές...

εύχομαι να έχει φυτευτεί το σποράκι στην κοιλίτσα σου και να ανθίσει ένα όμορφο και υγειές μωράκι!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ευχομαι :)

και γω ειχα εντονες,και στις 2 εγκυμοσυνες,ειδικα αν ειναι πολυ λευκο το δερμα σου θα φαινονται ακομα πιο πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΠΡΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟ!!!ΔΕ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΤΑΝ ΠΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΌ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΤΡΩΝΕΙ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΝΑΕΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΟ.Α! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ!ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟΣΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΠΝΙΣΕΙ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΑ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΡΟΦΗ!! ΤΙ ΛΕΤΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον μωρό υπάρχει στην κοιλίτσα σου! Δεν καπνίζω, οπότε δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό, αλλά έπαθα κάτι παρόμοιο με τον καφέ. πριν μείνω έγκυος έπινα 2 καφέδες την ημέρα (ο ένας οπωσδήποτε νες). Με το που άρχισε η καθυστέρηση δεν μπορούσε να τελειώσω την κούπα και τώρα καμία φορά δεν μπορώ ούτε να μυρίσω καφέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ??ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΡΥΣΩΣΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ..ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΑ ΑΝΑΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!!!ΑΧ!ΕΣΥ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΠΟΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΠΑΦΗ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ (Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ)ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΗ 13 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΓΟΝΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ.ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ

:unsure: 6 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΠΕΜΕΙΝΑΝ... :silly: :P :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ ξέρω πως έκανα υπομονή 9 μέρες καθυστέρηση για να κάνω το τεστ και να μην απογοητευτώ πιο νωρίς. έτυχε την προηγούμενη μέρα και το είπα στη μητέρα μου ότι υπάρχει πιθανότητα και αυτή μου είπε να κάνω το τεστ. και πάλι δεν ήθελα να το κάνω. όταν όμως είδα ότι είναι θετικό δεν ήξερα τι να κάνω για δείξω την χαρά μου...τι όμορφη στιγμή :)

εύχομαι να είσαι εγκυούλα να κάνεις μια πολύ καλή γέννα και να έχεις το μωράκι σου... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΤΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΠΟΘΥΜΗ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ :) :silly: :) :silly: :) :silly: :) :silly:

ΠΡΟΣΤΟΠΑΡΩΝ ΟΜΩΣ ΚΡΑΤΑΩ ΤΗ ΨΥΧΡΕΜΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ...ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΠΑΛΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΧΑΣΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ :S !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rina@ έγραψε:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΠΑΦΗ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ (Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ)ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΗ 13 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΓΟΝΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ.ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ

:unsure: 6 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΠΕΜΕΙΝΑΝ... :silly: :P :silly: :P

Χωρίς να θέλω να σου δώσω πιο πολλές ελπίδες, να σου πω πως δυο φορές έχω μείνει έγκυος - και τις δύο με μία επαφή, 2-3 μέρες πριν την ωορρηξία!

Όλα είναι πιθανά! Εύχομαι σε μια βδομάδα να λιποθυμάς από τη χαρά σου!!! :P:P;) :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ έκανα το yes or no στις 8 ημέρες καθυστέρησης, γιατί ήμουν σίγουρη ότι η καθυστέρηση οφειλόταν στο άγχος!

Σαφώς οι πολλές επαφές μεγαλώνουν το ποστοστό επιτυχίας, αλλά μπορεί η μία να είναι και τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω κοριτσι κι αλλη ενακοινωση μου μυριζεται....

Τελικα το φιλοσοφησα και κατεληξα οτι αφου ολες κοιταμε καθε μηνα για καποιο σημαδι, εγω τουλαχιστον ως τωρα δεν εχω βρει...αμα βλεπεις κατι, παει να πει οτι κατι συμβαινει....'

μπεμπεεεεε ερχεται νομιζωωωω!!!!! καλη επιτυχια σου ευχομαι και μακαρι να ειναι ολα οπως τα θες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ημουνα πολυ χαλια,φαινοντουσαν ολες οι φλεβες παντου,ειμαι κ πολυ ασπρη,ο αντρας μου τρομαξε την πρωτη φορα που τις ειδε,μα ηταν προχωρημενη ηεγκυμοσυνη,θα σου ελεγα να παραμεινεις ψυχραιμη και να περιμενεις να δεις πρωτα αμα εχεις καθυστερηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΛΥ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΕΣ ΦΛΕΒΕΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΕΙΚΑ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ..ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ!! ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rina@ έγραψε:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΠΑΦΗ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ (Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ)ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΗ 13 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΓΟΝΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ.ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ

:unsure: 6 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΠΕΜΕΙΝΑΝ... :silly: :P :silly: :P

ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?

ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΣΩ,ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΚΑΙ...ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΟΥΜΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΒΡΟΠΙΓΚΟΥΙΝΕ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!ΠΩΠΩ!!!ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΟΛΛΥ!! :) :silly: :) :silly: :) :silly: :) :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!ΚΡΑΤΑΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ :) ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΤΗ ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΞΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΦΑΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΡΩ ΣΚΟΥΡΟ ΤΙΣ ΘΗΛΗΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...